Kako moški gledajo na žensko postavo?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

grr
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 27. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a grr » 27. Avg. 2008 20:07

Živjo

Mene pa zanima vaše mnenje o moških in njihovem pogledu na žensko postavo. Dajo moški veliko na vašo postavo? Vam težijo če se zredite? Si vas bolj želijo če shujšate?
Kakšne so vaše izkušnje...

LP
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 27. Avg. 2008 20:40

Men moj pravi, da imam v redu postavo. In ker je njemu všeč je tudi meni bolj :)
Uporabniški avatar
GoldenEye
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 235
Na forumu od: 23. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a GoldenEye » 27. Avg. 2008 20:53

Po moje je to čist odvisn od posameznika; poznam tipe, ki jim veliko pomeni to, da ima njihova punca lepo postavo. Po mojih izkušnjah so to takšni, ki tudi sami dajo veliko na svoj izgled (fitnes, moška kozmetika pa to...). Velik je odvisn tud od karakterja... No, na drugi strani so pa tud taki, ki ne opazijo kakega odvečnega kilogramčka, celulita in podobnih ženskih "težav". Taki nas majo pa radi take, kakršne smo :)
Moj mi nikol nič ne teži, ker če bi mi težil zarad takih stvari, ne bi bil več moj :D
Uporabniški avatar
Punchee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 28. 4. 2008
Kraj: Love RD

Neprebrana objavaNapisal/-a Punchee » 27. Avg. 2008 21:07

To je po moje odvisno tud od tega kolk da tip na sebe. Če se tip štima, pazi na svojo postavo je skori za pričakovat da bo hotu met ob sebi tud kašno tako dobro bejbo. Vidiš pa tudi kr dosti parov kjer je tip za past na rit dobr, za bejbo pa se sam čudiš kaj deka zdravn tega tipa. Pol pa ti kapne: to je ljubezn. :)
Sicer pa meni ni nikoli reku nč čez postavo, kr mislim da mi res ne more nč rečt. Mam pa eno kolegico k ma res tud super postavo pa ji tip skozi pravi naj se mal pazi kaj je, kr tudi on zelo pazi kaj da v usta. Samo proč s takimi.. :)
I had to kiss a lot of frogs before I found my prince charming .. <3
Uporabniški avatar
Peterca18
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 432
Na forumu od: 1. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Peterca18 » 27. Avg. 2008 21:32

Ja ne vem, mogoče je najbolj pametno vprašat tipe ... tudi tukaj velja, da imajo vsake oči svojega malarja. Eni se sekirajo če se zrediš za 1 kilo, enim pa je kaj drugega bolj pomembno.

Jaz imam približno enako postavo že odkar se z mojim poznava. Vem pa, da mu preveč zavaljene punce niso všeč ... če je v mejah normalnega pa mu je čist vseeno če je kakšna kila več ali manj. Za mene pravi (ne vem koliko se samo "finega dela"), da imam manekensko postavo, čeprav jaz niti slučajno ne mislim tako. Ker pa je nasploh zelo direketn človek, bi mi verjetno povedal, če bi se mu zdela predebela.
Ko bom velika, bom Lara Croft.
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 27. Avg. 2008 21:36

Kaj pa vem, če to igra kakšno vlogo v odnosu zdaj, ko sva oba normalno rejena :D

Si pa domišljam, da bi mu bila bolj všeč v bolj koščeni verziji - on sicer zanika, ampak kaj pa vem, občutek mi pravi drugače. Ženske :P

Mislim pa, da bi mi povedal, če bi se pretirano zredila - tako ali tako ga na svoje dodatne kilograme sama opozarjam sproti (verjetno še preveč :roll: ) tako da težko kaj zamudi.

Bolj me motijo pripombe glede postave, ki so baje mišljenje v hecu - ja, tukaj se mi vklopi tipični ženski sindrom, moj smisel za humor okameni in dejansko zamerim njegove opazke, ker četudi so smešne, za moj šibek ego niso primerne, zato bi bila pogosto hvaležna, če bi bil tiho :)
Uporabniški avatar
xxwoman
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 357
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a xxwoman » 27. Avg. 2008 21:45

Meni nič ne omenja postve... Pravi, da sem mu všeč kot celota, zato mi še nikoli ni rekel, da imam lepe oči/postavo/lase/nasmeh... :?
Uporabniški avatar
Pontifex Maximus
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 801
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pontifex Maximus » 27. Avg. 2008 22:41

Moja ma super postavo. Je ne bi zamenjal za kakšno drugo postavo :idea:
Uporabniški avatar
študentka20
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 553
Na forumu od: 10. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a študentka20 » 27. Avg. 2008 22:42

se strinjam s predhodnicami,da je čist odvisno od tipa koliko da na sebe. sej tak pogledano je čist logično.

drugače pa mi je bivši malo težil,ker sem se v treh letih najine zveze zredila in mu ni blo všeč. sej pol sem mu rekla da če me zarad tega noče,da lahko kar gre. :D

valda pa je pomembno tudi kako ženska gleda na sebe. definitvo se v zvezi ne sme zapustiti,ker more najprej na sebe pogledat! :D
življenje je igra,igraj jo,
življenje je izziv,sprejmi ga,
življenje je iskanje,razišči ga,
življenje so sanje,uresniči jih. (sai baba)
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 28. Avg. 2008 6:40

Jaz sem se od začetka najine zveze zredila za 2-3 kg, kar ni katastrofa, pozna pa se, ker se meni kg ne razporedijo, ampak se mi obesijo na spodnji del telesa. :evil: Pa mi ni nikoli nič rekel (razen tega, da imam lepo postavo) in tudi v njegovem obnašanju ni razlike, tako da je očitno še v njegovih mejah normale.
Sicer pa tako delam na tem, da gredo stran ~ ne zaradi njega, ampak zaradi sebe in lastne samozavesti.

Vem pa, da mu močnejše ženske niso všeč, do kakšne zelo debele ima pa prav odpor. :roll:
Uporabniški avatar
trepalnica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 334
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a trepalnica » 28. Avg. 2008 7:57

nikoli nic... ce bi, vec ne bi bila skupaj, ker to je zadnje, kar rabiva, da bi zaradi moje postave ali pa njegove, prekinila... to je tako nepomembno... jaz vem, da mi ne bi nikoli nic rekel, je pa res, da se tudi jaz ne obremenjujem s tem, sama s seboj sem zadovoljna, ker uspevam na razlicnih podrocjih in ne, da mu npr. nonstop govorila, da sem se zredila, da sem debela, jaz bi ponorela in rekla kaj grdega nazaj, samo, da bi dal mir... drugace mi pa velikokrat rece, kako sem seksi... :)
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 28. Avg. 2008 8:02

trepalnica napisal/-a:... to je tako nepomembno... ... drugace mi pa velikokrat rece, kako sem seksi... :)


A to pa ni nepomembno? :)


Jst sem se zredila ene 5 kil odkar sva skupaj, ampak ker se je ona ene 3x toliko, se nima pravice razburjat :D Zdaj pa oba hujšava (on sicer nenamerno) in sva vedno lepša.
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 28. Avg. 2008 9:04

metuljčica* napisal/-a:Vem pa, da mu močnejše ženske niso všeč, do kakšne zelo debele ima pa prav odpor. :roll:


Mojemu tud ne.

Jaz sem se zadnji mesec zredila za 3 kg. Včasih malo pojamram, da mi je šlo na trebuh in delam na tem, da bi te kg zgubila (za sebe,seveda). Njemu pa se ne zdi to nič takega, pravi, da mam super postavo in da sem mu taka všeč. In to mi ogromno pomeni. Ne rabim ob sebi tipa, ki mi bo težil za vsak košček čokolade, ki ga bom pojedla in mi gledal za vsak kg preveč.
Uporabniški avatar
*ka!a*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 621
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *ka!a* » 28. Avg. 2008 10:48

Nism debela, nism suha in moj dragi je na moje telo nor. Reku je, da me bo imel rad neglede na mojo postavo; al se v prihodnosti zredim, da bom ko bomba, alpa če shujšam in to mi je všeč. Ne bi rada videla, da bi mi za vsako sladko malenkost težil :nein: Konckoncev pa tud sama njemu ne težim okoli tega in mi je prav figo mar, kaj in koliko poje.
Uporabniški avatar
emkica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 28. 9. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a emkica » 28. Avg. 2008 11:09

hmm...moj se nekako ne more čist odločit..neki časa govori, da mu je všeč, da ima neki za prjet, spet neki časa bi pa rad, da bi to zginlo. Sploh pa odkar sem vidla moje slikce iz morja sem se odločla, da se morm pod nujno znebit trebuščka :oops:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov