fantje in prijateljstvo...obstaja?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 15. Apr. 2013 18:20

Se strinjam. V tem primeru gre za neke vrste erotičen odnos, ker erotika ni vezana samo na udejanjenje spolnega akta.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 15. Apr. 2013 18:20

Se strinjam. V tem primeru gre za neke vrste erotičen odnos, ker erotika ni vezana samo na udejanjenje spolnega akta.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 15. Apr. 2013 19:57

Jao pa to ni kot "u kva bi te poseksal zdj v tej sekundi, če bi bil samski/a!", ampak da sva si dovolj vizualno privlačna, če bi prišlo do kakšnega takega scenarija. Kaj potem morajo lepi z grdimi prijateljevat in grdi z grdimi in buhndej, da bi prišla skupaj prijatelja, k sta obema drug drugemu vizualno ok? Wtf? Ni čudno,d a moško-ženska prijateljstva kvazi ne obstajajo, če je takojšnji sklep, da če ti je kolega vizualno ok, da sam čakata, da se bosta poseksala. :roll: Popolnoma drugo pa bi bilo, da bi zdaj rekla, "ja če ne bi bla vezana, bi midva bla že zdavni v zvezi, ker si tako super" ;) vizualna privlačnost pa ne more bit kar omejitev na poti k prijateljstvu, ni šans, meni so praktično vsi moji moški prijatelji dovolj privlačni za ons. Ampak to ne pomeni, da jaz ali oni v tihem ozadju čakamo na to priložnost. Ampak dobro, očitno imamo drugačne poglede na prijateljstvo. :)
It was forever..but it didnt last long..
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 15. Apr. 2013 20:33

Čakaj malo ... eno je, da ti je nekdo vizualno simpatičen, drugo pa je, da si ga želiš poseksat ... in jaz sem razumela, da gre pri vama za to drugo. Itak pa s(m)o si prijatelji med seboj lahko vizualno všeč ... Bi pa na drugi strani za marsikakšno punco lahko rekla, da je zelo seksi in če bi bila samska lezbijka bi jo z veseljem poseksala ... ker pa nisem ne eno, ne drugo, to dojemam pač kot da mi je punca lepa in mislim, da je seksi ... ne vem, če sem bila jasna. :D
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 15. Apr. 2013 20:41

No ne, to "id fuck him" je letelo zgolj na to, da bi v posebni priložnosti, če bi do tega prišlo (kar spet vrjetn ne bi, ker nism ons tip osebe), z njim bila sposobna seksat, ker zelo dobro izgleda. :D Ne pa, da to pomeni, da imam po tem željo. Če bi bila med nama neka goreča želja po tem pa res verjetno ne bi mogla funkcionirati kot prijatelja, ker bi itak to stalno bilo v ospredju, pa ni. :)
Zdaj pa kakor ločimo...za seks je večini popolnoma dovolj, da ti je oseba vizualno privlačna, medtem ko za zvezo pač potrebuješ nekaj več. Jaz torej čisto normalno prijateljujem s folkom, ki mi (res) dobro izgleda, medtem ko bom težko prijateljevala z nekom, ki ima "the whole package", ker to preraste mejo prijateljstva v ljubezen relativno lahko.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 12. Jul. 2013 22:21

..Evelyn.. napisal/-a:Id fuck my best friend if i was single. :D And he would do the same. :D


podpis! :D
pa še tisto, ko lahko konstantno flirtaš drug z drugim, brez da bi te skrbelo, ker veš da nikoli noben ne bo hotel kaj več :D
Fantin
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Fantin » 30. Sep. 2013 20:29

Zaključil oz. sva zaključila kratkotrajno romanco. Sem bil zelo presenečen ko je ona sama omenila, da je sedaj nadaljnje druženje odvisno od tega, ali bom lahko z njo samo še prijatelj. :o
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 01. Okt. 2013 20:58

Jaz sem se lepo naučil, nikoli več ne bom imel prijateljice.

Imam eno, pa še ta je lezbijka tako da bom samo to obdržal.

Kolegice, sodelavke, sošolke, neki običajni vljudnostni pogovori ja...drugega nič...če imam vprašati kak nasvet vprašam svojega očeta, če imam komu za javkati, javkam svojim prijateljem, športam sam...ven grem pa lahko tudi sam.

Ja včasih klepetam z kako žensko, ker je faca ali je zabavna ali me pogovor stimulira...sam ne, nikoli ne bi bil njen prijatelj.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 01. Okt. 2013 22:21

Mam dva prjatla, že kar nekaj let. Oba privlačna, ampak nikoli nebi imela nič z njima! Medtem ko bi onadva takoj zagrabila priložnost (ma sigurno no), ampak sta se nekako sprijaznila, da nebo nič.

Pomoje vsak tip potiho "upa" da pa mogoče bo kej, četudi trdi drugače - edino če je peder. Ampak neglede na to smo lahko prjatli, zakaj ne?

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov