Kako ga osvojiti, če ima punco?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 11. Jan. 2007 18:31

l'isa napisal/-a:jao v eni temi jamrate kko so tipi prasci d varajo pa ne vem kaj, k bi pa ona drugi u zele skakala je pa vse lepo pa prov... :eek: pol tud uni k jo bo tip prevaru rečte d to ni nč tazga pa d je čist prov naredu svašta ej.... :?


Tud če pride do varanja, je tle edini "kriv" tisti, ki prevara in čist noben drug - noben te ne more v nič prisiliti, če nečesa nočeš, kajne?
Če pa vezani tipi pač padejo na eno drugo bejbo, je to znak, da do svoje ženske očitno ne čuti glih neke neskončne ljubezni in ohinsploh... :roll:
Če se pa tip v to drugo žesnko še zaljubi, potem pa mu zgleda da pr njegovi res nek imanjka in to mu lahko nudi ena druga...
Uporabniški avatar
blue eye
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 726
Na forumu od: 8. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a blue eye » 11. Jan. 2007 18:36

Kako ga osvojiti? Ne moreš ga oziroma ne smeš ga, ne smeš hodit drugim v zelje :)
Za dežjem vedno posije sonce!!
Uporabniški avatar
**SiMoN@**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 930
Na forumu od: 20. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a **SiMoN@** » 11. Jan. 2007 18:41

Zadnjič spremenil **SiMoN@**, dne 03. Mar. 2008 12:22, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 11. Jan. 2007 18:44

Jaz pa mislim, da vam to, da se nekateri tako radi postavljate v kožo drugih, ne bo čisto nič pomagalo, če se to enkrat zgodi vam - da se npr. vaš tip zaljubi v drugo in bo z njo želel kaj imeti,
pa če bi se ve v preteklost iše tako nazaj držale v kakšni taki potencialni situaciji, nimate nobenega zagotovila, d ase to vam ne bo zgodilo.

To je pač ena taka floskula, ki očitno prav pride nekaterim moralistom :twisted:
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 11. Jan. 2007 18:57

Mihaa napisal/-a:Ne prjatu je pa neki druzga, sj sm vedu da bo kdo to prašu;) Am se je že naredl da je meu kolega dobro punco, sam pač mi je tok dobr prajtu, pa poznamo se že od mejhnga da tega prijatelstva ne bi zamenjou za punco, ker tok huda pa spet ni bla.
Sm povedu punci kva sm napisou pa kuko mislm, pa je rekla da nimam prou da bi ona isto nardila k pa ve, pač ma fnt punco pustiš ga namir. Moji kolegi pa drugač misljo, jih ne mot če je ženska v vezi.


no zdaj vsaj veš, da bi (ali pa bodo) tvoji kolegi osvajali tvojo punco :D
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 11. Jan. 2007 19:04

Mimi_M napisal/-a:Tud če pride do varanja, je tle edini "kriv" tisti, ki prevara in čist noben drug - noben te ne more v nič prisiliti, če nečesa nočeš, kajne?
Če pa vezani tipi pač padejo na eno drugo bejbo, je to znak, da do svoje ženske očitno ne čuti glih neke neskončne ljubezni in ohinsploh... :roll:
Če se pa tip v to drugo žesnko še zaljubi, potem pa mu zgleda da pr njegovi res nek imanjka in to mu lahko nudi ena druga...


če tip prevara punco, to ni nujno znak, da do svoje punce nič ne čuti ali pa da je nima rad ... ampak da je pač namočil v eno, ki se mu ponuja.

če pa se ti zaljubi v drugo punco, je pač 'višja sila' v igri :D in tud to nima veze s tem, da njegovi punci kaj manjka ... enostavno zgodi se ...

tako da ne bi ravno enačila da tipu sex pomeni zaljubljenost ;)
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 11. Jan. 2007 19:31

Jz sploh ne vem,zakaj bi ženska osvajala tipa, ki ima punco ... če jo ma, jo ma verjetno za razlogom, ne zato, ker na drugo misli :?
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
shy_grl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 23. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a shy_grl » 11. Jan. 2007 21:05

puma napisal/-a:
Mihaa napisal/-a:Jest pa tko mislm u ljubezni predvsem glej na svojo rit, če ti je tip ušče, pejt u akcijo ženska, kva boš zej gledala kero punco boš ti prizadela, men se zdi to brezveze. A zj ne boš šla u napad zato ker ma on punco, prou pa ni treba it, boš pa ti brez tipa ostala. On se itak spogleduje s tabo, če bi biu tip tko zalublen v svojo punco se sigurno ne bi ukvarjal s tabo, lepo bi ti povedu mam punco in konc debate. Tko pa tega ni naredu pa pejt pa probi mogoč bo pa tvoj bodoči mož.
Najbl naumn se mi pa zdi ko folk govori, boš prizadela njegovo punco, pa pejte nekam od kdaj pa gledate na drug folk, več al mn usi skrbite za svojo rit pa da bo vm najlepš.


a ti bi npr svojmu prijatelju osvajal punco?



sj če ga ma punca rada nebo prov nč pomagal kok jo kdo osvaja...
drgač pa nevem kwa j fora jst vem da od tipa k ma punco prste stran če mu boš ti zasedla nj jo prj pusti po se pa naprej zguvarjejta... maš pa srečo da veš da ma punco... eni do tega še pridejo ne
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 11. Jan. 2007 21:47

...
Zadnjič spremenil sončk, dne 04. Nov. 2010 18:25, skupaj popravljeno 1 krat.
Nata_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 5. 1. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Nata_ » 11. Jan. 2007 21:54

Sam res .. ne je tolk napadat.. lahk ji tut na lep nacin povete kak pa kaj

boljse je da ga pustis pri miru zdaj dokler je se cas.. to je tak kot v slabih filmih na tvju ( ko je moski porocen in ima ljubimko, ki ji obljublja da bo pustil zeno - in tega nikoli noben ne nardi ) .. lahko da se ti zgodi enako

ce bo pritiskal na tebe mu daj raje ultimat :) al ti al pa njegova .. ce zbere njo moreš vedet da bi jo v vsakem primeru zbral - torej .. fu*k him and go on :!:
Uporabniški avatar
lili01
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 5. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a lili01 » 11. Jan. 2007 23:31

men se pa zdi to nekaj najgršega, da hočeš nekomu zavestno zapeljat partnerja. punca kreplje stran,sicer ti jih bom paz poščipala, pa jih ne boš mogla več stegovat. :wink:
vem kako boli, ko ti nekdo "ukrade" ljubljeno osebo. zdej se bo ktera oglasila."če te bi imel rad, ne bi šel drugam." samo nekatere ženske so take, da silijo v tipa, dokler jim ne podleže. pri meni tip zgubi vse šanse,če ima punco,pa naj bo bše tko hud!
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 11. Jan. 2007 23:48

lili01 napisal/-a:men se pa zdi to nekaj najgršega, da hočeš nekomu zavestno zapeljat partnerja. punca kreplje stran,sicer ti jih bom paz poščipala, pa jih ne boš mogla več stegovat. :wink:
vem kako boli, ko ti nekdo "ukrade" ljubljeno osebo. zdej se bo ktera oglasila."če te bi imel rad, ne bi šel drugam." samo nekatere ženske so take, da silijo v tipa, dokler jim ne podleže. pri meni tip zgubi vse šanse,če ima punco,pa naj bo bše tko hud!


Tole pa absolutno ni res ... če tip gre z drugo je sam kriv, ne pa samo ženska .. dj no nehej
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 11. Jan. 2007 23:52

lili01 napisal/-a:...samo nekatere ženske so take, da silijo v tipa


To je pa čist res! To delajo zanalašč! Da ne govorim pol o kšnih ženskih zahrbtnih spletkah... :roll: Zato pa ne maram več žensk :evil:
Pa brez zamere.
Uporabniški avatar
amital
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a amital » 12. Jan. 2007 0:22

*slamca* napisal/-a:
lili01 napisal/-a:...samo nekatere ženske so take, da silijo v tipa


To je pa čist res! To delajo zanalašč! Da ne govorim pol o kšnih ženskih zahrbtnih spletkah... :roll: Zato pa ne maram več žensk :evil:
Pa brez zamere.


podpis! v mojga že tud silile ene, sam je dost pameten.. :) drugač se me pa naj pazijo, če še 1x probajo, v takih primerih se spremenim v pošast :evil:
ene so res smotane, ja..
vse se zgodi z razlogom, tako kot se tudi vse vrača in vse plača
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 12. Jan. 2007 0:26

pa kaj se sekirate!
če je vaš partner takšen slabič, da je sposoben oditi z drugo žensko...ali za vedno ali le v posteljo...si želite s taksnim moškim preživeti ostanek svojega življenja???

če bi bil na vašem mestu, bi mu podstavil kakšno orng dobro prijateljico...bi bil dober test za njegovo zvestobo! :D
in če bi podlegel čarom....fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu....leti,leti,leti.... :D

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov