Kako pogosto vam moški reče "ljubim te"?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Nessi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 27. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Nessi » 31. Okt. 2013 13:18

Mislim, da pri nama dvema ne mine dan, da si ne bi rekla da se imava rada, da se ljubiva.. Pri smsih, klicih, sva se malo umirila, medtem ko sva doma skupaj, enostavno jaz ne morem mimo tega da mu ob ljubkovanju ali kakšnem hecanju ne bi rekla, da ga imam rada (sama raje rečem, da ga imam rada - on pa pravi, da on me pa ljubi, kar je več :D najin mali hec hihih). Zaenkrat še ni bilo situacije, ko bi rekla ali jaz ali on, naj neha s tem, ker vem, da se mava rada in ne rabi to govorit vsak dan..
Sem vesela, da imam takega fanta ki mi to izkazuje in še pove vsak dan :P
...under construction
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 31. Okt. 2013 13:42

Meni je "rada te imam" veliko bližja besedna zveza kot pa "ljubim te".
In tisto, ko si namesto adijo rečejo ljubim te mi je ... nekako navada in se mi zdi, da se tisti pravi pomen besede porazgubi v vsakdanu in ni več tako poseben.
Rada te imam pa mi ni težko rečti ne mojim, ne kolegicam, kolegom, še pes in maček dobita svojo porcijo :)
The world is as you are.
Bojana12
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 13. 10. 2013
Kraj: Besnica

Neprebrana objavaNapisal/-a Bojana12 » 21. Nov. 2013 21:41

Ja ljubim te je res mal težavna besedna zveza, se mi zdi, da je angleški izraz veliko enostavnejši za izgovoriti. Samo nikoli pa nisem razumela kdaj i love you pomeni ljubim te in kdaj imam te rad
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 05. Dec. 2013 13:46

Jaz se pa neprijetno počutim že, če samo izgovorim RADA TE MAM, kaj bi šele bilo, če bi rekla ljubim te...bi me pomoje kar pobralo...s tem mam težave že od majhnega. Nekako se mi ne zdi potrebno izgovarjat teh besed, obstaja toliko drugih načinov, da to pokažeš z dejanji.
MarceLiica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 20. 7. 2010
Kraj: DreamLand

Neprebrana objavaNapisal/-a MarceLiica » 02. Jan. 2014 2:39

Meni se zdi, da če rečeš "rad-a te imam" na dnevni osnovi ni nič takega, ko pa pride ljubim te vmes, pa je druga zgodba. Ne moreš se petkrat klicat pa vsakič rečt ljubim te, pa odideš v trgovino pa rečeš Ljubim te. Osladno, bedno in totalno brez pomena.. Navada in ne emocije..
http://naturallymarcela.blogspot.com/ --> Check it out ;)
Uporabniški avatar
Punica granatum
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 4. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Punica granatum » 03. Jan. 2014 13:50

Se ne strinjam, da bi "ljubim te" tudi če ga rečeš 5x ali preden greš v trgovino ali 10x izgubilo pomen, lahko da ga ampak ni pa nujno da ga, lahko misliš to zares vsakič ko rečeš in tudi 5ič ko rečeš isto močno misliš...
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 03. Jan. 2014 13:57

Dejanja > besede.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 03. Jan. 2014 14:01

Dejanja + besede.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 03. Jan. 2014 18:04

..Evelyn.. napisal/-a:Dejanja + besede.



This :)
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
MarceLiica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 20. 7. 2010
Kraj: DreamLand

Neprebrana objavaNapisal/-a MarceLiica » 03. Jan. 2014 23:26

wasd napisal/-a:Dejanja > besede.


Se strinjam! Čeprav so besede tudi lepe, dejanja vsekakor povejo več kot marsikatera beseda :)
http://naturallymarcela.blogspot.com/ --> Check it out ;)
mouse1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 20. 2. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a mouse1 » 20. Feb. 2014 13:42

se mi zdi da je blo pri nama več tega na začetku zveze, zdaj malo manj, ampak si izkaževa ljubezen na drugačne načine.. se mi zdi da če prevečkrat to reče, da izgubi tist pomen in, da je le zgolj navada.. :)
Uporabniški avatar
Ewyx
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 197
Na forumu od: 15. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewyx » 22. Feb. 2014 18:50

Joj, midva sva pa že 3 leta skupaj, pa še nisva mela *the L word* momenta :oops: No, sva se že večkrat pogovarjala o tem, kaj komu pomenijo te besede, pa sva prišla do tega, da mu je to približno 50% smotano rečt, 50% mu gre pa na živce klišejskost iz romantisch filmov (in mu posledično zgolj beseda nič ne pomeni) :D

Mene je na začetku kr precej motilo, ker sem bila navajena iz prejšnjih zvez. Zdej sem se pa nekako navadila prepoznat momente (in geste in druge besede itd), ki povejo več kot samo 'ljubim te'.
Pa tudi če bi mi zdej to rekel, zame itak nebi imelo pomena, ker vem, da mu beseda nič preveč ne pomeni.
See I'm so far off the map the sun is shining... :fluffy:
Dominika90
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 12. 2. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Dominika90 » 23. Feb. 2014 12:05

Pri nama je tudi bilo na začetku bolj z besedo ljubim te večkrat izraženo, sedaj pa sicer malo manj to govorima ampak bolj pokažema na druge načine :) Čez čas se mi zdi da ni več toliko v teh besedah kot je v tem da pokažeš to. Sva pa skupaj 7 let in pol.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 23. Feb. 2014 17:52

IMHO je to, da si z leti manj govoriš te besede, kvečjemu slabo. Ampak sej, odvisno od primera.
It was forever..but it didnt last long..
Amazonka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 15. 4. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Amazonka » 15. Apr. 2014 0:37

Enkrat do dvakrat dnevno

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov