kaj vas spravi pri moških v slabo voljo

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

malaStrelka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 25. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a malaStrelka » 17. Apr. 2013 13:36

Tamala_mrha dobro si napisala.

Saj je lepo,da se punca uredi,če gre nekam- sestanek, služba, itd. Ok zdej,da se vsak dan pa tudi ,če je doma in pomožnosti zjutraj teče v kopalnico,da je fant ne bi videl kakšna je brez ličil no to je pa bolano.

Očino si nekatere punce niso same sebi dovolj všeč,da se toliko mažejo. Manj je več
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 17. Apr. 2013 14:15

Aja, samo male sladke se ličijo, druge so pa bolj ali manj natural, ali kako. :D My bad očitno.

Roko na srce, zelo malo je takih, ki so naravno tudi tako luštne kot napudrane. Puder pač še kako polepša ten kože in prekrije vse tiste nepravilnosti ter podočnjake, MU optično poveča oči, potem je tu še rdečilo/bronzer and here we go. Mislim, da so razlike res opazne pri nekaterih, ker MU dela čudeže.

Once again: ženske lahko izgledajo naravno, a imajo na sebi lahko dve ali tri plasti pudra in neopazen MU. Tako da ...
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 17. Apr. 2013 14:20

Seveda je neka razlika, če je punca naličena/ni naličena - zato se pa tudi večina liči, a ne? Ampak da je pa ta razlika takšna kot med ''lepotico'' in ''zverjo'' mora bit pa ličil precej in do res spretno uporabljenih. Načeloma so tiste punce, ki so z ličili lepe, lepe tudi brez njih, tiste, ki so manj simpatične so pa še nekoliko manj simpatične morda, ampak glede na to, da veliko moških še vedno pravi, da so jim ljubši naravni obrazi, tako da po mojem stanje ni tako zaskrbljujoče. ;)

To, da je nekomu lepši naličen obraz je samo totalen družbeni konstrukt, ki kot ''lepo'' opredeljuje točno določeno podobo ženske.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 17. Apr. 2013 15:13

Slika

Sem se prav na to spomnila :D
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 17. Apr. 2013 15:21

Tamala_mrha napisal/-a:Ja, ker če imaš neke kriterije oz. ti pač ni všeč vsak, ki pokaže malo interesa in izgleda solidno, očitno to vlečeš iz filmov in nadaljevank, ker samo tam ljudje spoznajo sebi primerne partnerje.


ROFL; kakšen zaključek si uspela potegnit iz mojega sestavka. Repliciral sem ženski, ki pravi, da ji nihče ni všeč. Če ženski nihče ni všeč, ima pač očitno kriterije nekje v oblakih. Nekaj je "imeti kriterije", drugo pa je imeti neke nemogoče kriterije, ki jih ni moč zadovoljiti.

"Preveč zbirčne" so ponavadi itak ženske, ki same niso kaj posebnega. To njihovo "pretirano zbirčnost" postavlja v smešno luč.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 17. Apr. 2013 15:32

Jaz povezujem make up z urejenostjo. Normalno, da včasih ne prideš namazan itd zaradi raznoraznih situacij. Zdaj da si pa ves čas au naturel, pa mi ni čist lepo (ne govorim o hard core, že opisanem ličenju).

V slabo voljo me spravi to, da slišim, da je nek tip ravnal brezbrižno in grdo z otroci in bivšo ženo, z zdajšnjo in zdajšnjimi otroci pa se gre nekega očeta in moža 1. klase.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 17. Apr. 2013 15:50

Džeki napisal/-a:
ROFL; kakšen zaključek si uspela potegnit iz mojega sestavka. Repliciral sem ženski, ki pravi, da ji nihče ni všeč. Če ženski nihče ni všeč, ima pač očitno kriterije nekje v oblakih. Nekaj je "imeti kriterije", drugo pa je imeti neke nemogoče kriterije, ki jih ni moč zadovoljiti.

Ja in kako si ti naenkrat prišel do zaključka, da ima ona nemogoče kriterije? S katero besedo je nakazala na to? Namreč samo zato, ker ji je malo kdo všeč v večih ozirih in ne samo vizualno, še ne pomeni, da ima nedosegljive kriterije ali ima v glavi zapičeno predstavo o idealnem tipu iz nekega holivudskega filma. Včasih tajming ni pravi (je recimo nek dober tip zaseden ali karkoli podobnega), spet drugič dalj časa ne spoznaš nekega sebi primernega ipd.

"Preveč zbirčne" so ponavadi itak ženske, ki same niso kaj posebnega. To njihovo "pretirano zbirčnost" postavlja v smešno luč.

Tole drži za oba spola, don`t blame it only on women.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 27. Apr. 2015 10:42

- da je egoist
- moti me smrčanje in me res spravi v slabo voljo, vem da na to ne morjo vplivat, ampak sem tukaj zelo netolerantna
- spravi me v slabo voljo, ko rečeva greva po velnesu kaj pojest in on pokliče svojega frenda, ki je naključno v bližini in ga povabi zraven, breze da bi mene vprašal ali mi je to OK :evil: :rolleyes:
- da zamuja
- da nima časa za punco
- da je neiskren
- da je vse po njegovo
- da se noče prilagat
- da je zapečkar, ki rad samo leži na toplem
- da komentira druge ljudi (debele ljudi)
- da se obnaša v stilu sam sebi zadost
- da je vzvišen in da misli da je on zadetek na loteriji
- da se sam pohvali, pusti da te pohvalim jz :ja:

Ne bi rekla, da sm zahtevna, niti preveč zbirčna :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 27. Apr. 2015 16:38

čuftika napisal/-a:- spravi me v slabo voljo, ko rečeva greva po velnesu kaj pojest in on pokliče svojega frenda, ki je naključno v bližini in ga povabi zraven, breze da bi mene vprašal ali mi je to OK :evil: :rolleyes:
-


Zelo specifično :lol:
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 27. Apr. 2015 16:53

:D To je naredil samo enkrat :) In ja, zdej je bivši :P
Uporabniški avatar
donna.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 22. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a donna. » 29. Apr. 2015 23:51

- da bi lahko spal 24/7
- se obnaša kot da je že star in se mu življenje izteka, človek, nimaš niti še 30 let.
- me nič samoiniciativno ne vpraša, oz. nič več od vsakdanjih stvari
- ima 3 naj teme za pogovore, drugo je vse bolj mimo grede
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 30. Apr. 2015 8:46

^deluje kot super partner za življenje :D (če si to o svojem fantu pisala)
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 30. Apr. 2015 10:02

* da po kosilu zaspi za kako urco - tega pa res nisem najena in nikol ne spim po kosilu
* da ne telovadi in ima posledično šlauf
* da spi vsepovsod, v savni, celo med vožnjo me je enkrat skor ubil, ko je zaspal in me začel neke butaste spraševat - govoril med spanjem
* da ga kolena bolijo pri fucking 35-ih
* da me je enkrat dvignil in mu je koleno zaskočlo (težka sem 50 kg) :rolleyes: :cry: :roll:
* da se ne drži dogovora

Da sm na srečo živa, nepoškodavana in single :D :ja: :cool:
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 30. Apr. 2015 11:02

Punce, bolje da ste ene samske. :wink:

Jezus Kristus, ko da smo 4 letniki ki se jim odreja kdaj se lahko spi in ne.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 30. Apr. 2015 12:56

pri meni bi takoj odpadli tisti, ki bi diktirali kdaj lahko spim. sem grozna zaspanka, spim lahko kjerkoli in kadarkoli.

+ večkrat se z dragim ustaviva na avtocesti, ker se njemu pač spi. on odspi tistih svojih pol ure in greva dalje.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov