Kako naj vem ali sva "uradno" par?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 10. Jun. 2011 8:06

Nesanica napisal/-a:barbie_girl_85imašprav. se bom poročila s prvim ki mi bo vsaj malo všeč in mu pustila da mi naredi otroka in se pod dveh letih zakona spraševala če je normalno da se zaljubljam v drugega.

Napad je najboljša obramba pravijo. Prav imaš, nisi zrela, ker zrela seba bi si malo drugače interpretirala moj post. Je pa razlika med mojo in tvojo težavo...jst se svoje zavedam, o njej govorim in jo razrešim. Ti pa svojo pometeš pod preprogo, sebe prepričaš, da težave nimaš in kot noj živiš naprej. Ko ti pa kdo mal potrka na vrata, da se vzameš v roke in narediš mal "notranje generalke" je pa takoj ogenj v strehi. Noben nima vse pošlihtan v življenju, ampak eni popravljamo, drugi pa čakajo da posije sonce.

Nesanica napisal/-a:Ker šele v tem se vidi da se cenim in da imam zrel odnos s svojim moškim.

Nimaš svojega moškega, niti odnosa. Imaš priložnostni seks in priložnostne moške.

Nesanica napisal/-a:Zdej pa dost OT in nevem zakaj gre nekaterim tok v nos da mi pač paše dober seks brez obvznosti. Tega niso sposobni samo moški tko da WTF?


delusional napisal/-a:A misliš da je lahko imeti čustva pod nadzorom ko imam ob sebi moškega, ki mi ustreza skoraj v vsem in me nikoli ne bi namerno prizadel po drugi strani sem se pa v teh letih navezala nanj, da kar boli.


Seks brez obveznosti (to moški radi vidjo) + oblačenje, ki služi privabljanju moških pogledov (to moški radi vidijo) + perverzen ton (to moški radi slišijo) + v stanovanju se sprehajam brez spodnjega perila, v kombineži (moški, imate to radi?) = ženska, ki noče in ne rabi moškega

Zate ne vem, men pa tale računica mal smrdi. Ampak....smrad ni moj, tko da bom nehala. Ni šlo za zavist, šlo je sam za občutek, da so stvari take, kot sem jih napisala. In mogoče mal "upanja", da nekoga spodbudim, brcnem v rit, da par malenkosti pri sebi spremeni in mogoče pride iz začaranega kroga. Zdej vidim, da to zate ni (je ali ni, ni bistveno) začaran krog, da so to nebesa, ki si jih želiš. Tudi prav. Ovce so za striženje...In prav je, da "kar boli", saj si to vendar želiš.
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
pepelka89
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 18. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a pepelka89 » 12. Jun. 2011 12:47

No, pa sem spet nazaj :)

Vmes sva se vidla zdaj 2x (uau, napredek) in stvar je sledeča. Se spomnite, ko sem omenila, da bo pa zdaj počasi čas za sex? Že nekaj časa se pogovarjava o tem in filing je že res tisti pravi..ampak tokrat ni nakazal želje, da bi rad sexal z mano..kvečjemu se je izmikal..na koncu je rekel, da bo počasi šel..in pač, ker sem hotela vedet, kaj zdaj to pomeni, sem ga direkt vprašala. In odgovoril je, da me ma rad, da sem mu ful všeč in da mu je res ful fajn z mano..vseskozi sem mela občutek, da je še nekaj več in sem mu to tudi povedala. Slutila sem, da po vsem tem sledi "ampak"..in rekel je, da ni nobenega "ampak", da je pika. Torej to, da sem mu všeč, da mu je fajn, da me ma rad, da me rad vidi, so dejstva..in pika. Pravi, da ni hotel it do konca iz tega razloga, ker vidi, da jaz nisem prepričana (in res nisem, zaradi tega sem tudi pisala sem gor). Ima se pa namen vezat..nekoč..to sem pa tudi izvedela.

Ga res skrbi zame? Sem res naletela na enega izmed redkih, ki jim sex ni tak ful pomemben?

V glavnem, našla sem se v enem izmed zgornjih postov..očitno sem zdaj tu, ko bi mu morala puščati vso svobodo, ga ne ovirati, mu ne dajat občutka, da ga utesnjujem (sam mi je rekel, da nima rad utesnjenosti in da se je v preteklosti zaradi tega z eno punco že razšel)..saj vem...to moram razčistiti pri sebi..sem pa razmišljala o tem, da bi pa mu maybe dala priložnost (kako leto) pa da vidim, kam naju bo to vse skup pripeljalo..bi se pa iz tega vsaj nekaj naučila že zdaj in se kasneje v lajfu s takimi pol več ne bi zapletala :) vse je za nekaj dobro :)
Carpe diem! :)
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 12. Jun. 2011 14:33

pepelka89 napisal/-a:Ima se pa namen vezat..nekoč..to sem pa tudi izvedela.
Ampak zelo verjetno ne s tabo.
Uporabniški avatar
pepelka89
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 18. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a pepelka89 » 15. Jun. 2011 21:44

purple_rain napisal/-a:
pepelka89 napisal/-a:Ima se pa namen vezat..nekoč..to sem pa tudi izvedela.
Ampak zelo verjetno ne s tabo.


točno tako...končala sem ravnokar z vsem...samo on pa njegove potrebe..tega mi ni treba..niti pogovarjati se ni zmožen z mano..še dobro, da se ni nič zgodilo..


punce, nasvet :) vzemite si čas pa spoznajte človeka..
Carpe diem! :)
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 15. Jun. 2011 21:53

no hvalabogu...

nč ne bo fukal,prasec heheh :grrdev:
Uporabniški avatar
Akvamarin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 822
Na forumu od: 30. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Akvamarin » 15. Jun. 2011 22:01

pepelka89 napisal/-a:
točno tako...končala sem ravnokar z vsem...samo on pa njegove potrebe..tega mi ni treba..niti pogovarjati se ni zmožen z mano..še dobro, da se ni nič zgodilo..


punce, nasvet :) vzemite si čas pa spoznajte človeka..


ja, dober za tebe, da se ni nic zgodilo!

Kaj me zanima, a se je on umaknil?
Uporabniški avatar
pepelka89
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 18. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a pepelka89 » 16. Jun. 2011 20:43

Akvamarin napisal/-a:
pepelka89 napisal/-a:
točno tako...končala sem ravnokar z vsem...samo on pa njegove potrebe..tega mi ni treba..niti pogovarjati se ni zmožen z mano..še dobro, da se ni nič zgodilo..


punce, nasvet :) vzemite si čas pa spoznajte človeka..


ja, dober za tebe, da se ni nic zgodilo!

Kaj me zanima, a se je on umaknil?



Rabila sem pogovor z nekom, ki ni moj frend, ampak se je on raje igral s svojim novim telefonom..mislim..in pol sva se kregala..rekel je, da on ni sentimentalen tip pa za take dolge pogovore pa bla bla..rabila sem podporo, sem mela neke ful probleme ampak očitno nisem niti toliko vredna, da bi mi rekel par vzpodbudnih besed :(
in je bil tisti klik pri meni, da to pa ne bo šlo tako naprej..vseeno se pa v prihodnosti vidim z nekom, ki me bo potolažil, ko bom žalostna, ki bo tam...zahtevam preveč?

Spravil me je celo tako daleč, da sem sedaj pričela dvomiti, če imam prav...dejansko res resne zveze še nisem imela...tako resne, kot bi lahko bila ta, še ne..brez pogovarjanja nek odnos itak ne more obstajati..ali?
Ker se mi zdi, da je on mislil, da bo najin odnos tak: rad te mam, všeč si mi, to sem zdaj povedal in ne rabim več, živiva zdaj dalje..kot da je vse skupaj samoumevno..

Maybe je pa vzrok drugje..zdi se mi podoben ljudem z avtizmom...malo sem se pozanimala o tem in ti ljudje se težko vključujejo v življenje, težko izrazijo čustva, raje so sami..točno te stvari je on meni povedal :?

Rekel je pa tudi, da se včasih zdi, da mu ni (kar se res), ampak da to ni res...je mu mar, ampak se bo kao kdaj zdelo drugače...to mi je blo najmanj smiselno, če pa to povežem z avtizmom, pa mogoče celo ima smisel...
Carpe diem! :)
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 16. Jun. 2011 20:51

rad te mam, všeč si mi, zdaj pa mi daj fukat že enkrat!

ma kakšen avtizem no! kaj si zmešana! kaj potem je polovica tipov avtističnih?
celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 16. Jun. 2011 21:12

delusional napisal/-a: kaj potem je polovica tipov avtističnih?

ja
Uporabniški avatar
Akvamarin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 822
Na forumu od: 30. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Akvamarin » 16. Jun. 2011 22:40

pepelka89 napisal/-a:Maybe je pa vzrok drugje..zdi se mi podoben ljudem z avtizmom...malo sem se pozanimala o tem in ti ljudje se težko vključujejo v življenje, težko izrazijo čustva, raje so sami..točno te stvari je on meni povedal :?

Rekel je pa tudi, da se včasih zdi, da mu ni (kar se res), ampak da to ni res...je mu mar, ampak se bo kao kdaj zdelo drugače...to mi je blo najmanj smiselno, če pa to povežem z avtizmom, pa mogoče celo ima smisel...


pepelka ne isci tlele avtizem, kaj zdaj ga bos ti tolazila: o bogi revcek, kolk se ti tesko ukjucujes v zivljenje, daj jaz te bom uklucila!

ce ima on avtizem, bi ga ze uciteljica v osnovni soli, poslala na strokovno pomoc, on pa ima 29 let, ne isci stvari, da ga bos opravicila!
Uporabniški avatar
pepelka89
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 18. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a pepelka89 » 17. Jun. 2011 9:44

delusional napisal/-a:rad te mam, všeč si mi, zdaj pa mi daj fukat že enkrat!

ma kakšen avtizem no! kaj si zmešana! kaj potem je polovica tipov avtističnih?


noče fukat :?

to sem omenila samo zato, ker je reeeeees čist kontra vsem, ki jih poznam...drugi so se pol vsaj, če ne drugega, pretvarjali, da so prišli do sexa...on pa očitno ne..

ga ne poskušam opravičevat, samo naučila bi se rada nekaj iz tega, da pol drugič ne bom šla več na led :)
Carpe diem! :)
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 17. Jun. 2011 11:25

mogoče je kakšno SPB staknu, pa čaka, da se pozdravi :D
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
Little fairy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 201
Na forumu od: 6. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Little fairy » 17. Jun. 2011 12:34

Al pa goji do tebe samo platonski odnos, v resnici pa ga privlačijo dedci :twisted:
Sem se spomnila, da je k mojemu kolegu hodila ležat študentka iz gornjega štuka in se nikoli ni nič zgodilo. On je drgač tud sramežljiv in se niti podrgnit ni upal ob njo...no to je trajalo kar neki noči, ko mu je enkrat pijana priznala, da je lezbijka in da ji samo bližina med spanjem paše :eek:
"Sanje vsakomur od nas dovolijo, da smo tiho in varno nori vsako noč svojega življenja"
Uporabniški avatar
Little fairy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 201
Na forumu od: 6. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Little fairy » 17. Jun. 2011 12:34

...
"Sanje vsakomur od nas dovolijo, da smo tiho in varno nori vsako noč svojega življenja"
Uporabniški avatar
HopeStar357
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 234
Na forumu od: 18. 5. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a HopeStar357 » 30. Jun. 2011 6:51

Zdej je očitno že itak konc, če sta zaklučla, sam moje mnenje, mogoče je pa pač ugotovu, da mu ni do tega, da mu je blo bolj všeč kot je blo prej in ni vedu kako naj pove...drgač pa, js bi ga vprašala, na čem sva...
~ The greatest trick that devil ever pulled, was convincing the world he didn`t exist ~

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov