Kako ga osvojiti, če ima punco?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

lubii*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 10. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lubii* » 30. Jul. 2008 12:54

exdancer napisal/-a:linkica moj post se je nanašal na zveze na splošno in na razpadanje ter nastajanje novih zvez. verjetno ne boš trdila, da si mela v celem svojem življenju samo enega fanta?
če si, si pa pač ena izmed "srečnic" ki je takoj našla nekoga, ki ji popolnoma ustreza, oziroma ni spoznala nikogar, ki bi ji bolj ustrezal kot sedanji fant.

kar se pa tiče skakanja v zelje drugim, sm v tej temi že izrazla svoje mnenje... noben ni vesel, če mu zveza propade, tud js nebi bla vesela, če bi se mi ena obešala po mojem tipu. ampak, če ji uspe, potem sigurno ni kriva samo ona. in se mi zdi neumno kar obsojati vse, k si želijo bit s kom, k že ima partnerja ali pa so že bili z nekom, k je bil takrat v zvezi.
razlogov, k se skrivajo za takimi stvarmi je lahko malo morje in ne obsojaj vseh po vrsti. a mislš, da še noben parček, k zdj naprimer živi skupaj in si je ustvaril družino, ni nastal na ta način? če živiš v tem prepričanju se motiš.
v življenju gremo pač po različnih poteh in kaj pa veš kaj bo tebe doletelo. mogoče bo pa ravno tvoja ljubezen življenja takrt, k ga boš spoznala v zvezi...pa bo svojo punco pustil zard tebe.
govorim hipotetično, da me ne boš takoj napadla nazaj....


Pa uredu...ampak če vidi, da se tip ne zanima zanjo in da je zaseden...nima kaj več okrog skakat...Ker je drugače, če fant njo spozna, mu je všeč, prekine dosedajšnjo zvezo, da je lahko z njo...kot pa, da ona sili in sili vanga, čeprav ve, da je zaseden...Sama sem bila v situaciji, da mi je biu všeč že zaseden fant, pa sem stala v ozadju in bila le njegova prijateljica dokler se zveza ni končala...in tudi na misel mi ni prišlo, da bi karkoli razdirala :wink:
Uporabniški avatar
linkica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 595
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a linkica » 30. Jul. 2008 16:37

exdancer napisal/-a:linkica moj post se je nanašal na zveze na splošno in na razpadanje ter nastajanje novih zvez. verjetno ne boš trdila, da si mela v celem svojem življenju samo enega fanta?
če si, si pa pač ena izmed "srečnic" ki je takoj našla nekoga, ki ji popolnoma ustreza, oziroma ni spoznala nikogar, ki bi ji bolj ustrezal kot sedanji fant.

kar se pa tiče skakanja v zelje drugim, sm v tej temi že izrazla svoje mnenje... noben ni vesel, če mu zveza propade, tud js nebi bla vesela, če bi se mi ena obešala po mojem tipu. ampak, če ji uspe, potem sigurno ni kriva samo ona. in se mi zdi neumno kar obsojati vse, k si želijo bit s kom, k že ima partnerja ali pa so že bili z nekom, k je bil takrat v zvezi.
razlogov, k se skrivajo za takimi stvarmi je lahko malo morje in ne obsojaj vseh po vrsti. a mislš, da še noben parček, k zdj naprimer živi skupaj in si je ustvaril družino, ni nastal na ta način? če živiš v tem prepričanju se motiš.
v življenju gremo pač po različnih poteh in kaj pa veš kaj bo tebe doletelo. mogoče bo pa ravno tvoja ljubezen življenja takrt, k ga boš spoznala v zvezi...pa bo svojo punco pustil zard tebe.
govorim hipotetično, da me ne boš takoj napadla nazaj....


zato je pa ta svet tak kot je... nobeno spostovanje do nicesar. prvo: do sebe, potem do drugih, niti ne do zveze dveh, niti ne do (celo!) svete zveze - poroke!

nisem se omejila na eno osebo, napaka: oba sta kriva. ampak prvo pa tisti, ki se vsiljuje v zvezo. potem je pa od 'napadenega' osebka odvisna REAKCIJA!

ne, sedaj mam drugega fanta. ne pride mi pa na pamet drugim puncam speljevat partnerje!

zakaj sm taksna??! ker sem videla 3 zakone oz. zveze na ta nacin ze razpasti... in sta bila oba kriva. ampak me pa moti...
Uporabniški avatar
exdancer
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 8. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a exdancer » 30. Jul. 2008 18:57

js spoštujem sebe, spoštujem druge okoli sebe in spoštujem zvezo med dvema.
mam pa očitno mejčkn drgačn pogled na te stvari.... izkušnje delajo svoje.
ne vem, verjetno pišem v kitajščini, ker so posti, ki kontrirajo mojim zgrajeni samo na tem, da se drugim ne speljuje partnerja.
nisem govorila o speljevanju. govorila sem o možnosti, da se, ko si v zvezi, zaljubiš v nekoga drugega. je to mogoče greh??!?
Ja sam onaj što uvek uči na greškama svojim!!!
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 30. Jul. 2008 20:27

se mi zdi, da ma vsak tip/punca rada rezervo, ker ne vejo kako bo s ta novo.. in potem se dobivajo nekaj časa (varajo) in podobno
Uporabniški avatar
linkica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 595
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a linkica » 30. Jul. 2008 21:05

cakaj to je pa drugace... ce se zaljubis al pa partner zanemarja partnerja. seveda se to zgodi!
Uporabniški avatar
exdancer
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 8. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a exdancer » 30. Jul. 2008 21:10

no torej le govoriva o istih stvareh :P
Ja sam onaj što uvek uči na greškama svojim!!!
Uporabniški avatar
lilox
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 5. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lilox » 06. Avg. 2008 21:30

eno vprašanje :D


kako naj osvojim fanta ki mi jeeee zloooo všeč?nima punce,pa tut nism neki ful izkušena, če se lahko tko izrazm..tko da prosm za kšn nasvet :) tnx
Uporabniški avatar
*Pinki*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 30. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Pinki* » 07. Avg. 2008 11:37

Nikol nikol nikol se ne obeši po tipu, k je zaseden!!!!
Tud če veš da on nikol ne bi hotu nč
in ja, tip se mora res otrest ženske k leze po njemu sam. Učasih so pa enostavno tok naivni da misljo da to ni tko mišljeno. Ampak je!
Po mojmu in po tipu k je moja kolegica fuuul doug zalublena se je obešala najina druga kolegica. Ne vem, zakaj ene ženske privlačjo tipi od drugih žensk. Sam pokaž ji s prstom, lej ta je pa dobr, pa bo že pr njemu. Kaj ma od tega? A ne zna sama ocent ker tip ji je dobr? Sploh pa to delat svoji kolegici, čeprov js dobr vem, da moj nebi nč (mal plehka izjava, pa tud po tem se ne meri, a se bo on odloču za prevaro al ne, ampak useen - vem da bolš zgledam in to dost od nje).
To je za moje pojme tud na nek način dvigovanje ega te ženske, uuuu, vame je pa tip, k je že ful doug z eno žensko...
Sploh pa - če je to naredu njej, bo skor zihr tud teb - slej k prej. Js mu nikol nebi mogla zaupat.
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 07. Avg. 2008 11:41

*Pinki* če si to svetovala lilox si površno prebrala post, ker njena simpatija nima punce.
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
*Pinki*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 30. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Pinki* » 07. Avg. 2008 11:44

p!ka napisal/-a:*Pinki* če si to svetovala lilox si površno prebrala post, ker njena simpatija nima punce.


Ne, ne, to sm misla nasplošno, na zasedene tipe ;)
Uporabniški avatar
lilox
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 5. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lilox » 07. Avg. 2008 12:41

heh :D :D ampak jst ne vem kako naj mu nakažem da mi je všeč in ga tako tud osvojim :D
Uporabniški avatar
*Pinki*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 30. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Pinki* » 07. Avg. 2008 12:55

Ne vem, pokaž mu pozornost, dj mu vedt da si ga opazla. Pogovarji se čim več z njim, upraš ga za msn naslov al pa neki in tko bosta lohk chatala, njemu ne bo nerodn, teb tud ne.
Js mislm da to najbl zapali. Sam ne bit vsiljiva. Mislm da je to zadne, kar si vsak tip želi ;).
Uporabniški avatar
nincy87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 101
Na forumu od: 2. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a nincy87 » 07. Avg. 2008 18:07

Jao jst sovražm punce ki se obešajo po zasedenih tipih. Z njimi mam na žalost preveč izkušen. Čeprov ponavadi naletiš na tako k ji tip ubistvu sploh ni ušeč ampak se vtakne vanga samo zato da tebe jezi :x
Uporabniški avatar
*little girl*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 173
Na forumu od: 11. 5. 2008
Kraj: Where the streets have no name

Neprebrana objavaNapisal/-a *little girl* » 07. Avg. 2008 18:46

...še ena taka kot Smrki v temi On je zaseden pri ČUSTVIH!
fak ženske,pustite tipe ki so zasedeni pri miru in bodite toliko odrasle pa začnite trezno razmišljat in pustite tipu,da uživa s svojo punco! postavite se v kožo njegove punce,pa si predstavljate,da vam to ena dela. ei no coment!
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 07. Avg. 2008 19:46

Ei :D , jst pa ne prebavljam takih komentarjev ^^
Če tip res tako uživa s svojo punco, ga nobena druga ne bo spravla stran, če se ne bo SAM tako odločil.
pa kaj vam tle ni jasn???

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov