Kaj vas moti na moškemu?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 28. Jul. 2011 10:06

Mladec, zaradi mene se ti lahko skos smejčkaš, gledaš stran in rišeš metuljčke med stavki, če ti paše :) zabaven pa si, to ti gre šteti v plus

Kar verjemi; kar sem napisala, sem mislila povsem resno glede svojih preferenc, ne vem, zakaj bi zapravljala čas z izmišljenimi zgodbicami. No, pa tudi če ne verjameš, se ne sekiram. Način zapisa je bil pa tudi povsem nevtralen v obliki odgovora na tvoje vprašanje, opremljen z enakim smeškom kot tvoje vprašanje, da sem ti prijazno vrnila nasmeh :)

Glavno, da je s kožo bolje, ane :alright:
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 28. Jul. 2011 10:22

ok, zdaj pa mir da jaz povem. ;)

torej mladd jaz sem tebe na to opozorila, ker mi je zelo padlo v oči in dobim kar kurjo kožo, če pomislim, da ti misliš da pišeš prav (kurjo kožo dobim tudi ko piše čufta dolge poste s 300 napakami, ampak ker se je takrat purple na njo spravila je bilo vse kul).
mene nemoti, niti me neskrbi in nepomeni nič, če piše kdo po forumu z "napakami". bi me pa motilo če bi v resnici človek nevedel kako se prav napiše- je že sirova povedala.
ker tudi sama pišem na hitro in negledam na forumih na vejice, ker se mi ne da ubadat z lekturami.

tako da evelin valda sem jaz spet tečna (kakopak drugače?). dot, ki pa je dejansko nabluzila par postov sranja so pa vzeli kot sarkazem? ja fino. (to je sarkazem!)
Zadnjič spremenil claire, dne 28. Jul. 2011 10:39, skupaj popravljeno 1 krat.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 28. Jul. 2011 10:31

Ej, pa kaj se spet name spravljaš :P Še zadnjič povem, da sem mu kratko in jedrnato odgovorila na vprašanje in pojasnila svoje mnenje glede tipov&pisanja. Ne vem, zakaj bi bilo sranje, če imam rada pismene partnerje :?: (še manj pa naj bi bila jaz tečna zaradi tega, če sem mu replicirala, nisem se vtikala vanj). Sledila so pa nadaljnja vprašanja ostalega folka.

Aja, pa mladcu bi še rekla, da se ni treba tok nesigurnega počutit :) očitno se je čutil ogroženega, ko je ena napisala, da je ne privlači problematična koža, in se je zato prišel zagovarjat, isto pa počne zdaj, ko sem sama rekla, da dam pri tipih veliko na pisanje. Ljudje smo različni, saj ni treba ustrezat vsem mogočim kriterijem naključnega folka :)
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 28. Jul. 2011 10:37

^^ itak je pa mene vprašal (ker imaš fajn izgovor za celo sceno češ da si mu odgovorila na vprašanje. ja na moje vprašanje), tako da ne vem kaj se vtikaš v stvari ki se te ne tičejo. :P

pa bejž na slovenistični forum težit. tam boš videla kaj delajo z ljudmi, ki ne pišejo slovnično. in lahko se oglasiš ko boš sama pisala pravilno. (jaz sem ga opozorila, ti pa težiš.)
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 28. Jul. 2011 10:44

Ja, sam ker je javni forum, sem si drznila tudi sama odgovorit, sploh ker tebe ni bilo gor :P

Ravno nasprotno: ti si ga ozmerjala, kaj je delal pri slovenščini (to je zame teženje), jaz pa na splošno povedala, kaj imam raje pri potencialnih partnerjih (sploh ne konkretno v zvezi z mladcem, ampak nevtralno, za njega mi je res vseeno). Saj imaš pisno dokumentirano, razen če si kaj vmes zbrisala.


Zdaj grem pa ven, tole je že malo preveč smešno za dopoldanske ure, se raje sproščam proti večeru. lp vsem :D
Mladd
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 2. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Mladd » 28. Jul. 2011 10:47

dot napisal/-a:Ej, pa kaj se spet name spravljaš :P Še zadnjič povem, da sem mu kratko in jedrnato odgovorila na vprašanje in pojasnila svoje mnenje glede tipov&pisanja. Ne vem, zakaj bi bilo sranje, če imam rada pismene partnerje :?: (še manj pa naj bi bila jaz tečna zaradi tega, če sem mu replicirala, nisem se vtikala vanj). Sledila so pa nadaljnja vprašanja ostalega folka.

Aja, pa mladcu bi še rekla, da se ni treba tok nesigurnega počutit :) očitno se je čutil ogroženega, ko je ena napisala, da je ne privlači problematična koža, in se je zato prišel zagovarjat, isto pa počne zdaj, ko sem sama rekla, da dam pri tipih veliko na pisanje. Ljudje smo različni, saj ni treba ustrezat vsem mogočim kriterijem naključnega folka :)


Saj razumem kaj si hotela povedat, ni problema. Samo fora je v tem, da tudi sama nepišeš pravilno, na drugi strani pa pričakuješ da bodo ljudje pisal popolnoma pravilno.

Drugač pa se ne počutim nič nesigurnega. Če bi dobro prebrala zakaj sem prišel sem to napisat bi videla, da se nisem prišel zagovarjat ampak je bil namen čisto drugi.

Veš, jaz mam pa rad ljudi, ki razumejo namen nekega sporočila ;)
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 28. Jul. 2011 10:49

fino zate, super si :tach:
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 28. Jul. 2011 10:55

dot napisal/-a: Ravno nasprotno: ti si ga ozmerjala, kaj je delal pri slovenščini


in gladko si spregledala tole-> ;) (kaj si ti delal pri slovenščini? ;) )

nisem ti jaz kriva če ne razumeš kaj pomenijo smeški. sama pa si takoj hitela govoriti da v tvojih postih ni nobenega sarkazma. :roll: no v mojem se jasno vidi, da nisem govorila strogo resno. ne vleči se ven, ker se ne moreš.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 28. Jul. 2011 13:16

Seveda sem opazila pomežik, še lepo se mi je zdelo od tebe, da si omilila svojo strogost do mladca :wink:

Se niti ne nameravam oz. niti ne vem, iz česa naj bi se vlekla - trdno stojim za tem, kar sem napisala, in lahko še dvestotisočkrat napišem, da mi je zelo všeč, če potencialni partner zna pravilno in slikovito pisat, oz. iz mene ne bote izsilili skesanega priznanja, da sem se hecala in da me navsezadnje vendarle ne moti, če tip ne zna normalno pisat. :cry: Pri tem svojem osebnem mnenju se ne premaknem niti za mm in tud ne vem, zakaj bi ga spreminjala zaradi vas, saj niste z njim nič oškodovani :wink:

Tale tema je itak bolj kot ne butasta in vanjo pišemo svoje kriterije za moške, vsak napiše svoje in to je to. Ne vem, zakaj bi se bilo treba tok ukvarjat s tujimi kriteriji... pač bi rekla 'haha, kok so eni ljudje čudni, tole žensko rajca, če tip piše na nivoju pa je matematični genij, lol, jaz imam pa raje luknjo v bradici pa prečo na sredini glave (oz. vstavi poljubno :)) '. Ja vem, večini dol visi za slovnico itd. Mene pa npr. ne moti, če ima fant težave z glivicami na nohtih, kakšna druga bi pa zgrožena stekla stran, češ eeeew, rumeni nohti. Pa kaj? Samo da pa kdo malce odstopa od ostalih, ga je treba pri Slovenčkih takoj za zateženega označit oz. njegovo pisanje za sranje ipd.? Ker to je vse, kar sem napisala - da se mi zdi tisti omenjeni kriterij za mojega dedca pomemben :!: . Citat od mladca mi je služil le kot iztočnica za tisti stavek, ki sem ga kot antipod dopisala k svojim kriterijem za zunanjost. Mladec ni moj potencialni partner, zato se nisem ukvarjala konkretno z njim kot claire (razen tiste vejice, ker je bila pač del citata), ampak sem pisala o nasprotnem spolu in kaj me privlači / odbija pri njem (kar je vsebina te teme).

V takih trenutkih se spomnim tele slikce (sicer kruta, ampak resnična):

Slika

Tako da se ne mislim več kregat, v bistvu niti ne vem, o čem se 'prerekamo' :wink: Svojega mnenja in preferenc ne bom spremenila, lahko pa začnemo končno pisat o čem drugem, ker se ne mislim več ponavljat. Hvala :D
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 28. Jul. 2011 13:26

Ja to je ful zanimivo. Vsakič, ko napišeš nov post napišeš "ne bom se več ablabalabla". :D Potem pa še v svojem "zadnjem" postu nalepiš demotivator, češ da je to namenjeno nadaljnjemu kreganju, kdor se bo oglasil in ne tebi, ki že dve strani pišeš o zaključku debate.. :D zdj se pa upri napisat še en post. :D


Mene moti brada do pasu. Ne vem kva je s temi tipi,da misljo, da so te dolge sramne dlake privlačne. Ko je že Marx pisal sem --> primer ogabne brade. Ampak dobr Marx ni bil ravno mlad. :D Ampak opažam, da se pač mladi fantje do 30 odločijo lepo pustit svojo goščavo(in to obrijejo ob straneh, sam z brade visi ta skupek dlak), ki od blizu zgleda res nagravžno.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 28. Jul. 2011 13:32

Mladd napisal/-a:[Veš zakaj je vejica v zadnjem stavku? Jaz jo napišem takrat, kadar jaz hočem, da bralec naredi premor.

V tem primeru je bilo mišljeno takole, predstavljaj si da govorim v realu.

Te drugač to ( gledam vstran, premor ), zelo moti? ( te pogledam, nasmeh)


ahahaaaha dan si mi polepšal :D :D
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 28. Jul. 2011 13:34

E., seveda bom še odpisala, če me kdo kaj vpraša - rekla sem, da ne bom več utemeljevala svojih kriterijev za fante in jih tudi res ne bom, ker jih nimam komu upravičevat :) Enako, kot sem prej rekla, da zadnjič poudarim, da sem mladcu odgovorila na vprašanje - tud tega nisem več ponovila zatem :wink: V temah pa še vedno z veseljem sodelujem, niste me še čist zatrli :D
Ne, slikca ni sam za druge, predvsem zame, ker se mi res ne da več ubadat s temi bizarnostmi + Res je, prej sem se pa sicer poslovila do večera, pa me je dež po 3 urah pregnal domov, tako da sem malo prej doma :D


Glede brade pa delim tvoje mnenje, je pa res, da na srečo takih pod 50 let nisem še videla z dolgo brado.
Zadnjič spremenil dot, dne 28. Jul. 2011 16:29, skupaj popravljeno 3 krat.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 28. Jul. 2011 13:36

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 14:42, skupaj popravljeno 1 krat.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 28. Jul. 2011 13:41

Upam, da nobena :) sej je forum namenjen pisanju in ga to ohranja pri življenju v bistvu :P
Uporabniški avatar
Black Diamond
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 28. 8. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Diamond » 29. Avg. 2011 2:46

Na splošno je težko reči, kaj te moti na njegovi zunanjosti, ker so določene stvari, ki so na enem moškem moteče, lahko na drugem tisto, s čimer te navduši, saj različni kot smo med sabo, različno nam nekaj pristoji ali pač ne. Je pa tistih nekaj stvari, ki jih kot takih morda ne maraš in če ti pač niso všeč, ti verjetno logično ne bo všeč niti moški, ki jih ima. Sploh pa na eni strani gre za stvari, na katere se da vplivati in so del stila, ki ga ima, na drugi pa pač lastnosti, ki so dane človeku kot takemu, izvorno. Nekaj stvari je, nad katerimi itak ne bo navdušena nobena, npr. s higieno oz. nehigieno povezane reči. To so pač osnove, kjer ni failov, ki bi se lahko tolerirali in moški pač mora skrbeti za to, da jih ni.
 
Osebno mi na primer niso všeč res opazno pegasti, seveda me ne navdušujejo niti mozolji, pač za silo mora biti njegova koža OK, zelo me motijo rumeni zobje, ne maram preveč okroglih, nisem pa niti navdušena nad preveč nabildanimi tipi. Sicer ne zahtevam, da je kot fotomodel iz reklame za nobel perilo, urejen in negovan mora pač biti vsaj nekje povprečnega videza, k lepoti prispeva pač simpatičnost, važno, da izžareva tisto nekaj, zaradi česar je poseben, potem tudi zamižiš na eno oko pri kakšni malenkosti, ki mu je narava ni dala kot bi lahko. Od njega je odvisno, če jih sploh opaziš.

Niso mi všeč zalizci, umetelno izrezljane bradice, zelo redko srečam tipa, ki ima tako brado čisto na mestu, da me ne zmoti.. Najraje imam sploh gladko pobrit obraz. Ne maram frizur kot na gobico, nikakor ne repka, ki bi si ga pustil rasti zadaj ob kratki čupi kot tudi ne nazaj polizanih las, zmaščenih od voska. Kar se tiče garderobe, sem tolerantna, dokler le ne pride v opankah z oblečenimi nogavicami :p ali preveč ženskimi oprijetimi hlačami v stilu pajkic. :) Vsakemu pristaja nek stil, pač mora oblikovati takega, ki mu, ne maram namreč navzven opazne skreganosti njegovega stila z njim samim, moti me, če je barvno neusklajeno oblečen, preveč kičast, prepisan, pač naj bo izbrano, kar da nase, z nekaj okusa. Kljub temu, da mi je všeč izvirnost, nisem za ekstreme, ki spomnijo kvečjemu na maškarado. Važno, da nikoli ne obleče hlač, katerih hlačnice so prekratke, da si majice/srajce ne opaše pod hlače okrog pasu, da ne nosi pretesnih oblačil. Za piko na i pa ne sme uporabljati parfuma, ki mi bi smrdel, njegov vonj je itak pomemben, mora lepo dišati, ne sme pa se tudi nadišaviti preveč. Kar skromna sem, pričakujem pa vse to in še več, ko gre za tipa, ki bi bil moj. ;)
~¤You¤must be¤the change¤you wish¤to see¤in the world¤.~ {Gandhi}

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov