Če ženska zabluzi z nekom velja za vlačugo, moški pa je car?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

si že kdaj zabluzla/zabluzil z kom na zabavi???

da
61
75%
ne
20
25%
Skupaj glasov : 81

Uporabniški avatar
_emcy_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 28. 6. 2007
Kraj: za devetimi gorami....

Neprebrana objavaNapisal/-a _emcy_ » 29. Jun. 2007 12:16

zdej pa tema ki po mojem zanima vse predstavnica ženskega spola ki želijo pojasnilo!!!!
če npr. ženska na kaki zabavi zabluzi z kakim moškim že takoj velja za vlačugo ki hodi od moškega do moškega....
če pa moški na zabavi zabluzi z kero pa postane največji car in ego se mu dvigne za 50%....

fante zdej pa prosim razlaga!!!??? :? :x
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 29. Jun. 2007 13:54

Jaz na to ne gledam tako, tako da se mi nobena punca ne zdi zaradi tega vlačuga ;)
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 29. Jun. 2007 14:03

Zvoncica napisal/-a:Jaz na to ne gledam tako, tako da se mi nobena punca ne zdi zaradi tega vlačuga ;)



meni niti. pa kolikor sem se jaz s fantki pogovarjala, po dolgem pregovarnaju, so tudi oni mnenja da imamo pač tudi punce svoje potrebe. je pa pomojem to malo kriza za njihov veličastni moški ego, da niso več v vlogi lovcev, ki te za lase zvlečejo v votlino, kolikor različnih pač ze hočejo.
zdej so malo konkurence dobili.
principesa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 256
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a principesa » 29. Jun. 2007 14:36

ja jest tud mislm da se je mal že spremenil glede tega, da ni več tok strogo,.
sm je pa zj odvisno a ne... če sm pa tja zabluziš s kerim,. ni frke,. sm če maš pa usak mesec novga pol se te pa hitro loh kj prime,... :?
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 29. Jun. 2007 14:47

_emcy_ napisal/-a:zdej pa tema ki po mojem zanima vse predstavnica ženskega spola ki želijo pojasnilo!!!!
če npr. ženska na kaki zabavi zabluzi z kakim moškim že takoj velja za vlačugo ki hodi od moškega do moškega....
če pa moški na zabavi zabluzi z kero pa postane največji car in ego se mu dvigne za 50%....

fante zdej pa prosim razlaga!!!??? :? :x
Ok razlaga: To se je rodil v tvoji frustrirani glavi. Jaz se v zivljenju nisem dozivel, da bi kdo od mojih kolegov ali prijateljev psoval cez punco zaradi promiskuitete karksnekoli sorte. Tega nisem slisal niti od raznih nizjih kast tipov npr. cefuski wannabe jebaci, te se ponavadi samo hvalijo katero so podrli, ne klicejo jih pa kurbe. Da bi tocno to zensko s katero si bil oklical za vlacugo, bi bila precej neumna poteza ker bi s tem hkrati rekel da imas tako nizka merila, da gres z vsako.

Edino enkrat sm slisal za zensko da je kurba. To je bila ena ki je varala mojega prijatelja.

Uglavnem ta mit konstatno vlecejo vn razne frustriranke in je bilo pojasnjeno ze 50460343530435-krat na teh forumih. Zaradi tega kljub tvojemu mnenju dvomim da to zanima vecino tukaj.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
*ka!a*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 621
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *ka!a* » 29. Jun. 2007 15:31

Lahko da, oz. mislim, da je včasih še veljalo to " načelo ", naziv. Danes pa se časi itak spreminjajo, in sploh nihče več ne gleda na to in tudi sama nisem nič slišala, da bi se osebe nasprotnega spola prdušale okoli tega.

Lp
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 29. Jun. 2007 16:10

jt!
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 06. Dec. 2010 0:09, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
_emcy_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 28. 6. 2007
Kraj: za devetimi gorami....

Neprebrana objavaNapisal/-a _emcy_ » 29. Jun. 2007 17:55

sej jst sem to napisala najbolj zaradi moje dobre kolegice ki se ji je zgodilo da je na zabavi zabuzla z enim tipom pa je druga kolegica vse to vidla in vso zadevo napihnila ( zdej se kolegica ne počuti glih fejn sej vsi zdej mislijo da je kurba )....
podobno se je tudi meni zgodilo da sem zabuzla samo nič več ( na srečo :D ) zato me je zanimalo še pač vaše mnenje pa če se je komu že kej takega zgodilo
mam pa tudi ene znance ( predstavnike moškega spola ) ki se o tem prav pogovarjajo kolko krat so z kero zabluzli pa take bv....

mahagonij tnx za razlago iz moškega stališča...ti mogoče še nisi kej takega doživel jst pa nažalost sem :?
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 29. Jun. 2007 18:36

:D
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 06. Dec. 2010 0:14, skupaj popravljeno 1 krat.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 29. Jun. 2007 18:48

emcy torej jo je ubistvu druga zenska tko oklicala?

NIA un siptar je res bedn primerek moskega spola, ampak ti si pa tut butasta. Kaj dajes tipu cifro, ce ne mislis zares. Nic cudnega da je popizdil pol k si ga se v glavo rugala da ga zajebavas. To se je sicer tudi ze meni zgodilo, da mi je zenska dala cifro samo zato ker sm ji reku zanjo, sicer nism tko reagiral, sam se mi je pa zdela potrata mojega casa. Ce ti je tip vsec mu dej cifro, drugace pac ne.

Sicer pa ne vem kaj ima ta druga storija skupnega s temo.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
gemini
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1680
Na forumu od: 8. 9. 2004
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a gemini » 29. Jun. 2007 18:53

Jst sama sebe ne smatram za vlačugo, če me drugi mi pa dol visi.
Prav tako drugij ne uznačujem in ocenjujem glede na število spolnih partnerjev.
Ko odvržeš vso strast
in me prideš nežno krast
tvoji poljubi z dlanmi kot bi mi
ustavil čas in že se dani (Neisha)
Uporabniški avatar
Bunny Muffin
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 268
Na forumu od: 10. 3. 2005
Kraj: Disturbia

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunny Muffin » 29. Jun. 2007 19:13

Zabluziti pa srati... sta besedici, ki ne zvenita ravno lepo, ampak okej, mislim da boljšega izraza za to niti nimamo.

Glede tega, da je punca vlačuga/kurba/karkoli že, fant pa car, pa nevem če bi se strinjala. Vsekakor je narobe "zabluziti" če maš punco/fanta in zaradi tega ne bi smel nihče biti car. Če si samski, je pa mislim da čisto vseeno kaj počneš. Čeprav drži, da punce prej pridejo na slab glas če imajo za sabo veliko takšnih "zabluženj". To je tisto kar mene osebno moti. :?
Recimo Miha (Big Brother) je bil kao car, ker jih je toliko in toliko podrl, če bi pa kakšna punca imela enako preteklost, pa bi večina odreagirala v stilu "Oooo, kakšna vlačuga..."

Nevem... tako pač je.
To je v glavah ljudi in takšno mišljenje se ne spremeni kar čez noč.
{Bitch please, you've got more issues than Vogue.}
Uporabniški avatar
mirella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 867
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mirella » 29. Jun. 2007 20:07

zame "tip ki zabluzi" ni car.. niti blizu tega :)
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 29. Jun. 2007 20:21

Zdaj če sem prav razumel..je zabluziti z nekom...imeti avanturo?Malo sem že v letih,pa ne razumem slenga...

Mislim da je prav prijetno kdaj zabluziti s kakšno žensko..zakaj pa ne?Pa tudi če bi ona z mano zabluzila je ne bi čudno gledal...se mi že zgodilo v ranih letih,da sem s katero zabluzil,pa taki zabluzeni večeri so ravno najbolj zabavni in se jih človek z nasmehom na obrazu spominja...

Zdaj sem pa starejši in tečen,pa zategnjen...pa preveč kompliciram in razmišljam :lach:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 29. Jun. 2007 22:44

~NIA~ napisal/-a: Tam nekje 14,15-17,18 let je taprav cajt da se znoriš če se misleš.. pol pa počas dobiš neki resnga in se mal umiriš.. pomoje no..
zdej vem da ne bi več tko šla na žure kot tist cajt!


Ok, tole morm mal komentirat ... prvič, pri 14ih letih si otrok tako telesno kot mentalno. To niso ravno leta za "znort", takrat si še skor v plenicah. No ja, sem že malo v letih, ko sem bila jaz na koncu OŠ, smo se sramežljivo spogledovali in včasih je kak poljubček padel ... danes se punčke v 8. razredu že vlačijo okoli kot velike, zato, ker je to "kul". Vsaj par let počakat, da imaš vsaj malo pojma o svojem telesu.

Pa ne vem, zakaj se pri 24 npr. ne da "znort". Eni nismo bli tolk "napredni", da bi se pri 17ih ali 18ih gonili naokrog. Jaz recimo sem celo osnovno in srednjo šolo preživela dobesedno v knjižnici in v glasbeni šoli (hardcore geek varianta). Nobenih žurk, fantov ... sem bila že zdavnaj na faksu, ko se je to začelo. Odvisno od človeka pač. Pol pa ene punce tuki gor postajo teme v stilu "a je čudno, da pri 20ih še nisem imela fanta" :roll:

Da ne bom čist OT: se strinjam z Zvoncico :wink:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]