Kaj vas na moških najbolj privlači?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kaj vas na moških privlači na prvi pogled?

Obraz
147
46%
Roke (prsti)
35
11%
Rit
36
11%
Lasje
8
3%
Noge
6
2%
Oči
87
27%
Skupaj glasov : 319

kupid

Neprebrana objavaNapisal/-a kupid » 26. Jun. 2004 0:20

Tudi moški del foruma (če seveda lahko ) :versteck: bi bil rad malo aktiven. In tu je verjetno idealna šansa za mali feedback o nas.

Torej anketa Kaj vas pri moških privlači na prvi pogled, predpostavljamo energijo, karizmo tapravo, kaj je naslednje, komentari pa več kot dobrodošli!

:snake:
maca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 24. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a maca » 26. Jun. 2004 8:50

khm, zdaj sem že pozabla kaj vse je blo. vse v glavnem. če je rit lepa, pa če obraz ne paše na preostanek telesa... če so noge lepe, take mišičaste, pa nič riti...če so roke lepe...

v glavnem se gleda vse. :razz: pa oči, ki oddajajo neko energijo. karizma moškega.

hm, jaz sem imela prilično različne moške v življenju, tako, da se samo za eno od tega ne bi mogla odločit. :P
pandi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 24. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a pandi » 26. Jun. 2004 11:01

men osebno največ povejo roke oz prsti...če ma moški urejene prste in nohte in če skrbi za nego rok je večinoma tud tko da poskrbi za celo telo...
anitka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 25. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a anitka » 26. Jun. 2004 12:34

Če ga pogledam od zadaj se zazrem najprej v ta zadnjo. Sploh je če taka fajn mišičasta-mljask. Ja pa rokce, pa usteca. Sicer pa na prvi pogled potem ne dam več kaj dosti, ker moraš tipa potem naprej spoznavat in je zunanjost velikokrat varljiva. Sicer pa rit- usta- roke.

Čavči
kupid

Neprebrana objavaNapisal/-a kupid » 26. Jun. 2004 12:39

anitka napisal/-a:... Sicer pa na prvi pogled potem ne dam več kaj dosti, ker moraš tipa potem naprej spoznavat in je zunanjost velikokrat varljiva....


Zanima nas prvi pogled vizuala - vidiš, pomisliš- na kaj? Notranje lastnosti... ja te so pa za novo temo, pomoje kolko sebe poznam pecej obširno :)

:sleepingcow:
Uporabniški avatar
želvica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 25. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a želvica » 26. Jun. 2004 12:49

meni je najpomembnejša energija, ki jo moški izžareva. ker me to ful privlači. in potem ti tak postane sčasoma všeč- če ša je še lušno povrh, pa toliko boljše. nikakor pa mi niso vščeč ful mišičasti moški. to pa seveda ne pomeni, da morajo biti brez mišic- vse je lepo, če je v pravi meri...
sista
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 26. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sista » 26. Jun. 2004 16:16

Meni je lepo, če ima moški 'lepe' roke, to pomeni, da ne pokajo po šivih zaradi mišic ampak so lepo oblikovane (malce telovadbe dela prave čudeže), ne sem pa biti preveč.
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 26. Jun. 2004 23:48

Odvisno s katere strani gledaš. Zadaj je seveda na prvem mestu čvrsta ritka (če se jo seveda vidi, v preširokih hlačah), spredaj pa se najprej zagledam v oči. Oči marsikaj povejo o človeku. Pa ne mislim to na tiste mite o barvi (npr. rjave so poštene, modre so kur...), ampak glede na obliko in kako se seveda podajo k obrazu. Šele potem ko oziroma če se naveže stik si ogledam še kako stojijo ostale zadeve.
sabi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 26. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sabi » 27. Jun. 2004 12:14

ufff..lej ga...tam, ja točno tam stoji..lej kako lep nasmešek ima...uff pa te sanjske oči, polne globine...le kaj so že vse videle, kaj doživele, kdaj so nazadnje jokale? A bo kdaj tudi meni namenil ta prelep nasmeh, bodo njegove oči, zrcalo njegove duše, tudi mene tako ljubeznivo pogledale?
Joj ob tem pa še te roke...kako prijetno bi bilo zdaj biti v njegovem objemu. :love:
In res, danes ta nasmešek osrečuje moje srce, njegove oči osrečujejo mojo dušo...in komaj čakam, da se danes zvečer podam v njegov topel objem :irre: :hearts:
Mogoče se motim, mogoče mam prav, glavno da se počutim dobro v svoji koži, se mam fajn in uživam!
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 29. Jun. 2004 8:56

amm mislim, da so to učke... pa seveda huda ritka! :razz: Drugač pa ni lepšega kot pogled na celotno moško telo zjutri, ko pride izpod tuša zavit samo v brisačo...
Uporabniški avatar
katarina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 24. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a katarina » 29. Jun. 2004 11:06

Ja, pr men so tud oči pa ritka!!! Če to štima ima dobre šanse da grem v napad... :evil:
Uporabniški avatar
Davorin
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 200
Na forumu od: 24. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Davorin » 29. Jun. 2004 11:22

No, pa sem dodal še oči :) :cool:
Uporabniški avatar
shinam
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 28. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a shinam » 29. Jun. 2004 21:22

pozabu si dodat se pivski vamp pa porascen hrbet
Uporabniški avatar
Davorin
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 200
Na forumu od: 24. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Davorin » 30. Jun. 2004 6:59

Mislim, da bo teh odgovorov zanemarljivo malo, zato jih lahko kar ignoriramo.
Uporabniški avatar
shinam
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 28. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a shinam » 30. Jun. 2004 9:45

Davorin napisal/-a:Mislim, da bo teh odgovorov zanemarljivo malo, zato jih lahko kar ignoriramo.


se ne strinjam :!: nekatere zeske imajo pac drugacne ideale od povprecnih zensk :lach:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov