Kaj je za vas prevara?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 26. Sep. 2012 7:55

^^^
Zadnjič spremenil claire, dne 02. Okt. 2012 9:00, skupaj popravljeno 1 krat.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 26. Sep. 2012 10:10

od kdaj je pa treba nekaj točno določenega iskat, da to najdeš. a če bi v disku našel punco ki bi bla kul bi jo tudi samo povaljal? zavrnt osebo samo zato, ker si jo srečal na napačnem kraju in je zato ziher dvomljiva je posploševanje.
Vsak raj ima svojo kačo.
Tedo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 20. 9. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Tedo » 27. Sep. 2012 9:21

Ali je to varanje: Fant napiše eni punci sms, če pride k njemu prespat. Ko ga o tem povprašam, pravi, da se ne spomni. Nato pa izbriše vse sms-se in se zlaže, da jih ni brisal. Potem laže še naprej, gleda v oči in prisega na vse, da govori resnico. Obambeno pa zvali vso krivdo name, kakor da: kaj me pa zaslišuješ, nič mi ne zaupaš.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 27. Sep. 2012 9:35

---
Zadnjič spremenil claire, dne 02. Okt. 2012 8:58, skupaj popravljeno 1 krat.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 28. Sep. 2012 19:37

Džeki napisal/-a:
buubbika napisal/-a:Ne mores (cisto) vseh v isti kos metat.


Ja lahko. Izjem je tako malo, da ni vredno besed. Tipi, ki hočejo resno zvezo, ne hodijo v diskače tja ženske iskat, lol. Obstaja 100 boljših placov za najt resno punco. Kje je to, se mi zdaj ne da naštevat.


Ah, here we go again. Saj se čist lepo bere tole o idealnem kraju za spoznavanje bodočih fantov/punc, ampak kaj boš pa v primeru, če ravno v teh vaših "zloglasnih" diskačih naletiš oz. spoznaš (beri navežeš stik ali si to želiš) neko good-looking in po pogovoru sodeč zanimivo bejbo - prekinil pogovor, se poslovil (ali sploh ne boš navezal stika), samo zato, ker sta se srečala na t.i. napačnem kraju ter upal, da se morda nekega dne zaletita drug v drugega na vogalu Prežihove in Gosposvetske, ali ugotovita, da imata skupen imenovalec - najboljšega prijatelja? Honestly, koliko možnosti obstaja za kaj tako filmskega? Ajde, ne rečem v malo večjem selu/manjšem mestu, pa še tam ni garantiran uspeh. Kot da resni moški/ženske ne zahajajo ven, in kot da lahko izbiramo kje bomo spoznali pravega/pravo zase.
No, potem si jaz vsekakor želim bodočega moža spoznati pri sodniku za prekrške, ker imam slučajno zabeležen en manjši prekršek, na katerega čakam, da se doreče za koliko € me bodo udarili po žepu, in nič ni bolj romantičnega (in pozitivnega za moje finančno stanje) kot da bi mi my future husband nekoliko znižal denarno kazen, nato pa me povabil na randi.

Kot da imaš kaj več realnih možnosti spoznati potencialnega kandidata za resno zvezo v jahalnem klubu ali na Inštitutu za biofiziko. Nisem še slišala, da se babjeki (ali moški z drugimi znaki neresnosti) zadržujejo samo po diskačih, drugje pa ni mogoče naleteti nanje. Slika
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 02. Okt. 2012 8:08

Tamala_mrha napisal/-a:Kot da imaš kaj več realnih možnosti spoznati potencialnega kandidata za resno zvezo v jahalnem klubu ali na Inštitutu za biofiziko.


Sigurno imaš.

Moja punca je kar nekaj let mlajša od mene, ampak prav gotovo je nisem spoznal v Takosu ali 55-ki ali Fuegu ob 2 zjutraj za šankom.

Tamala, kaj se nisi ravno ti tukaj že večkrat razpisala o neresnih tipih, polnih keša in samega sebe, enih starih tudi 30+, ki si jih srečevala po klubih? Če ti to ne daje dokaza, da moja teorija zelo drži, potem pa tudi ne vem.

Smešno mi je malo, ko ženske vedno znova naletite na take, potem se pa čudite, kakšen je. Ja kakšen pa naj bo? Ali je večni plejer in itak nič ne išče, ali pa je pač trenutno v takem obdobju življenja.

Če že zahaklate tipa v diskaču, naj bo mlajši od 25 let. Potem je mogoče resen, za 25-letnika je normalno, da je vsako soboto v diskaču, za 30+ letnika je malo manj normalno, razen če ni avanturist, varalica, ali pa preboleva bivšo. Pa to je logično, no.

Če pa si želiš resno zvezo, povsod pa naletiš na same neresne, well, potem pa bo treba kompas bolje nastavit. In razmislit, zakaj čisto vedno naletiš na same neresne.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 02. Okt. 2012 8:57

...
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 02. Okt. 2012 12:33

đeki, meni se to vseeno zdi malce ozkoglednoo mišljenje. maš tipe, ki hodijo v diskače, ker jim je kul muzika in radi plešejo in jim žuranje pomeni način sprostitve in preživljanja prostega časa. ne hodijo vsi jahat pa na bowling.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 02. Okt. 2012 18:17

Tedo napisal/-a:Ali je to varanje: Fant napiše eni punci sms, če pride k njemu prespat. Ko ga o tem povprašam, pravi, da se ne spomni. Nato pa izbriše vse sms-se in se zlaže, da jih ni brisal. Potem laže še naprej, gleda v oči in prisega na vse, da govori resnico. Obambeno pa zvali vso krivdo name, kakor da: kaj me pa zaslišuješ, nič mi ne zaupaš.


To je laganje, prikrivanje in spodletel poskus varanja. Če ti to kaj olajša srce.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 13. Okt. 2012 18:22

Džeki napisal/-a:
Moja punca je kar nekaj let mlajša od mene, ampak prav gotovo je nisem spoznal v Takosu ali 55-ki ali Fuegu ob 2 zjutraj za šankom.

Ja, ker so zjutraj po klubih vsi mrtvo pijani in pripravljeni podreti prvo/prvega v bližini.

Tamala, kaj se nisi ravno ti tukaj že večkrat razpisala o neresnih tipih, polnih keša in samega sebe, enih starih tudi 30+, ki si jih srečevala po klubih? Če ti to ne daje dokaza, da moja teorija zelo drži, potem pa tudi ne vem.

Ne vem kaj sem kdaj že pojamrala, ker imam kar se tiče objav na forumu (svojih in tujih) spomin ribice, ker tukaj ne preživim dosti časa. Verjetno sem kot vsak normalen človek kdaj pojamrala čez kakšne plejerje, ki jih je seveda lažje najti v diskaču kot na bralnih uricah, ampak to še ne pomeni, da so pri meni zunaj po klubih in lokalih vsi odpadli že v samem štartu, ker zunaj ne bi hotela spoznati žive duše, pač pa priti in oditi z isto družbo.

Smešno mi je malo, ko ženske vedno znova naletite na take, potem se pa čudite, kakšen je. Ja kakšen pa naj bo? Ali je večni plejer in itak nič ne išče, ali pa je pač trenutno v takem obdobju življenja.

Tole sicer ne vem, kaj ima iskati v tej temi oz. tem kontekstu, ker ni bilo govora o tem, kje spoznavamo ali ne spoznavamo normalnega nasprotnega spola, saj (vsaj jaz) nisem jamrala čez to. Iskreno povedano, trenutno ne šljivim pet posto kdo je kje, mam bolj obdobje "daj mi mir, da se kulturno napijem in uživam z družbo".


Če že zahaklate tipa v diskaču, naj bo mlajši od 25 let. Potem je mogoče resen, za 25-letnika je normalno, da je vsako soboto v diskaču, za 30+ letnika je malo manj normalno, razen če ni avanturist, varalica, ali pa preboleva bivšo. Pa to je logično, no.

Slika
Logično je marsikaj, a strogo v korelaciji s temi številkami? Seriously? Sploh tista prva je bosa, ker če si najdem tipa pod 25, mi bo pri 25 po tvoji teoriji sp*zdil rakom žvižgat, ali bolje rečeno bejbam, saj si v nadaljevanju 25 letnike zmetal v isti koš in torej nimam več ene odprte možnosti (30 letnike, poročene, ki varajo, ali samske, ki namakajo povsod kjer zgrabi vaba, sem pa tudi že "sprobala"). Kaj pa zdaj?
Ne bit tako ozkogleden, ker ne boš prišel skozi.

Če pa si želiš resno zvezo, povsod pa naletiš na same neresne, well, potem pa bo treba kompas bolje nastavit. In razmislit, zakaj čisto vedno naletiš na same neresne.

Kako je enostavno biti pameten o kompasu, ko si (zaenkrat) v zvezi in se ti zdi spoznati resnega tipa/punco, ki ti je dejansko tudi všeč v vseh pogledih (no, večini) nekaj najbolj ejnfoh na svetu, kot namazati pašteto na kruh recimo.
Well, jaz se zadnje čase sploh ne ukvarjam kaj dosti s tipi. Pridejo do mene, mi plačujejo pijačo, čeprav sem vsakič obdana z mojimi moškimi kolegi, ki so tam za vsak slučaj, če kdo ne skapira, da me ne zanima niti za pogovor, in odidejo. Ker preprosto morajo. Ker je največ, kar pokažem, zanimanje za debato ob pijači, tukaj pa se zaključi. Kdor hoče dobiti seks po najhitrejšem možnem postopku, je pri meni na odpadu že nekoliko več časa kot si misli, pa če je najboljša možna kombinacija videza in karakterja v mojih očeh. Been there done that, once, twice ... In tukaj se konča, ker sem samo čas zapravljala s takim, čeprav me je znal sleči že z očmi, a kaj mi to nuca, če ne more držati tiča v hlačah, ko me ni zraven.

Če pa se bo kdaj našel kdo, ki me bo zanimal v detajle in ga bom želela spoznati na prafaktorje, potem pa bo to pravočasno vedel, ker tega pač ne skrivam. Zaenkrat pa ni prav nobene potrebe po analiziranju žensk, ki (še) nismo našle nekoga zase, ker ni rečeno, da ga iščemo v vseh obdobjih življenja. Slučajno je kompas na dopustu, in prav je tako.
:)
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 14. Okt. 2012 16:35

Tamala_mrha napisal/-a:Če pa se bo kdaj našel kdo, ki me bo zanimal v detajle in ga bom želela spoznati na prafaktorje, potem pa bo to pravočasno vedel, ker tega pač ne skrivam. Zaenkrat pa ni prav nobene potrebe po analiziranju žensk, ki (še) nismo našle nekoga zase, ker ni rečeno, da ga iščemo v vseh obdobjih življenja. Slučajno je kompas na dopustu, in prav je tako.
:)


:respekt: za tole. Čisto moje mnenje...
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 15. Okt. 2012 10:13

V življenju ni naključij. Če si nečesa res želiš, moraš na tem tudi delati. Recimo, če si želiš resne zveze, je dobivanje z vezanimi tipi zguba časa.
T3jcha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a T3jcha » 25. Okt. 2012 13:33

Prevara je zaslepljenost z resnico :) Vsako prikrito flirtanje z namenom dviganja ega je pravzaprav prevara.
Radovednost je ubila mačko

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov