Definicija jebača

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
cpela
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 6. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a cpela » 08. Dec. 2009 22:42

pomoje se pa taki sploh ne hvalijo okoli s tem.. ker se tak že brez tega dovolj govori o njih x) punca ko pa je z njim pa tudi nevem zakaj bi lahko bla ponosna, če ji 1x rata bit z njim, če tak ve da je 1 od mnogih :) lahko samo upa, da se bo pa mogoče zdaj vseeno spremenil.. čeprav se vrjetno nebo ;)
it has all gotten so sanitary..I mean.. no smoking in bars..what's next? no fucking in bars?!
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 09. Dec. 2009 12:52

tut jz sem svojo definicijo že napisala. Poznam enega, ki je "jebač" , mene je osvajal, ko še punce ni imel, zdaj jo ima, ampak vseeno vztajno osvaja druge. Je taki samozaesten, lep, spotnik, misli zase da je alfa in omega(kar niti ni daleč od resnice, seveda samo vizualno), vem da sem ga samo 2X vidla in da že ko je stopil v sobo sem sm mislila wau, lep za znoret :)
Bila sem samska, govoril je same sladke besede, kak sm postala lepša odkar sva se zadnjič vidla, bla, bla, vedla sem da laže, samo vseeno me je čisto obnorel, na srečo pa sem se uspela mu upreti in nisva imela nič... Potem me je še vabil na pijače i tak, nism šla, ker sm vedela da me samo prizadel. Dvomim, da se bodo taki tipi kdaj zrensili, osebno jih ne cenim, so mi prav negravžni, ker se hočejo imeti vse punce tega sveta hkrati, v prenesem pomenu seveda, ker samo komaj čakajo kje in kdaj bodo kako podrli... Ker jim je ego v oblakih, ker mislijo da lahko vsako dobijo, jz se pa onemu nisem pustila rabo zato, da bi mu dokazala da pa vsake ne more imeti, najbolj jih moti če jih ignoriraš, tega niso vajeni, vajeni so dobiti vse kar si zaželijo....
Uporabniški avatar
Liefde
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 11. 10. 2009
Kraj: Nizozemska

Neprebrana objavaNapisal/-a Liefde » 09. Dec. 2009 13:54

Definicija jebača: lahko ga je dobit, v glavi ima slamo, je dobrega videza (običajno), komaj eno nagovori, se že obrača k drugi, se ne veže na nobeno žensko, ponavadi so to tudi narcisoidni osebki, ki se skoz gledajo v ogledajo, popravljajo frizuro, ful ponosni nase...

Patetično z eno besedo. :D
"Življenje je kot ljubezen; ni lahko in mirno stanje, ampak težka in čudovita pustolovščina."
barbika_444
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 228
Na forumu od: 12. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a barbika_444 » 09. Dec. 2009 14:04

čuftika napisal/-a:tut jz sem svojo definicijo že napisala. Poznam enega, ki je "jebač" , mene je osvajal, ko še punce ni imel, zdaj jo ima, ampak vseeno vztajno osvaja druge. Je taki samozaesten, lep, spotnik, misli zase da je alfa in omega(kar niti ni daleč od resnice, seveda samo vizualno), vem da sem ga samo 2X vidla in da že ko je stopil v sobo sem sm mislila wau, lep za znoret :)
Bila sem samska, govoril je same sladke besede, kak sm postala lepša odkar sva se zadnjič vidla, bla, bla, vedla sem da laže, samo vseeno me je čisto obnorel, na srečo pa sem se uspela mu upreti in nisva imela nič... Potem me je še vabil na pijače i tak, nism šla, ker sm vedela da me samo prizadel. Dvomim, da se bodo taki tipi kdaj zrensili, osebno jih ne cenim, so mi prav negravžni, ker se hočejo imeti vse punce tega sveta hkrati, v prenesem pomenu seveda, ker samo komaj čakajo kje in kdaj bodo kako podrli... Ker jim je ego v oblakih, ker mislijo da lahko vsako dobijo, jz se pa onemu nisem pustila rabo zato, da bi mu dokazala da pa vsake ne more imeti, najbolj jih moti če jih ignoriraš, tega niso vajeni, vajeni so dobiti vse kar si zaželijo....


Obnorijo te, se jim komaj upreš.....al so ti nagravžni in jih ne ceniš? Se bo treba odločt.
barbika_444
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 228
Na forumu od: 12. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a barbika_444 » 09. Dec. 2009 14:05

dvojni post
Me.Myself.and.MY.EGO
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 15. 5. 2009
Kraj: Mars

Neprebrana objavaNapisal/-a Me.Myself.and.MY.EGO » 09. Dec. 2009 14:18

Liefde napisal/-a:Definicija jebača: lahko ga je dobit, v glavi ima slamo, je dobrega videza (običajno), komaj eno nagovori, se že obrača k drugi, se ne veže na nobeno žensko, ponavadi so to tudi narcisoidni osebki, ki se skoz gledajo v ogledajo, popravljajo frizuro, ful ponosni nase...

Patetično z eno besedo. :D


tip si ne sme popravlat frizure ane? ne da bi izpadu narcisoiden...omejene glave mate totalno...

ti nisi ponosna nase?
Uporabniški avatar
Liefde
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 11. 10. 2009
Kraj: Nizozemska

Neprebrana objavaNapisal/-a Liefde » 09. Dec. 2009 14:23

Veš kaj pomeni narcisoidnost!?


V tem smislu je bil namenejn moj post, preveč zaljubljen v sebe da SKOZ gleda na sebe (ogledalo, frizure....)


Itak da si lahko popravljaš frizuro, ampak ne da si obseden kako izgledaš. Vse v mejah normale :wink:

Ponosna sm na sebe, ampak normalno ponosna :)
"Življenje je kot ljubezen; ni lahko in mirno stanje, ampak težka in čudovita pustolovščina."
Me.Myself.and.MY.EGO
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 15. 5. 2009
Kraj: Mars

Neprebrana objavaNapisal/-a Me.Myself.and.MY.EGO » 09. Dec. 2009 14:29

sm opazu da je veliko ljudi ljubosumnih na tiste ki lepše zgledajo kot oni in jih zato blatijo z raznoraznimi besedami, zmišljujejo si stvari itd.

to ni letelo nate...ampak na splošno ;)

ja vem kaj je narcisoidnost in vem kdo je bil Narcis.


še tole:
če pogledamo ženske...ličijo se zakaj? ker bi rade bile lepše ane...zase in za druge, pa noben ne govori kolk je narcisoidna pa polna sama sebe.
čeprav jst raje vidim punco ki nima pudra gor...ker tista ki ga nosi ves čas zgleda čisto drugačna takrat ko ga nima.
in ko gredo punce na wc, poleg tega da nardijo stvar ki jo morjo, se še pre ogledalom malo pošminkajo in popravjo frizuro se noben ne pritožuje...ko pa tip to naredi je pa takoj narcisoiden...kaj vse tolk negativno gledate, zato k je nekdo lepši od vašega fanta in bi ga rade mele al kaj?? res ne razumem.
Zadnjič spremenil Me.Myself.and.MY.EGO, dne 09. Dec. 2009 14:40, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Liefde
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 11. 10. 2009
Kraj: Nizozemska

Neprebrana objavaNapisal/-a Liefde » 09. Dec. 2009 14:35

:D Vem...

Nima nč proti "jebačima" :D vsak naj dela po svoje in naj živi svoje življenje, samo narcisoiden človek mi je kot gej :D ( preveč gledajo na svoj izgled kot kakšna ženska)

Lepo je da je moški zrihtan, in da gleda na svoj izgled, ampak kar je preveč je preveč, a ne? :)
"Življenje je kot ljubezen; ni lahko in mirno stanje, ampak težka in čudovita pustolovščina."
Me.Myself.and.MY.EGO
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 15. 5. 2009
Kraj: Mars

Neprebrana objavaNapisal/-a Me.Myself.and.MY.EGO » 09. Dec. 2009 14:46

zdej če skrbiš za svoj izgled si gej?

pol so bodybuilderji pa manekeni zate geji?


nekateri res pretiravajo pa to...in se strinjam da je vse v mejah normale ampak vseeno ne moreš metat vse v isti koš ;)

sej pač naj vsak dela s svojim telesom kar hoče...za tattooje so tut ful govoril kok je to krneki itd. in so bili proti temu, poglej zdej...skoraj vsak ga ima :D

nismo navajeni na kaj takega tle v sloveniji, ker če si drugačen si takoj čudn in takoj te vsi postran gledajo...
ni problem posameznik, problem je družba in večina kako to dojemajo ali sprejemajo ;)
Uporabniški avatar
Liefde
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 11. 10. 2009
Kraj: Nizozemska

Neprebrana objavaNapisal/-a Liefde » 09. Dec. 2009 14:55

Lej mogoče na marsu ni gejev pa narcisoidnih ljudi :D , tukaj pa jih je preveč :D , in mi je čist vseeno, ampak okvirno povedano da na vsako pikico gledaš, ali ti je dlaka šla v levo ali desno stran :roll: is too ali kaj podobnega...

Manekeni in narcisoidni ljudje so različni...


Manekeni...manekenstvo jim je sastavni del življenja...(privat življenje njim je drugačno)

Narcisoidni ljudje....narcisoidnost prisotna v vsaki sekundi življenja...




:D Eh EGO mislim da smo kot pes in mačka :D
"Življenje je kot ljubezen; ni lahko in mirno stanje, ampak težka in čudovita pustolovščina."
Uporabniški avatar
Liefde
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 11. 10. 2009
Kraj: Nizozemska

Neprebrana objavaNapisal/-a Liefde » 09. Dec. 2009 15:02

Šele zdej sm vidla da si urejal zgornji post. :D


Zakaj se ženske ličijo, sej smo nežnejši spol :D

Tko je od samga začetka, ne moremo zdej kr vse spremeniti :)
"Življenje je kot ljubezen; ni lahko in mirno stanje, ampak težka in čudovita pustolovščina."
Me.Myself.and.MY.EGO
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 15. 5. 2009
Kraj: Mars

Neprebrana objavaNapisal/-a Me.Myself.and.MY.EGO » 09. Dec. 2009 15:04

a zdej če povem svoje mnenje in tebe vprašam zakaj tako misliš sva kot pes in mačka?

forum je za debatirati a ni tko?

ja ampak ljudje ne razločijo narcisoida od manekena, zakaj?
že samo da nekomu omeniš maneken si takoj misli, ta pa misli da je najlepši...tako tudi za bodibilderje...ker nekdo trenira takoj pravjo, da je narcisoiden ker cel čas gleda svoje mišice v ogledalu...zakaj tako pravjo? verjetno ker so ljubosumni zaradi njegove postave :D

to kar se tiče dlakica levo ali desno....to je res pretirano...to je skrajnost ki sva midva šla...ampak jst sm ti hotu povedat za te stvari k sm jih zgori napisu ;)

ljudje ki si ustvarjajo mnenje o nekomu ki ga ne poznajo mi grejo pošteno na živce...in to ne leti nate...tako na splošno govorim ;)

how how :runningdog: :P
Uporabniški avatar
Liefde
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 11. 10. 2009
Kraj: Nizozemska

Neprebrana objavaNapisal/-a Liefde » 09. Dec. 2009 15:14

Ker smo različnega mišljenja :D , zato smo kot :runningdog: in ...kje pa je mačka :roll:


Manekeni so mi kul, in mislim da jim je narava podarila lepoto, ne mislim pa da oni mislijo da so najlepši, vsak človek je na svoj način lep, tud notranja lepota nekaj pomeni...

Jst nikoli nism rekla za sebe da sm lepa, to lahko drugi presodijo, jst pa ne...ampak lahko rečem da sm zadovoljna svojim izgledom...Če bi rekla, ja..lepa sm, imam super postavo, lase..eh kot svila so, učke, ojej najlepše,prsa vauuuuupa če bi skoz gledala v ogledalo in govorila sama s sabo kako sm lepa... potem bi bila preveč zaljubljena v sebe..oziroma na nek način narcisoidna :D

Tvoje mnenje tud spoštujem, ker vsak ima svoje mnenje.
"Življenje je kot ljubezen; ni lahko in mirno stanje, ampak težka in čudovita pustolovščina."
Me.Myself.and.MY.EGO
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 15. 5. 2009
Kraj: Mars

Neprebrana objavaNapisal/-a Me.Myself.and.MY.EGO » 09. Dec. 2009 15:35

čudn da se niste spravil name...ker imam drugačno mišljenje kot ostali...jutr bo sneg padu 100%

mačke ni...lahko si ovčka :P

notranja lepota je najpomembnejša ;)

se strinjam s tistiom o lepoti ;)

nekatere mačke in psi se imajo radi :D

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot], Heritrix [Crawler]