Definicija jebača

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Liefde
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 11. 10. 2009
Kraj: Nizozemska

Neprebrana objavaNapisal/-a Liefde » 09. Dec. 2009 15:37

:D ovčka ne...lepša sm :D


Ja, to je res da se da se nekatre mačke in psi imajo radi :D

Ne vidim razloga da bi te napadla, spoštujem tvoje mnenje :)
"Življenje je kot ljubezen; ni lahko in mirno stanje, ampak težka in čudovita pustolovščina."
Uporabniški avatar
Isis
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 14. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Isis » 13. Dec. 2009 21:25

Jaz se še nisem uspela odločit, ali je nek tip v moji bližini pravi "jebač" ali ne...
Poznam ga že skoraj 10 let, v tem času sva oba odrasla, vmes sva se pa čedalje redkeje videvala. Ko sva bila še mlajša, sva bila nekaj časa zaljubljena, vendar se ni nikoli nič zgodilo, čeprav sva govorila o tem. Najbrž bi se, če bi bila pogumnejša. :P
Zdaj hodi že v službo, ima svoj avto, veliko je zunaj. Nazadnje sem ga srečala na lokalnem festivalu, saj sem bila ena od organizatorjev. Vedno sem bila živčna v njegovi družbi, takrat pa sploh ne. Ura je bila najbrž okrog 2 zjutraj, bil je rahlo okajen... :D
Govorila sva približno 20 minut, s tem da se je zadržal ob ograji, da sem prišla mimo njega in me je lahko ogovoril, videl pa me je že nekoliko prej. Govorila sva o marsičem, rekel je kako sem se spremenila, se mi nasmejal tu in tam... Potem me je vprašal po ljubezenskih zadevah. Takrat sem ravno začela s svojim sedanjim fantom. Ko sem mu povedala, s kom se dobivam, je zmajal z glavo. Rekel je, da pri tipih nimam sreče, ker vedno naletim na "čudne". "Ne vem zakaj, ampak noben od teh "tvojih" mi ni bil simpatičen. Nekateri so mi šli tako na živce, da sem jih komaj lahko gledal. Pa res ne vem zakaj... Najbrž... Sem tako zaščitniški do tebe, ker te že dolgo poznam... Pa v redu punca si... Zelo v redu." To me je najprej presenetilo. Nato je rekel, da se še kar nekaj časa nima namena zresniti. Pa sem rekla, da ima še veliko časa... In je rekel, da se nekateri nikoli ne zresnijo. :roll:
Nato je še enkrat rekel, da bi si lahko našla boljšega. Malce sem bila jezna. "Ja koga bi mi pa ti predlagal, pa da bi bil po tvojem okusu v redu?!" In je rekel: "Ne vem... Sebe." To me je čisto šokiralo. Strmela sva drug v drugega kakšnih 10 sekund. Nato nisem mogla več, in sem rekla: "Joj... Vse to je pa res že minilo veš... " In je pogledal v tla, in potiho rekel: "Ja... Saj vem." In sem rekla:"Prvič, da normalno govorim s tabo." On:"Zakaj?" In sem ga naravnost pogledala:"Še sprašuješ? Veš, koliko si mi pomenil, in kako dolgo..." S tem sem ga očitno spravila v zadrego. Ampak še in še je govoril z menoj, ves čas me je kaj spraševal...
Na koncu mi je rekel, da morava na kakšno pijačo, da se še morava kaj slišat... Prijela sem ga za besedo. Meseci minevajo, niti duha ne sluha o njem. Niti na facebooku. V bistvu točno tako, kot sem pričakovala. Najbrž je odšel nazaj v svoj svet... Ne vem no. Najbrž JE jebač, tako kot pravijo vsi o njem - dober dečko, ampak za punce je pa nekaj čisto drugega...
Mogoče tega ne verjamem samo zaradi tega, ker nikoli nisva nič imela. Ampak po drugi strani pa ne vem - ali so bile njegove besede resnične ali le igra?
Kaj mislite o tem ve? :P
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 14. Dec. 2009 16:35

barbika_444 napisal/-a:
čuftika napisal/-a:tut jz sem svojo definicijo že napisala. Poznam enega, ki je "jebač" , mene je osvajal, ko še punce ni imel, zdaj jo ima, ampak vseeno vztajno osvaja druge. Je taki samozaesten, lep, spotnik, misli zase da je alfa in omega(kar niti ni daleč od resnice, seveda samo vizualno), vem da sem ga samo 2X vidla in da že ko je stopil v sobo sem sm mislila wau, lep za znoret :)
Bila sem samska, govoril je same sladke besede, kak sm postala lepša odkar sva se zadnjič vidla, bla, bla, vedla sem da laže, samo vseeno me je čisto obnorel, na srečo pa sem se uspela mu upreti in nisva imela nič... Potem me je še vabil na pijače i tak, nism šla, ker sm vedela da me samo prizadel. Dvomim, da se bodo taki tipi kdaj zrensili, osebno jih ne cenim, so mi prav negravžni, ker se hočejo imeti vse punce tega sveta hkrati, v prenesem pomenu seveda, ker samo komaj čakajo kje in kdaj bodo kako podrli... Ker jim je ego v oblakih, ker mislijo da lahko vsako dobijo, jz se pa onemu nisem pustila rabo zato, da bi mu dokazala da pa vsake ne more imeti, najbolj jih moti če jih ignoriraš, tega niso vajeni, vajeni so dobiti vse kar si zaželijo....


Obnorijo te, se jim komaj upreš.....al so ti nagravžni in jih ne ceniš? Se bo treba odločt.


eno in drugo hkrato, če razmišljam s srčekom me obnorijo, ko pogledam z razumom se mi gravžajo, ker so že pol slovenije podrli! razumljivo?
Uporabniški avatar
cpela
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 6. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a cpela » 14. Dec. 2009 21:57

čuftika napisal/-a:
barbika_444 napisal/-a:
čuftika napisal/-a:tut jz sem svojo definicijo že napisala. Poznam enega, ki je "jebač" , mene je osvajal, ko še punce ni imel, zdaj jo ima, ampak vseeno vztajno osvaja druge. Je taki samozaesten, lep, spotnik, misli zase da je alfa in omega(kar niti ni daleč od resnice, seveda samo vizualno), vem da sem ga samo 2X vidla in da že ko je stopil v sobo sem sm mislila wau, lep za znoret :)
Bila sem samska, govoril je same sladke besede, kak sm postala lepša odkar sva se zadnjič vidla, bla, bla, vedla sem da laže, samo vseeno me je čisto obnorel, na srečo pa sem se uspela mu upreti in nisva imela nič... Potem me je še vabil na pijače i tak, nism šla, ker sm vedela da me samo prizadel. Dvomim, da se bodo taki tipi kdaj zrensili, osebno jih ne cenim, so mi prav negravžni, ker se hočejo imeti vse punce tega sveta hkrati, v prenesem pomenu seveda, ker samo komaj čakajo kje in kdaj bodo kako podrli... Ker jim je ego v oblakih, ker mislijo da lahko vsako dobijo, jz se pa onemu nisem pustila rabo zato, da bi mu dokazala da pa vsake ne more imeti, najbolj jih moti če jih ignoriraš, tega niso vajeni, vajeni so dobiti vse kar si zaželijo....


Obnorijo te, se jim komaj upreš.....al so ti nagravžni in jih ne ceniš? Se bo treba odločt.


eno in drugo hkrato, če razmišljam s srčekom me obnorijo, ko pogledam z razumom se mi gravžajo, ker so že pol slovenije podrli! razumljivo?


čemu pa pol ponavadi pustiš na koncu da zmaga ponavadi? srcu al razumu? :P
it has all gotten so sanitary..I mean.. no smoking in bars..what's next? no fucking in bars?!
Strahovila
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 11. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Strahovila » 15. Dec. 2009 15:22

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 16. Dec. 2009 13:07

si pa radovedna :wink: , zmeri zmaga razum ko se gre za jebače, ker jih konec koncev nočem, čeprav priznam da me je tisti katerega sem opisala zelo, zelo mikal.
Ampak zdaj mam pa tak fanta in me on ne zanima :)
Uporabniški avatar
flaša
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 215
Na forumu od: 3. 1. 2006
Kraj: Za devetimi gorami

Neprebrana objavaNapisal/-a flaša » 16. Dec. 2009 13:14

Isis napisal/-a:Jaz se še nisem uspela odločit, ali je nek tip v moji bližini pravi "jebač" ali ne...
Poznam ga že skoraj 10 let, v tem času sva oba odrasla, vmes sva se pa čedalje redkeje videvala. Ko sva bila še mlajša, sva bila nekaj časa zaljubljena, vendar se ni nikoli nič zgodilo, čeprav sva govorila o tem. Najbrž bi se, če bi bila pogumnejša. :P
Zdaj hodi že v službo, ima svoj avto, veliko je zunaj. Nazadnje sem ga srečala na lokalnem festivalu, saj sem bila ena od organizatorjev. Vedno sem bila živčna v njegovi družbi, takrat pa sploh ne. Ura je bila najbrž okrog 2 zjutraj, bil je rahlo okajen... :D
Govorila sva približno 20 minut, s tem da se je zadržal ob ograji, da sem prišla mimo njega in me je lahko ogovoril, videl pa me je že nekoliko prej. Govorila sva o marsičem, rekel je kako sem se spremenila, se mi nasmejal tu in tam... Potem me je vprašal po ljubezenskih zadevah. Takrat sem ravno začela s svojim sedanjim fantom. Ko sem mu povedala, s kom se dobivam, je zmajal z glavo. Rekel je, da pri tipih nimam sreče, ker vedno naletim na "čudne". "Ne vem zakaj, ampak noben od teh "tvojih" mi ni bil simpatičen. Nekateri so mi šli tako na živce, da sem jih komaj lahko gledal. Pa res ne vem zakaj... Najbrž... Sem tako zaščitniški do tebe, ker te že dolgo poznam... Pa v redu punca si... Zelo v redu." To me je najprej presenetilo. Nato je rekel, da se še kar nekaj časa nima namena zresniti. Pa sem rekla, da ima še veliko časa... In je rekel, da se nekateri nikoli ne zresnijo. :roll:
Nato je še enkrat rekel, da bi si lahko našla boljšega. Malce sem bila jezna. "Ja koga bi mi pa ti predlagal, pa da bi bil po tvojem okusu v redu?!" In je rekel: "Ne vem... Sebe." To me je čisto šokiralo. Strmela sva drug v drugega kakšnih 10 sekund. Nato nisem mogla več, in sem rekla: "Joj... Vse to je pa res že minilo veš... " In je pogledal v tla, in potiho rekel: "Ja... Saj vem." In sem rekla:"Prvič, da normalno govorim s tabo." On:"Zakaj?" In sem ga naravnost pogledala:"Še sprašuješ? Veš, koliko si mi pomenil, in kako dolgo..." S tem sem ga očitno spravila v zadrego. Ampak še in še je govoril z menoj, ves čas me je kaj spraševal...
Na koncu mi je rekel, da morava na kakšno pijačo, da se še morava kaj slišat... Prijela sem ga za besedo. Meseci minevajo, niti duha ne sluha o njem. Niti na facebooku. V bistvu točno tako, kot sem pričakovala. Najbrž je odšel nazaj v svoj svet... Ne vem no. Najbrž JE jebač, tako kot pravijo vsi o njem - dober dečko, ampak za punce je pa nekaj čisto drugega...
Mogoče tega ne verjamem samo zaradi tega, ker nikoli nisva nič imela. Ampak po drugi strani pa ne vem - ali so bile njegove besede resnične ali le igra?
Kaj mislite o tem ve? :P


Torej... rahlo nabasan ti je pihnu na dušico, ti si ga prjela za besedo. NAPAKA! In dost čudn je to, da sploh še razmišlaš o tem po parih mescih, čeprov maš tipa????

Tip je povedu, da ni resen, da se ne namerava zresnt- zakaj je treba sploh ugotavlat al so besede resnične al je le igra, če je čist očitno? Po parih mescih še vedno ne duha ne sluha o njem! Zihr še dons razmišla doma, zakaj vedno padeš na čudne tipe in njega ne šmirglaš 5 posto :gruebel:

Pozab, pa raj razmišli o svoji sedanji zvezi in o svojem tipčku! :)
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 16. Dec. 2009 13:24

Isis, tut jz se strinjam s flašo, pozabi, bila je verjetno igra, rekel ti je da ni resen, taki tipi točno vedo kaj ti morajo povedati da začneš razmišljati o njih. Verjetno je tut tebe želel imeti, bila bi ena izmed mnogih, za spomin bi pa v primeru da bi bila z njim imela kvečjemu kako SPB,. čese ne bi zaščitila. Tko da poglej s te strani, briga te zanj, maš fanta, torej ne misli o njem :)
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 16. Dec. 2009 19:44

jebač:

Uporabniški avatar
Isis
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 14. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Isis » 16. Dec. 2009 19:55

Fora je v tem, da je moj brat pred časom hodil z mojo dobro prijateljico, jo totalno izigral in vmes tudi prevaral... Nisem poznala te njegove slabše plati. Zadnjič sem se s to prijateljico dobila in priznala mi je, da ga še ni popolnoma pozabila. Res bedno sem se počutila, ker ji nisem mogla rečt, da z njegove strani ni isto. Narazen sta šla sporazumno, on ji pa še zdaj velikokrat pošilja srčke po fb, govorita na msn-ju in ji komentira vsa stanja, ki si jih zamenja. Seveda mi je rekel, naj ji ne povem da mu ni niti malo do nje. In res si nisem mislila da je tak. Nato sem začela razmišljat da to najbrž ni bilo prvič, da je nekaj takega naredil punci... Nisem ga šla ničesar spraševat, ker o tem niti ne govoriva. Jebač kot jebač, kaj naj rečem.. Potem sem ob premišljevanju zagledala to temo, in se med drugim spomnila tudi na dogodek izpred nekaj mesecev, ki sem ga opisala. Pa sem zato raje vprašala, da se prepričam če je to eno in isto. :wink:
Seveda imam pa zdajšnjega fanta zelo zelo rada. Čeprav pravijo da nikoli ne reci nikoli, sem globoko prepričana, da se nikoli ne bi pustila speljati takšnemu, kot je tisti moj prijatelj. :)
Pa hvala za nasvete! :P
Uporabniški avatar
firex
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 12. 10. 2009
Kraj: Promorska

Neprebrana objavaNapisal/-a firex » 18. Dec. 2009 10:21

Isis napisal/-a:Fora je v tem, da je moj brat pred časom hodil z mojo dobro prijateljico, jo totalno izigral in vmes tudi prevaral... Nisem poznala te njegove slabše plati. Zadnjič sem se s to prijateljico dobila in priznala mi je, da ga še ni popolnoma pozabila. Res bedno sem se počutila, ker ji nisem mogla rečt, da z njegove strani ni isto. Narazen sta šla sporazumno, on ji pa še zdaj velikokrat pošilja srčke po fb, govorita na msn-ju in ji komentira vsa stanja, ki si jih zamenja. Seveda mi je rekel, naj ji ne povem da mu ni niti malo do nje. In res si nisem mislila da je tak. Nato sem začela razmišljat da to najbrž ni bilo prvič, da je nekaj takega naredil punci... Nisem ga šla ničesar spraševat, ker o tem niti ne govoriva. Jebač kot jebač, kaj naj rečem.. Potem sem ob premišljevanju zagledala to temo, in se med drugim spomnila tudi na dogodek izpred nekaj mesecev, ki sem ga opisala. Pa sem zato raje vprašala, da se prepričam če je to eno in isto. :wink:
Seveda imam pa zdajšnjega fanta zelo zelo rada. Čeprav pravijo da nikoli ne reci nikoli, sem globoko prepričana, da se nikoli ne bi pustila speljati takšnemu, kot je tisti moj prijatelj. :)
Pa hvala za nasvete! :P


kaj pa ves lahko je tudi tvoj tak kot tvoj brat....tega ti ne mores vedeti :wink:

kar se pa tice brata ni nijno da je jebac lahko si le zeli ff tako kot vecina fantov :P
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 20. Dec. 2009 8:13

:lol: floribunda :lol:
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***
katarinca_89
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 24. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a katarinca_89 » 30. Dec. 2009 1:34

Po moje so jebači:
-športniki
-so vedno obkroženi s kupom deklet, ki mu namenjajo vso pozornost in mu dvigujejo ego
-ni nujno, da so zelo lepi, glavno, da imajo neko karizmo, samozavest, ki zrači
-dajo vedeti, da so občasno nedosegljivi in zato si jih še bolj želimo
-nimajo resne punce ampak le kup seksi "kolegic", s katerimi se super zastopijo ampak, do njih ne gojijo globjih čustev
-so lovci do smrti in če se jim hoče njihov "plen" izmuzniti, ga še z večjim veseljem lovijo
-se sprenevedajo in čutijo užaljene, če jim poveš kaj kroži o njih (da so pač jebači)
-če jih zavrneš, hudo prizadeneš njihov ego in čez čas lahko začnejo krožiti neresnice o tebi.

no, vsaj takšne so moje izkušnje z njimi

:oops:
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 26. Avg. 2010 13:40

Džeki napisal/-a:Vidim, da ženske tu ogromno pišete o jebachih, tudi sam s ezalotim, da uporabim ta izraz včasih. Kaj je torej jebač?

Beseda asociira na nekoga, ki menjuje ženske.

Ker poznam večinoma tipe, stare 25-40 let, bi lahko take, ki bi jih verjetno uporabnice okarakterizirale za jebache, razdelil v 3. skupine.

1."Nisem še našel prave"

Ti so ponavadi stari 25-30.Pač fantje, ki res še niso našli ženske, s katero bi si želeli biti v resni zvezi, posledično skačejo iz zmenka na zmenek, tu pa tam kakšen ONS, f-frendica..Tudi sam sem bil tak.Bi rekel, da je to precej normalno obdobje v življenju mladega fanta.

2."Varalice"

To so tipi, ki so v resnih zvezah, a varajo na veliko, so nepopravljivi ženskarji.Ponavadi znajo ženskam dobro pihat na dušo in kot se reče "res znajo z ženskami".

3."Iščem se..do penzije"

To so tipi, ki pr 40 po diskačih jagajo brucke. Eni zgledajo dejansko 10 let mlajši, eni pa zgledajo kot Silvester Stallone in stavijo na svoj macho šarm. Ponavadi so vsaj malo zagrenjeni.

-----

Sem dobro zadel?

IloveCoffee napisal/-a:A lahko namesto delusonal povem??? To smo razočaranci. Čisti. Obupanci. Ženskam se maščujemo za vse hudo strojenega na tem svetu, krive so za vse, vidimo jih samo za seks objekt. Namest, da bi naredili samomor, ker smo itak čustveno prazni iščemo uboge mlade ovčice za spolno izživljanje in samo še to nas drži pri življenju. Aja, pa vsi mamo skupno to, da mamo eno bivšo, ki je bila femme fatal in je ne moremo pozabit. Ja. Pa da ne pozabim. Bojimo se glasnih žensk, radi mamo svojo mamico in smo pri 40 še doma.

:lol: :cry: :evil: :D



Proceed. :P
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 26. Avg. 2010 18:55

bravo Kofi :D

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov