Darilo s pomenom za njega

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 04. Jun. 2005 13:31

Punce jaz gotovo še vedno full težim ampak še vedno nevem kaj nej kupim svojemu dragemu.
Mi je reku da kej takega kar mu bo ostalo v spominu. Zdej pa nevem. Mislim ga peljat v Zeusovo kopel. On je men kupu za 18 let zlat prstan. Verižico že ma zapestnico sem mu kupila lansko leto.
Nimam pojma. Prosim čim prej mi pomagajte.
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
smotkica_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 561
Na forumu od: 11. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkica_ » 04. Jun. 2005 14:09

Hely_3 napisal/-a:Punce jaz gotovo še vedno full težim ampak še vedno nevem kaj nej kupim svojemu dragemu.
Mi je reku da kej takega kar mu bo ostalo v spominu. Zdej pa nevem. Mislim ga peljat v Zeusovo kopel. On je men kupu za 18 let zlat prstan. Verižico že ma zapestnico sem mu kupila lansko leto.
Nimam pojma. Prosim čim prej mi pomagajte.

ta ideja s kopeljo mi je full všeč, sploh, če bo poleg tega še romantična svetloba, glasba...nadrejene tam prosi, da ti to vse uredijo, da mu bo res ostalo v spominu...takšne kopeli so vedno zanimive in najboljše. :D
Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 04. Jun. 2005 14:26

Hely_3 jst tud mislim, da mu bo tale kopel kar ostala v spominu :D , tudi če ni ne vem kako romantične duše, mislim da ga ne bo pustilo ravno ranodušnega :D Pozanimaj se kako izgleda in če se bo QL slišal, ga ti samo peli!!

Saj veš ... poročaj :D
* ~ ne oziraj se za drugimi, bodi originalen ~ *
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 04. Jun. 2005 15:03

Joj jst nočem bit tečna, ampak men nikol ne bo jasno kako ne poznate svojih tipčkou tok dost da morte sprašvat kaj osebnega kupit tipu ... pa sej s tem ne mislim nič slabega, ampak kako nej jst recimo vem kaj je njemu všeč, kakšn je njegov stil, kaj obožuje, kaj mu je všeč, kaj si želi ... sej so ideje dobrodošle, ampak če hočeš da je darilo izvirno in da mu bo res všeč in da ga bo iz srca vesel mu kupi oz. podari neki takega ko veš da si želi, da to občuduje, da bi to rad probal, imel ... Jst sm svojmu recimo zdejle za 20 rojstni dan kupila knjigo o Kubi, ker vem da si z vsem srcem želi obiskat to deželo in je bil čist naudušen ... ampak kako naj mi to svetuje nekdo, ki ga sploh ne pozna in tega ne ve ...

Tko, da punce začnite mal razmišljat s svojimi glavami, pomislite mal na človeka, k ste z njim ... sej ga ja dobro poznate ...
Pa brez zamere res ... to je pač samo moje mnenje ... :)
Zadnjič spremenil tiasha, dne 04. Jun. 2005 15:20, skupaj popravljeno 1 krat.
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 04. Jun. 2005 15:16

Bravo Tiasha.
Kdo ga bo bolje poznal, kot punca. Ne vem, no mes so tud ta vprašanja mal smešna.

Če hočeš izvirnost. Pa sej že nekako napelješ debato, kaj si želi, kaj še nikoli ni počel pa bi rad, kam bi šel. Pol pa to še izvedeš.

Lahko se pa tudi drugače dogovorita, in verjemi, še vedno bo všeč tvojega darila, pa čeprav si ga bo izbral praktično sam.
:D
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 05. Jun. 2005 10:44

*melby* napisal/-a:Hely_3 jst tud mislim, da mu bo tale kopel kar ostala v spominu :D , tudi če ni ne vem kako romantične duše, mislim da ga ne bo pustilo ravno ranodušnega :D Pozanimaj se kako izgleda in če se bo QL slišal, ga ti samo peli!!

Saj veš ... poročaj :D


Ja bom poročala seveda! Bolj proti koncu meseca upam, da ne bote že pozable do takrat. :(
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
little_katty
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 30. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a little_katty » 05. Sep. 2005 18:24

mene pa zanima.....če mogoče kdo ve......kje delajo to,da prnesš slikco pa ti pol dajo na lonček al pa sestavljanko nardijo pa to? :roll: hvala :razz:
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 05. Sep. 2005 20:54

little_katty napisal/-a:mene pa zanima.....če mogoče kdo ve......kje delajo to,da prnesš slikco pa ti pol dajo na lonček al pa sestavljanko nardijo pa to? :roll: hvala

Sestavljanko ti tut v FotoTivoliju nardijo.. Stane okol 3k... Sm lih gledala zdej, k sm se šla slikat za mesečno. Pa je kr kul stvarca, če nimaš drugih idej.
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
pikovita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 14. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a pikovita » 05. Sep. 2005 20:54

bom kr sem dodala da nem nove teme odpirala...kerga darila ste se pa ve najbol razveselile...od svojih tipov, bivših tipov...kolegov, kolegic...itd..?
najlepše je blo letos od bivšga tipa ker je blo neki kar sem si res želela-zbirateljski model audija a3 (k ta avtek res že ceu življenje občudujem) in to ga je kar iz nemčije naroču pa še torto mi je speku...use skup mi je ful pomenil in sm ostala kar brez besed(niti navdušenja nism mogla pokazat)...
glede na to d ne hodva weč on pa še ni meu rojstnga dneva bi mu tud jst kej ful tazga podarila-posebnga sam ne wem kako bi to zgledal oz kako bi izpalo vse skupej...pa tud kaj se mi niti ne sanja...še:)
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 06. Sep. 2005 9:07

amm tole bi mogoče lahko napisala pod temo najlepša stvar ki jo je on naredil za vas.... za kako idejo kaj bi ti njemu naredila pa lahko prebereš pod najlepša stvar, ki jo je ona naredila za svojega tipa
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 06. Sep. 2005 11:08

za fanta v Iraku se men tut najbolj dopade kak kolaž iz vajinih fotk, videokaseta...

najlepše darilo k sm ga jst dobila pa je bil 3 dnevni paket v hotelu slovenija v portorožu za najin 1. skupni božič. nepozabno.
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
Uporabniški avatar
šečeru
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 23. 9. 2004
Kraj: Peščena plaža pod vročim soncem

Neprebrana objavaNapisal/-a šečeru » 17. Sep. 2005 10:54

meni se pa full lepo zdi naprimer album. midva ko bova z fantom počasi imela 3 leto mu bom kupila album par strani okrasila z slikami in mu dala naj naprej on nadaljuje. ker sem mu do oblačil, nakita, kozmetike,... že vse kupila. rada bi nekaj izvirnejšega in bolj osebnega.
Pomesaj ove noci crnu i zlatnu,
po mojoj koži slikaj kao po platnu,
diraj me usnama po telu i vratu,
pa onda stavi me u ram.
Uporabniški avatar
virginiaNOmore
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 161
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a virginiaNOmore » 17. Sep. 2005 12:46

Kej osebnega za fanta, ki je v Iraku? Aaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmm....Jst bi mu kr svojo majčko poslala, par ur nošeno. Zraven bi mu pa napisala, da mi jo naj čimprej prinese nazaj. :oops: :cry: :)
Larisha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 9. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Larisha » 24. Okt. 2005 9:20

Pozdravljeni!
Vem da je bil post objavljen že kar neki časa nazaj, ampak foxy je neki napisala o biro servisih, ki ti naredijo iz slike sestavljanko, pa me zanima kje se nahaja takšen servis v Lj? Ker se ni je zdela zelo posrečena ideja, jaz pa pravkar zbiram darilo za soveja dragega!
Če torej kdo ve, prosim za pomoč!
Larisha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 9. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Larisha » 24. Okt. 2005 10:56

V DMu? a to misliš na uno trgovino "kupujem tam kjer nekaj veljam"? :D

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov