Kaj najbolj cenite na moških?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kaj najbolj cenite na moških?

postava
15
8%
prijaznost
96
51%
zgovornost
47
25%
da je bogat
29
16%
Skupaj glasov : 187

Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 01. Feb. 2012 11:16

daj no, zdaj si nezavedno potisnil na plano, bomo zatravmirale :D
sandra3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 12. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a sandra3 » 01. Feb. 2012 11:22

prijaznost
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 01. Feb. 2012 11:29

Đeki je kozmo Freud. Bo pa tole držalo za večino žensk. Včasih je celo kontra zaporedje in je zaželjenost na vrsti pred privlačnostjo in ujemanjem. Sploh zabavno je videti, ko ženska ne šmirgla moškega pet posto, nakar zanj pokaže zanimanje neka druga ženska, prva pa se trudi vzpostaviti ponovni kontakt z njim.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 01. Feb. 2012 12:21

Mah, nisem noben Freud, samo navaden tip, ki ima oči odprte in razmišlja o svetu okoli sebe.

Me veseli, da se punce strinjate. Vrednost moškega se meri po tem, kakšne ženske se zanimajo zanj. Tud če tip ni nič posebnega, če o njem vsaj kroži glas, da je bil z eno dobro, mu to takoj dvigne rejtinge.
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 01. Feb. 2012 12:52

no, ne smemo bit diskriminatorni, tudi kontra je proces podoben, a? z razliko, da je ženska označena za kurbo, če jih ma preveč, moški pa zgolj za to, kar dejansko je, moški pač.
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 01. Feb. 2012 13:04

Džeki napisal/-a:Ženske pri moškemu najbolj cenijo to, da je zaželjen pri drugih ženskah.


Resnica.
tanF
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 173
Na forumu od: 7. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a tanF » 01. Feb. 2012 13:16

Hm...mogoče nekatere ženske res ampak za svojo punco lahko rečem, da bi se mi smejala, če bi jo vprašal ali me ceni zato, ker sem zaželjen pri drugih ženskah.
Samo one ko pa dejansko to cenijo pa potem jokajo po forumu in kolegicam zakaj o zakaj me je prevaral :razz:

Ampak to je moje mnenje. Sem povedal, so tudi ženske, ki to cenijo in za takšne mi je malo mar. Če ne moreš s svojo glavo razmišljat kaj ti je všeč oziroma če me želiš ali ne pol pa jebiga ... :)
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 01. Feb. 2012 13:23

zaželjenost pri drugih ženskah in varanje nista nujno povezana.

je res, da če je nekdo zaželjen tudi pri drugih ženskah se nanj gleda kot na boljšo robo (kar je enako tudi na drugih področjih življenja - ko kupujemo sesalec tudi (običajno) izberemo tistega, ki ga je pohvalilo že vsaj 5 znancev..).

če je tak moški zaradi tega bolj cenjen, ne bi rekla. cenjen je zaradi lastnosti, ki jih ima in se pokažejo kasneje v razmerju. zaželjenost pri drugih ženskah samo poviša zainteresiranost ženske zanj. če se ji bo zdel kreten, ko ga bo bolje spoznala, ga bo vseeno zapustila, ne glede na njegovo zaželjenost pri drugih ženskah (pomoje).

je pa tudi res, da sem sama ravno zaradi večje gužve ponudb do takega fanta veliko bolj skeptična na začetku, če pokaže interes zame. traja nekaj časa, da ga neham jemat z rezervo in iskat dokaze, da me vrti okoli prsta.
Vsak raj ima svojo kačo.
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 01. Feb. 2012 13:37

Dosti je že, da te vidijo v družbi kake lepotice, plus točke takoj.
tanF
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 173
Na forumu od: 7. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a tanF » 01. Feb. 2012 13:52

Takšno žensko bi jaz označil za kuro, pa pustimo zdaj to.

Soncica ja, imaš več možnosti, da dobiš "dobrega tipa", ki je cenjen med ženskami, samo ti pa nekako ne sme bit edini kriterij po katerem si izbiraš tipa. Ker če ni opevan pri ne vem kolko ženskah še ne pomeni, da bo slab fant.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 01. Feb. 2012 14:28

s0nckic4 napisal/-a:
je pa tudi res, da sem sama ravno zaradi večje gužve ponudb do takega fanta veliko bolj skeptična na začetku, če pokaže interes zame. traja nekaj časa, da ga neham jemat z rezervo in iskat dokaze, da me vrti okoli prsta.

Tudi jaz. Zadnji takšen, ki sem ga spoznala, je sicer deloval umirjen in skuliran, vse prej kot tipi, ki so zaželjeni pri ženskah (kar se tiče vedenjskega vzorca), in sva se ful ujela, sem pa šele kakšna dva meseca po začetnem spoznavanju izvedela, da je ful povpraševanja po njem v mestu in okolici. Prej nikoli nisem slišala zanj, čeprav je kar izpostavljen oz. na položaju. No, kar sem izvedela kmalu po tej insajderski informaciji, je pa bila novica, da je poročen in ima otroke. :D Zaželjeni moški med ženskami znajo biti spolzek teren ...
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 01. Feb. 2012 14:41

Ne vem, kaj je tu čudnega. Večina "zaželjenih tipov", ki jih jaz poznam, je umirjenih in skuliranih.

Vsi najhujši ženskarji, za katere vem, so nenavadno šarmantni moški. Govorimo o ligi tipov, starih 30 - 45 let.

Tip, ki je "tražena roba", nima razloga biti nervozen.

Ampak zdaj smo že v ekstremih, poanta je tole:

Tamala_mrha napisal/-a:Včasih je celo kontra zaporedje in je zaželjenost na vrsti pred privlačnostjo in ujemanjem. Sploh zabavno je videti, ko ženska ne šmirgla moškega pet posto, nakar zanj pokaže zanimanje neka druga ženska, prva pa se trudi vzpostaviti ponovni kontakt z njim.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 01. Feb. 2012 16:46

Ne, pa niso vsi, ki veljajo za zaželjene, umirjeni in skulirani. Nekateri uporabljajo precej zgrešene "prijeme", da bi dobili neko žensko, pa čeprav veljajo za Casanovo nove dobe. Že na par metrov se vidi ponosna drža oz. da mu mesto oz. ženske ležijo pod nogami. Ta, s katerim sem imela sama opravka, je pa bil dejansko zadržan (a v pozitivnem smislu), skromen, pa tudi ničkolikokrat je imel možnost, da bi lahko kaj imela, a se je zadržal in ves čas ponavljal, da sem mu tako všeč, da ne želi prehitevati in pustiti vtisa, da je prišel samo po eno. Kasneje, ko sem izvedela, da je poročen, je še dalje vztrajal, da ravno zaradi tega ni hotel prehitevati, ker bi ga smatrala kot babjeka, ki išče ljubico, in da je pripravljen iti tudi narazen s svojo, če bi mu dala šanso. V to se nisem želela spustiti, ker bi veljala kot razdiralka zakona, čeprav je dal on pobudo za to. No, pa to zdaj ni bitno tukaj.

Kakršni koli so že bili njegovi nameni - kar hočem povedati je to, da so zaželjeni moški ponavadi bolj direktni v svojih namenih, ker so prepričani v svoj uspeh, ter dajo karte na mizo (ker itak celo mesto ve, da ima lahko skoraj katero koli).
Ampak tema ni o takih primerih, pač pa o tem, kaj ženske cenimo na moških. :wink:
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 01. Feb. 2012 18:10

^^Skratka, nič posebnega, prvič si naletela na enega od bolj spretnih plejerjev. Ti so dejansko klasa višje od teh "petelinčkov" po lokalih, ki so najbolj očitni.

Ti plejerji višje klase znajo obrnit praktično vsako, medtem ko na pozerje padajo le dokaj naivne.

To je zato, ker ti prikriti dobri plejerji posedujejo vleiko lastnosti, ki jih sicer ženske cenijo. To so situiranost, samozavest, šarm in še kaj. Pa še očitni niso. Pa smo spet ON topic. :wink:
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 01. Feb. 2012 19:38

^^ strinjam se z đekijem :) to, kar je on opisal, so zelo dobre lastnosti plejerja. oz lastnosti, katere ženske dejansko res iščemo :)

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov