kaj vas spravi pri moških v slabo voljo

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
cdefgahc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 12. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a cdefgahc » 09. Maj. 2010 20:19

- da ma telefon na mute ves čas in se skor nikol ne oglasi. učash tud pokliče ne nazaj ker je 'pozabu?'
- da včasih ne odstopi niti milimeter od svojega mišlenja, pa čeprou je čist mem
- iz muhe dela slona
- že ko sm ga spoznala je kadiu in mi je šlo na žiuce ampak potem dalj časa ko sva bla skupi, bolj sm si želela da bi nehou. hodu je na različne tečaje in sam probou nehat pa ni šlo. sicer zdej fuuul mal kadi ampak ni pa nehou. poj pa zdej skoz skriva: recimo reče da zdej pa že en teden ni nobenga pokadu poj pa nasledn dan pride do mene ma pa eno polhno pa eno prazno škatlco u autu :x grrr, pa saj povej po resnic ane??
- pa še en dotičen dogodek izpred pol ure: učerej sva se skregala ker nisva najdla skupne točke glede letošnjega dopusta in sva si res kr fest skočila v lase. poj sva se prek smsou pobotala sam itak to ni to. pa sva bla zmenena dons zvečer na skypu, pa me on kliče prej po telefonu, da so ga kolegi klical, da grejo igrt poker, in če mi je prou da se pogovoriva jutr. :evil: adijo pamet...
Uporabniški avatar
Dreamer_90
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 10. 4. 2010
Kraj: Velenje

Neprebrana objavaNapisal/-a Dreamer_90 » 10. Maj. 2010 12:23

-da mi reče neko uro da bo pršu, itak da ga ni takrat, pa sm mu že ne vem kolkrat rekla naj mi ne govori ure ker je bv pa naj pride ko pride
-da zmeri vrže umazana oblačila na tla
-da more bit vsak dan s svojim kolegom in ne morma met niti enga dneva sam za sebe :evil:
Uporabniški avatar
Špela89
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 9. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Špela89 » 13. Maj. 2010 17:38

Da mu kdaj pošljem sms in rabi cel dan, da odgovori nanga ... napiše pa: sori, ful sm mel dela dons :roll: Ja right ... 10 ur brez 1minute pavze ane?
Uporabniški avatar
linChi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 16. 12. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a linChi » 13. Maj. 2010 21:35

- da se dela da mu je smotano da bi kdo v javnosti vidu da sva par, potem k sm užaljena pa sili vame
-da me pizdi samo zarad tega ker je sam stalno slabe volje
-ne opaz da mam jeklene živce da ga prenašam ob tečnih dnevih(ki so zadne čase itak vsi dnevi taki)
-da mi že dolg časa ni nič lepga reku, glede naju omenja samo slabe stvari ker se mu zdi da kul izpade če se pritožuje čez use možno na svetu :(
-ko vem da se mi ne javi na telefon samo ker se mu ne da
-ko me ne posluša
-ko se mu moje težave zdijo bedne in se ne potrud me potolažit :roll:
Uporabniški avatar
*daddy's girl*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *daddy's girl* » 14. Maj. 2010 9:54

Špela89 napisal/-a:Da mu kdaj pošljem sms in rabi cel dan, da odgovori nanga ... napiše pa: sori, ful sm mel dela dons :roll: Ja right ... 10 ur brez 1minute pavze ane?
to, točno to :roll:
Uporabniški avatar
crazy_bitch
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 71
Na forumu od: 19. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a crazy_bitch » 21. Maj. 2010 2:12

~NIA~ napisal/-a:da mi skos neki teži, me zajebava, mi nagaja med gledanjem tvja, me žgečka, me drži da se ne morm premikat, čeprov ve da to ZELO sovražim in poleg vsega se njemu zdi to še blazno smešno :roll:

isto pri meni... :roll:

+ takrat, ko že sem tak slabe volje, da prileti še kakšna izjava/zajebancija itd.
+da se ne sprav izpita za avto nardit..odlašanje z obveznostmi
+ce hoce vedet use natanko kje sem bla in kaj sem pocela
+ce ne odpisem takoj na MSN-ju, mi koj napise kam sm ušla, kdo mi piše da zanjga nimam časa, itd.
+da me tolk kliče (pusti čist preveč neodgovorjenih - kao lej kokat sm te klicov "tkooo" sm te rabu)
+neodločnost
+metanje oblačil na tla
+pljuvanje po tleh
+ lubosumje
Take me, break me, love me, grab me, shake meee... just be a good boy. obeeeey. <3
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 21. Maj. 2010 8:50

Ni nekih banalnih stvari, ki bi bile zelo moteče, se pa jih najde ene par... recimo da:
- so mu kolegi najpomembnejši in se vsak dan (vsaj enkrat) more "spotoma" oglasiti še pri kolegu, četudi to pomeni, da bo še mene zvlekel tja, kjer potem gledajo akcijske filme, že stokrat videne in pijejo pir
- misli, da ima vedno prav, ko pa (celo!) ugotovi, da nima, spremeni temo ali vse obrne na hec
- se včasih za brezveze razburi in prežvekuje ene in iste stvari, ne da bi z njimi enkrat za vselej opravil
- preveč filozofira, ko pride tam do četrtega ali petega pira (ali česarkoli že pač) in začne razpredat o politiki, kar lahko traja tudi do 5h zjutraj, če ga nihče ne prekine :D
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 21. Maj. 2010 9:16

nej svoj prejšnji seznam še malo razširim :D

-da greva nekam na kavico potem ko jz pridem k njemu, z namenom da sm z njim, in se zmeniva da greva na obisk ter kofe za pol urce in potem on tam sedi 2 uri in gleda nek butast film---> grrr :? , ko pol itak pride čas ko more jz nazaj domov (nisva iz istega kraja)
-da reče drug teden en dan ne bom delal cele dneve in pridem k tebi, pol itak nanese da dela
-da se tak malo posledično vidiva, da si bom mogla dat njegovo sliko na pisalno mizo da ne pozabim kak zgleda :P
-da pozabi različne stvari in me kliče ravno takrat ko ve da sm zasedena
-da mu eno in isto zadevo dopovedujem že dlje časa, ampak on je noče sprejet
-da sanja, da se bom kdaj navadila spat na strani, objeta (žlička), saj sm 20 let spala na trebuhu in ga mam rada pa vse, sam svojih navad ne mislim spreminjat

zaenkrat to, ampak ziher bo treba seznam še kaj dopolnit :wink:
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 21. Maj. 2010 13:42

NE MARAM:
- ko reče, da bo poklical, pa potem ne (skratka, ko govori eno, dela pa drugo)
- ko pride k meni po tem, ko se nekaj dni ne vidiva, prižge TV in gleda en film za drugim...doker ne greva spat
- ko ima obdobje da ves čas govori samo o renoviranju svojega stanovanja (kot da se nimava še o čem drugem za pogovarjat :?: )
- ko se zmeniva da se vidiva pa potem zadnjo minuto spremeni plan....da če lahko se vidiva jutri, ker gre s prijatli si tekmo pogledat (hvala bogu se to ne dogaja pogosto)
- ko mi da občutek, da noče preživeti časa z mano in mojimi prijatelji
- da se obnaša tako, kot da so njegovi naj naj najboljši, moji pa kr nekaj...
- ko reče, da ne bo delal čez vikend (jaz se že veselim da bova več časa skupaj), potem pa ugotovi da mora delat
- ko se preveč napije
- odkar ne kadi, me tudi pokliče več ne med službo (prej me je vedno ko je šel na čik pavzo)
Zadnjič spremenil v-e-s-n-a, dne 21. Maj. 2010 14:04, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 21. Maj. 2010 13:49

Vesna, kar imaš rada na svojem dečku spada v drugo temo. Tukaj se pritožujemo! :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 21. Maj. 2010 14:06

+ to, da te pri tvojem fantu moti kar dosti stvari :? Pa a se kaj pogovarjata o tem kaj te vse moti pri njem? Meni se zdi par stvari zelo motečih in jih (vsaj jaz osebno) ne bi tolerirala pri svojem fantu. :nein:
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 21. Maj. 2010 14:13

ja ravno včeraj sva razčistila marsikaj.....sedaj pa da vidimo koliko tega se bo spremenilo
V_Rose_V
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a V_Rose_V » 21. Maj. 2010 16:54

* da je tiho, ko bi moglek kaj reči ( se postaviti zase)
* da vedno prepušča odločitve meni (čeprav bi kdo rekel, da sem lahko srečna, ampak mi res ni všeč, da mi zmeraj reče-kak tebi paše)
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 30. Maj. 2010 17:27

Trenutno nič, ker sem sama. Drugače me je pa spravilo v slabo voljo:
- če ne odnese umazanega perila
- nespuščen školjkin pokrov
- nepobrisana miza
- da me kliče po telefonu, vmes pa debatira z drugimi

Drugih problemov pa nekako nisem imela, ker sem se izogibala moških, ki bi jih povzročali (alkohol, kajenje, neresnost,...)
Uporabniški avatar
HčiLune
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 119
Na forumu od: 20. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a HčiLune » 02. Jun. 2010 13:43

pr nama je pa tkole.. vse je super fajn..pride kak prepirček vsake tolko ampak vse se reši..
zdej že par mescov živima skup, med vikendom pa sva ponavadi vsak pr sebi doma, al pa skup pr enih al drugih (kr sva študenta in nisva drugač iz lj).. in glih prejšn vikend me je prav šokiralo.. ponavadi sma se med vikendom dosti čula,pisala, msn.. zdej pa je on prišel z idejo, da to ni vredu da se pač morva manj čut, da pač med vikendom nardima kao nekakšno komunikacijsko "pavzo".. sej vem kaj bote rekle- ne pritožuj se kr sta itak med tedno skupi.. ampak da mi ne pošlje sms-a da je vredu prišel domov, da se mi ne oglasi skoraj celo soboto.. me pa razpištoli.. na živce mi gre to da se moram štopat nazaj kolkrat ga lahko pokličem, mu pišem.. tk se mi zdi da se že pr marsikateri stvari mormo nazaj držat..
mogoč pretiravam..sam to me najbol moti..vse druge stvari so samo kake malenkosti..
..worrying is dreaming in the wrong direction..

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]