Kako ga osvojiti, če ima punco?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
exdancer
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 8. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a exdancer » 23. Jul. 2008 17:41

electra* napisal/-a:jaz bi samo tak rekla:če ma punco pa veste da je z njo srečen in da mu je fain, stran od njega...ne kvarit srečo drugim (ker če jo ma res rad je nebo pustil, mogoče bo mel z vami kakšno avanturo-saj poznamo tipe ne, potem bo pa ugotovil, da nič ne čuti do vas, ljubi punco in bo vse narobe...
če pa veste da v zvezi ni srečen, da trpi, da je z njo še samo zaradi navade in ker noče da bi bla ona nesrečna (in to ziher veste, vam je on povedal npr.!) pa se mu poskušajte počasi približat...moje skromno mnenje :D


pa zakaj stran od njega??
ne pravim da se bom zasedenemu tipi metala v naročje. ubistvu sem se zaenkrat vedno sama odmaknila, če sem vedela da ma tip punco.
ampak če je srečen, če mu je fajn, če je zalublen, ni ene same stvari, k ga lahko prpravi do tega da bo varal.
ne vem zakaj večina razmišlja tako, da je kriva punca, ki si želi bit z nekom k je že v zvezi. kaj pa fant? kaj pa njegova celotna zveza?

skoz se neki pritožujete čez punce k se "obešajo" po vaših tipih. vrjamm, da vam ni fajn da vam ena skače v zelje... ampak na tipu je, da to prepreči in ne dovoli, da se druga obeša po njemu. tko kokr je na puncah, da poskrbimo, da se drugi fantje ne obešajo po nas, če smo v zvezi.
če pa to še vseen dovolimo, lahko to pomen al da tok uživamo v pozornosti, k jo mogoče v zvezi za svoje pojme ne dobimo dovolj, al pa da v zvezi neki ne štima.
kakorkoli, če se mene vpraša, je tretja oseba tu še najmanj kriva od vseh.
Ja sam onaj što uvek uči na greškama svojim!!!
Nadine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 677
Na forumu od: 3. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nadine » 23. Jul. 2008 17:53

ne bi rekla da bi mogl bit za to v zvezi kaj narobe al pa da mu manjka pozornosti. mislm pomojem je vsakmu všeč če vid da je komu všeč, tud če je zaseden (tud men bi blo, priznam), sam to ne pomen da bo šou partnerja pa kr prevarat.
ja seveda je kriv tudi fant ampak zakaj more ženska sploh probavat pa se neki štulit zravn in to... če je zaseden je zaseden in pika, jz nvem a sam jz tega ne razumem al kaj? mislm mene bi blo sram da bi šla pecat enga za katerga bi vedla da je zaseden... :roll:
ampak očitno mamo tuki o tem fuul različna mnenja :?
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 23. Jul. 2008 18:00

Popolnoma različna mnenja. Ti si "zaseden" predstavljaš tako, da ima tip na sebi en tak rumen samolepilni listek, na katerem piše, naj ga ženske pustijo pri miru, ker si ga že ti ujela.
Meni se pa zdi, da to, da je tip zaseden ne pomeni nič, če se sam tako ne odloči.
Uporabniški avatar
exdancer
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 8. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a exdancer » 23. Jul. 2008 20:01

ja sj ga nima nobena v lasti, če je zaseden.
se strinjam z jullio_.
Ja sam onaj što uvek uči na greškama svojim!!!
Uporabniški avatar
bleona
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 8. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a bleona » 23. Jul. 2008 20:30

po izkusnjah iz morja,za avanturico,komot :)
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 23. Jul. 2008 20:36

ne.
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 08. Dec. 2010 20:28, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 23. Jul. 2008 20:45

Mnja, js mam čist enak odnos do men ušečnega tipa, pa nej bo še nedotaknjen, samski, zaseden, zaročen, poročen, ločen.
Nobenmu se ne mečem pod noge, po nobenmu ne obešam, še nikol nism u nikogar silla, sploh pa če sm vidla, da ne kaže interesa, ... Dokler ne dekodiram obnašanja, besed in dejanj, sm lahko u očeh zunanjih opazovalceu zgolj komunikatiuna in družabna deklca, to, da me trga ob pogledu na dotičnega tipa, se takrat ne da razbrat.
In če mi dec da "prosto pot" in ne ostaja ravnodušen, bom po usej verjetnosti sprejela "ponujeno".
Govorim na pamet, kr se (kar js vem) u taki situaciji še nism znašla.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
electra*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 517
Na forumu od: 18. 8. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a electra* » 23. Jul. 2008 23:11

jullia_ napisal/-a:
electra* napisal/-a:...ker če jo ma res rad je nebo pustil, mogoče bo mel z vami kakšno avanturo-saj poznamo tipe ne,....


Še na tole se obesim... Poznam precej tipov in večina tega ne dela. Ne tolaži se, da so vsi taki, če imaš ti slabe izkušnje.



hmm punca jaz se nič ne tolažim, nimam nobene take izkušnje, mogoče sem res malo posplošila in rec niso vsi taki (taki ki pa so jih je pa 80%) :)
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 24. Jul. 2008 0:10

electra* napisal/-a:
jullia_ napisal/-a:
electra* napisal/-a:...ker če jo ma res rad je nebo pustil, mogoče bo mel z vami kakšno avanturo-saj poznamo tipe ne,....


Še na tole se obesim... Poznam precej tipov in večina tega ne dela. Ne tolaži se, da so vsi taki, če imaš ti slabe izkušnje.



hmm punca jaz se nič ne tolažim, nimam nobene take izkušnje, mogoče sem res malo posplošila in rec niso vsi taki (taki ki pa so jih je pa 80%) :)

nism tko prepričana v to.. zej si jih predstavla kokr ene živalce, ki ne morjo krotit svojega spolnega nagona..
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Black Kitty

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Kitty » 24. Jul. 2008 7:25

Kakor pa js tipe poznam, ne bo svojo žensko varal, če je v zvezi srečen in mu ona pomeni vse. Je pa tut res, da poznam sam vredi tipčke :D
Uporabniški avatar
xxwoman
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 357
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a xxwoman » 24. Jul. 2008 9:29

Enkrat me je en zelo privlačen in vredu tip, ki je bil srečno zaljubljen in v krasni zvezi (to mi je on povedal) začel osvajat. V bistvu sva bla že dolgo frenda, pa tudi njegovo punco sem že poznala in je bla res lušna in zelo vredu... In tudi zgledala sta kot tak lep srečno zaljubljen parček. Ampak potem mi je začel razlagat, kako sem mu tudi jaz všeč, hotel se je z mano dobivat na samem, brez punce... Takrat sem ga zavrnila in sem mu rekla, da ima najboljšo punco in da je ne sme prizadet... Ampak potem je začel tistim: Kar ne veš, ne boli... :evil: (A ni ta stavek grozen? :cry: )... Ampak vseeno nisem hotela nič, čeprav sem se morala grozno zadrževat. :? Potem sem bla še eno leto zaljubljena v njega, čeprav sem vedla, kakšen je. Hotela sem opozorit njegovo punco, pa nisem mogla... Ker bi tako samo uničila zvezo, za katero je on sam rekel, da je krasna, in da se ji ne bi nikoli odpovedal. Pa še prijatelja bi zgubila (v bistvu je res moj zelo dober prijatelj, čeprav se mu od takrat malo izogibam, da ne bi blo kaj med nama). Tega res ne razumem... Tip, ki ima vse in se tega zaveda... Pa bi vseeno varal. :x Pa še rekel je, da drugače ni tak in da je še nikoli ni prevaral in da ima ful slabo vest, ker to hoče. :angry:
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 24. Jul. 2008 10:11

electra* napisal/-a:hmm punca jaz se nič ne tolažim, nimam nobene take izkušnje, mogoče sem res malo posplošila in rec niso vsi taki (taki ki pa so jih je pa 80%) :)


Kje je vir tvoje statistike? :P
Black Kitty

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Kitty » 28. Jul. 2008 6:50

Verjetno je bila narejena znanstvena raziskava med mladimi od 16-30 leta :wink: :D :D
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 28. Jul. 2008 9:31

Black Kitty napisal/-a:Kakor pa js tipe poznam, ne bo svojo žensko varal, če je v zvezi srečen in mu ona pomeni vse.


Se strinjam s tem. Prav pa bi blo tud, da če pa ni srčeen, da se s svojo partnerko pogovori in skušata zadevo rešit...drugače je bolje, da se razideta, kot da sta skupaj in drug drugega varata.
Uporabniški avatar
*LooBika*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 545
Na forumu od: 27. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *LooBika* » 28. Jul. 2008 11:27

To je odvisno od posameznika..dokler tip sam pri sebi ne razcisti, da ima punco in da je zaseden, potem ga lahka punca se nwm kako priklepa nase, pa s tem ne bo nc dosegla. Odvisno je kuk ma tip razsciscene pojme v glavi. Eno je ali mu punca pomeni vse, in je srecen z njo, ter ne cilja na druge, drugo pa je, da ima punco, pa vseeno osvaja druge..

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov