kaj vas spravi pri moških v slabo voljo

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

schleife*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 29. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a schleife* » 30. Jan. 2013 19:07

-da v 3 letih niti enkrat še ni prišel sam od sebe k meni, ampak mu morem vedno "pritisnit" če misli prit al ne in da res redko pride in sem večinoma jaz tista,ki poskrbi da sma skupaj (čeprav so tukaj tudi dobri razlogi zakaj ne pride,ampak pač prizadane me to, ko vse jaz v večini naredim za zvezo)
-da kljub temu, da so vikendi edini,ko se lahko vidima on mora v soboto vedno na tekmo,čeprav je mogoče ta dan in ura edina šansa da se vidima
-da se je po zaroki spremenil in rahlo nehal trudit


*prav paše se tak izpovedat nekomu :) čeprav tud on to vse ve. in je tud marsikaj že popravil,drugače bi seznam verjetno bil daljši.
Žena koja je izmislila izreku: " Svi muškarci su isti " je bila Kineskinja koja je muža izgubila u gužvi. :)
Uporabniški avatar
carrie_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 29. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a carrie_ » 31. Jan. 2013 21:40

Kaj mi gre na jetra pri moških?

-če je zatežen (ne zna nehat, ne razume ne)
-če mu je edini hobi fusbal/videoigrice (je dolgočasen)
-če je copata, poženščen, razvajen, mamin sinko
-če škrtari z denarjem (yeah, i am a cashpichka :bgdev: )
-če se dela bolj pametnega, kot je
-če ima za življenjski cilj podret čimveč žensk
-če je vezan in me peca.
maichu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 23. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a maichu » 11. Feb. 2013 23:20

carrie_ napisal/-a:Kaj mi gre na jetra pri moških?

-če je zatežen (ne zna nehat, ne razume ne)
-če mu je edini hobi fusbal/videoigrice (je dolgočasen)
-če je copata, poženščen, razvajen, mamin sinko
-če škrtari z denarjem (yeah, i am a cashpichka :bgdev: )
-če se dela bolj pametnega, kot je
-če ima za življenjski cilj podret čimveč žensk
-če je vezan in me peca.




se strinjam s tabo ;)
Življenje teče kot reka sanj,
ki ponikne, ko so sanje
že skoraj odkrite*
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 11. Feb. 2013 23:53

Pri moških (generalno gledano) mi gre najbolj na živce mačizem. Potem pa pametovanje, butast smisel za humor, napihnjen ego.

Pri mojem moškem mi gre pa najbolj na živce, kadar je otročje užaljen.
Uporabniški avatar
Mikopina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 83
Na forumu od: 28. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Mikopina » 12. Feb. 2013 14:49

Če rigajo in prdijo, tega pa res ne prenesem!
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 14. Feb. 2013 14:43

Fanta nimam že nekaj časa, a tako nasplošno če navedem nekaj motečih lastnosti večine moških, ki me vedno znova opomnijo, koliko je lepše biti samski kot prenašati take "bacile":

Česar pri moških NE toleriram (ne glede na to kako dobro izgleda - težko bi namreč živela s privlačnostjo, če iz nje buta neumnost, nesramnost in še kaj):
- sindrom babjeka, ki večinoma razmišlja s spodnjo glavo (še nihče ni prišel daleč v življenju, če je pogosteje aktiviral spodnjo kot zgornjo glavo); neverjetno kako vsakdanje in družbeno sprejeto je postalo varanje, ali drugače rečeno - kako zelo se je večina žensk pripravljenih podrediti in zatisniti eno oko, v strahu, da slučajno ne bo ostala doživljenjsko samska, če zapusti svojega partnerja (ja, ker bo dobila kartoteko v kateri bo s strani bivšega ožigosana kot k*rba in ne vem kaj vse ter slabo zapisana pri vseh moških). No, če jim paše, pa naj do groba mižijo.

- prevelik ego, čez katerega ne more stopiti in bo raje jedel drek do konca življenja kot priznal, da je kdaj naredil napako/nečesa ni vedel ali kaj podobnega;

- stiskaštvo;

- tip, ki mu je na prvem mestu prijatelj(i) in popivanje (oz. popivanje nasploh)

- ne zna narediti/poskrbeti za osnovne stvari (skuhati nekih osnovnih jedi, počistiti za sabo, zamenjati žarnico/gumo) - da ni ravno invalid kar se tiče praktičnih opravil

- ne premore spoštljivosti do starejših ljudi/družine partnerke

- pasivnost - tako v odnosu kot glede hobijev; nekaj človek poleg faksa/službe pač mora imeti, četudi gre samo za sprehajanje psa, tek ali kakšno ustvarjalno izpopolnjevanje

- pozabljivost (če bi obstajala bolezen za to, bi bila sigurno diagnostificirana z alergijo na pozabljive ljudi) :?
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 14. Feb. 2013 15:55

- trma (njen negativen pomen, pozitivnemu se reče vztrajnost). da naredi /bo naredil nekaj, ker se je tako odločil in se pol niti pomenit ne da, ker se je pač že odločil) :mad: tega ne maram pri ljudeh generalno.
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 14. Feb. 2013 17:18

Upam, da vas tale post spravi v malce boljšo voljo, nastopajo večinoma moški.. :D
www.youtube.com/watch?v=jhfA7A0G9ko
Uporabniški avatar
CorfuGirl
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 9. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a CorfuGirl » 16. Feb. 2013 11:38

Sicer ni moj fant ampak je neki između :)

*ne pokliče ko obljubi,pol pa mi naslednji dan reče da je pozabila,ja seveda in pol svizec zavije čokolado v folijo
*včasih se obnaša do mene na najgrši način ampka samo zato da bi bila prizadeta(pojma nimam zakaj)
*ko mu ne odpišem mi je sposoben poslati 20 sms v eni uri,če pa on meni ne pa mi ne,boli njega rit
*ko mi nekaj obljubi in potem iz tega ni nič in to me grozno živcira
"Vsaka ženska je lahko lepa, le če zna pravilno poudariti svoje prednosti".
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 16. Feb. 2013 13:07

# da ko vstopima v zvezo ima dolge lase, pol si jih pa nekega lepega dne ostriže. Za kr tak (to se mi je dosedaj zgodilo v prejšnji in sedanji zvezi). Srsly? Ja žal, sexy faktor pri meni pol pač pade. :evil:
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 16. Feb. 2013 15:34

^^ Obratno je vsekakor bolje: začneta in ima kratke lase (krajše ... kakorkoli), pa si jih pusti rast! :love:
Uporabniški avatar
delfinchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 439
Na forumu od: 3. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a delfinchek » 16. Feb. 2013 16:49

Pred časom se je en moj dolgolasi prijatelj zabril in je njegova punca par dni jokala (dobesedno, solze so ji tekle) :lol:
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 16. Feb. 2013 17:24

:lmao:
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 16. Feb. 2013 17:33

Jaz bi se v tem primeru jokala od sreče.

Na živce mi gre:
-neplačevanje preživnine,
-mačizem in konstantno tekmovanje,
-pomanjkanje bontona, posebej v družbi kolegov,
-žvižganje in butasti komentarji,...
Pri mojem mi gre na živce, ko mi ponoči ukrade odejo in prespim pol noči odkrita. Res tečno in mrzlo.
Na žalost jih je veliko takšnih stvari, ki mi gredo na živce-pri obeh spolih,ampak če že imamo odprto temo :)
The world is as you are.
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 17. Feb. 2013 20:53

CorfuGirl napisal/-a:Sicer ni moj fant ampak je neki između :)

*ne pokliče ko obljubi,pol pa mi naslednji dan reče da je pozabila,ja seveda in pol svizec zavije čokolado v folijo

Zakaj pa ne bi mogel pozabiti oz. zakaj bi to naj bil izmišljen izgovor, ker si napisala dalje in potem svizec zavije čokolado ...? Poleg tega je pa (vsaj meni) dovolj grdo povedal, da je pozabil nate. Kako lahko pozabiš? Sori, ampak mene bi to zmotilo. Ne rečem da kdaj kaj pozabi, niti ne pričakujem od fanta, da me nonstop kliče/mi sms-a, ker tudi meni to ne ustreza, ampak da pozabi poklicat vsaj enkrat čez dan, sploh ko ti to obljubi? Ah ja, pa smo tam ...

Meni grejo pa na živce moški, ki so celi nori nate, pravijo (in tudi pokažejo) kako jih privlačiš ter si obenem girlfriend material oz. celo "za oženit" kot pravijo pred vsemi, nato pa po nekaj uspešnih randijih, ko se kar bliska od obojestranske kemične reakcije in ujemanja v pogovoru/pogledih na življenje, prenehajo biti nori nate ali pa jih celo zmede kakšna druga (tudi one night stand). Logika?? Ni je! :? Pa ne naredim nič takega, kar bi jih lahko odvrnilo ... Ne delam se nedostopna, ne skrivam interesa, hkrati pa ne silim naprej brez da bi dal fant povod za to ... Nimam sile v zvezo, ali kako naj to povem ... Mogoče jih odvrne to, da ne dam na prvih nekaj randijih, pač pa rabim čas, da ga spoznam kolikor se da in se mu potem lažje prepustim? Sploh je pa meni osebno bolj zanimivo, ko se nekaj časa zadržuješ in potem planita eden po drugem :lol: , kot pa če gresta iz kontra smeri - najprej seks, potem pa vse ostalo (če pride do druge točke sploh). Kaj pa vem kaj je narobe z moškimi dandanes, a ugotavljam, da nimam več energije iti skozi ene in iste faze spoznavanja, če potem sledi faza analiziranja zakaj je izginil kot kafra ... Ko sem enkrat naredila napako, ker mi je bil en fant res ful všeč in sva se ujela v nulo, pa se je odvilo po scenariju "nategnil in spizdil", ob srečanju pa se delal prijaznega z vljudnostnimi frazami kako si kaj, mislim nate ipd. sranja. F*ck off retard :mad: To je razlog zakaj zdaj prej vklopim možgane in šele potem pustim hormonom prosto pot ...

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov