Darilo s pomenom za njega

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
cotkica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cotkica » 04. Okt. 2004 16:11

Davorin napisal/-a:Plišasti medvedki, oh, kako se fantje raznežimo ob tem. Jaz že vse življenje čakam, da dobim kakšnega.

Pošlji mu njegovo najljubšo salamo (ali zelenjavo če je vegetarjanec), 6pack najljubšega piva (ali mleka, če ne pije piva) in vročo videokaseto s teboj v glavni in edini vlogi, pa bo.


:rofl:

ej dobre ideje...sam kaj si bo pa mislu, k bom js uletela s 6packom on mi bo pa kej res hudga kupu?

Glede medija, pa keri omen čist tko mim grede k si pa nam no, pa ga boš dobu :D
Uporabniški avatar
Davorin
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 200
Na forumu od: 24. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Davorin » 04. Okt. 2004 20:02

Če je on v Indiji koromandiji in mu hočeš poslat nekej, da ga spomni nate, dom, jada jada, bo bolje svinska krača in pivo kot pa plišasti medvedek od kakšne nizozemske firme.

Nisem mislil, da bi jest dobival kasete (vsekakor pa se ne bom branil ... če ima katera kakšne želje, da se jo gleda, naj to vrže na kak strežnik in pošlje link :twisted: ).
Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 05. Okt. 2004 9:41

No fantje, odgovorite!
Uporabniški avatar
Davorin
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 200
Na forumu od: 24. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Davorin » 05. Okt. 2004 9:43

Sorry, meni tudi če bi šel kamorkoli, bi medvedek pomenil samo brezzvezen pliš. Vsekakor pa medvedek nikakor ni garancija, da drage na drugi strani sveta ne objema kakšen drug medved.

Da boš razumela: če bi meni moja poslala pivo, bi to pomenilo le eno, da ve da poleg nje pogrešam tudi pivo (kdo od decev, ki pije pivo, ga pa ne) in da me pogreša bolj kot jaz pogrešam pivo in obratno. In to je dovolj, da vem, da ni z kakšnim medvedom. But hey, that's just me.
Uporabniški avatar
spellca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 235
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a spellca » 05. Okt. 2004 9:50

Saj nisem rekla, da je medvedek garancija, da ga ta čas ne lomim s kom drugim. No ja, to glede medvedka je tvoje mnenje. Njegovo je drugačno in je zame tudi edino pomembno.
Kar se pa tiče hrane in pijače, verjemi, da mu nič ne manjka. Sploh pa kako si ti predstavljaš pošiljanje piva po pošti, za katero traja vsaj 1 mesec, da pride do Iraka?
Uporabniški avatar
Davorin
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 200
Na forumu od: 24. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Davorin » 05. Okt. 2004 9:59

Pivo je bilo samo ilustracija (in nekaj, kar moški radi dobimo v dar).

Sicer pa zdaj ti ni všeč, če predlagam svojo varianto, v začetku pa si ti hotela slišat' predloge, ker bo tebi zmanjkalo idej. Kaj zdej, ideja je, če nisi zadovoljna, pa pošiljaj plišasto igračo, ali pa GI Joea.

Še to: če je v vojski bo vesel tudi čisto navadnega pisma. Tako je bilo vsaj včasih v vojski ...
Uporabniški avatar
spellca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 235
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a spellca » 05. Okt. 2004 10:16

Sorry ampak tvoja varianta s salamo, svinjsko kračo in pivom mi res ni všeč. Pa mislim, da mi ni treba posebej pojasnjevat zakaj ne. Ne vem, zakaj si zdaj užaljen.
Na pismo pa nisem pozabila, ga dobi približno enkrat na mesec.
Uporabniški avatar
Davorin
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 200
Na forumu od: 24. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Davorin » 05. Okt. 2004 10:39

Užaljen?! Ker najprej hočeš ideje, potem pa, ko ti niso všeč, se zmrduješ.

Če hočeš predloge od uporabnikov/ic foruma bodi pripravljena tudi na take, ki ti ne bodo všeč. Hotela si input od nas in si ga dobila, zato je zmrdovanje odveč.

Če ti pač ni všeč pivo, krača & videokaseta (na to si pa pozabila, a), ti pač ni všeč. Ne moreš zahtevat, da bomo imel' vsi iste ideje in isti okus. Pa četudi je plišasti Tigger (frend od Vini Puja) tudi zame dobro darilo. Ampak ne za dragega v Iraku, sorry.

Zdej se pa neham pogovarjat o tem in upam, da tudi ti in da pridno počakava na kakšno drugo idejo za tovjega dragega, prav?!
Uporabniški avatar
spellca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 235
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a spellca » 05. Okt. 2004 10:58

Nisem se zmrdovala nad tvojimi predlogi. Rekla sem samo, da za mene ne pridejo v poštev, ker se mi kot prvič ne zdijo primerni, kot drugič pa ni pogojev za pošiljanje. Videokaseta pa tudi ne pride v poštev, ker jo nima kam vtaknit.
Ne zahtevam, da bomo vsi imeli iste ideje in isti okus. Prej to počneš ti, ko me hočeš prepričat, da medvedek ni primeren.
Uporabniški avatar
Davorin
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 200
Na forumu od: 24. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Davorin » 05. Okt. 2004 11:08

Ooookej, prav. Medvedek :top:, pivo :flop: in konec debate, ker se oddaljujeva od teme.
Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 05. Okt. 2004 11:14

Pa še kregata se :!: :schlaumeier:
Uporabniški avatar
cotkica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cotkica » 05. Okt. 2004 15:24

LyLa napisal/-a:se slikala in mu poslala.. :D ce pa to ni osebno pa pristno pol pa ne vem


:lach: tvoj dragi bi se pa v Iraku spraševal kdo za vraga te je slikal :gruebel:

:rofl:
Uporabniški avatar
Davorin
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 200
Na forumu od: 24. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Davorin » 05. Okt. 2004 15:27

Samosprožilec?! Je zadeva komu znana???
Uporabniški avatar
Ninica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: velenje

Neprebrana objavaNapisal/-a Ninica » 05. Okt. 2004 15:28

ja,sam če se sam slikaš si kot klobasa gor na sliki...pa sj mamo kolegice za to...
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 05. Okt. 2004 16:15

hijoj :D kak ste pa to vse zakomplicirali :lol:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov