Ženski izgled pri moškem

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
kana_bis
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 93
Na forumu od: 25. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a kana_bis » 15. Nov. 2013 19:50

Js pa mislim, da, če ti je nekdo všeč po karakterju in se z njim ujameš (čutiš mogoče več kot prijateljstvo), ti ta oseba tud vizualno všeč rata...
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 15. Nov. 2013 21:03

se strinjam, ampak če je tko, ti mora bit že na začetku vsaj mal simpatična (oseba, na videz), čez čas pa možno da še bolj. da ti pa najprej ful ni, potem pa ful ja.. to pa dvomim.
hej norci :)
Uporabniški avatar
g.AI.a
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 21. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a g.AI.a » 16. Nov. 2013 19:16

kana_bis napisal/-a:Js pa mislim, da, če ti je nekdo všeč po karakterju in se z njim ujameš (čutiš mogoče več kot prijateljstvo), ti ta oseba tud vizualno všeč rata...


Ja, meni se to zmeraj dogaja. :D
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 16. Nov. 2013 21:16

^^ tudi, če ti je prej bila oseba grda, neprivlačna? Dvomim..verjetno ti je bil prej vsaj malo simpatičen
Uporabniški avatar
kana_bis
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 93
Na forumu od: 25. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a kana_bis » 16. Nov. 2013 21:21

Sej simpatičnost se ne povezuje z videzom? Ali pač...

Pri meni vedno užge ena čist tretja stvar, ki je ne morem uvrstiti ne med videz, pa tut med osebnost ne...Nek X faktor, energija, ki jo človek oddaja...Potem pa, kot sem napisala...pride tudi do vizualne všečnosti.. :D
Uporabniški avatar
g.AI.a
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 21. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a g.AI.a » 17. Nov. 2013 17:25

Green Cookie napisal/-a:^^ tudi, če ti je prej bila oseba grda, neprivlačna? Dvomim..verjetno ti je bil prej vsaj malo simpatičen



Ne, če mi je bila oseba prav grda. Pač, človek mi po videzu ni bil všeč, ni bil tak, da bi ga 2x pogledala. Pa mi je potem, ko sem ga spoznala, ratal vizualno zelo všeč. :D Gre pa tudi v obratni smeri ... Vsaj pri meni. :)
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 17. Nov. 2013 17:51

Ženske itak ne veste kaj v resnici hočete :D
Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 17. Nov. 2013 18:37

g.AI.a napisal/-a:
Green Cookie napisal/-a:^^ tudi, če ti je prej bila oseba grda, neprivlačna? Dvomim..verjetno ti je bil prej vsaj malo simpatičen



Ne, če mi je bila oseba prav grda. Pač, človek mi po videzu ni bil všeč, ni bil tak, da bi ga 2x pogledala. Pa mi je potem, ko sem ga spoznala, ratal vizualno zelo všeč. :D Gre pa tudi v obratni smeri ... Vsaj pri meni. :)

Zanimivo. Meni, če obraz takoj vsaj malo ne potegne, je lahko punca še tako ok, ampak za več kot kolegico je ne morem imet. Je bilo kar ene par takšnih, pa ful fajn, ampak žal.. Mora bit simpatična faca, da jo lahko potem 'na polno' vzljubiš.
Uporabniški avatar
g.AI.a
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 21. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a g.AI.a » 18. Nov. 2013 14:07

Ma ne vem, meni se pa kar dostikrat to zgodi, res. Ampak ne sme biti oseba samo kul ... More imeti tisto pravo energijo, kaj pa vem. Tudi, če mi je tip vizualno hud in nima prave energije ... No go. :D
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 19. Nov. 2013 23:51

ja meni, če je nekdo grd, mi sigurno ne more bit simpatičen...in posledično mi nikol ne bo niti malo všeč. obstajajo ljudje, ki niso ne lepi, ne grdi, so mi pa zelo simpatični, ampak če mi na prvi pogled nekdo ni všeč oz. me ne privlači, nimam kaj delat z njim. Je že res, da je lepota minljiva, ampak dokler traja, zakaj ne bi uživala v njej? Seveda to ne pomeni, da izbiram osebe samo po videzu, niti približno, mora imeti tudi karakter.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 27. Nov. 2013 23:46

g.AI.a napisal/-a:Ne, če mi je bila oseba prav grda. Pač, človek mi po videzu ni bil všeč, ni bil tak, da bi ga 2x pogledala. Pa mi je potem, ko sem ga spoznala, ratal vizualno zelo všeč. :D


Pri meni je podobno :ja:
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 28. Nov. 2013 0:26

meni je dečko reko, da če mu ne bi bila vizualno všeč, ne bi nič delal v tej smeri, da se podrobneje spoznama :D

je pa res, da smo enkrat s kolegicami mele v delu enga fanta, češ da res ful ni lep pa eni je bil takrat všeč in nam ni blo jasno zakaj, kaj vidi na njem, potem pa se je zgodilo da sem se po par mesecih druženja z njim zaljubila in videz ni bil pomemben :) zaj pa mi spet ni jasno, kaj sem videla na njem :lach:
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 07. Dec. 2013 8:51

pri mojmu bivšemu loverju pa moji prijateljem ni bilo jasno kaj vidim na njem. Po strogih vizualnih kriterijih ni med 'lepimi', ampak meni je pa toook faking hud. Še vedno... Nag je najbolj seksi bitje na svetu. :D

Je pa kolega rekel kaj ima ta, kar pač on nima. Kolega je namreč lep, visok, mišičast, dobra služba, sploh vse... Bilo je mišljeno v prijateljsekm pogovoru ne v annoying vsiljevanju. In je bilo res težko odgovoriti. Pač s prijateljem ne bi mogla seksati in me ne privlači (nevem zakaj), medtem ko s tem bivšim loverjem bi bila lahko prilepljena 24 ur na dan.

Mislim da je razlika v tem, da prijatelj je zelo lep fant (čeprav je star 35), medtem ko bivši pa je moški, ki oddaja izjemno seksualno energijo.

Tako, da moj zaključek je - ko sem bila najstnica je bil izgled pomemben, sedaj pa je pomembna seskualna privlačnost. Če te nekdo tako privlači, ti je tudi lep (čeprav bi mogoče 99% ljudi reklo da je grd - karikiram).
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 07. Dec. 2013 12:01

Pa sej si redkokatera išče tipa po neki lepoti. 90% dobrih komadov, ki jih jaz poznam, pada na neke zabrite tipe, eni so kot omare, v obraz pa marsikateri vse prej kot simpatičen.

Opažam, da o lepih tipih najbolj sanjajo ženske, ki same niso ravno ful lepe. In pol logično one pr teh tipih nimajo šans in so še bolj nesrečne.

Moški mora bit dec, pa je sigurno kakšni všeč. Odločen, sproščen, samozavesten.
Uporabniški avatar
Dolly
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 7. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Dolly » 07. Dec. 2013 18:06

Meni je do zdaj še vedno moral biti moški všeč že na začetku, tudi če ga še nisem gledala na tisti način. Če mi je nekdo samo simpatičen, se ponavadi nisem zaljubila v to osebo, ker ni oddajal tiste močne energije, s katero bi me potegnil k sebi. Je pa tako, da me do zdaj ni pritegnil še niti en six-pack natreniran tip z obrazom, ki je všeč 90% žensk. Jason Statham, Wentworth Miller ipd. tipsoni pri meni (ja, dejansko) ne bi prišli skozi. Me ne moti, če tip nima čisto ravnega trebuha, dokler ni zanemarjen, rad športa za zabavo, ne zaradi nuje, in ima podobne poglede na življenje kot jaz. Predvsem pa da ni negativnež, ker poleg takih ne zdržim 5 minut. Medsebojna privlačnost in ujemanje v karakterju, predvsem da imava podoben smisel za humor - to so ključne stvari, ki igrajo vlogo pri tem, s kom sem pripravljena začeti zvezo oz. da pride do karkoli intimnejšega.

Mi pa gre na živce prepotentnost češ bejbi, ni šans, da ti ne bi bil všeč. Jah vse nismo nore na tipične lepotce oz. meni recimo ti splošno lepi moški sploh niso lepi, ampak antipatični.

Bottom line - težko je razložiti. Vem oz. začutim, ko vidim oz. spoznam. Po napisanem sodeč bi se verjetno dosti moških našlo v tem mojem opisu, v živo pa bi bila druga zgodba. ;D
Don`t lower your standards for anyone or anything. Self respect is everything.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]