Kako ga osvojiti, če ima punco?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 10. Jan. 2007 17:54

a ena
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 04. Dec. 2010 15:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
brunett
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 23. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a brunett » 10. Jan. 2007 18:14

A dejte no!
Tko kot so ene že napisale, skrb za dekletova čustva je zgolj in samo tipova odgovornost!!!
Če se tip ponuja kot da je samski, čigava krivda je to?Ona je pač sprejela igro. In on bi kadarkoli lahko reku: SORRY, NE MOREM, MAM PUNCO.

In ženska s katero tip prevara svojo punco ponavadi ni velik kriva... Če bi tip svojo punco ljubil je ne bi prevaru...
Itak da je lažje valit krivdo na neko xy žensko, kot pa pogledat resnici v oči in se sprijaznit da je tvoj soo called lubi pač kreten.

Pa nisem pristaš varanja, ampak če že pride do tega je treba razloge poiskat pri partnerju in v vajinem odnosu, ne pa si pesek metat v oči z besedami: "Tista prasica ga je zapeljala." ipd...
..::never make somebody your everything, cause when he's gone you've got nothing::..
dnaja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 5. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a dnaja » 10. Jan. 2007 19:32

brunett napisal/-a:A dejte no!
Tko kot so ene že napisale, skrb za dekletova čustva je zgolj in samo tipova odgovornost!!!
Če se tip ponuja kot da je samski, čigava krivda je to?Ona je pač sprejela igro. In on bi kadarkoli lahko reku: SORRY, NE MOREM, MAM PUNCO.

In ženska s katero tip prevara svojo punco ponavadi ni velik kriva... Če bi tip svojo punco ljubil je ne bi prevaru...
Itak da je lažje valit krivdo na neko xy žensko, kot pa pogledat resnici v oči in se sprijaznit da je tvoj soo called lubi pač kreten.

Pa nisem pristaš varanja, ampak če že pride do tega je treba razloge poiskat pri partnerju in v vajinem odnosu, ne pa si pesek metat v oči z besedami: "Tista prasica ga je zapeljala." ipd...

:zustimm: ...tocno tko
Pa tuki se sploh ne gre za egoizem, kot ste nekatere napisale...
Ce vidm, da ma tip punco in je srecn znjo, valda da ga nam sla zdej pecat pa ga probat prevzet...logicno :roll:
Ce pa on zacne, to je pol cist neki druzga...zakaj bi pol mogla bit na strani ene zenske, ki jo sploh ne poznam...kot neka zagovornica zenskih pravic...
Martin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 7. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Martin » 10. Jan. 2007 19:39

brunett napisal/-a:A dejte no!
Tko kot so ene že napisale, skrb za dekletova čustva je zgolj in samo tipova odgovornost!!!
Če se tip ponuja kot da je samski, čigava krivda je to?Ona je pač sprejela igro. In on bi kadarkoli lahko reku: SORRY, NE MOREM, MAM PUNCO.

In ženska s katero tip prevara svojo punco ponavadi ni velik kriva... Če bi tip svojo punco ljubil je ne bi prevaru...
Itak da je lažje valit krivdo na neko xy žensko, kot pa pogledat resnici v oči in se sprijaznit da je tvoj soo called lubi pač kreten.

Pa nisem pristaš varanja, ampak če že pride do tega je treba razloge poiskat pri partnerju in v vajinem odnosu, ne pa si pesek metat v oči z besedami: "Tista prasica ga je zapeljala." ipd...


Za 20 letnico presenetljivo dobro razmišljaš!!! Sam sem bil v prejšnji zvez v podobni izkušnji in večkrat, ko je bilo v najinem odnosu vse v redu (bolj ali manj) me ni premamila nobena, še tako koketna bejba, ... ko pa se je enkrat začelo krhat, pa me ni bilo treba dolgo prosit'.

Sam sem se pustil zapeljati in krivda je na nama in na odnosu, ki ga ni več bilo.
piggy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 9. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a piggy » 10. Jan. 2007 20:09

počak d bo samski, pol ga p osvoj tok d ne bo te zapustu ;) do tkrt p tace stran ;)
Ubi me to, ubi me to ....jedino tebe nisam varala
Ubi me to moj nevero što sam sve videla......
ubi me to što sam sve čula
Panasonic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 24. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Panasonic » 10. Jan. 2007 20:09

Reč mu, zakaj flirtaš z mano če maš punco? ...in počakaj odgovor. :D
Uporabniški avatar
punchka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a punchka » 10. Jan. 2007 22:18

dnaja napisal/-a:
punchka napisal/-a:
gaaaad...če ve da ima punco in se zaveda, da s tem razdira zvezo, potem to JE njena odgovornost!! tud če njegove punce ne pozna! pa kok ste ve stare? nimate nobene vesti al kaj?
mene je tip, pa naj je bil še tako hud, vedno odbil, če sem zvedela da ima punco. to je pač prepovedan teritorij. :roll:

Men s zdi, da vse skupi mal prevec napihujes...ce bo tip hotu varat bo pac varu, ce ne z njo pa s kaksno drugo...in to je sam od njega odvisn, ne pa od nje...
Ni ona nobena razdiralka veze, al pa kej podobnega...
Pa kaksn prepovedan teritorij, sej nismo v vojski :lol:


to je res da bo varu če bo hotu, sam če bi eno varu z mano bi mela js ful slabo vest. ne razumem kako druge tega nimate.
sicer pa govorimo o tem kako bi punca rada takega tipa osvojila in ne vem kaj še...mislim, če veš da ma punco pa se mu greš še metat pod noge... sori, men je to bolano - če si ne moreš enega fejst samskega deca najti, ti pa več noben ne more pomagat.
to infinity and beyond!
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 10. Jan. 2007 22:31

katera scena :rofl: ... tip jo na fitnesu tu in tam pogleda ( valda, da bo raje njo gledal kot pa drugega tipa v rit) in ona že sanja kako bo punco zapustil zarad nje :rofl:

kaj bi šele bilo, če bi jo na kavo povabil? ... nakup poročne obleke? :D

ajme :D
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 10. Jan. 2007 22:32

Jst sm ga tako, ker sm z njim enostavno lahko bila res jaz - v nulo sproščena, zaštekala v sekundi :wink:

pa ne s ekregat, no...imamo pač vsak svoja načela in načine razmišljanja,
vsak bo pač tako naredil, da bo njemu prav.
Jaz priznam, da se zaradi une nisem sekirala, ker sem bila sama sebi na prvem mestu.
Uporabniški avatar
nana*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 139
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a nana* » 10. Jan. 2007 23:45

Ja najlažje je rečt, da ti je bejba speljala tipa. Pa kje ste vidl ta scenarij. Tip se je sam speljal k njej. Tle bejbe sploh nimajo nobene veze, ker če tip ni za sceno in je zaseden&zvest svoji punci itak ne bo palil pa tud, če mu bo pizdovje pod nos molila. So mi pa grozno glupe bejbe, ki kljub neštetim zavrnitvam še vedno skačejo vmes, morijo in se vsiljujejo po vrhu vsega pa še čakajo na dan, ko bo tip postal samski. Kot da je to edina ovira, zakaj se ji ne vrže pod kolena. :roll:

Sem pa bla tud jst že v taki situaciji, ko je tip varal svojo žensko z mano ampak jst pred tem sploh nisem vedla, da ma tip bejbo niti nisem prva NIČ začela in niti nisem imela nobenga resnega namena z njim. Bla je samo avantura. Pač tip je vse zajebal. Jst nisem mela nič slabe vesti in mi je dol visel za vse skup.

Ti pa tud počaki, kako se bo vse skup odvijal. Sj kje pa piše, da se ne smeš družit z njim, če ima bejbo. Itak je od njega vse odvisno. Da pa bi se ti zj zaradi slabe vesti se mu odpovedala se pa meni zdi absurd. Sj nimaš nič s to žensko.

Itak je vse odvisno od tipa in njegove reakcije - to sm hotla povdarit.
Uporabniški avatar
LoLLypoop=))
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 20. 12. 2006
Kraj: =)) kr tuky

Neprebrana objavaNapisal/-a LoLLypoop=)) » 11. Jan. 2007 0:38

skoči z njim pod tuš pa se fajn pof****ta...al pa večkrat...zakaj pa ne...če si ga želiš...pa bosta imela fajn razmerje...ohrani diskretnost in brez čustev... :D
tko bi js nrdila,če že rajca naj pol tut kj pokaže da zna :razz:
Uporabniški avatar
Mihaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 17. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Mihaa » 11. Jan. 2007 15:40

Jest pa tko mislm u ljubezni predvsem glej na svojo rit, če ti je tip ušče, pejt u akcijo ženska, kva boš zej gledala kero punco boš ti prizadela, men se zdi to brezveze. A zj ne boš šla u napad zato ker ma on punco, prou pa ni treba it, boš pa ti brez tipa ostala. On se itak spogleduje s tabo, če bi biu tip tko zalublen v svojo punco se sigurno ne bi ukvarjal s tabo, lepo bi ti povedu mam punco in konc debate. Tko pa tega ni naredu pa pejt pa probi mogoč bo pa tvoj bodoči mož.
Najbl naumn se mi pa zdi ko folk govori, boš prizadela njegovo punco, pa pejte nekam od kdaj pa gledate na drug folk, več al mn usi skrbite za svojo rit pa da bo vm najlepš.
Karja
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 263
Na forumu od: 3. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Karja » 11. Jan. 2007 15:50

jao v eni temi jamrate kko so tipi prasci d varajo pa ne vem kaj, k bi pa ona drugi u zele skakala je pa vse lepo pa prov... :eek: pol tud uni k jo bo tip prevaru rečte d to ni nč tazga pa d je čist prov naredu svašta ej.... :?
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 11. Jan. 2007 16:07

Mihaa napisal/-a:Jest pa tko mislm u ljubezni predvsem glej na svojo rit, če ti je tip ušče, pejt u akcijo ženska, kva boš zej gledala kero punco boš ti prizadela, men se zdi to brezveze. A zj ne boš šla u napad zato ker ma on punco, prou pa ni treba it, boš pa ti brez tipa ostala. On se itak spogleduje s tabo, če bi biu tip tko zalublen v svojo punco se sigurno ne bi ukvarjal s tabo, lepo bi ti povedu mam punco in konc debate. Tko pa tega ni naredu pa pejt pa probi mogoč bo pa tvoj bodoči mož.
Najbl naumn se mi pa zdi ko folk govori, boš prizadela njegovo punco, pa pejte nekam od kdaj pa gledate na drug folk, več al mn usi skrbite za svojo rit pa da bo vm najlepš.


a ti bi npr svojmu prijatelju osvajal punco?
Uporabniški avatar
Mihaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 17. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Mihaa » 11. Jan. 2007 16:17

Ne prjatu je pa neki druzga, sj sm vedu da bo kdo to prašu;) Am se je že naredl da je meu kolega dobro punco, sam pač mi je tok dobr prajtu, pa poznamo se že od mejhnga da tega prijatelstva ne bi zamenjou za punco, ker tok huda pa spet ni bla.
Sm povedu punci kva sm napisou pa kuko mislm, pa je rekla da nimam prou da bi ona isto nardila k pa ve, pač ma fnt punco pustiš ga namir. Moji kolegi pa drugač misljo, jih ne mot če je ženska v vezi.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov