Kako ga osvojiti?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
anoyel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 696
Na forumu od: 3. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anoyel » 26. Jun. 2008 17:54

majaoko napisal/-a:ja :) Zakaj? Sej to ni nič nenavadnega! :D No sošolca sva bila samo 2 leti...


potlej pa še čestitke z moje strani. pa ne, ker vama je zveza uspela zato, ker sta nekoč nekaj časa bila sošolca, ampak zato, ker si že srečno poročena gospa. zelo lepo je to slišati (prebrati) :wink:
Čas je vrednota,
ne mineva,
temveč ga uporabljamo.
Uporabniški avatar
majaoko
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 523
Na forumu od: 21. 7. 2006
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a majaoko » 26. Jun. 2008 18:30

No hvala :) Sam jaz se imam še vedno za gospodično, ker gospa se sliši tko , kot da bi bila stara 65 let :D
Evette
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 31. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Evette » 31. Mar. 2010 19:47

Poznam ga že kako leto, ko sva se spoznala sva se takoj zaštekala. Postala sva dobra frenda, use si poveva, je moj best frend. Imava ful vlik skupnih interesov pa tut vn greva doskat skp tko v družbi kto samedva. Na eni fešti sva oba popila mal preveč pa sva mau zabluzila..in to bluzenje se je stopnjevalo..vse to spolnih odnosov..potem sva začela bluzit tudi na običajne dni...pa tut spolne odnose sva mela..ampk on mi je že nazačetku k sva začela tko bluzit povedau d noče met resne zveze..pol sm js dobila fanta..pol sm pa ugotovila sm namreč d mi je moj best frend ušeč in to zlo...vem d sm se zajebala kr sm se zaljubila u best frenda..on pa noče met resne punce..in nočem da me izkorišča samo za sex...ker pa se tako dobro štekava in mi vlik pove o seb, svojih puncah...zaupa mi use..js bi pa rada d bi biu samu moj...kr mam filing da bi ga nekak lahko prpravla do tega da bi bla midva skupej...mam tut občutek d ni use na sexu..ker druživa se normalno, pogovarjava se sproščeno, vlik hodva na pijačke, kino..in rada bi ga prpravla do tega d bo samo moj..d bi z njemu hodila..ampk nimam pojma kaj naj nardim d ga osvojim...kko nej preiden iz te prijateljske cone "z bonusom" na nekej več? prosm če ma kdo kak nasvet bom hvaležna
Uporabniški avatar
Maruša Habot
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Na forumu od: 27. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Maruša Habot » 31. Mar. 2010 19:57

Res,
Zadnjič spremenil Maruša Habot, dne 03. Okt. 2018 13:38, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 31. Mar. 2010 20:00

^^ni res.
In to ni fer.Ampak punce še vedno to delajo znova in znova.Če sta se to zmenila že na začetku in ti je tip jasno povedal, da noče resne zveze, je to, da si se ti zaljubila, tvoj problem.
Sploh pa, dokler ti govori o puncah, bi že takoj lahko vedela, da si samo sprotni material.
The world is as you are.
Evette
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 31. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Evette » 31. Mar. 2010 20:10

Ja to že..ampk js še zmerj verjamem d bi med nama lahko blo kej več :$
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 31. Mar. 2010 20:21

Mogoče bo slišat kruto, ampak......če bi tip hotu resno zvezo s tabo, bi bla že zdavni v vezi. Iskorišča te, za prijateljico in občasen seks si mu OK, za partnerko ne. Face it.
Uporabniški avatar
N0ty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 140
Na forumu od: 9. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a N0ty » 31. Mar. 2010 20:35

Pa halo bejbe, kako lahko rečete da vas tip izkorišča za sex? :roll:
Vsakič, ko se daš dol z nemu se daš prostovoljno - če ni prostovoljno, pol lahko posilstvo prjaviš, ampak dvomim da gre v tem primeru za to.

Mislm ne vem, če sm jz sexala sm sexala za to da je blo (v prvi vrsti) men kul.
Ne sexam za to, da bi blo tipu kul (men pa sploh ne), da bi mela pr nemu kkšno šanso, da...


In da se ne bom samo v en stavk zapičla: pozabi ga. Če je že na začetku reku da noče resne zveze, vrjetno še zmerej ustraja pri tem. Če bi se premislu bi ti že povedu. Ampak tipi se ponavadi ne premislijo in smo le punce tiste kokoši k ne znamo kontrolirat čustev.
Fightin for a peace is like fu*king for virginity
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 31. Mar. 2010 20:44

N0ty napisal/-a:Pa halo bejbe, kako lahko rečete da vas tip izkorišča za sex? :roll:
Vsakič, ko se daš dol z nemu se daš prostovoljno


Ja to je fajn povedano.. izkoriščal bi jo, če bi ji rekel, da jo ima rad in hoče z njo imeti kaj več, obenem pa bi se temu izogibal, in samo seksal z njo.. to bi recimo bilo neke vrste izkoriščanje.. tukaj jaz tega ne vidim..

Drugač pa, pomoje so ti povedale že vse, kar je o tej temi za povedat..
Če pa ti še misliš, da ga lahko prepričaš, pa odpri usta in spregovori.. povej mu.. sam se zavedaj, da lahko zarad tega končaš tudi prijateljstvo z "bonusi"..
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
monique*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 16. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a monique* » 31. Mar. 2010 20:50

Si prijateljica z bonusom, če bi hotel vezo bi bila v vezi.
Če nimaš želje biti le to, končaj čim prej, ker se boš drugače le še bolj navezala nanj in bo vedno težje. Če ga boš poskušala prepričati v vezo se bo najverjetnje zgodilo obratno.
Uporabniški avatar
CorfuGirl
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 9. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a CorfuGirl » 31. Mar. 2010 21:32

Če ti je rekel da noče resne zveze potem dvomim da si je premislil.Tudi če ti pove o puncah ne pomeni nič,razen tega da ti zaupa.
Svetujem ti le to da bodi še napraj njegova prijateljica in mu zaupaj in se prepusti toku ki te vodi.Jaz ravno to počnem in bom videla kam me bo odneslo :) Lahko pa nrediš to da mu poveš kaj čutiš ampak če te odbije potem veš da nebo nikoli več tako kot je bilo.
"Vsaka ženska je lahko lepa, le če zna pravilno poudariti svoje prednosti".
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 31. Mar. 2010 21:33

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 22:53, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
CorfuGirl
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 9. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a CorfuGirl » 31. Mar. 2010 21:34

sirova štručka napisal/-a:v klet ga zapri


:lol:
"Vsaka ženska je lahko lepa, le če zna pravilno poudariti svoje prednosti".
Uporabniški avatar
Šnofi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 31. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Šnofi » 31. Mar. 2010 22:08

monique* napisal/-a:Si prijateljica z bonusom, če bi hotel vezo bi bila v vezi.
Če nimaš želje biti le to, končaj čim prej, ker se boš drugače le še bolj navezala nanj in bo vedno težje. Če ga boš poskušala prepričati v vezo se bo najverjetnje zgodilo obratno.


Se strinjam. Brez veze forsirat stvari, če ti je jasno povedal na začetku kar hoče.
Res nimaš druge kot, da ga zapreš v klet :D
You look so fine I want to break your heart and give you mine.
Uporabniški avatar
PlayBoy-GirL
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 158
Na forumu od: 27. 2. 2009
Kraj: In The Middle Of Your Heart

Neprebrana objavaNapisal/-a PlayBoy-GirL » 01. Apr. 2010 6:22

ostanta frenda,ti pa če hočeš renso vezo,si najd enga tipčka,ki bo za to in ki mu bo morda za kaj več, kot pa samo za sex. Verjemi,našla boš tipa,ki je zagotovo boljši,kot on. :wink:
* LOVE is LOVE. I LOVE my LOVE. My LOVE is you. So I LOVE you. * <33

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov