Kako ga osvojiti, če ima punco?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Buuba
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 8. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Buuba » 10. Jan. 2007 12:53

Ja sej tak je moj namen..ne dobit zdj napačnega vtisa o men..sej zihr je bil že kdo kdaj v moji koži, ampak sama vem, da nista tuki sam 2 ampak smo trije..a je katera že imela podobno situacijo?
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 10. Jan. 2007 12:59

em, na srečo ne... tud če mi je bil kkšn tip dobr, pa sm zvedla, da ma punco, sm prekinla vse stike z njim... ni šans, da bi pršla med njiju :nein:
pa sj jz te nč ne napadam, po eni strani te še razumem.. sam res ti svetujem, da ga pust pr miru... ker boli, če si prevaran :?
Uporabniški avatar
Signorina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 9. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Signorina » 10. Jan. 2007 13:01

Buuba jst sm bla ... poglej par sporočil nazaj ... :wink:
Buuba
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 8. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Buuba » 10. Jan. 2007 13:02

Vem, da boli...
Be yourself
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 10. Jan. 2007 13:31

Saj se samo POGOVARJA s tipom, spogleduje z njim.... Saj ne dela nič prepovedanega!?
Buuba, jah, jah... Sem v podobni situaciji ja.... Nekako tako gre moja štorija....
Spoznala sva se tukaj, kjer delam jaz. In vse se je začelo s tem, da me je povabil na kavo (seveda na mojem delovnem mestu, ne kje tam v eni fancy gostilnici). In začela sva se pogovarjat. Zelo je lep, njegov karakter je nekaj posebnega, v glavnem, dečko, kot se šika. Ampak ima dekle. In to zame pomeni, da se z njim lahko pogovarjam, lahko se z njim šalim, lahko spijeva kavo v miru, lahko mi zaupa svoje osebne težave, AMPAK, da bi se me dotaknil, me poljubil ali da bi z njim imela spolne odnose - odpade! Poljub na lice si dava kdaj pa kdaj, drugo pa nič. In poljub na lice ni nobena greška, saj je v nekaterih kulturah (npr. Anglija) to pozdrav, ne varanje :roll: . Ga ljubim? NE. Sem vanj zaljubljena? NE. Ga pa rada vidim, ne bom rekla, da ne. In rada se z njim pogovarjam. In on z mano. Prav tako mi zaupa zelo, zelo osebne reči in probleme.
On se s punco drugače ne razume - menda naj bi šel v kratkem proč od nje. Ali bom potem vrgla lovke? Ne verjamem. Tisti, ki naju vidijo skupaj, ko se pogovarjava, pravijo, da se vidi, da sva si všeč. Morda sva si, morda ne... Ampak, dokler ima dečko punco, mislim, da je potrebno obdržat distanco (kolegianstvo ali prijateljstvo pride v poštev), čeprav je zelo moderno :eek: , da spiš z nekom, ki je v zvezi, poročen, oče (mati) otrokom,...
Nata_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 5. 1. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Nata_ » 10. Jan. 2007 13:50

Hja.. jaz sem bla na istem polozaju..
ko sem norela za enim tipom, ki je pac mel neko resno punco ( ampak se vedno, ce sta resna ne razumem zakaj jo je varal ) ..
no, kakorkoli.. nazadnje sva bila skupaj .. pred dvema tednoma. Zdaj, ko me poklice mu recem, da nimam casa ali pa se ne javim ( to drugo je lazje ).
Zdaj bezim od takih tipov, ko majo zenske ;)

Aja.. v glavnem, boljse da ga pustis pri miru, ker bos trpela.. sploh, ce se bos zaljubila v njega .. ni najbolj prijetno, ko ves da je prvo s tabo pol pa gre k eni drugi.. lazje ti bo brez tega..

Hm.. mogoce pa res drzi - tuje slajse? :roll:
Uporabniški avatar
Signorina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 9. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Signorina » 10. Jan. 2007 14:59

En večer sm gledala eno komično oddajo pa je bila ena kao predstavnica kluba žensk ki osvajajo samo zasedene moške ... :evil:
pa jo en moški upraša : zakaj osvajate samo moške ki so zasedeni ??
in kaj ona odgovori: (sm se res smejala do solz) ZAKAJ BI VZELE LIH MI TISTE SAMSKE MOŠKE ČE JIH NOBENA NOČE !! :rofl:

je res tisto kar pravijo : ne naredi drugim tistega kar nočeš da drugi naredijo tebi...AMPAK obstaja tudi tako pravilo : ZAKAJ SE BRIGAT ZA DRUGE ČE NOBENEGA NE BRIGA ZA TEBE ... dan dan je na svetu veliko oz. ogromno ljudi ki misli samo nase ...

ampak jst se raje držim prvega :wink: :P
dnaja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 5. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a dnaja » 10. Jan. 2007 15:44

marakeech napisal/-a:Pust ga na mir. Ce ma punco!!
Zakaj ste ene zenske take? Jst se nebi in se nisem neki pecala s tipom k ma punco :?

Jst pa ne razumem vas! Zakaj ste tko moralisticne?
Ona njegove zenske ne pozna, torej zanjo to ni realna oseba. Iz znakov, ki jih on oddaja je pa razvidno, da mu je vsec.
Ce je tip hud, se bojo zmer najdle punce, ki ga bojo hotle osvojit in zato je samo od njega odvisno kok rad ma svojo zensko in kok ji je zvest.
Nekak ne vidm kje bi to lahko bla njena odgovornost, seveda dokler njegove punce ne pozna.


Vrjetno svojim tipom ne zaupate dovolj in zato prelagate vso odgovornost na zenske....cudna logika
Zadnjič spremenil dnaja, dne 10. Jan. 2007 15:50, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 10. Jan. 2007 15:49

Buuba napisal/-a:Ja sej tak je moj namen..ne dobit zdj napačnega vtisa o men..sej zihr je bil že kdo kdaj v moji koži, ampak sama vem, da nista tuki sam 2 ampak smo trije..a je katera že imela podobno situacijo?



čE SI RADA TRETJE KOLO POTEM TI KAR!!!!!

Veš kaj jz močno dvoomim da ga bi ti imela samo za prijatelja ..."pa tko fletkan je" WTFK...najprej razčist sama pri seb potem pa nadaljuj....


V fitnesu je tut kakšen ki je samski pa tam probaj mogoče dobiš "prijatelstvo" :evil:
najprej imej sebe rad in potem te bodo imeli tudi drugi
Uporabniški avatar
punchka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a punchka » 10. Jan. 2007 15:54

dnaja napisal/-a:
marakeech napisal/-a:Pust ga na mir. Ce ma punco!!
Zakaj ste ene zenske take? Jst se nebi in se nisem neki pecala s tipom k ma punco :?

Jst pa ne razumem vas! Zakaj ste tko moralisticne?
Ona njegove zenske ne pozna, torej zanjo to ni realna oseba. Iz znakov, ki jih on oddaja je pa razvidno, da mu je vsec.
Ce je tip hud, se bojo zmer najdle punce, ki ga bojo hotle osvojit in zato je samo od njega odvisno kok rad ma svojo zensko in kok ji je zvest.
Nekak ne vidm kje bi to lahko bla njena odgovornost, seveda dokler njegove punce ne pozna.


gaaaad...če ve da ima punco in se zaveda, da s tem razdira zvezo, potem to JE njena odgovornost!! tud če njegove punce ne pozna! pa kok ste ve stare? nimate nobene vesti al kaj?
mene je tip, pa naj je bil še tako hud, vedno odbil, če sem zvedela da ima punco. to je pač prepovedan teritorij.

če že ne morete misliti na druge, mislite vsaj nase. a res mislite, da vam bo tip, ki z vami koketira medtem ko je v resni zvezi, zvest?! potem ne morem rečt drugega kot to da ste zelo naivne... :roll:
to infinity and beyond!
Buuba
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 8. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Buuba » 10. Jan. 2007 16:09

No lepo da me nekatere razumete..ne vem zakaj se pa nekatere tko ogorčeno zgražate nad mano..sej ne delam ne vem kaj z njim in mislm da poznam samo sebe dovolj, da vem kje so moje meje, zato ne me obsojat..in kaj če se mi zdi fletn..pač je, to še ne pomen da bom navalila nanj..in predvsem ni samo moja odgovornost njegova punca ampak v večini njegova..it takes two for tango :wink: mislm, da je besede, ki jih izmenjam z njim ne morjo prizadet..
Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 10. Jan. 2007 16:20

dnaja napisal/-a:
marakeech napisal/-a:Pust ga na mir. Ce ma punco!!
Zakaj ste ene zenske take? Jst se nebi in se nisem neki pecala s tipom k ma punco :?

Jst pa ne razumem vas! Zakaj ste tko moralisticne?
Ona njegove zenske ne pozna, torej zanjo to ni realna oseba. Iz znakov, ki jih on oddaja je pa razvidno, da mu je vsec.
Ce je tip hud, se bojo zmer najdle punce, ki ga bojo hotle osvojit in zato je samo od njega odvisno kok rad ma svojo zensko in kok ji je zvest.
Nekak ne vidm kje bi to lahko bla njena odgovornost, seveda dokler njegove punce ne pozna.


Vrjetno svojim tipom ne zaupate dovolj in zato prelagate vso odgovornost na zenske....cudna logika


se strinjam s tem ja... če bi res vse ženske ble tko moralistične pol ne bi blo tko kokr je... men se zdi da gre samo za začarn krog... enkrat ena eni tipa prevzame, naslednič pa tista to nardi drugi... si pač misl, kdo se je pa na mene oziral... žal... Odgovornost do punce je pa zgolj na tipu... on je z njo in ne vse ostale...
Always look on the bright side of life!
dnaja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 5. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a dnaja » 10. Jan. 2007 16:34

punchka napisal/-a:
gaaaad...če ve da ima punco in se zaveda, da s tem razdira zvezo, potem to JE njena odgovornost!! tud če njegove punce ne pozna! pa kok ste ve stare? nimate nobene vesti al kaj?
mene je tip, pa naj je bil še tako hud, vedno odbil, če sem zvedela da ima punco. to je pač prepovedan teritorij. :roll:

Men s zdi, da vse skupi mal prevec napihujes...ce bo tip hotu varat bo pac varu, ce ne z njo pa s kaksno drugo...in to je sam od njega odvisn, ne pa od nje...
Ni ona nobena razdiralka veze, al pa kej podobnega...
Pa kaksn prepovedan teritorij, sej nismo v vojski :lol:
Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 10. Jan. 2007 16:39

dnaja napisal/-a:
punchka napisal/-a:
gaaaad...če ve da ima punco in se zaveda, da s tem razdira zvezo, potem to JE njena odgovornost!! tud če njegove punce ne pozna! pa kok ste ve stare? nimate nobene vesti al kaj?
mene je tip, pa naj je bil še tako hud, vedno odbil, če sem zvedela da ima punco. to je pač prepovedan teritorij. :roll:

Men s zdi, da vse skupi mal prevec napihujes...ce bo tip hotu varat bo pac varu, ce ne z njo pa s kaksno drugo...in to je sam od njega odvisn, ne pa od nje...
Ni ona nobena razdiralka veze, al pa kej podobnega...
Pa kaksn prepovedan teritorij, sej nismo v vojski :lol:


lih v vojski ga največkrat kršijo... :D oz. vojaki, če se natančneje izrazm... :D
Always look on the bright side of life!
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 10. Jan. 2007 17:51

wannabe napisal/-a:
dnaja napisal/-a:
marakeech napisal/-a:Pust ga na mir. Ce ma punco!!
Zakaj ste ene zenske take? Jst se nebi in se nisem neki pecala s tipom k ma punco :?

Jst pa ne razumem vas! Zakaj ste tko moralisticne?

Kako bi se pa ti počutila, če bi tvojga fanta kera hotla? Pomoje ji ga ne bi lih prijazno odstopila. :roll:



jah mogoče pa svojega posodi kdaj pa kdaj...pa smo pač mi malo čudne zanjo! :D
najprej imej sebe rad in potem te bodo imeli tudi drugi

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov