fantje in prijateljstvo...obstaja?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Fantin
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Fantin » 18. Mar. 2013 21:06

Čakam odgovor od Rollin:
Fantin napisal/-a:
Rollin #3 napisal/-a:ja pa obstaja. edino kar mislim je da se pri tem rabi bit punca bolj aktivna. ker ponavadi fantje ki smo jim vsec so ful bolj prijazni do nas. lahko je postat z njim prijatelj se trudijo bit zabavno al whatever.

Prijazni so do vas tudi po zavrnitvi, ali le do trenutka ko pade kocka (beri: ko jim rečete, da bi rade bile le prijateljice)?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 18. Mar. 2013 21:09

rokerca napisal/-a:Kakorkoli obrnem, ne morem prit do tapravega prijateljstva z moškim brez da bi se začelo dogajat iz nasprotne strani

Nisi ti pisala, da ti je prijateljstvo z ľenskami nenaravno?
Kdo ti potem sploh ąe ostane?
The world is as you are.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 18. Mar. 2013 22:28

Macek/pes.
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 18. Mar. 2013 22:44

Pisala sem, da se s puncami ne razumem oziroma nikoli nisem imela prav ženske prijateljice. Res je, ne ostane mi nič.
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 18. Mar. 2013 23:14

To, da še nisi srečala punce, s katero bi lahko bila prijateljica ali pa fanta, ki se ne bi zaljubil vate, ne pomeni, da enega ali drugega ne boš srečala nikoli. ;)

Sicer pa: kljub vsemu prijateljstva med moškimi in ženskami so. Kaj jih ohranja pri življenju in ali so na kateri od strani kakšna čustva je na neki točki (kjer odnos štima), precej irelevantno.
Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 18. Mar. 2013 23:38

No jst v prijateljstva med moškim in žensko definitivno verjamem, je pa res, da so tista prava (brez kakšnih drugih motivov na eni ali drugi strani) redka. Jst sm mela očitno fuul srečo in imam najboljšega prijatelja že skoraj 10 let, s katerim se lahko res karkoli pogovarjam in ve o meni več kot večina mojih prjatlc. Oba sva v vezi že miljon let in nikol tut pomisnla nism, da bi on hotu kej več, ker z njim čisto drugače funkcioniram kot z drugimi fanti.
He wants to say "I love you" but keeps it to "goodnight" - because love will mean some falling and she's afraid of heights.
Uporabniški avatar
Inaa**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 573
Na forumu od: 12. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Inaa** » 24. Mar. 2013 12:19

js mislim da je tut ful odvisno v katerem življenskem obdobju se tedva potencialna prijatelja spoznata. v kakšnih najstniških letih je pomoje večini ljudi kar nekak smiselno, če se začneš družit z osebo nasprotnega spola, da more nekej več postat iz tega. že zarad raznih pritiskov vrstnikov itd :) in potem hitro nekdo hoče neki več in začnejo se razne drame in podobno :razz:
You make me smile, please stay for a while :)
green_girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 30. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a green_girl » 30. Mar. 2013 21:23

Živijo! Sem nova tukaj, že dolgo berem tale forum in sem se odločila, da bom postavila vprašanje, že vnaprej se zahvaljujem za kakšne komentarje.

Stvar je v tem, da imam zelo dobrega prijatelja. Poznava se že več kot 5 let. Pred nekaj leti sem sama želela, da bi bila kaj več, a je želel biti le prijatelj in pri tem je tudi ostalo. Se mi pa zdi da sva se od takrat še bolj navezala drug na drugega. Res si pošiljava ogromno sms-ov, tudi po 20 na dan včasih, govoriva po telefonu tudi po kakšno uro, si piševa e-maile, hodiva skupaj na kosila, občasno na kakšen izlet, pijačo,... Pred kratkim sem odšla na študentsko izmenjavo in seveda ker sva tako navezana drug na drugega sva kljub razdalji ostala v stikih. Skoraj vsak dan pride na Skype, ostane navidezno nedosegljiv in me pokliče, da me vidi in da malce poklepetava, tudi po več ur skupaj. In seveda me je prišel tudi obiskat. Res sva se imela oba fino... Zdi se mi, da sva pač dobra prijatelja, da nama gre kar dobro, ampak od vseh drugih sem dobila dvomljiva vprašanja, če sva zdaj končno skupaj, kaj to pomeni, da je prišel tako daleč k meni na obisk, da gotovo kaj čuti do mene,... In sedaj je zmedlo vse skupaj tudi mene. Ima kdo kakšen komentar na vse skupaj?
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 30. Mar. 2013 21:31

Če sta si tako dobra prijatelja, potem se o tem lahko pogovoriš z njim! Samo on ima odgovor na tvoje vprašanje, možno je pa seveda to ali ono.
*Lani*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lani* » 31. Mar. 2013 12:25

Kot je napisala *Abby**, če ti je tako dober prijatelj, se enostavno pogovori z njim. Lahko, da si želi biti kaj drugega kot tvoj prijatelj, lahko pa tudi, da ne. Tudi jaz sem že obiskala par prijateljic in prijateljev v tujini, pa s tem nisem poizkušala biti nič drugega kot njihova prijateljica.
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 31. Mar. 2013 21:13

green_girl napisal/-a:Pred nekaj leti sem sama želela, da bi bila kaj več, a je želel biti le prijatelj in pri tem je tudi ostalo.

osebno bi rekla, da te je friendzonal. zadovoljuješ njegove emocionalne potrebe dokler si ne bo našel punce... je pa res, da boš odgovor dobila samo, če vprašaš
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
CorrectionPen
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 181
Na forumu od: 14. 4. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a CorrectionPen » 15. Apr. 2013 13:34

ne da se mi prebirat celotne debate, bom pa odgovoril na vprašanje OPa; Obstaja, kot posledica odsotnosti seksualne privlačnosti in nič drugega, bolj poznano pod pojmom "friendzone".
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 15. Apr. 2013 13:43

^^Ni res. Id fuck my best friend if i was single. :D And he would do the same. :D
It was forever..but it didnt last long..
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 15. Apr. 2013 15:57

CorrectionPen napisal/-a:ne da se mi prebirat celotne debate, bom pa odgovoril na vprašanje OPa; Obstaja, kot posledica odsotnosti seksualne privlačnosti in nič drugega, bolj poznano pod pojmom "friendzone".

Hmm, a ni friendzone bolj enostranska seksualna privlacnost, ponavadi iz moske strani? Se pravi dec bi kaj vec, zenska ga pa vidi samo kot prijatelja oz. intelektualno kurbo. Vsaj tako jaz razumem ta izraz.
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 15. Apr. 2013 18:13

..Evelyn.. napisal/-a:^^Ni res. Id fuck my best friend if i was single. :D And he would do the same. :D


tole za mene ni prijateljstvo, ampak neko prikrito čakanje. za moje pojme spolne privlačnisto za iskreno prijateljstvo ne sme bit.
Vsak raj ima svojo kačo.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov