darilo za fantove sorodnike

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

njegova.mala
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 7. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a njegova.mala » 27. Dec. 2012 23:17

pozdravljeni!
rabla bi mal pomoči. od fantovih starih staršev vedno kej dobim, ko prideva na obisk. ker veliko stvari sama pridelata mi to tudi podarita (med, vloženi jurčki, jurčki.. res najrazličnejše stvari). sedaj pa je že skrajni čas, da jima kaj povrnem. vendar nevem kaj, večino stvari si samedva pridelata, babica vsak dan nekaj peče zato se mi ne zdijo bonbonjere in takšne stvari primerne, tudi vino/medico in takšne stvari imata domače..tako da tudi to odpade. res nevem kaj bi jima lahko podarila zato bi prosila za kakšno idejo, nasve:)
želim pa tudi nekaj podariti fantovi mami in očetu..zgoraj naštete stvari seveda odpadejo, ker imajo tudi pri njih dovolj vsega tega in res nevem kaj naj jim podarim. tako da res prosim za kakšno idejo, oz me zanima kaj vi podarite staršem/ starim staršem fanta oz punce.
hvala in lp
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 28. Dec. 2012 17:25

njegova.mala napisal/-a:tudi vino/medico in takšne stvari imata domače..tako da tudi to odpade.
Če prav že imam en(o celo zbirko) lak(ov), to še ne pomeni, da jih ne rabim/želim še vsaj 15! :lach:
Skratka, zakaj pa ne? Npr., kakšno posebi dobro vino (poizvedi kaj jim je všeč); iz tvojega geografskega okolja (če ni isto kot njihovo); ...
(vsaj kolikor vidim okoli sebe, je vino vedno dobrodošlo darilo :D)
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 28. Dec. 2012 18:01

Hm zakaj pa svojega fanta ne vprašaš za idejo? Verjetno on bolj ve kaj imajo radi njegovi starši in stari starši.
njegova.mala
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 7. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a njegova.mala » 28. Dec. 2012 22:14

mah on mi vedno reče, da mi ni treba nč kupvt bla bla bla al pa reče da neve, ker njemu te darila ful tko niso pomembna. men se zdi pa pač lepo d jim tud jst neki dam
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 28. Dec. 2012 22:15

Se strinjam z vinom. Vseeno pa lahko daš zraven kaj sladkega, je vseeno razlika med domačim ali pa kupljenim-ne da je zdaj kakšno boljše ali slabše, ampak dvomim, da kak Rafaelo škodi.
Lahko pa sama kaj spečeš, če veš :)
The world is as you are.
FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 28. Dec. 2012 22:47

Jaz sem letos prijatelju, ki ima vse, kar bi mu jaz lahko kupila, darilo naredila kar sama. Pa bi bilo primerno tudi za kaj takega. Kupila sem lustno flasko in zamasek, dva "stamperla" malo posebnega izgleda, skuhala vinski liker in ga natocila v steklenico. Priporocam tudi kaj takega.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 29. Dec. 2012 11:21

Očetu steklenico jegra/jacka, mami karto za savno? Če je tak tip seveda, da hodi.
Vino mi nekak ni všeč, če ga majo domačega. Ali pa sama narediš čokoladni liker + kako dobro sladico zdraven (nekaj kar babica pač ne peče, oz. niso navajeni delati; tiramisu mogoče? :D )
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 23. Jan. 2013 22:23

meni se zdijo ta posiljena obdarovanja brezveze. če jim do zdaj nisi nič nesla, potem ne bo krize, če počakaš na neko res kul idejo za stvar, ki jima bo dejansko prav prišla in bo kul.

mogoče je kaka doma izdelana stvar še najboljša ideja. ali kaj posebnega iz kakega izleta na katerega gresta s fantom, nekj kar je začilno za to področje.

js bom ravno nesla liter domačega olivnega olja iz naših koncev, ker se na štajerskem takega ziher ne dobi :P

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov