Ženske ne dojamemo

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Če se tip ne oglaša in ti ne vrača klicev, si zanj adijo, nobene večje filozofije ni za tem.

da
163
85%
ne
29
15%
Skupaj glasov : 192

Uporabniški avatar
shania
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 3. 10. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shania » 27. Jun. 2005 18:23

Ne vem točno pod katerim področjem naj odprem tole temo, zato jo odpiram tu, če bo kaj narobe pa bodo moderatorji prestavili :)

OK CITIRAM DEL ČLANKA IZ XY REVIJE:

Če se tip ne oglaša in ti ne vrača klicev, si zanj adijo, nobene večje filozofije ni za tem.

Je res to tako enostavno ;)? Mi pa si tajimo in se prepričujemo, da pa bo vseeno poklical, da mu moramo dati čas, a ne ve kaj bi rekel, da nima časa, da ne ve kaj bi točno rad... V bistvu je vse enostavno, tudi če se tip dolgo odloča -kao odloča, te v bistvu noče, mu ni, mi pa mislimo da jih je/vas je strah in kompliciramo na vse možne načine :razz: Kaj menite o tem? Tipi in ženske
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 27. Jun. 2005 18:33

Sm ravno prejle prebrala ta članek. :)
To je res, vendar menim, da bi bilo lepše če bi tipi povedali kako je s tem, ne pa da tako poniknejo. To se mi ne zdi lepo od takih tipov.

Sicer pa ne vem kako to zgleda, ker me še nihče ni skenslal po eni noči. :cool:
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.
Uporabniški avatar
shaMa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 8. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a shaMa » 27. Jun. 2005 18:46

Tipi vcasih preprosto nimajo jajc, oz,. se jim ne da ubadat, oz. mislijo da so bili jasni :D zenske pa ne dojamejo, ne dojamejo ali pa .... je bil res tip smotan :D
Meet me in outer space
I will hold you close
if you're afraid of heights
I need you to see this place
Uporabniški avatar
lisička
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 27. 7. 2004
Kraj: malo tuki malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a lisička » 27. Jun. 2005 18:50

Ženske pač kompliciramo, pa si hočemo vse nekaj razlagat in tuhtamo kaj bi bile možne rešitve....ampak to, da te tip enostavno noče, si pa pač nočemo priznat.
Uporabniški avatar
smotkaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 27. 6. 2005
Kraj: nekje daleč, daleč,...

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkaa » 27. Jun. 2005 18:54

Ni ravno, da si zanj adijo, ampak tipi imajo tooolk dela (in tolk kolegov :cry: ), da nas preprosto včasih mal pozabijo čez dan in nam pošlejo kakšen mesič za lahko noč...

Seveda je pa druga zgodba, če se ti tipi ne javijo en teden.... Potem si res adijo! :cry:
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem...(Antoine De Saint-Exupery)
Uporabniški avatar
shania
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 3. 10. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shania » 27. Jun. 2005 18:55

lisička napisal/-a:Ženske pač kompliciramo, pa si hočemo vse nekaj razlagat in tuhtamo kaj bi bile možne rešitve....ampak to, da te tip enostavno noče, si pa pač nočemo priznat.


ravno to je problem ja, da si nočemo priznat je pa tudi res da bi lahko povedali ne pa kr tkole, pa nisem mislila za samo po eni noči, ampak nasplošno.

Sej tista filizofija bi naj bila ta, da nimajo jajc, prevelik ponos in podobno, samo včasih je dejansko res tako, ali pa jaz spet ne dojamem in si nočem priznat, da vidimo kaj bodo tipi rekli na tole :razz:
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 27. Jun. 2005 18:58

Bo nekej na tem, da si nočmo priznat.
Ampak sej zakaj bi pa si? :lol:
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.
bordyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 22. 11. 2004
Kraj: NG

Neprebrana objavaNapisal/-a bordyka » 27. Jun. 2005 19:04

men je to neumn do konca....
taki ¨junaki¨ pa toook najbl pogumn ka pa pride do ksne take stvari pa tut tolk niso d bi kej rekl...enostavn se izugibajo... :roll:
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 27. Jun. 2005 19:06

bordyka napisal/-a:men je to neumn do konca....
taki ¨junaki¨ pa toook najbl pogumn ka pa pride do ksne take stvari pa tut tolk niso d bi kej rekl...enostavn se izugibajo... :roll:


mah ja, ampak sej če tko pomisliš, škoda za njih :D
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.
Uporabniški avatar
Tamala`
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 31. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala` » 27. Jun. 2005 19:50

In potem ženske ne znamo jasno povedat kaj in kako ampak vedno nekaj nakazujemo.. :roll: moški pa ko se žensk naveličajo pa enostavno nehajo kontaktirat z njimi.. nekateri pač ne vidijo potrebe po tem da bi povedali da se je pa zadeva z njegove strani končala..

Pa sej moramo tudi priznat, da pa tudi ženske včasih nismo kej boljše (da ne bomo preveč feministične ;D).. če nam oseba ne ustreza nam je pač težko rečt, da ne bo šlo (ker za naše pojme ne najdemo dovolj lepih in milih besed)..

Ampak je pa tudi res (obstaja verjetnost), da če je preveč zaposlen in ima 1001 stvar v glavi, da mu večkrat uide iz glave, da bi pa poklical ali pa poslal sms.. tudi meni se to dostikrat dogaja, da sem enostavno tako zaposlena, da se pač ne spomnim..
Uporabniški avatar
bubbles
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 499
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a bubbles » 27. Jun. 2005 20:29

jp, drži, včasih tut obratno (kot je tamala že napisala). sicer so tut men take osebe totalne reve.
...just breathe...
Uporabniški avatar
punisher
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 88
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a punisher » 27. Jun. 2005 20:37

tamala82 napisal/-a:Ampak je pa tudi res (obstaja verjetnost), da če je preveč zaposlen in ima 1001 stvar v glavi, da mu večkrat uide iz glave, da bi pa poklical ali pa poslal sms.. tudi meni se to dostikrat dogaja, da sem enostavno tako zaposlena, da se pač ne spomnim..



mnja, to je pa mal za lase privleceno ... da neko nima casa oz. se ne spomni poslati en SMS :roll:
2good4u
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 5. 11. 2004
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a 2good4u » 27. Jun. 2005 20:46

Jaz si vedno najdem čas in pošljem kak sms, če že ne pokličem...to sigurno ni izgovor. Je pa dejstvo tako, da vrjetno tip nič noče več od tebe, če te nič ne pokliče ali pa se ti javi. Ni mogoče da bi biu preveč zaposlen...ne morš bit tok zaposlen, da ne najdeš 3 minute v celem dnevu, da se na nekoga spomneš in mu pošlješ kak sms, če že druga ne. Pač če nočeš osebe prizadeti, je ne kličeš več. Tako kot moški se tudi ženske ohladimo včasih in si ne mormo pomagat. In namesto, da bi z drugo osebo zapadli v globoke pogovre, je lažje, če kar prenehaš z vsem. Ker po mojem se ti tudi ne da razlagat, kako pa kaj, pa zakaj...enostavno "pozabiš" ker ti je neprijetno o tem govorit, zakaj ti nekdo ne "potegne" več...
In potem me punce razmišljamo o tem, ker ga pač nočmo zgubit...sej mogoče je pa res preveč zaposlen, pa ni imel časa, bla bla bla...ja my ass...odjebu te je, sprijazni se....to so dejstva, ki jih ne moremo zanikati. Če pa je res, po velikem slučaju, prišlo kaj vmes, te bo pa tko obvestil in ti povedal zakaj se ni oglasu :D Eh lažje je rečt neki, kot pa resnico...ne vem zakaj se ljudje bojijo resnice...in zakaj tega tud ne upajo povedat... :nixweiss: :nixweiss: :nixweiss:
Uporabniški avatar
Lastovica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 859
Na forumu od: 24. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lastovica » 27. Jun. 2005 21:01

Meni gre pa tale Luka ze prav na zivce. Tak se pametnega dela in pise te clanke, vbistvu pa vse kar napise za zenske, velja tudi za moske. Poznam kar nekaj tipov, ki NE DOJAMEJO in najbrz tudi nikol ne bojo. Tudi me vcasih nocemo opravka s kom, pa se ga izogibamo, oni pa se kar klicejo in tezijo in vabijo na pijace in vecerje. Da ne bom jaz zacela clankov pisat!!!! Vedno, ko izide tale XY casopis, se mi pritisk dvigne!!! Ker vedno smo zenske, lahke, kes picke, pleh picke, ne dojamemo, smo glupe,..... bla bla bla. Oni so pa iste budale.

Aja, kaj pa pravite na to, da bi so baje stajerke najvecje avanturistke? Tudi sama sem stajerka, pa morem rect, da pri meni ni tako.
Uporabniški avatar
Tamala`
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 31. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala` » 27. Jun. 2005 21:03

punisher napisal/-a:mnja, to je pa mal za lase privleceno ... da neko nima casa oz. se ne spomni poslati en SMS :roll:

ma ni za lase privlečeno.. res se mi včasih zgodi da pozabim.. pač.. kaj čem.. sej zato pa naslednji dan pošljem sms ali pa pokličem..

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov