Gledanje za drugimi

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 29. Mar. 2010 22:21

tko ja :D
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 29. Mar. 2010 22:35

nanamiša napisal/-a:Ampak men so ob takšnih stvareh najbolj zanimivi fantje. Res me zanima kaj za vraga študirajo da se pustijo takšnemu komandiranju. In češ odloči se al jst al pa gledanje pičk? :lol:

Mene bi pomojem moj že zdavnaj poslal v tri p. materne če bi se tko napravlala :lol:


Jah boga reva. Torej mu pustiš gledat, da te ne pošle v tri PM? Al ti res paše, ko se slini nad sosedo in na predavanjih men namiguje?
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 29. Mar. 2010 22:37

Ni to, ampak temu ne pripisujemo nekega višjega pomena, kot samo gledanje..
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 29. Mar. 2010 22:44

)
barbie_girl_85 napisal/-a:Jah boga reva. Torej mu pustiš gledat, da te ne pošle v tri PM? Al ti res paše, ko se slini nad sosedo in na predavanjih men namiguje?



Tle se sploh ne more it ali pustiš ali ne pustiš. Če bom jaz hotela bom, če ti ne paši spokaj. Tudi jaz gledam za hudimi tipčki (včasih se celo slinim zraven :D tko da nevem zkaj si on nebi ogledaoval druge, pa če magari kr v dekolte buli :D
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 29. Mar. 2010 22:49

Jst govorim o buljenju in flirtanju. Preber moj prvi post, Je blo strikto omenjeno.

Torej z dragim sedita u kafiču na kavi, on flirta z gospodično za sosednjo mizo. Ti storiš sledeče
a. sediš še naprej, zabuljena v mizo, žuliš kavo in se delaš da ne opaziš
b. malo komentiraš njen stil oblačenja
c. se postaviš zase in rečeš: Halooooo jst sm tle!!!! Zgleda bom mogla naslednič dekolte do popka met, da me boš opazu!?!
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 29. Mar. 2010 22:52

^^č.) začneš še ti flirtat s hudim tipčkom za sosednjo mizo :lach:

Ne, sicer se ne strinjam s tako odkritim buljenjem in flirtanjem, sploh ne pred partnerjem; načeloma pa gledanje za drugimi se mi ne zdi "kriminal", če le ni preveč direktno in neokusno.

Nekomu to prepovedat je pa tud adijo..
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 29. Mar. 2010 22:55

lol, sej flirt je to, da punco pogleda, se ji malo nasmeje.. itak da mi je vseeno, sej ne traja to pol ure.. :)
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 29. Mar. 2010 22:55

zakaj tle not vmešavaš flirtanje? (sej flirtanje pomojem nobena p***a ne bo pustila in tud noben pametn tip ne bo vpričo svoje punce to delal) Jp tut moj tip kdaj bul za kakšno in? mene tut včasih vpričo njega zanese :D

verjetno bi izbrala č. :D Al pa bi tudi jaz začela bulit v pičko češ ta je pa res za pogledat :D


iz muhe delaš slona :D
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 29. Mar. 2010 22:57

tle mislim res tisto očitno ki že gratuje grdo flirtanje ne le en sam nasmešek.
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 29. Mar. 2010 22:58

nanamiša napisal/-a:)Tle se sploh ne more it ali pustiš ali ne pustiš.

Seveda se gre o tem, ravno o tem je govora. Ko si zraven. Torej......toleriraš to ali ne?

nanamiša napisal/-a: Če bom jaz hotela bom, če ti ne paši spokaj.

A na takih kompomisih vidva gradita odnos?

nanamiša napisal/-a: Tudi jaz gledam za hudimi tipčki (včasih se celo slinim zraven :D

No tu sve si različne. Jaz v prisotnosti mojga nikol ne gledam za drugimi tipi. Pa tud če bi, bi najbrž samo enkrat, ker se zihr nebi dobro končalo. Ne verjamem, da bi pustil, da si zraven njega ogledujem druge. Je preponosen.
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 29. Mar. 2010 22:58

ja ok, to je zdej druga scena.. js si pod flirt predstavljam, da se ujameta z očmi, se nasmehneta in to je to.. lahko si pa to js narobe predstavljam :D
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 29. Mar. 2010 23:01

nanamiša napisal/-a:Al pa bi tudi jaz začela bulit v pičko češ ta je pa res za pogledat :D
..in zraven še kej komentirat po možnosti, ta bi bla huda! :rofl:
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 29. Mar. 2010 23:05

potem imava kar se tiče tega zelo odprt odnos ali pa sta vidva preveč zatežena :D

Ne pri takšni stvari ne moreš ti rečt tipu da lahko ali da ne sme. Ej stari odloč se al boš gledu pičke al pa boš imel mene :eek:
Jst raj vidim da si pičko ogleda v moji prisotnosti da lohk še jst mal pokomentiram :D
In ja če bo men tip rekel da ne smem gledati druge (ko pa je logično da vsak pogleda tudi bulji) se mi bo zdelo smešno in valjda mu ne bom rekla ja dragi ne bom saj veš da te imam rada in na kaj takšnega še pomislim ne :? :D Tle se ne gre za kompromise

No sma si različni seveda. Jst tko preponosnega tipa še povohala ne bi. In je žalostno da razmišljaš kok slabo bi se končalo če bi kaj takšnega naredila :?
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 29. Mar. 2010 23:07

purple_rain napisal/-a:
nanamiša napisal/-a:Al pa bi tudi jaz začela bulit v pičko češ ta je pa res za pogledat :D
..in zraven še kej komentirat po možnosti, ta bi bla huda! :rofl:


normalno, ne more samo on komentirati :D
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 29. Mar. 2010 23:15

nanamiša napisal/-a:potem imava kar se tiče tega zelo odprt odnos ali pa sta vidva preveč zatežena :D

Ne pri takšni stvari ne moreš ti rečt tipu da lahko ali da ne sme. Ej stari odloč se al boš gledu pičke al pa boš imel mene :eek:
Jst raj vidim da si pičko ogleda v moji prisotnosti da lohk še jst mal pokomentiram :D
In ja če bo men tip rekel da ne smem gledati druge (ko pa je logično da vsak pogleda tudi bulji) se mi bo zdelo smešno in valjda mu ne bom rekla ja dragi ne bom saj veš da te imam rada in na kaj takšnega še pomislim ne :? :D Tle se ne gre za kompromise

No sma si različni seveda. Jst tko preponosnega tipa še povohala ne bi. In je žalostno da razmišljaš kok slabo bi se končalo če bi kaj takšnega naredila :?


Se strinjam.

Sicer pa jaz skoraj raje gledam punce kot fante. Pri puncah preučim njihova oblačila, če je fant zdraven komentiram, da bi take čevlje tud js mela, ali pa tako jakno. Pa tudi fanta dostikrat rukam, pa rečem- lej kak ma ta le obraz ali pa postavo. Seveda včasih tud skritiziram kej :D

Seveda tudi fante pogledam brez problema :lach: Pa brez problema lahko tudi fant gleda kakor hoče (dokler jim je pošilja poljubčkov v zraku, priseda k njim če jih ne pozna, jih vabi na zmenek :D)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov