kaj vas spravi pri moških v slabo voljo

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 18. Feb. 2013 6:45

ja, to tudi mene zanima kaj je fora zgoraj opisanega obnasanja...

a lahko kak tip razlozi :?:
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 18. Feb. 2013 12:42

emanuela napisal/-a:-pomanjkanje bontona, posebej v družbi kolegov,
-žvižganje in butasti komentarji,...
Pri mojem mi gre na živce, ko mi ponoči ukrade odejo in prespim pol noči odkrita. Res tečno in mrzlo.
Na žalost jih je veliko takšnih stvari, ki mi gredo na živce-pri obeh spolih,ampak če že imamo odprto temo :)

Ste pa ženske tolerantne.
(popolno nasprotje temi v kateri sem prej pisal)

Meni moja ne bi nikoli pustila, da ji ukradem odejo. Takoj zazna, ko jo zebe. Kvečjemu ona meni ukrade :twisted:

Glede prvih dveh alinej pa tud če sam malo nakažem na kaj takega, kuha mulo u nulo (tu bi že moral odpreti temo kaj vas moti na ženskah, sori :razz: )
Uporabniški avatar
Cassiopeia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 14. 2. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Cassiopeia » 18. Feb. 2013 13:51

Pa saj prvih dveh alinej ni mislila za svojega fanta, ampak nasplošno. Vsaj tako sklepam, ker je potem v nadaljevanju napisala "Pri mojem mi gre na živce ...".
Se pa tudi jaz sprašujem isto kot *Gaja*, čeprav zdaj že nekaj časa nisem spoznala nikogar, ki bi mi bil všeč v vseh pomembnih ozirih (videz, karakter, ...). Ne vem kje hodijo taki, ki bi mi bili všeč in bi se z njimi ujela v smislu resne zveze. :?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 18. Feb. 2013 14:39

^^res je , prvi dve alineji sta na splošno. Če bi se šlo za mojega fanta, tega ne bi tolerirala.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 07. Apr. 2013 9:26

Cassiopeia napisal/-a:Se pa tudi jaz sprašujem isto kot *Gaja*, čeprav zdaj že nekaj časa nisem spoznala nikogar, ki bi mi bil všeč v vseh pomembnih ozirih (videz, karakter, ...). Ne vem kje hodijo taki, ki bi mi bili všeč in bi se z njimi ujela v smislu resne zveze. :?

S tem je tako, da več ko si med ljudmi, predvsem različnimi in ne vsak dan v krogu istih in na istem placu (prijatelji, ...), več imaš možnosti, da spoznaš nove moške, predvsem pa so si vsi različni. :D Jaz imam trenutno obdobje, ko ne hodim kaj dosti naokoli, sploh, ker šparam za neko večje potovanje konec poletja, tako da pač to vzamem v zakup in se zavedam, da mi doma na vratih ne bo nobeden potrkal. :D Je pa tudi res, da sem se v minulih mesecih, predvsem konec lanskega leta naveličala druženja na istih krajih znotraj enega manjšega kraja, kjer so se vedno nahajali samo eni in isti ljudje (bedni in zateženi, ko kaj spijejo), tako da praktično sploh nisem imela možnosti spoznavati novih ljudi, ker sta prijateljici že imeli partnerja (ena ga je sicer imela bolj kot ff) in tako nista imeli želje iti še kam drugam.

Je pa pri nas opaziti, da moški upajo narediti nek korak šele, ko imajo v riti vsaj 5 shark vodk ali pa še kakšno več, tako da niso niti izvirni niti ženska ne more vedeti, ali mu je všeč kot takšna kakršna je, ali mu je všeč predvsem zaradi vodke, jutri pa se je ne bo več spomnil ali pa se mu treznemu ne bo zdela več tako fascinantna.

Zanimiv pristop je doživela sestra tri leta nazaj, ko še ni bila zaročena z zdajšnjim oz. je bila še samska, in jo je na delu na recepciji hotela opazil nek Francoz, ki je bil v tistem kraju kot teniški trener ali nekaj takega, in sploh ni vedel njenega imena in ničesar, pa se je do konca bivanja pozanimal o njenih podatkih, ker je več tam ni srečal (delala je izmenično v pisarni in na recepciji) in jo ob prihodu domov kontaktiral preko fb. Se ga je kasneje spomnila in sta se dolgo dopisovala, a ona ni bila ravno človek za (vsaj začetno) zvezo na daljavo oz. ne bi mogla iti v tujino, tako da je ostalo samo pri dopisovanju in skypu. Je pa bil tip videti res dobro in bil je zelo vztrajen, ker je želel celo priti nazaj v Slovenijo na obisk, da bi se še v živo spoznala. Ponavadi sem bila okoli takih zgodb skeptična, ampak njegov pristop je bil res vztrajen, pa o sestri ni vedel nič, samo kako izgleda. :) Sta pa še vedno na vezi občasno, nazadnje pred nekaj meseci, ko ji je čestital ob rojstvu otroka.
malaStrelka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 25. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a malaStrelka » 17. Apr. 2013 9:01

Najbolj mi gre na živce to:

- da bo za eno punco rekel,da kako je pridna delavna, a ti se boš lahko od jutra do večera pretegnila pa ti ne bo rekel,da si pridna. Po možnosti te še vpraša od česa si utrujena.

- da cmokljajo
- ne sporočijo,da jih ne bo in niso niti toliko ,da bi se opavičili. Kot,da je to samoumevno ... to me res najbolj razjezi halo a imaš telefon za okras.
- jim je alkohol bolj pomemben od tebe
- rečejo,da si težka (čaprav nisi bajsa)

pa še kaj bi se našlo. To je nasplošno ne samo za določenega fanta
Zadnjič spremenil malaStrelka, dne 26. Maj. 2013 11:38, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Inaa**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 573
Na forumu od: 12. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Inaa** » 17. Apr. 2013 9:17

-ful mi gre na živce če mi ves pameten reče da česa ne smem jest, da se bom zredila. wtf sej sama vem od česa se bom zredila pa od česa ne, če mi kdaj sede jest sladkarije jih bom pač jedla!
-da zamuja/pride prekmalu
-sebično planira prihodnost
You make me smile, please stay for a while :)
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 17. Apr. 2013 10:53

* Da je najbolj pameten in misli, da vse ve, čeprav je povsem očitno, da temu ni tako.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 17. Apr. 2013 11:31

Cassiopeia napisal/-a:Se pa tudi jaz sprašujem isto kot *Gaja*, čeprav zdaj že nekaj časa nisem spoznala nikogar, ki bi mi bil všeč v vseh pomembnih ozirih (videz, karakter, ...). Ne vem kje hodijo taki, ki bi mi bili všeč in bi se z njimi ujela v smislu resne zveze. :?


Po moje je to zato, ker ženske pač gledate te latino nadaljevanke in hollywoodsko produkcijo in pol si v glavi začnete neke filme špilat, kakšen bi bil "vam ustrezen moški".

Razen tega ženske dost precenjujete svojo zunanjost, ker ste kar naprej nališpane. Nališpana skoraj vsaka zgleda huda, nenališpanih pa 95% žensk zgleda povprečno.
malaStrelka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 25. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a malaStrelka » 17. Apr. 2013 12:10

Džeki@ .. jaz se ne lišpam mogoče kdaj a zelo redko uporabim maskaro za trepalnice in kak glos za usta. Občasno prekrijem kak mozoljček ali pa še to ne. Konec koncev jih imate tudi fantje,če mi gledamo vaše pa še vi naše. Jaz sem sebi zadost všeč z naravnim videzom in pudra sploh ne uporabljam.
Grdo mi je videti punco z veliko pudra na obrazu.

Kot si rekel nališpana punca bi bila vsaka lepa , naraven videz je pa drugo.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 17. Apr. 2013 12:16

Nvem kake standarde mate vi, ampak men je 60% nališpanih bejb dokaj eww namazanih in miljonkrat bolje zgledajo brez maske.. :D sicer pa v tem primeru, ne precenjujemo svojega videza ženske, ampak to počnete tipi.. ;) če padate na bejbe, kterim se na daleč vidi, da majo tono makeupa gor je to čisto vaš problem..pri navadno namazani bejbi, ki poudari oči/ustnce/ličnce se simpl vidi kakšna je brez makeupa.

edit: hahah kok dobr, da pišem o ženskah z "masko" s tem avatarjem.. :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 17. Apr. 2013 12:20

Džeki napisal/-a:
Cassiopeia napisal/-a:Se pa tudi jaz sprašujem isto kot *Gaja*, čeprav zdaj že nekaj časa nisem spoznala nikogar, ki bi mi bil všeč v vseh pomembnih ozirih (videz, karakter, ...). Ne vem kje hodijo taki, ki bi mi bili všeč in bi se z njimi ujela v smislu resne zveze. :?


Po moje je to zato, ker ženske pač gledate te latino nadaljevanke in hollywoodsko produkcijo in pol si v glavi začnete neke filme špilat, kakšen bi bil "vam ustrezen moški".

Razen tega ženske dost precenjujete svojo zunanjost, ker ste kar naprej nališpane. Nališpana skoraj vsaka zgleda huda, nenališpanih pa 95% žensk zgleda povprečno.

Ja, ker če imaš neke kriterije oz. ti pač ni všeč vsak, ki pokaže malo interesa in izgleda solidno, očitno to vlečeš iz filmov in nadaljevank, ker samo tam ljudje spoznajo sebi primerne partnerje. Kje pa je še ujemanje? Kaj mi nuca tip, ki sem mu všeč in on meni, če se z njim ne srečam na neki določeni valovni dolžini in nimava istega smisla za humor? So boring.
Se pa strinjam vsaj glede zadnjega odstavka.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 17. Apr. 2013 12:43

Meni pa ni jasno, o kako namazanih puncah vi to govorite ... kolikor hodim po mestu, srečujem pretežno rahlo napudrane ženske, ki uporabljajo maskaro in mogoče malo senčila. Kako izgledajo brez ličil? Ja, praktično isto kot z njimi ... :roll:
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 17. Apr. 2013 13:00

Kdaj si ti nazadnje napisala post brez da vtakneš nekje vmes "smajlija", ki si bo vsak čas iztaknil oči? Slika

Imaš pa res sokolji vid, da zmoreš oceniti koliko je nekdo napudran na cesti. Če neka ženska ni videti močno naličena, še ne pomeni, da nima dosti pudra na sebi. Nekateri pudri dejansko dajejo videz nenapudrane kože, plasti pa je lahko več, da prekrijejo grdo kožo. Brez pudra in maskare pa med puncami, ki sem jih videla v svojem življenju, obstaja zelo malo takih, ki izgledajo tudi brez pudra simpatične, če že ne posebno lepe. Pa tudi marsikaterega moškega sem že slišala reči, da je z žura peljal lepotico, zjutraj pa se zbudil ob zveri.

In koliko žensk sem že slišala reči, da če koga privlečejo z žura domov, zjutraj šibajo v kopalnico samo zato, da se uspejo polepšati preden se tip zbudi in jih vidi v naravni luči. Nekatere to počnejo celo pred lastnim fantom (in to so ženske v starostnem razponu 25-30). Toliko o tem.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 17. Apr. 2013 13:32

^^ Ne vem. Lahko preveriš, če te zanima. :)

Sicer pa večina mojih sošolk ne hodi naličenih na faks in se zdajle ne spomnim nobene, ki bi bila res ''grda''. Kakšna merila imate to eni?

In ne, oprosti, se pa že dovolj dolgo ličim, da vem, kakšno strašansko razliko naredi puder in malo poudarjene oči in se bi v primeru teh tvojih kolegov vprašala, če je bila res punca tako neverjetno drugačna zvečer kot zjutraj, ali so bili oni samo dosti bolj trezni, ko so se zbudili! Je pa na drugi strani res tudi to, da se ne gibam v krogu teh ''malih sladkih'' najstnic, ki se namažejo Bratz punčke.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov