Kaj moramo narediti ženske?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

kaj pritegne moške, da pomislijo ob ženski "wow"

smisel za humor
15
10%
lepo oblikovana ta zadnja
25
16%
intelegenca
17
11%
lepe prsi
19
12%
dolge noge
13
8%
samozavest
64
42%
Skupaj glasov : 153

Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 06. Jun. 2008 15:25

Glasovala sem za samozavest, če bi pa lahko izbrala, bi pa dodala še smisel za humor.

Sicer je pa vse pomembno...stvari so pa itak relativne. Enim je všeč nekaj, drugim nekaj drugega. :)
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 06. Jun. 2008 15:54

Meni se zdi tale tema rahlo neumna že zato, ker je naslov Kaj moramo narediti ženske, pol stvari v anketi je pa takšnih, da nanje nimamo ravno baš veliko vpliva.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 06. Jun. 2008 16:14

Najbolj pri vsem tem je grozno da ženske rešujejo anketo..in napišejo kaj naj ima ženska da zavede moškega...potem pa pridejo taki rezultati kot pridejo.
Kot da grem jaz pisati in reševati anketo kateri del moškega je najbolj seksi :lach:

Jaz sem označil inteligenco...pač drugih bolj pametnih opcij nisem našel. Se vidi kdo je anketo sestavil...naj povdarim, da ta ženska ne spada med tiste v anketi, ki sem jih označil.

Prvo nekaj mora biti na njej da me pritegne..to je ponavadi neka energija ki jo oseba izžareva...lahko je ne vem koliko seksi ampak če ji zateguje ustnice ob vsej tej njeni lepoti...odpade pač. Primer Nina Osenar ki stalno nekaj zateguje ustnice in neke čudne grimase dela...če ne verjamete si poglejte big brother danes kakšno mimiko ima...verjetno je to še posledica obiskovanja Gaviolija...ampak pustimo detajle.

Potem si vzamem čas in jo bolje spoznam...takrat sem pozoren na razmišljanje in delovanje...tako ugotovim kje ima ženska srce in kam je usmerjen um, če seveda sploh je kam usmerjen razen v obleke, grame, kalorije in ličila (to je sarkazem...seveda pričakujem množični upor s strani žensk da to je pa treba in da to delajo zaradi sebe...se lepo oblačijo in šminkajo ter skrbijo za lepo oblikovano telo)

Ko se pride čez to sito takrat se šele dobro začne vse skupaj...prej je pa samo tipanje...potencijalne kandidatke.
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 06. Jun. 2008 16:52

Mater si zahteven... a se ne moreš samo za eno lastnost odločit? :P

Še eno stvar sem se spomnila. Možnosti v anketi so neenakovredne. Ne zdi se mi ravno verjetno, da bi tipa pri ženski, ki jo opazi na drugi strani lokala, navdušila njena inteligenca. Takrat je res velikost jošk bolj aktualna. Hkrati pa ne poznam prav veliko zvez, ki bi temeljile zgolj na telesnih atributih.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 06. Jun. 2008 17:17

Če se srečata na Čopovi, ga najbrž ne bo očarala z inteligenco, smislom za humor in samozavestjo (slednja se sicer lahko razbere, ni pa nujno), ampak z nečim vizualnim.

Če se srečata nekje u virtualnem svetu (brez fotk), bodo najprej prepričale zgornje lastnosti (plus množica ostalih osebnostnih karakteristik), izgled sledi kasnej.

Če se srečata nekje u družbi (šport, koncerti, žuri, tečaji, ...), lahko očara tko vizualno kt karakterno.

Kaj je pa tista "the one" lastnost je pa itak relativen pojem, odvisen od opazovalca in opazovanega.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 06. Jun. 2008 17:32

"the one" lastnost pomoje sploh ne obstaja. Težko, da je kakšna ženska tako samozavestna, da očara tipa kljub svoji zabitosti, pomanjkanju smisla za humor in kurjim nogam. :)
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 06. Jun. 2008 17:48

Js sm z "the one" bolj cilala na tisto čist prvo, kera nej bi pritegnila in očarala u momentu, ko nekoga zagledaš (spoznaš).

To, da so lahko (razen te ene) use ostale za en klinc, je jasno, lih tko k to, da ena sama lastnost (pa nej bo še tko "waw") pač ni zadost.
Ampak to najbrž ne spada več v okvir te teme.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 06. Jun. 2008 19:56

ryu10kyu napisal/-a:
Jaz sem označil inteligenco...pač drugih bolj pametnih opcij nisem našel. Se vidi kdo je anketo sestavil...naj povdarim, da ta ženska ne spada med tiste v anketi, ki sem jih označil.

Saj opcije inteligenca sploh ni; je samo intelegenca :D
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 06. Jun. 2008 20:48

e ;)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 08. Dec. 2010 8:57, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
emkica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 28. 9. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a emkica » 06. Jun. 2008 21:22

uf...glih zadnjič sem doživela, da mi je fant v postelji :flamingdev: rekel vau, ker je bil tako presenečen nad nekim določenim dejanjem
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 07. Jun. 2008 16:41

Jst sm dala samozavest...
Pa energija, ki jo ima vsaka ženska..
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 08. Jun. 2008 0:05

definitivno smisel za humor in pa samozavest. Predvsem prvo lastnost naravnost obožujem, vendar pa mi je pomembno tudi da je punca samozavestna in pa da se včasih ne boji izstopati ali pa se požvižgati na vse. No sej to bi spadalo pod samozavest.
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 08. Jun. 2008 12:12

pomoje je isto za moške pa za ženske.. zgoraj omenjeno;) zdej je full in, da je moški zabaven.. in pol bi eni radi bli smešni, pa jim ne uspeva najbolje :roll: nisi smešen ne..
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 08. Jun. 2008 12:57

Kombinacija vsega. :P Sicer pa mislim, da ženske tu bolj težko komentiramo, ker je vprašanje namenjeno moškim, ki pa jih je na forumu bolj malo na žalost. Lahko povem samo to, da se to razlikuje od moškega do moškega. Nekateri padajo na samozavest, drugi na inteligenco, tretji samo na joške/rit/noge oz. kar vse skupaj, da je vizualno huda, nekateri pa iščejo skupek vsega tega... :wink:
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 08. Jun. 2008 13:18

Tamala_mrha napisal/-a:nekateri pa iščejo skupek vsega tega... :wink:


To pa najbrž kr usi ... karakterno in vizualno lep partner je tisto, česar si usak želi, eni "dobijo" ceu komplet, spet drugi mal bl "pomankljivega".

To, da je oseba neprisiljeno (!) zabauna, duhovita, sproščena je pa "in" najbrž da kr vs cajt.
Ne vem, če se najde kdo, k mu tovrstne lastnosti ne bi ble ušeč. Ampak mora it za pristen humor, zabaunost, kr sama ne prenesem plehkih for, zajebancije na prvo žogo, zlajnanih izjau, mam raj ob seb malčk bl resno, zadržano osebo, kt pa tako, k se na usak način in za usako ceno trud bit naduse smešna in izvirna, doseže pa lih nasprotno.

Se najde ne tok mal takih cvetk.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov