darilo...po končani zvezi...

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

kaj naredite s darili po končani zvezi?

Glasovanje se je zaključilo dne 15. Sep. 2004 17:58

a) vržem v smeti-od njega nočem imeti ničesar več!
1
4%
b) spravim za spomin na njega-vendarle je moj bivši
23
96%
Skupaj glasov : 24

neznankan
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 502
Na forumu od: 29. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a neznankan » 16. Avg. 2011 14:12

vrnem mu nazaj
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 16. Avg. 2011 14:14

^^zakaj pa to? A tudi sama zahtevaš podarjene stvari nazaj?
To se mi pa zdi res neznanska bedarija, stvari se ne podarja z namenom, da se jih po koncu veze vrača.
The world is as you are.
neznankan
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 502
Na forumu od: 29. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a neznankan » 16. Avg. 2011 14:25

sem imela fanta, ki je zahteval tako in mi tudi sam vse vrnil. njegova želja. tudi novi fantje eni niso navdušeni, da hranimo spominčke od bivših. od večine pa sploh nisem imela daril, ki bi se jih dalo vrnit. od tistega, ki so pa bla takšna darila je pa to zahteval.
malaStrelka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 25. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a malaStrelka » 28. Jan. 2013 16:31

Hm ne vem če so uporabne stvari bi jih obdržala drugo bi pa verjetno stran vrgla. Najprej bi seveda vse spravila ma mislim,da po določenem času bi tudi kaj stran vrgla.

Tako sem naredila sedaj imela sem slike -3 od bivšega in sem jih stran vrgla se mi je zdejo prav bv. Od drugega bivšega,ki mi je za valentinovo poslal en topel copat in povštrček imam pa shranjeno. copat počiva v omari , povšter pa uporabljam s tem,da se dala drugo prevleko čez.
Beya_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 17. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Beya_ » 28. Jan. 2013 18:56

slike in podobne stvari sem vedno zbrisala/zavrgla.. in nimam dobenih želja, da bi to sedaj imela... samo enkrat sem v pol-letni zvezi dobila prstan, ki pa sedaj počiva v škatlci v omari ... bi ga mogoče nosla, če mi nebi bil prevelik (sva se prej razšla, kot mi je on utegnil dat zmanjšat prstan) ;)
Sassy, Classy & a bit Smart Assy ;)
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 28. Jan. 2013 19:35

js imam od bivšega+ mene slike še vedno shranjene. ne vem zakaj bi to stran metala. v končni fazi so spomin na neko obdobje. pač v eni škatli so, poleg ostalih prastarih slik.

darila pa tudi še mam, ker so bla povečini uporabna darila. razen enega čudnega pliša, to sem podarila otrokom v vrtcu, ker že prej nisem mela kaj z njim počet, kamoli zdaj.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 02. Feb. 2013 17:48

Meni je tudi bilo smešno, ko sva prekinila in sva se pred časom spet dobila, tokrat bolj prijateljsko. In sem mu pač omenila da sem urejala slike na računalniku in naletela na najine in ugotovila da sem ga ful pogrešala. In mu je bilo ful čudn da še ima te slike. Očitno je mislil da sem vse zbrisala ko sva končala.

Ampak ne štekam zakaj bi kdorkoli to brisal. Zame je to spomin na neko lepo obdobje, ki sem ga imela z neko osebo. Saj niti ni važno kako se je končalo, plus da se pri nama ni končalo grdo. Tako da mi je bilo malo čudno da je mislil da sem jih zbrisala.
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 18. Feb. 2013 12:50

Nesanica napisal/-a:Ampak ne štekam zakaj bi kdorkoli to brisal. Zame je to spomin na neko lepo obdobje, ki sem ga imela z neko osebo. Saj niti ni važno kako se je končalo, plus da se pri nama ni končalo grdo. Tako da mi je bilo malo čudno da je mislil da sem jih zbrisala.

Jaz sem za rojstni dan dobil en lep kozarček z najino sliko in tudi če bi se razšla na grd način, bi ga obdržal. Ker to pač je neko obdobje, ko sem se odločil biti s to žensko, in spomini na lepe stvari (naj) ostanejo.
Uporabniški avatar
Eući*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 477
Na forumu od: 8. 10. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Eući* » 18. Feb. 2013 13:50

Jaz tudi ne razumem, zakaj bi metal razna darilca in pozornosti stran...saj je vse vendarle del tebe, tvoj spomin in takrat, ko dobiš nekaj od nekoga se v tistem trenutku zdi tako prav. Sama menim, da se človek, ki obdrži darila svojih bivših pokaže v boljši luči kot tisti, ki jih zavrže. Vse se zgodi z razlogom, zato je po mojem mnenju zelo nesmiselno nekaj obžalovati.
Optimist: Person who travels on nothing from nowhere to happiness. :)

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]