Kaj pričakujete od moškega?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3408
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 06. Jul. 2010 16:55

ana27 napisal/-a:Ali je katera kdaj razmišljala v to smer, ali pa naletela na to, da mogoče ni dobro, če fant vse zna kar se tiče gospodinjskih opravil, ker se potem počuti preveč svoboden, preveč neodvisen? Kolegica recimo noče naučit tipa prati, da mu daje občutek, da jo potrebuje, da ne zna vsega kar ona da. Ali pa primer druge kolegice, ko njen fant noče, da bi živela skupaj, ker on itak vse obvlada sam in jo ne potrebuje doma.


WTF??????? :eek: :?

To so neumnosti, če se mene vpraša....kot da si s punco oz. s fantom samo zato, ker imaš neko korist od nje/njega.
To izgleda tako, kot da je tip z bejbo samo zato, da mu ona kuha, pere in lika, ona pa ima njega samo zato, da bo lahko z nekom imela otroka....
HALO :?: :?:

Kolikor jaz vem si skupaj z nekom in si kasneje ustvariš skupno življenje zato, ker se imaš lepo skupaj, se imaš rad, se spoštuješ, se dva znata zabavat skupaj....ne zaradi koristi!!!!

To je meni čudno in če bi sama imela tako vezo oz. bi jo čez čas začela videti kot tako, bi takoj šla vstran...
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 06. Jul. 2010 16:58

ana27 napisal/-a:Ali je katera kdaj razmišljala v to smer, ali pa naletela na to, da mogoče ni dobro, če fant vse zna kar se tiče gospodinjskih opravil, ker se potem počuti preveč svoboden, preveč neodvisen? Kolegica recimo noče naučit tipa prati, da mu daje občutek, da jo potrebuje, da ne zna vsega kar ona da. Ali pa primer druge kolegice, ko njen fant noče, da bi živela skupaj, ker on itak vse obvlada sam in jo ne potrebuje doma.


Jah, ne vem, če je ravno kul, da je tip s tabo zato, da mu gate pereš. Oziroma, da zna sam gate prat in te posledično ne potrebuje in noče živet s tabo.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov