Kaj pričakujete od moškega?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 04. Jul. 2010 9:43

Pikniki znajo bit zajebana stvar ja...vem.... :D
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 04. Jul. 2010 11:15

:rofl:, tole moram deliti z vami, kolk klišejsko je tole, da grejo moški neki na ukaz narest: mami zjutraj, preden je šla ven, je rekla očetu naj potegne dol rolo na strešnem oknu (katerega pač samo on doseže, punce smo majhne) in tega seveda ni naredil, 3 ure kasneje, ko je prišla nazaj ona to opazi, ga nazja in gre on to v momentu narest. :D Ahhh...
matjazd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 567
Na forumu od: 14. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a matjazd » 04. Jul. 2010 18:25

Glede pospravljanja in vsega se mi zdi, da je v količini bistvena razlika ali živiš v majhnem stanovanju ali v veliki hiši. Glede na to, da je ena komentirala kaj imajo nekateri toliko dela s pospravljanjem.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 05. Jul. 2010 8:07

cvetkaaa napisal/-a:Čez teden nama kuha tašča, soboto in nedeljo večinoma kuham jaz, včasih tudi on.


Posodiš taščo? :D
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
urska.pavlic
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 3. 6. 2010
Kraj: domzale

Neprebrana objavaNapisal/-a urska.pavlic » 05. Jul. 2010 9:34

ja midva pa se kar izmenjavava enkrat jaz enkrat on včasih oba.glede na to da je asmatik večkrat pospravi,ker ima podjetje in dela doma.jaz pa začnem službo ob 11 do 19:30 tko da mi tudi skuha večerjo ali pa me pelje na večerjo,kakor koli že za moškega je zelo prijazen in priden.. :razz: :razz:
zvezdica
kalanhoja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 550
Na forumu od: 28. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kalanhoja » 05. Jul. 2010 11:56

buubbika napisal/-a:
kalanhoja napisal/-a:Moj doma nikoli ne kuha, ne pere, ne pospravlja, ne lika. Pri meni pa vse to počne.
Matr si ga zdresirala! Slika


Nisem nič dresirala, ampak tam so 3 babe skoz v hiši, moški pa edini on in je bolj logično, da ženskam prepusti našteta opravila on pa se loti težjih. Pa ne zdaj, da ima tukaj vzgoja kaj, ali pa da tega ni znal, ampak prilagajal se je potrebam.
Pri nas pa je drugače je pa bolj potreba po notranjem delu.
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 05. Jul. 2010 12:59

planiram zivet v bloku oz hisi s kurjavo na plin oz kurilno olje. moj ne bo mel izgovora da ne lika :D

drugace pa to, kako se nekdo obnasa doma ni merilo kako se bo obnasal na svojem. ko je clovek prisiljen funkcionirat na svojem pac zacne. mogoce bo fant sel do kebaba vedno ko bo lacen, ker ne kuha, ampak po nekem casu bo zacel, ker mu bo kebab dojadil... ne prevec razvajat fantkov, pa bojo zacel skrbet zase :D :D
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3411
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 05. Jul. 2010 14:09

Midva si rihtava flet in vse veliko stvari sva oz. si bova omislila tako:
- da ne bo preveč navlake v fletu (preveč polic, mizic in podobnega - nekateri imajo polno polic in gor razne slike, spominke in podobno navlako....potem ko je to treba pa spucat, se pa nobenemu ne da :D ...), tako ne bo treba brisat veliko prahu
- sesalec bova kupila tistega tamalega, okroglega, ki posesa sam in je na senzor, tako da mi tudi tega ne bo treba
- likalnika pa ne tistega klasičnega ampak likalno mizo na preklop (al kako bi to opisala), s katero se vse full lepše in hitreje zlika (poleg tega pa na njegovo željo tudi sušilni stroj, ki kao ima funkcijo likanja al neko to sranje, tako da ne rabiš pol nič več likat kaoooo :D oz. full malo)

Tako da če tako pogledam....mi bo idejna slika stanovanja in nekaj pripomočkov v njem zelo olajšalo delo oz. mi ga zmanjšalo. Za kar se ne pritožujem :razz:
Tako da na koncu koncev tudi samane bom imela preveč dela oz. manj, od njega pa seveda da občasno tudi pričakujem pomoč - vsaj pri kuhanju in tistih velikih pomladanskih čiščenjih, če že drugače ne.
.....ko bodo pa enkrat otroci pa seveda pomoč tudi tam....to pa definitivno!!!!!!!!!!!
Uporabniški avatar
leeloo13
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 8. 9. 2008
Kraj: Dolenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a leeloo13 » 06. Jul. 2010 6:57

Jaz pa moram mojega pohvalit.Sicer sva si naredila majhno stanovanje v spodnjem nadstropju hiše mojih staršev in kar se tiče delitve gospodinjstva ni problemov.Brez problema odnese smeti, če so polne in zamenja vrečko, navadil se je reciklirati,sam od sebe posesa,skuha, zloži posodo v pomilvalni stroj, da prati in jo potem tudi pospravi.Perilo tudi opere, samo pripraviti mu ga moram in tudi obesi ga potem ali da v sušilca.Samo lika ne, ker likam sama, pa še to imava zelo malo cunj,ker če lepo obesiš perilo tudi likanje ni vedno potrebno.No ja, spet odvisno od materiala.
Tako da sem res zadovoljna kar se tega tiče :D
Mogoče je k temu pripomoglo to, da kljub temu, da je z mamo in bratom živel v bloku,so redko kdaj skupaj jedli zaradi različnih delovnih časov in ko je šla mama na dopust je bilo treba skrbeti zase in za brata in se je potem vseh teh opravil navadil.Sem pa tudi jaz glede tega stroga in če že v osnovi ne bi bil tak, bi se pač morala usesti in pogovoriti o tem.
Tako da mislim, da tudi ko bodo otroci, da ne bova imela problemov z delitvijo del :)
Malo se nasmej, pa bo vse okej
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 06. Jul. 2010 13:43

Ali je katera kdaj razmišljala v to smer, ali pa naletela na to, da mogoče ni dobro, če fant vse zna kar se tiče gospodinjskih opravil, ker se potem počuti preveč svoboden, preveč neodvisen? Kolegica recimo noče naučit tipa prati, da mu daje občutek, da jo potrebuje, da ne zna vsega kar ona da. Ali pa primer druge kolegice, ko njen fant noče, da bi živela skupaj, ker on itak vse obvlada sam in jo ne potrebuje doma.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 06. Jul. 2010 13:52

^^ aja?
bedarija no. to mi je nekak na nivoju "dajmo zanosit pa ne bo šel".
glupe p****!!!
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 06. Jul. 2010 13:58

ana27 napisal/-a:Ali je katera kdaj razmišljala v to smer, ali pa naletela na to, da mogoče ni dobro, če fant vse zna kar se tiče gospodinjskih opravil, ker se potem počuti preveč svoboden, preveč neodvisen? Kolegica recimo noče naučit tipa prati, da mu daje občutek, da jo potrebuje, da ne zna vsega kar ona da. Ali pa primer druge kolegice, ko njen fant noče, da bi živela skupaj, ker on itak vse obvlada sam in jo ne potrebuje doma.


siriusli?

to je isto, ko da bi js mela tipa samo zato, da mi nekdo luknjo v zid navrta pa take fore.

moj fant bo kr lepo vse znal. če ga bo to napolnjevalo z občutkom neverjetne svobode. toliko bolje.
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 06. Jul. 2010 13:59

Ne saj to so izjavili moški, da če vse znajo ne potrebujejo ženske.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 06. Jul. 2010 14:00

jah bog pomagaj. očiten dokaz, da nas še vedno rabijo. da jim take glupe ideje izbijemo iz glave :D

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov