Kaj najbolj cenite na moških?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kaj najbolj cenite na moških?

postava
15
8%
prijaznost
96
51%
zgovornost
47
25%
da je bogat
29
16%
Skupaj glasov : 187

Uporabniški avatar
Eući*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 477
Na forumu od: 8. 10. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Eući* » 01. Feb. 2012 23:16

meni je pa to res smešno, da nekoga ceniš samo zaradi tega, ker je cenjen med drugim, še posebej, če ti nekdo pred to informacijo ni niti vizualno privlačen in take ženske so po mojem mnenju precej labilne.

dober primer za to so npr. nekateri igralci pri katerih je s pomočjo medijev še potenciran njihov izgled in se utrdi nek status lepotca, hudega tipa... ali je brad pitt res tok lep, da ga proglašajo za najlepšega na svetu ? Ko tako razmišljam, se mi zdi, da je nam je veliko stvari vsiljenih na nek način. Se je za vprašat koliko smo podvrženi vplivom drugih, njihovim mnenjem ...

Prevladujoče pozitivne lastnosti pri moškem , ki jih cenim so odločnost, vztrajnost, dobrosrčnost, smisel za humor in iskrenost. :)
Optimist: Person who travels on nothing from nowhere to happiness. :)
Fantin
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Fantin » 03. Feb. 2012 17:24

Izbrisano
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 03. Feb. 2012 17:27

Na forumu sem znan kot Džeki, zato me boš kar lepo tako ogovarjal. Irc ni forum in ni mi všeč, da se moje ime vleče sem. Drži se pravil foruma.

Sebe štejem med normalne tipe, nič posebnega ne v pozitivnem ne v negativnem smislu, dodatno pa ne bom razlagal, ne vidim razloga.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 03. Feb. 2012 18:54

Fantin napisal/-a:Džeki (ali naj ti rečem ...


Izbrisana žaljivka

:mad:
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 04. Feb. 2012 17:33

Izbrisano
T00Mika
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 26. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a T00Mika » 04. Feb. 2012 18:28

Prvo kot prvo glavno vlogo odigra zunanjost in pristop moškega. In če je to dvoje zanimivo, ter če pogovor steče v to smer, da se na podlagi tega začne razvijati kaj več, potem so seveda pomembne še druge lastnosti, in to so zagovoto; odkritost, smisel za humor, odločnost in vztrajnost.
čeprav potem k človeka spoznaš, sproti vidiš katere so tiste njegove lastnosti-občudovanja vredne, katere malo manj ali celo moteče...zdaj kaj cenimo in v kolikšni meri potem se tega tudi zavedamo skozi vezo, je pa odvisno od posameznice..
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 04. Feb. 2012 19:24

Izbrisano
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 04. Feb. 2012 21:33

Na forumu uporabljamo NICKE in ne osebnih imen in ne izkoriščamo drugih osebnih informacij, ki smo jih pridobili izven foruma ali na forumu osebno. Če oseba javno izpostavi svoje informacije, samo takrat in samo takrat z dovoljenjem osebe lahko te informacije uporabljamo.

Hvala, ker upoštevate to opozorilo.

Drugi uporabniki, NE ŽALITE. Če opazite takšen ali drugačen problem, sporočite to pristojni moderatorki, bodisi po zs(kar sem dobila jaz) ali pišite v temu namenjeno temo. Ne nadaljujte offtopica z žaljivkami, ker se tako povzroči samo še večji kaos.


Hvala
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Eući*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 477
Na forumu od: 8. 10. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Eući* » 04. Feb. 2012 22:59

T00Mika napisal/-a:Prvo kot prvo glavno vlogo odigra zunanjost in pristop moškega. In če je to dvoje zanimivo, ter če pogovor steče v to smer, da se na podlagi tega začne razvijati kaj več, potem so seveda pomembne še druge lastnosti, in to so zagovoto; odkritost, smisel za humor, odločnost in vztrajnost.
čeprav potem k človeka spoznaš, sproti vidiš katere so tiste njegove lastnosti-občudovanja vredne, katere malo manj ali celo moteče...zdaj kaj cenimo in v kolikšni meri potem se tega tudi zavedamo skozi vezo, je pa odvisno od posameznice..


se strinjam :)
Optimist: Person who travels on nothing from nowhere to happiness. :)
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 08. Feb. 2012 12:40

Džeki napisal/-a:Ženske pri moškemu najbolj cenijo to, da je zaželjen pri drugih ženskah.
To sem ze dostkrat videl. En kolega je 2 leti lazil za neko zensko, pa ni bilo nic. Potem je poseksal eno, in ko je to ta zvedela je potem bla z njim. Seveda je imela takoj racionalizacijo "tip je bil otrocji prej, zdej pa je odrastel (zaradi casa, nepovezano s tisto babo)"
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
scorpio64
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 31. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a scorpio64 » 08. Feb. 2012 17:24

Logično, to je v ženski naravi, da se baha z dobrim "ulovom".
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 08. Feb. 2012 19:35

O fuj, jaz takih preveč rabljenih in masovno všečnih drugim samicam še povoham ne :D (imam itak tak okus, da mi povečini taki, ki so všeč povprečni babi, niso všeč).. Prav tako ne maram niti vedet, s kom se je paril, kaj šele da bi to dejstvo štela kot faktor všečnosti, brr :D
Uporabniški avatar
Akvamarin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 822
Na forumu od: 30. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Akvamarin » 08. Feb. 2012 21:17

Mahagonij napisal/-a:
Džeki napisal/-a:Ženske pri moškemu najbolj cenijo to, da je zaželjen pri drugih ženskah.
To sem ze dostkrat videl. En kolega je 2 leti lazil za neko zensko, pa ni bilo nic. Potem je poseksal eno, in ko je to ta zvedela je potem bla z njim. Seveda je imela takoj racionalizacijo "tip je bil otrocji prej, zdej pa je odrastel (zaradi casa, nepovezano s tisto babo)"


Pomoje se je na koncu odlocila bit z njim, ker v dveh letih ni spoznala koga drugega/boljsega! To da je on poseksal drugo, ji je bilo sam opozorilo, da lahko zgubi tudi tisto kar ima, pa je zgrabila priloznost.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 08. Feb. 2012 22:49

Roko na srce, tipi nismo dost boljši v povprečju.

Največji naval je na ženske, ki se obnašajo prezirljivo do tipov/se igrajo. Včasih kr verjet ne morem, bolj je ženska bitch, več tipov se meče za njo in jo hočejo met.

Na pridne punce mirne narave ni ful navala. Tud če dobro zgledajo ne.
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 12. Apr. 2012 20:48

Zanimiva osebnost pa odločnost.
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]