kaj vas spravi pri moških v slabo voljo

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
tamala24
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 8. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tamala24 » 13. Nov. 2007 21:37

rdeče vrtnice, dobr si se spomnla za tole temo :D

se mi zdi da imamo skoraj vse enake primere za slabo voljo

moti me:

- njegova beseda "pozabu sm", to je največkrat ko reče da bo poklical potem pa nič od tega, in potem ko ga jaz kličem mi pa reče ja povej kaj je. takrat dobim res popizditis :)

-če me ne pokliče al pa pošlje sms-a , ker potem dobim občutek, da me ne pogreša - citiram komentar od Bittersweet :)

všeč pa mi je:

- da me vedno spravi v dobro voljo kadar je potrebno

- ko me tako lepo boža po laseh

- k se tko lepo stisne k men pa k me lupčka, pa nagaja z njegovimi forami

pa še kej bi se najdl :D
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 13. Nov. 2007 21:44

Če moram čakati, da me pokliče (v primeru da sam reče, da se bo javil). Sicer pa trenutno nimam teh problemov, ker sem samska. :D
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 14. Nov. 2007 17:46

Razpizdi me, da ko mam tipa, hoče on vse plačat, pa bi skos te nekam pelau (itak na njegov račun), pa bi ti to kupu pa ono... :evil: Tako me najbolj razpizdi. Če mam keš, jaz peljem, on plača npr. kino (ali obratno), če pa nimam keša, pa sm da ne mrda z idejami, da grema kam, ko ne grem nikamor. Majka, sej pa ja svoj keš služim...
Ali pa da me nekaj vpraša, mu zadevo objasnim, čez 1 teden pa novo in taisto zaslišanje sledi. No, pole pa jaz znorim, ker ne prenesem tega sploh :D .
BaUcYkA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 259
Na forumu od: 26. 10. 2005
Kraj: *štajerska*

Neprebrana objavaNapisal/-a BaUcYkA » 14. Nov. 2007 17:58

Tonja napisal/-a:Razpizdi me, da ko mam tipa, hoče on vse plačat, pa bi skos te nekam pelau (itak na njegov račun), pa bi ti to kupu pa ono... :evil: Tako me najbolj razpizdi. Če mam keš, jaz peljem, on plača npr. kino (ali obratno), če pa nimam keša, pa sm da ne mrda z idejami, da grema kam, ko ne grem nikamor. Majka, sej pa ja svoj keš služim...
Ali pa da me nekaj vpraša, mu zadevo objasnim, čez 1 teden pa novo in taisto zaslišanje sledi. No, pole pa jaz znorim, ker ne prenesem tega sploh :D .


ja se strinjam, po vrhu pa še jamrajo da vedno oni plačujejo. jaz se vedno držim tega, da enkrat jaz enkrat on. ali pa 2x jaz, 2x on, kakokroli, ampak nikoli res nikoli ne pustim da vedno on, mi je neugodno, pa čeprav še nikjer ne delam, ampak imam vedno dovolj, da če hočem nekam it, da si to privoščim.
mariah
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 289
Na forumu od: 3. 2. 2007
Kraj: za ovinkom

Neprebrana objavaNapisal/-a mariah » 16. Nov. 2007 18:19

pri moških me v slabo voljo spravi to, da morajo za vsako dobro žensko pogledat, če pa so sami moški na kupu, ne gre brez komentarjev. to se res naježim. in sm mojemu rekla, da če ga privlačijo in zanimajo druge, naj gre k njim. Ni mi všeč tudi, ko moj hvali druge ženske, sicer on tega ne ve, da jst vem, ampak da pa eni pravi, da je lepotica, da je kot iz sanj in nevem še kaj, meni pa kaj takega v vseh teh letih ni še nikoli rekel, mislim no!!! pol se pa ne čudit zakaj me zanimajo drugi tipi :lol: od nekoga bi tudi jst rada slišala, da sm lepa
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 16. Nov. 2007 18:25

to da je nesramen do mojih prijateljic, pa potem vedno nekje na sredi obtičim med njimi

pa to, da mene brez problema skensla, če je s svojo družbo zmenjen, najine načrte pa vedno prilagodi temu, kam ga oni povabijo.
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 16. Nov. 2007 18:56

Najbolj me spravla v slabo voljo, če je nekdo ful trmast in si ne da ničesar dopovedat, pa da ko se skregama, trmari še ne vem kak dolg. Al pa da je kej narobe, pa se sploh noče pogovorit in se pretvarja, kot da je vse okej. :motz: :roll:
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
sabinca:)
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 152
Na forumu od: 27. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sabinca:) » 16. Nov. 2007 20:35

mene jezi,če me tip ignorira,se obnaša neodgovorno,ne pokliče takrat k treba... :?
Uporabniški avatar
Nency
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 3. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nency » 16. Nov. 2007 20:52

v slabo voljo me spravi:

* če se smili sam seb, ker tok dela
* da 100x pove, da je zmatran od službe :roll:
* da se moškemu ne da it na kavo, ker je tok utrujen
* da zeha v druzbi namest, da bi sel domov spat
* da se zmeniš ob 10h pride pa ob 12h, če je vse po sreči , torej zamujanje
* da te sili s hrano in ti teži, da te je sram jest zraven njega mislim halo, če sem lačna bom jedla, če nisem ne bom :roll:
* da se napije in se pol VEDN stepe in se pol s tem hvali :x
* da se jim določenih stvari enostvno ne da dopovedat
Še vedno lahko povemo, kar smo zamolčali, ne moremo pa več zamolčati, kar smo povedali.
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 16. Nov. 2007 22:05

mariah napisal/-a:pri moških me v slabo voljo spravi to, da morajo za vsako dobro žensko pogledat, če pa so sami moški na kupu, ne gre brez komentarjev. to se res naježim. in sm mojemu rekla, da če ga privlačijo in zanimajo druge, naj gre k njim. Ni mi všeč tudi, ko moj hvali druge ženske, sicer on tega ne ve, da jst vem, ampak da pa eni pravi, da je lepotica, da je kot iz sanj in nevem še kaj, meni pa kaj takega v vseh teh letih ni še nikoli rekel, mislim no!!! pol se pa ne čudit zakaj me zanimajo drugi tipi :lol: od nekoga bi tudi jst rada slišala, da sm lepa


Skjuzmi...
Ti se ne ozreš za dobrim tipom? Jaz se!
Ko sem z moškimi na kupu, tudi krementirim o moških in dajem kakšne komentarje čez kakega res hudega tipa, ki sem ga videla. Pole pa začnejo oni o ženskah :D
Če tvoj tip pravi, da so druge lepotice, zakaj pa se ti sparaš? Ozri se okrog sebe in se razglej po žrebcih.
Lepota je pa minljiva, nič sekirat. Tut lepotica smrdi :D
Uporabniški avatar
stalky
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 1. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a stalky » 17. Nov. 2007 21:44

ko se hočeva kaj določeno pomeniti,spremeni takoj temo.
in da je trmast :evil: :evil:
...vsaka solza pokaže smrtnikom eno resnico...
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 18. Nov. 2007 0:13

- Da se morava kaj nujno zmeniti in čakam na njegov odgovor (sms) dve uri.
- Da enkrat hoče eno, drugič spet drugo je na splošno 'po vetru' tip človeka.
- Da hoče vedno vse plačati, čeprav jaz vztrajam pri 50:50.
- Da ga je nemogoče prebrati.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
tinca987
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 139
Na forumu od: 6. 11. 2007
Kraj: celje-šentjur

Neprebrana objavaNapisal/-a tinca987 » 18. Nov. 2007 21:53

- Da hoče vedno vse plačati, čeprav jaz vztrajam pri 50:50.
- Da ga je nemogoče prebrati.[/quote]

se čist strinjam s tem..pa še dodajam tak ko ste že ostale pisala:
-da vednoooo zamuja...kr itak js mam vedno čas ga čakat...valda :evil:
-da čakam na njegov sms..em kak dolg že??aia fuullll dolg....sam ok ne vedno sam kadar se mama kaj nujnega za zmenit :x

po drugi strani pa:
-osrečijo me vse tiste njegove preproste izjave ki jih izreče točno v pravem trenutku...tak kot da bi vedu...kar sred enga pogovora...
-da zna pokazat kolk mu pomeni in mu to ni težko storiti tudi pred njegovimi kolegi čeprav ga pol zafrkavajo...
-da vem da je samo moj..i just love him :love:
Uporabniški avatar
*Lally*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 283
Na forumu od: 8. 7. 2007
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lally* » 19. Nov. 2007 0:34

*njihovi 'ne da se mi, sm utrujen...'
ja fak ne, men se pa skos da.. pač dvignem svojo rit in grem na pjačko tut če se mi ne da
*če me v enem pogovoru 10x vpraša, če se nasledn dan vidva...
jaoo če rečem da mam fax, mam fax... pika. če bom pa mela čas, se pa vidva. logika.
*da neki oblubi in tisto ne nardi :evil:
ne obljubljaj nekaj, če vnaprej veš da ne boš mogu oblube izpolnit!! (pa če mu 100x povem, si tega ne bo zapomnu in še naprej neki nabijal)
*da se o problemih ne znajo pogovarjat, pol se rajš men prilagodijo, kot da bi mal razmislel pa svoje mnenje povedal
*da vedno zamuja
če se js potrudm pa pridem točno, se lahko tut on potrudi...ampak ne.
*da se meniva o planih za zvečer, pa cel popoldan nič ne ve... potem pa mi ob 20h napiše sms da gre s frendi vn
jaooo, js ga cel dan 'čakam' da se model zjasne kaj bi zvečer delal, pol pa spizdi s frendi vn, js sm pa itak že prepozna da bi se s kom drugim zmenla, tko da ostanem doma in se trmarim, pol pa uleti nasledn dan kot da nč ni blo :evil: :evil:
Uporabniški avatar
kiana
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 101
Na forumu od: 9. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kiana » 19. Nov. 2007 21:23

razjezi me:
- ko se kregava po telefonu in prekine sredi krega...
- ko reče, da bo pršu čez pou urce in pol ga ni 2 uri...
- spreminja temo, kadar ni treba...

spravi me v dobro voljo:
- ko mi reče da me ima rad in mi to pokaže na njegov način...
- ko mi pripravi kej dobrega za jest...
- ko me poboža po ličku...
- ko mi da lupčka, se stisne k meni in reče da bo še vse vredu...
have I told you how good it feels to be me...

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov