Kaj moramo narediti ženske?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

kaj pritegne moške, da pomislijo ob ženski "wow"

smisel za humor
15
10%
lepo oblikovana ta zadnja
25
16%
intelegenca
17
11%
lepe prsi
19
12%
dolge noge
13
8%
samozavest
64
42%
Skupaj glasov : 153

Uporabniški avatar
jagoda
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 25. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a jagoda » 19. Jul. 2004 14:30

Oči, pogled, da ti nekaj s tem pove. Pa tudi kretnje, mimika obraza,...vse skupi sestavlja "tisto nekaj".
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 19. Jul. 2004 19:48

Predvsem s samozavestjo, da smo zadovoljne same s sabo, da izžarevamo neko energijo in privlačnost, neko misterioznost :razz:
petka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 21. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a petka » 04. Avg. 2004 8:51

da pritegnemo moške je potrebn paket: glava (s tem mislm na inteligenco), telo in karakter, pa še kkšna nepopolna značilnost zravn, ki nam naredi pečat.
da osrečimo moškega je pa pomoje treba met in pokazat slednje stvari: prijaznost, ne(!)tečnost, humor, čustva, zanimanje zanjga in privlačnost do njega.
to je samo moje ponižno mnenje:)
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 04. Avg. 2004 13:15

petka napisal/-a:da pritegnemo moške je potrebn paket: glava (s tem mislm na inteligenco), telo in karakter, pa še kkšna nepopolna značilnost zravn, ki nam naredi pečat.
da osrečimo moškega je pa pomoje treba met in pokazat slednje stvari: prijaznost, ne(!)tečnost, humor, čustva, zanimanje zanjga in privlačnost do njega.


ja ja ja :ja: pozabila pa si napisat, da moramo imeti vsaj nekaj skupnih interesov.
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
petka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 21. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a petka » 04. Avg. 2004 14:52

to je pa tud res, ja. :razz:
to je samo moje ponižno mnenje:)
Uporabniški avatar
Lara
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 227
Na forumu od: 24. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lara » 04. Avg. 2004 17:11

butterfly napisal/-a:sekasapil,samozavest...to ti je glavno... ženska je lahko ful luštna in spedenana v nulo ampak če se bo držala kot ena "kumra" ne bo po moje glih tipe privlačila :zzz: :boese:


ja, se jaz tudi strinjam s tem.Kaj ti pomaga, če zgledaš božansko, če se tip nima kaj pogovarjat s tabo pa zeha zraven tebe :?
Po moje mora bit ženska moškamu vedno zanimiva, nikoli te ne sme imet do konca naštudirano.

Vizualna privlačnost je pa itak prvo, kar vsi opazimo, tako da brez tega tudi ne gre
maca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 24. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a maca » 06. Avg. 2004 16:48

tudi jaz mislim, da je energija tista ta pomembna.

imam prijateljico. na pogled nič posebnega. če se gremo zunanjost: mogoče prevelike ustnice, lepotičnih pik polno po obrazu, ... no ne vem, na zunaj meni kot ženski ne zgleda nič kaj posebnega, njen stil oblačenja za moje pojme totalno zgrešen. (je pa fenomenalna prijateljica :D )
ampak ko pride v sobo: vse glave se obrnejo proti njej. žari tisto neko energijo, da jo prav moraš dvakrat pogledat. tudi meni je všeč zaradi te energije.
Uporabniški avatar
beepsi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 6. 8. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a beepsi » 06. Avg. 2004 16:58

Fantje so dobro napisali (čeprav ok roko na srce, bodo staknili glave skupaj frendi najprej na kako hot dolgonogo -po možnosti peroxid blond - bejbo, ki bo stopila noter in bo zelo seksi... pa recimo, da nič ne izžareva...).
Dobro se moraš počutiti v svojem telesu, ne glede na mogoče kak šlauhek za 2 cm preveč okoli pasu ali premale prsi....
Iz izkušenj - tudi širok odkrit nasmeh in iskrive oči velikokrat privabijo moške poglede... pa čeprav nisi tipitopi (recimo kje na kakem pikniku ali športnih udejstvovanjih...).
Intelligence RULES - to pa itak!
Uporabniški avatar
tadejci
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 183
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a tadejci » 13. Avg. 2004 22:20

glavno, da jih mamo rade :)
I never wanted anything, other than to be ur everything...
Tjasa77
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 31. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Tjasa77 » 31. Avg. 2004 11:33

Definitivno je najpomembnejsa samozavest. Kaj ti pomagajo fensi oblekce in profesionalen styling, ce pa tega ne znas nosit?

Pa seveda pokoncna drza! :razz:
Uporabniški avatar
Mister
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 22. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Mister » 23. Sep. 2004 9:46

maca napisal/-a:da pritegnemo moške? da jih zadovoljimo? da so srečni?

a je pivo in daljinec dovolj :lol:

če se da, bi želela slišati moško občinstvo foruma. kaj je tisto nekaj, da pa pritegne vašo pozornost? je to samo zunanjost? je pomembna tudi notranjost?



Mislim, da je fora le v tem, da te je tip dobil na lahek način in brez kakršnega koli truda. Verjemi, da, če bi bila tako huda, da bi non stop še drugi letal za tabo te klicarl itd., da bi se tipček nekoliko zamislil in morda dojel, da mora še kej več narest, da te obdrži. V Ljubljani je ogromno tipov, ki so nekako cool, pa ne morejo nobene spoznat, ker so pač nedostopne ali pa že imajo tipe. In tak tip, ki ve kako težko je dobit kaj dobrega, sexy, da se bo moral vedno potrudit, da te obdrži in zasluži tvojo pozornost, kajti v vrsti čakajo še drugi. Poznam kar nekaj takšnih primerov.
Uporabniški avatar
Mister
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 22. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Mister » 23. Sep. 2004 9:48

Tjasa77 napisal/-a:Definitivno je najpomembnejsa samozavest. Kaj ti pomagajo fensi oblekce in profesionalen styling, ce pa tega ne znas nosit?

Pa seveda pokoncna drza! :razz:




Absolutno se strinjam. Včasih kaka prav smešno zgleda v oblekci in štiklih deluje pa absolutno plašno, sploh je problem, če je zakompleksana. Sem tudi osebno poznal eno takšno, ko je kao zaradi bivšega tipa postala nesamozavestna.
Uporabniški avatar
Emina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Emina » 15. Apr. 2005 10:27

Po mojem vsak moški in glih tako ženska najprej pogleda zunanji izgled, pol pa pride šele ostalo.
Sexy Kitty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 149
Na forumu od: 7. 4. 2008
Kraj: Šentpeter pri Otočcu

Neprebrana objavaNapisal/-a Sexy Kitty » 30. Maj. 2008 20:12

Pomoje tud vse moške najprej pritegne zunanji pogled,kasneje pa samozavest,karizma,da se dobr počutjo v svoji koži.
Še najlepša ženska se jim ne bo dopala,če bo brez osebnosti.
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 06. Jun. 2008 14:58

:gruebel:
Kaj moramo narediti ženske, da so moški srečni, da je ženska wow njim???
Ammm, takrat ko ma dec kake plane, te ne sme bit doma :rofl: . In seveda ti ne sme na misel prit, da bi ga prašala, zakaj te je samo poslal u Banuce :D .
Za ostale nvm, ma jaz ne naredim nič... Ker mi je vseeno. Če sem komu vredi, sem, če nisem, hvala bogi, edn majn.
Se ne rihtam neke extra, ker zaenkrat doma, niti pr sosedih ne rabimo nove fasade, špičake dam 1x na leto gr, mam rajši bulse, zjutro ko se vstanem, se ponavadi tak pozabim počesat (sreča, da mam zakon lase ne, da zgleda frizura u nulo :D ),... Amerikanska obsedenost po videzu, pa kak mrš se dedcu prlagajat je nekak šla mimo mene :D . Fitnisiram ne, ker sem zadovoljna z sabo... Ne da se mi kompleksat, gušit, palamudit, razglablat,...
Rada niam nobenga, ker itak vsakemu rečem, da če mu kaj ne paše, lahko komot gre, ker lahko furam z dedom, brez njega pa še lažje.
Ne rabim se delat neki wow, ker nisem odvisna od moškega pripadnika, ki bi se naj smatral kot moja boljša polovica :) .

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov