Kako ga osvojiti, če ima punco?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 23. Jul. 2008 11:30

Stvar je samo njegova ali bo pustil drugi zraven.
Ti nimaš ničesar s tem, če ima on punco pa ti daje vseeno zeleno luč.
To se on odloči. Oz. tudi ti, če se misliš s fantom zaplest. Moreš pa paziti, da ne bo v prihodnje tebi isto naredil. Taki se ne spreminjajo.
Jaz sem bila v podobni situaciji, s tem da sva OBA bila zasedena. Neka privlačnost je bila na začetku, ampak mi je zdrava pamet povedala, da ni vredno tega, saj če bi bil punci pripravljen to storiti, bi morda enkrat tudi meni.
Ni vredno se s takimi zapletati, je pa stvar čist njegova. :roll:
Uporabniški avatar
brunett
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 23. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a brunett » 23. Jul. 2008 11:41

The act of cheating is defined by the act of getting caught. One doesn't exisit without the other.

Not my business to da ma on punco. Sej je njegova, ne moja. Js ne varam, ampak kadar sem samska mi je pa vseen če je nekdo zaseden. Ok, poročen pa da ma družino, to je drugo, sam pač veza kot taka, I just don't care. Pa tisti izgovori ala "kako se bi ti počutla če bi se teb zgodil" pa "sej se ti bo vrnilo" me sploh ne ganejo. Do varanja povečini pride ker v vezi neki ne štima, ne pa zato ker bi se ti bog maščeval. Js sm že bla z zasedenim tipom pa mene ni nihče od mojih fantov prevaral(no, al pa ne vem). Tisti ki je zaseden ma nekoga doma na katerega mora mislit...

Pa tisto "once a cheater always a cheater" je tut mal bullshit. A pol je tist ki je 1x kadil travo narkoman?
Uporabniški avatar
Eli**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 3. 7. 2008
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a Eli** » 23. Jul. 2008 11:49

Napisala si, da you just don`t care, če ma fant punco, pa si ti z njim.. veza kot veza... Ja sam a ni to mal žalostno, da si number 2?
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 23. Jul. 2008 11:49

Ene ste take svetnice, da je že prav kičasto.
Ni prav biti srečen na račun tuje nesreče... A res? Kaj pa, če obrnemo situacijo? A bi se katera od vas odpovedala tipu na račun ženske, ki ga resnično ljubi, pa ni skupaj z njim, ker ste pač ve?
Ker če se ne bi, bi bila ona nesrečna, ve pa srečne. Grdo od vas...

Razen če se mislite zdaj sklicevat na to, da ste ve z njim v vezi, ona pa ne. Ampak zveza je abstrakten pojem, ki v bistvu sam po sebi ne pomeni nič. Vsebinsko ga napolnita partnerja in če je eden od njiju pripravljen varat, je zveza tako ali tako slaba in bi bilo bolje, če je ne bi bilo.
Uporabniški avatar
Eli**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 3. 7. 2008
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a Eli** » 23. Jul. 2008 11:52

Ne gre se za odpovedovanje tipu, da bo lahko s punco, k ga ma res rada... ja pa sej tuki punca, k je trenutno s fantom nima neki velike vloge. Odloču se bo itak fant... in ni tko, da bo punca rekla: "o, zdej se mu pa ne bom odpovedala, da ne bo ona z njim..." Če se bo fant odloču za drugo, se pač bo, in bo vezo (predvidevam da) končal..
Uporabniški avatar
brunett
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 23. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a brunett » 23. Jul. 2008 12:00

^^ wow, čaki mal. Js pozicije no.2 ne doživljam kot neki tragičnega, navsezadnje vem da se zapletam z zasedenim tipom in vem kakšen odnos me čaka.
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 23. Jul. 2008 12:02

brunett napisal/-a:The act of cheating is defined by the act of getting caught. One doesn't exisit without the other.

Not my business to da ma on punco. Sej je njegova, ne moja. Js ne varam, ampak kadar sem samska mi je pa vseen če je nekdo zaseden. Ok, poročen pa da ma družino, to je drugo, sam pač veza kot taka, I just don't care. Pa tisti izgovori ala "kako se bi ti počutla če bi se teb zgodil" pa "sej se ti bo vrnilo" me sploh ne ganejo. Do varanja povečini pride ker v vezi neki ne štima, ne pa zato ker bi se ti bog maščeval. Js sm že bla z zasedenim tipom pa mene ni nihče od mojih fantov prevaral(no, al pa ne vem). Tisti ki je zaseden ma nekoga doma na katerega mora mislit...

Pa tisto "once a cheater always a cheater" je tut mal bullshit. A pol je tist ki je 1x kadil travo narkoman?


Hehe tut jst sm v to temo pogledovala takrat, ko se je med mano in zdej bivšim vse začelo. Je meu punco. Pa je škripalo med njima pa to. In jo je pustil, da bi lahko začel z mano... Pa sva bla skupaj, ampak nama ni šlo, okej. Ko sva se razšla, se je vrnil k tisti bivši.
Tko da JA, vrnl se ti bo, na en ali drug način. Vrjem ;) In povsem naivno je pričakovat normalno vezo, jaz sem jo, pa je nism dobila. Njegova bivša nama je po glavi skakala, psihično in fizično in pač, to ni normalna ljubezn. Tut jst sm upala da je, pa ni. Če se že začne z ljubezenskim trikotnikom,se bo verjetn tut končal.
Uporabniški avatar
Eli**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 3. 7. 2008
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a Eli** » 23. Jul. 2008 12:14

Ne, sej zate zlo fajn, da je ne doživljaš kot neki tragičnega... Ampak men se zdi žalostno bit z nekom, k si mu na drugem mestu, ker ne vem, kaj maš od veze, če ma on tko al tko že punco... a je fora res sam v seksu?!
Uporabniški avatar
brunett
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 23. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a brunett » 23. Jul. 2008 12:29

Jah js zasedenih tipov ne gledam kot potencialne fante za vezo. Če se slučajno zgodi kaj v to smer kul, ampak tega res ne pričakujem.

Se mi je pa letos zgodilo da sem se zapletla z zasedenim, sicer je živel s to punco ampak je bla veza čista polomija in nekak mu je to kar sva mi2 mela dalo tist dokončen poriv da zadevo konča. Pa da ne bo pomote, dečko ni bil noben Cassanova, tista bejba je bla njegova prva in edina punca. Mi2 nisva nikol bla skupi, ker to tut ni blo v mojem interesu, se pa še videvama in imava prijateljski odnos in odličen sex. In morda bova mi2 kdaj skupi al pa tut ne. Sam v vsakem primeru mi ni žal.

sončk pri tebi se ni izšlo, sam ni to da te nekdo kaznuje al pa da se ti vrača "zlo" ki si ga ti povzročila nekomu. Splet okoliščin pač...
Uporabniški avatar
exdancer
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 8. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a exdancer » 23. Jul. 2008 12:34

jullia_ napisal/-a:Ene ste take svetnice, da je že prav kičasto.
Ni prav biti srečen na račun tuje nesreče... A res? Kaj pa, če obrnemo situacijo? A bi se katera od vas odpovedala tipu na račun ženske, ki ga resnično ljubi, pa ni skupaj z njim, ker ste pač ve?
Ker če se ne bi, bi bila ona nesrečna, ve pa srečne. Grdo od vas...

Razen če se mislite zdaj sklicevat na to, da ste ve z njim v vezi, ona pa ne. Ampak zveza je abstrakten pojem, ki v bistvu sam po sebi ne pomeni nič. Vsebinsko ga napolnita partnerja in če je eden od njiju pripravljen varat, je zveza tako ali tako slaba in bi bilo bolje, če je ne bi bilo.


tole je še najbolš povedano :gut:
Ja sam onaj što uvek uči na greškama svojim!!!
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 23. Jul. 2008 12:34

ry.
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 08. Dec. 2010 20:24, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
electra*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 517
Na forumu od: 18. 8. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a electra* » 23. Jul. 2008 12:44

jaz bi samo tak rekla:če ma punco pa veste da je z njo srečen in da mu je fain, stran od njega...ne kvarit srečo drugim (ker če jo ma res rad je nebo pustil, mogoče bo mel z vami kakšno avanturo-saj poznamo tipe ne, potem bo pa ugotovil, da nič ne čuti do vas, ljubi punco in bo vse narobe...
če pa veste da v zvezi ni srečen, da trpi, da je z njo še samo zaradi navade in ker noče da bi bla ona nesrečna (in to ziher veste, vam je on povedal npr.!) pa se mu poskušajte počasi približat...moje skromno mnenje :D
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 23. Jul. 2008 12:55

~NIA~ napisal/-a:
ja čak, nj tip zbere, me lahko samo upamo in govorimo. sej si ga ne podajamo kot pink ponk žogco, zdej je una vanga, na mej ga.. ne ti ga mej, sorry.


Ne. Ampak veliko bolj učinkovito se je problema lotit tako, da gradiš na odnosu s svojim fantom, kot pa da odganjaš stran druge ženske in jih napadaš.

S tvojim prvim stavkom se pa strinjam. Tip izbere, da bo s teboj. In ti ravno tako izbereš njega. Možnost, da bo eden od vaju nekoč v prihodnosti izbral koga drugega je precej večja, če je vajina zveza šibka in polna prepirov in kriz.

Res ne vem, zakaj ene zvezo vidite kot neko moralno obvezo do partnerja v smislu "Moj tip je in moj bo tudi ostal, druge se pa poberite stran".
Tvoj tip bo ostal s teboj v primeru, da bo od tebe dobil tisto, kar potrebuje in želi. Če bo pa ugotovil, da bo z drugo bolj srečen, ni pa na noben način dolžan ostat s teboj do konca lajfa.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 23. Jul. 2008 12:57

electra* napisal/-a:...ker če jo ma res rad je nebo pustil, mogoče bo mel z vami kakšno avanturo-saj poznamo tipe ne,....


Še na tole se obesim... Poznam precej tipov in večina tega ne dela. Ne tolaži se, da so vsi taki, če imaš ti slabe izkušnje.
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 23. Jul. 2008 13:16

brunett napisal/-a:
sončk pri tebi se ni izšlo, sam ni to da te nekdo kaznuje al pa da se ti vrača "zlo" ki si ga ti povzročila nekomu. Splet okoliščin pač...


No sej tud tega nism mislla, men je ubistvu čist vseen za kakršnokoli "zlo" sm povzročila, sej v ljubezni smo itak egoisti. Ampak pravm, da pač v takih okoliščinah je dost manj realno, da bo zveza funkcionirala tko kot more. =)

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov