Kaj vas na moških najbolj privlači?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kaj vas na moških privlači na prvi pogled?

Obraz
147
46%
Roke (prsti)
35
11%
Rit
36
11%
Lasje
8
3%
Noge
6
2%
Oči
87
27%
Skupaj glasov : 319

Uporabniški avatar
lubenica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 1. 4. 2006
Kraj: lublana

Neprebrana objavaNapisal/-a lubenica » 10. Nov. 2006 19:59

poteze...pa ne mislm poteze obraza,ampak gestikulacijo,mimiko :ja:
jaooo to mi je tok sexi...tiste moške,kul kretnje,ko se pogovarjajo po telefonu pa tko kej po moško z roko zamahajo zravn...al pa zanč sm enga gledala v avtu,je tko sexi telefon vrtu v rokah...hehe..mam fetiš na telefone :D
ma to sexi,samosvoje obnašanje...če ma tip sam to sem že njegova..pa tud če ni nek žrebec :)
Uporabniški avatar
adry23
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 8. 10. 2006
Kraj: Over The Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a adry23 » 11. Nov. 2006 15:27

mmmmmmm...moški:))))))) :razz:
Kaj bi delale ženske,če ne bi blo moških :?: ?Po pravici povedano-dolgočasile bi se al pa bi kar lezbijke postale :grinsevil: .Je pa res,da nam včasih prou začnejo najedati živce,ampak saj mi pa njim tko da smo si bot.
Kar pa se tiče vizuale,pri najprej užge obraz definitivno,pol pa ostalo.No ja,kasneje prišaltam na ritko in pol itak domišljija začne delat po svoje.
a se kdo strinja z mano?! :D
lp :respekt:
Uporabniški avatar
sinička
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 8. 4. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a sinička » 11. Nov. 2006 18:35

jst najprej učke pogledam, potem obraz in nazadnje kot celoto... kaj mi bo tip s telesom 'to die for', če mi pa v obraz ne bo všeč :D
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 11. Nov. 2006 19:19

sinička se strinjam! včasih bi kermu tipu kar glavo ''odrezala'', ker ma tak hudo telo, potem pa ni lušen. :D
Ja tudi jaz prvo pogledam obraz. Prvo kot prvo nasmeh ala zobje! če nima urejenih zob, me to takoj odbije (s tem ne mislim, da mora meti vse ravne in snežno bele.). Drugo so učke, potem pa seveda celotno telo, ki je samo po sebi tudi pomembno (normalna postava-ne presuh, ne predebel pa kakšna mišica res ni odveč. :oops: ). Pozneje pa je pomembno še kaj drugega. :cool: :oops:
“Fashion does not only exists in dresses;
fashion is in the air, it is brought in by the wind,
one feels it coming, breathes it in,
it is in the sky and on the pavement,
it depends on ideas, customs, and happenings” - Coco Chanel
Uporabniški avatar
Zita
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 9. 11. 2006
Kraj: La La Land

Neprebrana objavaNapisal/-a Zita » 11. Nov. 2006 22:56

najprej itak vidiš obraz ... sm na mene majo največ učinka njegove roke oz. dlani, prsti ... ko dobim prvo priložnost si običajno to ogledam... pa glas lahko tudi precej pripomore k seksapilu ;)
Don't tell me not to fly, I've simply got to! Who told you you're allowed to rain on my parade?
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 12. Nov. 2006 9:25

Hm, hm... prvo kar opazim je postava in s tem ne mislim na izklesane mišice, ki me btw sploh ne pritegnejo, ampak to, da tip ni suhec... mora bit tak močen fant z širokimi rameni :wink: pol zobje so definitivno naslednji na vrsti (da ni škrbast) pol pa še njegov stil oblačenja, ki men osebno dost pove o fantu...

Kšne ritke pa mišice me pa sploh ne ganejo :?
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 12. Nov. 2006 17:39

Najprej me prtegne valda obraz, pol pa skor use drugo po mau- ritka, celotna postava, pa ponavad me blond lasje odbijejo, sam si ne morm pomagat. U bistvu sm člouk, k zna usazga na hitrco u celoti prečekirat, tko da takoj vidm al je u redu roba al ne :D
Uporabniški avatar
smotkA
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 686
Na forumu od: 30. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkA » 12. Nov. 2006 19:34

Roke ... Ampak s tem ne mislm nabildanega zgornjega dela rok, ampak spodnji del roke - od komolca do zapestja, dlani ... Pa zravn še neka splošna simpatičnost, nalezljiv smeh ... Oči, no to je seveda tud pomembno - najrajš mam temne! :hearts: Nasploh so mi bolj všeč temni tipi ...
E una vita sola non pu bastare,
per dimenticare una storia che vale,
dei tuoi occhi che mi stanno guardare, non dimenticare ...
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 25. Nov. 2006 22:56

...
Zadnjič spremenil sončk, dne 30. Okt. 2010 18:33, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 25. Nov. 2006 23:33

cel :wink: :twisted:
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
MoJcHyKa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 341
Na forumu od: 25. 11. 2006
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a MoJcHyKa » 26. Nov. 2006 0:30

Že, ker je tema, kaj te privlači na moškem, me mene nekaj zelo zanima :?
S prijateljicami smo se menle, pa sem ugotovila, da jih večina gleda v rit :D pa me zanima ali je tudi pri vas tako? pa zakaj ravno rit :D ne vem, ker jst ga nikol ne pogledm tja :)
Uporabniški avatar
sweet(xy)
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 1. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet(xy) » 26. Nov. 2006 0:39

vsekakor se najprej opazi celota. če pa ima tip ful lepe oči al pa sexy roke,je to zgolj dodaten plus.
itak pa se ne gre samo za zunanjost...tip mora bit zabeven(nasmejat me mora znat),se vklopit v mojo družbo(prav tko tut js v njegovo)...če pa gledamo sam za zunanjost,pol se mora pač skladat kot celota :)

MoJcHyKa: moj odgovor na tvoje vprašanje...js (in večina mojih prijateljic) tut tipa v ritko pogledam. čeprov je blo tut men najprej čudno,ampak pol ne moreš mim tega..in zelo prija,če si lohk učke spočiješ na kakšni sexy ritki še bolj sexy tipa :twisted:
(to se seveda počne na diskreten način ;) )
life is like a movie..and in the end-make sure that it is worth watching!
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 26. Nov. 2006 9:20

Mene pa ritka in podobni detajli kot kakšne mišice in to sploh ne ganejo... :P
Zame je bolj važna "sprednja stran" - obraz, pogled, nasmeh, da tip nekaj izžareva, d aje hudo simpatičen, ma tud če me pr kermu drugemu tipu kakšna prijateljica opozori na rit, mi ponavadi za tisto zadnjo plat dol visi...Sploh me ne zanma, pa tud če je nevemkok huda, men to čist nič ne pomeni :D
Matr, sm čudna, hehe... :lol:
Uporabniški avatar
lubenica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 1. 4. 2006
Kraj: lublana

Neprebrana objavaNapisal/-a lubenica » 26. Nov. 2006 9:57

Mimi_M napisal/-a:Mene pa ritka in podobni detajli kot kakšne mišice in to sploh ne ganejo... :P
Zame je bolj važna "sprednja stran" - obraz, pogled, nasmeh, da tip nekaj izžareva, d aje hudo simpatičen, ma tud če me pr kermu drugemu tipu kakšna prijateljica opozori na rit, mi ponavadi za tisto zadnjo plat dol visi...Sploh me ne zanma, pa tud če je nevemkok huda, men to čist nič ne pomeni :D
Matr, sm čudna, hehe... :lol:

ista kle :wink:
Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 26. Nov. 2006 10:02

lubenica napisal/-a:
Mimi_M napisal/-a:Mene pa ritka in podobni detajli kot kakšne mišice in to sploh ne ganejo... :P
Zame je bolj važna "sprednja stran" - obraz, pogled, nasmeh, da tip nekaj izžareva, d aje hudo simpatičen, ma tud če me pr kermu drugemu tipu kakšna prijateljica opozori na rit, mi ponavadi za tisto zadnjo plat dol visi...Sploh me ne zanma, pa tud če je nevemkok huda, men to čist nič ne pomeni :D
Matr, sm čudna, hehe... :lol:

ista kle :wink:


Sm pa že misla, da sm edina k tipom ne ocenjujem riti :D
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov