Ženske ne dojamemo

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Če se tip ne oglaša in ti ne vrača klicev, si zanj adijo, nobene večje filozofije ni za tem.

da
163
85%
ne
29
15%
Skupaj glasov : 192

chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 29. Jun. 2007 0:03

NOVO VPRAŠANJE:

zanima me, zakaj bi tipi res usaki dal (ne usi, ampk eni k so pač samski in majo avanturce oz. one night stande).. in pol pridejo vn s takimi, da je bla ženska bla res grda, da je v faco ni mogu gledat, da jo je kr obrnu da se ni obračala.. da uporabjo kondom sam tkrt k ženska tko reče..pa še to so sue glupe da ne rečejo.. a se oni SPLOH zavedajo kok je to nevarn? zakaj grejo fu** če jim je grda, dvommd a bi kšna ženska to nardila.. res tega NE razumm, za pof** je dobra pol je pa že grda druh dan pa prasica, kurba... :roll:
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 29. Jun. 2007 0:25

Pomir se pa se nehi druzit s fantki.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 29. Jun. 2007 0:35

Mahagonij napisal/-a:Pomir se pa se nehi druzit s fantki.


k bi bli fantki bi še razumela..sam kaj k so tm 22-25 :S haloo nej se zresnejo ... pa kakšn odnos majo do žensk.. nč čudnga :S
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 29. Jun. 2007 9:11

v ;)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 06. Dec. 2010 0:10, skupaj popravljeno 1 krat.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 29. Jun. 2007 11:00

chiqqa napisal/-a:
Mahagonij napisal/-a:Pomir se pa se nehi druzit s fantki.


k bi bli fantki bi še razumela..sam kaj k so tm 22-25 :S
Nism govoru o njihovi starosti.
~NIA~ napisal/-a:nimajo jajc pa misljo da bojo z ignoranco use rešil!
ponavad kličem tolk cajta dokler se ne oglasi - sam da mi reče da naj mu neham težit pa sm srečna.. sam tok da se jav ;)
Si se nasla v zgodbi? Me ne preseneca. Poleg tega ne vem kaj ima ignoranca tle zravn.

Preseneca me da razlagajo, kok grda je bila. Ponavad ce se spi z grdo se tega ne pove frendom, ker to je sramota.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 29. Jun. 2007 11:28

Mahagonij napisal/-a:Preseneca me da razlagajo, kok grda je bila. Ponavad ce se spi z grdo se tega ne pove frendom, ker to je sramota.

To je res. Mislim da s tem sebi dvigujejo ego po tem ko jih punca odpiše.

Sicer pa se to da preventivno preprečiti. Ne razumem zakaj punca sploh gre do konca s takim osebkom.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 29. Jun. 2007 20:33

Ammm, najbrž zato, kr ta osebek tega, kar razlaga naokol, ne razlaga njej? :? In taki določeni osebki znajo zlo lepo zakamuflirat zadevo, da ženskica nasede in k enkrat dobi, po kar je pršou, je "pravlce" konec.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 29. Jun. 2007 20:45

To so fantki...tako kot je mahagonij rekel!
Nima veze koliko je star...mislim,da punca bi pa že morala imeti toliko v glavi,da razbere kdo je fantek in kdo je moški na mestu :wink:
Saj se da po parih inteligentnih vprašanjih ga razbrati...zdaj če pa same sebi lažete in se prepričujete,da je v redu in da ni tak...potem pa pač vaša svobodna izbira...

Ko boste enkrat naletele na moškega...vas ne bojo več zanimali fantki... :D
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
¤tea¤
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 28. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤tea¤ » 30. Jun. 2007 15:56

Jz sm še pri prvem vprašanju --- Je nekej za tem, samo jz mam svojo teorijo!!! Ker pač noben mi ne bo reku, da sm mu zadnja, po takih pogledih, ki mi jih namen, ko se srečava, samo nimam pa odgovora, zakaj mu je tako težko, dat kakršnkol odziv, pa tud kako lahko enmu rečeš have a nice life in ga naslednji dan na ulci pozdravlaš in mu mahaš? a jz ne razumem, al pač on ne???
Jz sm taka,da vedno povem naravnost kako stvari stojijo in ko sm ga prosila nej še on, je samo šu, pa čeprav je to očitn znak za: kaj teb ni jasn, nočm nč s tabo! men ni tok zlo očitn!?!?!?!?!?! še posebi ko pomislm, da pred tem mi je pa trosu besede, kot so: joj kako sm tok čassa zdržov brez tebe?, ti si beyond everybody, najbolša si, kok si posebna itd......

joj ... ka bi mi blo vsaj mal bl jasn in bi šla lahko naprej z življenjem .... :cry:


Glede tega, da vsaki dajo in so pol one grde itd. - ja laži je neki met z eno ko nimaš čustev, kot z eno ko maš čustva, ker te lahko przadene!!!
Uporabniški avatar
miss_kitty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 105
Na forumu od: 29. 7. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a miss_kitty » 01. Jul. 2007 18:31

¤tea¤ napisal/-a:Jz sm še pri prvem vprašanju --- Je nekej za tem, samo jz mam svojo teorijo!!! Ker pač noben mi ne bo reku, da sm mu zadnja, po takih pogledih, ki mi jih namen, ko se srečava, samo nimam pa odgovora, zakaj mu je tako težko, dat kakršnkol odziv, pa tud kako lahko enmu rečeš have a nice life in ga naslednji dan na ulci pozdravlaš in mu mahaš? a jz ne razumem, al pač on ne???
Jz sm taka,da vedno povem naravnost kako stvari stojijo in ko sm ga prosila nej še on, je samo šu, pa čeprav je to očitn znak za: kaj teb ni jasn, nočm nč s tabo! men ni tok zlo očitn!?!?!?!?!?! še posebi ko pomislm, da pred tem mi je pa trosu besede, kot so: joj kako sm tok čassa zdržov brez tebe?, ti si beyond everybody, najbolša si, kok si posebna itd......

joj ... ka bi mi blo vsaj mal bl jasn in bi šla lahko naprej z življenjem .... :cry:


Glede tega, da vsaki dajo in so pol one grde itd. - ja laži je neki met z eno ko nimaš čustev, kot z eno ko maš čustva, ker te lahko przadene!!!


E zdaj pa tko,....z zgoraj napisanim se strinjam v celoti!!! Že sem želela odpret temo, če moški res ne dojamejo. In sicer ne mislim tega, da ne dojamejo da je konec, ampak tega, da si vsaka ženska želi pogovora. In to normalnega, človeškega, na štiri oči. Tko kot mi je govoril, da me ima rad, želel da sem njegova punca, itd,....naj mi sedaj še pove, da je konec.
Če z nekom preživIm del svojega življenja, pričakujem, da mi pove, če ne čuti več isto kot je čutil na začetku oz. da se normalno pogovoriva, da greva narazen, brez nekih zamer in sporov. Je to res tako težko razumet??? To da mi nekdo ne dvigne telefona al pa da punci napiše sms :eek: da je konec,.....mislim too much! Nič nimam proti, pač se zgodi, da se čustva enega izmed partnerjev ohladijo, da pride do nesporazumov, skratka da ugotoviš, da ni več smisla,....ampak takrat si vsak izmed nas zasluži da drug drugemi povemo kako in kaj stvari stojijo. In to na štiri oči, v živo, brez telefonov, mailov ali sms-ov! (saj nismo v oš). Čeprav je tak pogovor lahko zeloooo boleč,....
Just dance!
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 02. Jul. 2007 16:10

it!
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 06. Dec. 2010 8:11, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
barbi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 24. 12. 2006
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a barbi » 03. Jul. 2007 14:36

tipi enostavno ne znajo direkt povedat: ej sory, enostavno me ne zanimaš... če bi jih vsaj polovico ravnalo tak :D ne vem, zakaj ne povejo in se me potem ne bi sekirale za stvari, ki jih v bistvu niti ni...
Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 16. Jul. 2007 22:00

ryu10kyu napisal/-a: Jah, jaz mislim, da je odnos do osebe, spoštovanje in komunikacija bistvo dobrega razmerja...in če to peša, po moje nekaj ni v redu v razmerju?!
In če se ti ne javi oziroma te ne pokliče nazaj, te ignorira...ti ni treba biti ne vem koliko inteligentna, da ugotoviš,da vsaj ena od zgoraj naštetih stvari manjka...
Od takih tipov pojdite rajši stran, ker se samo igrajo z vašimi čustvi in so preveliki egoisti, da bi jim bilo mar za vas...


Ja, meni se tudi tako zdi :gruebel: ...
Uporabniški avatar
**majcy**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 20. 10. 2006
Kraj: Okolica Lj.

Neprebrana objavaNapisal/-a **majcy** » 02. Avg. 2007 14:26

1 tema

Hvala bogu da sm mal pobrskala dans po tej temi.
Vse se mi je razjasnil... vse sm zvedla karsm hotla.

tkole: spoznala sm enga tipčka, všeč mi je k nwemkaj.

skup smo bli na morju še z družbo. kar je blo je da sva se pogovarjala.
na konc me je uprašu za MSN, mu ga dam. naslednji dan se čist na izi pogovarjava neki cajta...ok , ql - sm si mislna . pOl nasledn dan sm mu iz fore poslala SMS"kko si , kaj delaš ? " nč mi ni odpisu :?

ne razumem... če bi ga zanimala bi SIGURNOOdgovoru.

ja, in tako je. Dojela sm . :idee: :gut:
*anchek*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 3. 8. 2007
Kraj: gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a *anchek* » 03. Avg. 2007 17:17

jaz z moško ignoranco do nedavnega nisem mela lastnih izkušenj. Mene je tip s katerim sva bila skupaj slabe 3 mesece dal kar na lepem na ignore. en dan prej sva se še menila kam bova šla na dopust, v glavnem vse je štimalo, naslednji dan ko sva bla zmenjena da se dobiva pa kar naenkrat NIČ! :eek: Ko sem ga klicala, me ni klical nazaj ne naslednji dan, ne čez en teden.jst pa v tem času valda vsa napsihirana in tuhtam 24/7 kaj zaboga se gre.klicala sem ga pa samo 2x, več ga že iz prinicpa nisem, ker če bi me hotu poklicat bi me tud brez tega da mu nabijem milijon klicev.no in sem počasi dojela da je konec in mu po enem tednu živciranja in gledanja v telefon (like vsakih 5 sekund) poslala sms da s takimi tipi kot je on, ki nimajo niti tolk jajc da pokličejo in se zjasnijo nimam kaj delat.seveda nism dobila odgovora, aja pa tip je star 29, ko bi človek že res lahko pričakoval da ne bo imel takih otročjih for, sam neeeee, :x
In ja mi je blazno težko, ker imam rada zadeve razčiščene da grem lahko naprej,tako pa se samo sprašujem cel čas kaj zaboga je šlo narobe. :( njemu pa se ni zdelo niti tok vredno da bi me poklical. Pa vedno mi deloval kot tip moškega ki mu ni problem reči bobu bob,ki stoji za svojimi besedami in dejanji, ravno te lastnosti so mi bile najbolj privlačne na njem...pa je bila to le fasada, hja sam očitno šele v takih situacijah vidiš koliko je nekdo dejansko zrel.

Tko da bejbe ne se sekirat zarad takih "fantkov", škoda časa in živcev.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov