Če ženska zabluzi z nekom velja za vlačugo, moški pa je car?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

si že kdaj zabluzla/zabluzil z kom na zabavi???

da
61
75%
ne
20
25%
Skupaj glasov : 81

Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 30. Jun. 2007 10:32

Meni je to neumno,da se punco kar označi za kurbo,medtem ko tipa ne bi nikoli in je lahko še hujši od punce.
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 30. Jun. 2007 11:26

js mislim da če punca zabluzi z nekom na zabavi jo zarad tega ne označijo za vlačugo. če pa se vlači vsak dan z drugim potem pa jo. se pa strinjam s tem da ni pravilno da če punce, ki so imele veliko fantov označijo za vlačuge, fantje pa so carji. seveda pa ne podpiram kurbarije!! :D
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 30. Jun. 2007 17:29

To je že 100let stara debata, ki nima konca. Eni pač tako razmišljajo, žal.
I laugh at gilded butterflies.
Uporabniški avatar
LitLgrL.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a LitLgrL. » 01. Jul. 2007 12:48

gemini napisal/-a:Jst sama sebe ne smatram za vlačugo, če me drugi mi pa dol visi.
Prav tako drugij ne uznačujem in ocenjujem glede na število spolnih partnerjev.


se strinjam.. bolj zanimivi so primeri v družbi.. ko je ženska v eni noči mogoče z dvem partnerjema.. moški pa tudi..z dvema. in ona je takoj kurba prasica.. in vs egrdo, moški pa car. glede na enega partnerja na noč.. no ja, še nisem slišala, za več pa.

TO SE MI NE ZDI FER. tut ženske mamo včasih večjo potrebo. ;) (čeprav tega ne odobravam, da jih imaš več na noč..) ;)
wanna fuck.. now!. *
Uporabniški avatar
KittyKiss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 345
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KittyKiss » 01. Jul. 2007 12:52

Veste kaj gre men tud grozno na živce..ko rečejo: taka kurba je d takoj odpre noge itd, oni pa "oo jz sm pa tri položu fak, kok sm jih nategnu :P"
Ubistvu govorijo kt da nm pa seks ne paše, kt da to delamo samo da njimm ugodimo, a nbenmu ni še potegnl da mogoče smo pa me njega izkoristle in ne on nas :P
Uporabniški avatar
nastasia
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 311
Na forumu od: 11. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a nastasia » 01. Jul. 2007 15:28

tocno tako - girls like sex!
tudi meni je najbolj zabavno pobrati kaksnega super seksi fantka v 4ki, ga peljat domov in imeti noro noc. saj ne zdaj vsakic, ko grem ven. sem in tja je pa le lepo pozabavati se :twisted:
in ce mi zato nekdo rece kurba, jebat ga...jaz le rada seksam :D
life is perfect, life is the best. full of magic, beauty, opportunities...and television...and surprises, lots of surprises...
Uporabniški avatar
Sexy_back
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 74
Na forumu od: 22. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Sexy_back » 01. Jul. 2007 20:03

lolitaa napisal/-a:js mislim da če punca zabluzi z nekom na zabavi jo zarad tega ne označijo za vlačugo. če pa se vlači vsak dan z drugim potem pa jo. se pa strinjam s tem da ni pravilno da če punce, ki so imele veliko fantov označijo za vlačuge, fantje pa so carji. seveda pa ne podpiram kurbarije!! :D


Se strinjam :D
Blondes have more fun
Uporabniški avatar
gemini
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1680
Na forumu od: 8. 9. 2004
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a gemini » 01. Jul. 2007 20:54

nastasia napisal/-a: jebat ga...jaz le rada seksam :D

:ja: Ne vem zakaj bi blo s tem kaj narobe. Če pa je... potem se bom pač cvrla v peklu. :wink:
Ko odvržeš vso strast
in me prideš nežno krast
tvoji poljubi z dlanmi kot bi mi
ustavil čas in že se dani (Neisha)
Uporabniški avatar
barbi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 24. 12. 2006
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a barbi » 03. Jul. 2007 14:40

meni se to ne zdi nič slabega, zakaj pa nebi, če si samska... mislim, da se tud ženski dvigne morala, če zabluzi z tipom, ki ji je bil že dlje časa ful všeč... sam zarad tega pa ziher nisi vlačuga ali kaj podobnega. žurke so pač namenjene temu, da se zabava in tud to je zabava...
Uporabniški avatar
_emcy_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 28. 6. 2007
Kraj: za devetimi gorami....

Neprebrana objavaNapisal/-a _emcy_ » 14. Jul. 2007 15:54

odg. no ni mene ampak mojo ful dobro kolegico in sm vidla kok jo je to ful priazdelo ( jst sm doživela podobno izkušnjo :? )
Uporabniški avatar
bigboi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 5. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a bigboi » 06. Avg. 2007 0:34

mah, nobenga tipa ne moti če punca zablodi z enim. Moški reče to ženski da je vlačuga, zaradi tega ker je sam ni očaral. To je vse :) Tako poteši svoj ego :) Se pa da mal debatirat če ta punca vsak večer z drugim zablodi :) Za moške je pač tko da so plenilci in plenijo in jim noben ne očita, za ženske pa ta vloga nekak ni idealna :) Sam spet, kera bo hotla met tipa ki je mel vsak teden drugo... Une ki ga poznajo že ne :) In isto za žensko, ker pošten resen fant bo hotu punco, če ve da je mela vsak teden drugega ;) Na koncu bosta glih vlačuga in jebač skup pršla pa bo idealen par :D
Shannon ti si ista ko js pol, sam da sm js šport dal v ospredje :) Nič žura, samo trening 2x dan, tekme 4x teden in šola...
Uporabniški avatar
Mojchy_18
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 5. 6. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Mojchy_18 » 06. Avg. 2007 1:08

Treba je sexat :D sam ne pa kr z vsakim,ženske smo pa eetaq ZAKON tko da... :P
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 06. Avg. 2007 8:48

_emcy_ napisal/-a:zdej pa tema ki po mojem zanima vse predstavnica ženskega spola ki želijo pojasnilo!!!!
če npr. ženska na kaki zabavi zabluzi z kakim moškim že takoj velja za vlačugo ki hodi od moškega do moškega....
če pa moški na zabavi zabluzi z kero pa postane največji car in ego se mu dvigne za 50%.... :x



Zakaj? Zato, ker ženske to obešate na veliki zvon. Jaz v svoji družbi tipov še niti enkrat nisem slišala, da bi za katero rekli, da je kurba ali podobno in tudi sami se niso hvalili katero so in katero ne.
Mislm, da ženske dajete temu čist prevelik pomen. Kaj če bi enkrat za spremembo preprosto uživale!!!
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 06. Avg. 2007 16:21

Imas prav marateja. Sploh ne vem kva se tok tezi skoz okol tega.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
Pina_colada
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 5. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pina_colada » 06. Avg. 2007 17:33

V glavnem se strinjam s Shannon... Moje mnenje je pač, da se lahko znoriš vse tja do poznih dvajsetih, pa ni s tem nič narobe. Malo drugače pa je s tem, če začneš prezgodaj. Pri 14ih? :roll: Takrat si še otrok v pravem pomenu besede. Tudi če si že konec s srednjo šolo, še za moje pojme ni nič narobe, če si še nedolžen. Stvar lastne presoje in želja pač. Nikamor ni sile. :wink: Kar se pa tiče teme same... Če si samski, s tem ni nič narobe, dokler ne postane ravno neka "odvisnost" od žurov, kjer nekoga moraš nujno spoznati in se dati dol z njim, ker par tednov pa reeees ne moreš zdržati brez seksa. Če se z nekom ujameš, pač greš do konca ali pa ne. Ponavadi pa se itak najdejo takšni s podobnimi interesi, sicer se ne bi po ene par urah odvlekla domov k enemu od njiju. :D
Live blonde or die trying.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov