Darilo s pomenom za njega

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 09. Jan. 2011 21:18

moški gledamo na funkcionalnost, tako da na to ne smeš pozabit
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 09. Jan. 2011 23:29

Mojmu sem jo kupila v Leonardu v City Parku (tam k majo bolj fensi stvari). Je znamke Piquadro, neklasična, večinoma usnjena, zanimive barve, cena pa je bila malo pod 60€. Po dveh letih in pol je, kljub temu da je v njegovi lasti :twisted: , še vedno čudovita :)
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4996
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 12. Feb. 2011 18:52

NOVO

Kje imajo kvalitetne moške ročne ure? Zaenkrat se nagibam med trgovino Slowatch in Sten Time, pa ne vem katera je 'boljša'? Še kak drug predlog mogoče...?
×Sweety×
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 270
Na forumu od: 14. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ×Sweety× » 13. Feb. 2011 10:00

V kolikor me spomin ne vara imata več ali manj podobne znamke ur, tako da ni "boljše in slabše". Imajo samo različne modele in pač zbereš v tisti trgovini, kjer jo imajo.
Za svojega sem kupovala uro lani oktobra in jo kupila v Slowatch modern (na Čopovi, kjer imajo zdej 2 trgovini Slowatch).
Nevem iz katerega konca SLO si, ampak npr. v BTC-ju bi lahko šla pogledat še v trgovine kot so te (poleg gor omenjenih Slowatch in Sten Time):
http://www.btc-city.com/trgovina/lj/250/gramofoncek_fosil
http://www.btc-city.com/trgovina/lj/16/heta_cerruti_1881_urarstvo
http://www.btc-city.com/trgovina/lj/476/hudauracom?tip=4
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4996
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 13. Feb. 2011 17:33

^^Hvala za info! Sicer nisem iz Lj, ampak sem urce glih v Lj gledala, ker pri nas se mi zdi da ni neke velike izbire.

Koliko si pa ti dala za urco? Ima kaj garancije?
×Sweety×
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 270
Na forumu od: 14. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ×Sweety× » 13. Feb. 2011 18:40

Kupila sem uro znamke Police, zanjo sem dala 115 € (šla iskat račun :D). Cene ur so bile pa nekje 100-400 €, odvisno od znamke. Boš pa imela zihr dost izbire, ko sem sama to iskala sem bla na koncu že čist zmešana k mi jih je blo tolk všeč :D
Garancije ima pa 2 leti.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4996
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 13. Feb. 2011 18:45

^^Ja sem bila že v roku parih tednov parkrat v teh trgovinah in sem res vidla da je izbira ogromna. Sicer se jaz bolj nagibam k temu, da bi kupila darilni bon, ker nimam pojma kakšno uro bi točno rad imel in brezveze, da čist zgrešim z nakupom.

Tvoj je zadovoljen z uro?
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 13. Feb. 2011 18:48

Al pa pojdita skupaj. Ker se mi ura zdi precej oseben nakup in razen če ti je kdaj namignil/v trgovini pokazal kaj mu je všeč, je precej težko :? Pa še ni ravno poceni in če fališ...
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Goth.princess
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 16. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Goth.princess » 13. Feb. 2011 18:54

Punce, dajte mi pomagat.
Tip mi je namignil, da si želi verižico, ker se mu je prejšnja strgala. Ok, sama verižica ni problem. Problem je, da bi mu kupila še kakšen obesek in ne vem, kje bi dobila kakšne lepe. Aja, pa za ceno ni pomembno.

Torej, help. Tudi, če bom morala it v Ljubljano na ogled ni problem :D
Selvedin&Mihaela
×Sweety×
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 270
Na forumu od: 14. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ×Sweety× » 13. Feb. 2011 18:58

Hja, to pa zna bit problem ja. Moj je zadovoljen, ampak sem pred nakupom vedla kakšno uro bi imel (sva se na morju sprehajala po mestu pa so mel tud ene 3 trgovine z urami pa mi je v izložbi kazal, kake so mu všeč - kar sem pol tud razumela kot namig za darilo, ker to je vedno zame grozen problem kaj kupit :D)
Je pa bon v primeru da neveš kaj res boljša izbira, al pa da gresta skupaj kot je *mala* predlagala, ker ura je res ena taka zadeva da ti more bit všeč da jo pol z veseljem nosiš in ni samo za nabirat prah v predalu.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 13. Feb. 2011 19:00

Goth.princess- pa si prepričana, da je tak fant, ki bi nosil obesek? (Ga je že kdaj?) Ne vem, če sem že kdaj videla fanta z obeskom na verižici. Ponavadi samo verižica.

Sicer pa par zlatarn, kaj pa druzga. Dvomim da je kje kaj res posebnega in drugačnega kot drugje :)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
×Sweety×
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 270
Na forumu od: 14. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ×Sweety× » 13. Feb. 2011 19:05

Se mi je porodila ista misel ob branju posta. Kolikor vem fantje rajši nosijo samo zlato/srebrno verižico, ketne al kako se temu reče.
Edino enega fanta poznam, ki nosti obesek na verižici (ampak tisto je bolj črna vrvica okoli vratu) pa kitajski znak gor - pomeni pa modrost (al nekaj takega), si mela nekaj v tem stilu v mislih al kako? Mogoče če malo bolj razložiš, da bo bolj jasno :)
Uporabniški avatar
Goth.princess
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 16. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Goth.princess » 13. Feb. 2011 20:29

*mala* napisal/-a:Goth.princess- pa si prepričana, da je tak fant, ki bi nosil obesek? (Ga je že kdaj?) Ne vem, če sem že kdaj videla fanta z obeskom na verižici. Ponavadi samo verižica.

Sicer pa par zlatarn, kaj pa druzga. Dvomim da je kje kaj res posebnega in drugačnega kot drugje :)


ja, ima nekaj obeskov, vendar najraje nosi tistega s svojo začetnico... Tako, da sem mu hotela zraven podariti tudi kaj podobnega.

ne, nisem mislila tiste črne s kitajskimi znaki... mislila sem zlat obesek.
Selvedin&Mihaela
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4996
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 13. Feb. 2011 23:28

Ja res bi bilo skoraj najboljše, da greva skupi urce pogledat...sm ne vem no...js sm mu že rekla, da ne maram, da tko skupi darilo zbirava, pa pol bi mi blo bedno, če bi to dejansko zdej počela... :)

Tako, da bo verjetno res najboljše da mu darilni bon dam...jih imajo v Slowatch in v Sten time...zdej se moram samo še odločit kje ga bom vzela :wink:
SmilingGirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 27. 5. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a SmilingGirl » 18. Jun. 2011 10:28

Živjo, moj fant ima kmalu rojstni dan, hkrati pa imava tudi kmalu pol leta. Stalno je govoril, da bi šel na rock otočec, samo o tem je govoril, tako da sem se odločila, da mu bom kupila 3 dnevno vstopnico za rojstni dan. Ko sem mu umenila, je bil res vesel in že vse načrtuje kako in kaj bo šel tja. Edini problem je, da je pa spet predrago da bi kupila vstopnice za OBA... Se vam zdi, da bo vseeno vredu njemu, četudi ne bom šla zraven ? Hvala unaprej za nasvet :))

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov