darilo...po končani zvezi...

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

kaj naredite s darili po končani zvezi?

Glasovanje se je zaključilo dne 15. Sep. 2004 17:58

a) vržem v smeti-od njega nočem imeti ničesar več!
1
4%
b) spravim za spomin na njega-vendarle je moj bivši
23
96%
Skupaj glasov : 24

Uporabniški avatar
miss missy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 190
Na forumu od: 11. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a miss missy » 17. Nov. 2005 23:12

Obdržala vsa darila, sam tiste res intimne stvari, ki so mi veliko pomenile imam zapakirane v škatli... da se bom še kdaj spominjala na lepe stvari, ki sva jih doživela skupaj.
Mogoče me bo pa kdaj prijelo, da bom vse skupi stran vrgla, samo dvomim-nikoli se pa ne ve :nixweiss:
The key is, never stop doing what you love!
Uporabniški avatar
cosmy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 494
Na forumu od: 16. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cosmy » 20. Nov. 2005 13:39

obdržala sem samo darilo za rojstni dan (modelček mojega dream cara). Vse ostalo: rožice, pisemca in to sem vrgla proč. Edin "spomin" na naja je še maturantska slika (sva bla soplesalca), to pa nism mogla uničt :D
Peek-a-boo!
Uporabniški avatar
čokoladka007
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 48
Na forumu od: 12. 6. 2005
Kraj: Near Heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a čokoladka007 » 29. Nov. 2005 19:27

Nič še nisem vstran vrgla...Lepo hranim...lepi spomini so!
Sma se 1x z bivšim srečala,pa je vidu da še zmer nosim zlato verižico ki mi jo je kupil..in dečko je bil čist happy!
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 30. Nov. 2005 23:56

Od bivšega sem dobila precej - uro, prstane, uhane...in vse še nosim, ker mi je vse ful všeč (kupil mi je, kar je bilo meni všeč) in je to moj nakit, ne pa nekaj, kar je vezano samo nanj. Obenem pa lep spomin. :cry:
Sem pa na njem opazila, da si je po koncu najine veze snel obesek z začetnico mojega imena in nosi samo še verižico, seveda bi raje videla, da bi ga obdržal tako kot jaz njegove stvari, ampak očoino ima on drugačen pogled na to.
Uporabniški avatar
lizika.123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 25
Na forumu od: 3. 5. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a lizika.123 » 16. Jun. 2011 1:10

marateja napisal/-a:Zdej ko sem po dolgem času spet prebrala to temo, sem se spomnla na plišastegakužka, ki mi ga je kupil moj prvi fant, moja prva ljubezen. Imam ga ves čas pri sebi (kužka mislim, pa tudi tipčka nekje globoko v srčku) in ko sem sama doma, ko nimam druzga za počet in samo razmišljam je vedno ob meni. Ne glede na to, kako me je tip prizadel in to....ampak kužek je še vedno moj in samo moj.


kot da bi sebe brala.. :cloud9:
Uporabniški avatar
Limeta.*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 2. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Limeta.* » 19. Jun. 2011 11:25

Js sm obdržala usa darila, ker nism na nobenga biušiga neki jezna tko da sploh ni problem gledat kšnga medvedka, parfumov pa uporabnih stvari pa itk da nebom stran metala :D
wнoever ѕαιd мoɴey cαɴ'т вυy нαppιɴeѕ doeѕɴ'т ĸɴow wнere тo ѕнop :grinsevil:
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 19. Jun. 2011 12:24

Tudi jaz sem vse obdržala, edino slike so šle adijo s starim računalnikom.
No, edino kak pliško je pristal v gobcu mojih psov, ampak jih tudi nisem zanalašč metala :D Pa niti ne vidim nekega posebnega pomena v spominjanju ob teh stvareh, pač so tam, nobene nostalgije.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 20. Jun. 2011 0:25

k sm prebrala naslov teme, sem mislila, da bo v prvem postu pisalo: " kaj podariti fantu na koncu zveze?" :lach: :rofl:
Uporabniški avatar
Akvamarin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 822
Na forumu od: 30. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Akvamarin » 20. Jun. 2011 0:52

^^hehehe, jaz sem tut tko razumela ves :D
najstnica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 9. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a najstnica » 20. Jun. 2011 1:06

..
Zadnjič spremenil najstnica, dne 22. Sep. 2011 19:18, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 22. Jun. 2011 21:53

^^še ena :)

Drugače obdržim vse stvari; darila, kino vstopnice, račune, slike, kamenčke, ... (vse pi*darije :D ). Spravim v škatlo, napišem ime&priimek fanta, datum začetka in datum konca. To je to.
Stvari, ki so uporabne narave (nakit, parfumi, kozmetika, čevlji, oblačila) pa mirno uporabljam naprej.
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 22. Jun. 2011 22:17

^^Tole s škatlo, imenom in datumoma se mi zdi pa prav kulska ideja; se mi zdi da narediš tak lep epilog na eno ero, jo časovno ovekovečiš in (z nekaj truda in časa seveda) pustiš za sabo. :zustimm:

Jaz sem tam nekje kot večina, praktične oz. uporabne stvari obdržim in jih uporabljam, kakšna pisma, kartice in podobne prčkarije pa hranim nekje daleč med ostalo kramo, ki jo hranim (naprimer osnovnošolske slike in pobone zadeve). Sem pa, ko sem se selila pred slabim letom našla slike od bivšega, s katerim sva šla narazen 5 let nazaj v eni prastari prazni škatli od Pringles čipsa, ki je kr nekje ležala za regalom. Ni da ni.
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 23. Jun. 2011 2:27

Tearjerker napisal/-a:^^Tole s škatlo, imenom in datumoma se mi zdi pa prav kulska ideja; se mi zdi da narediš tak lep epilog na eno ero, jo časovno ovekovečiš in (z nekaj truda in časa seveda) pustiš za sabo. :zustimm:


Ko se pa cez par let selis/naredis generalno ciscenje, pa vse pomeces stran, skupaj z vso nepotrebno navlako, ki se je nabrala cez leta in jo je prej bilo skoda zavreci. :)

Jaz nisem obdrzala nic kaj dosti, kar sem prejela od bivsih. Mogoce kaksne cevlje, knjige, nakit in podobne uporabne stvari, ampak zame nimajo nobene sentimentalne vrednosti. Vso odvecno saro (pisma, voscilnice, spominke itd.) sem pa zmetala stran cez leta, ostalo pa ob selitvi. Se fotke od bivsih so mi sle v maloro skupaj z zunanjim trdim diskom, ampak jih ne pogresam. Dolocena darila so mi se nekaj pomenila tik po koncu zveze, ko sem bila se navezana na bivsega, ko pa sem prebolela, pa je scasoma minila tudi vrednost teh daril, tako da sem se z lahkim srcem locila od njih.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 23. Jun. 2011 9:33

Sej to nima veze, kje pa je blo govora da se gre s tem še v grob? :D Jaz sem replicirala, da mi je dobra ideja z datumi, če ti ni bilo jasno.
Pa jaz sem se že 3x selila pa ničkolikokrat generalno pucala, pa določene stvari (pa ne samo od bivših) še vedno imam. Je pa verjetno tudi odvisno, ane, koliko enega sentiš crapa od bovšega/bivših poseduješ. Če si je žnj ženska nabrala pol tipovega stanovanja, pač zmečeš stran. Če poseduješ 3 kartice in en spominek pa je precej drugačna zgodba.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 23. Jun. 2011 10:46

delusional napisal/-a:k sm prebrala naslov teme, sem mislila, da bo v prvem postu pisalo: " kaj podariti fantu na koncu zveze?" :lach: :rofl:
odpravnina :lach:


Ehm. Po prebiranju te teme ugotavljam, da sem mela za en crap bivše, nč kej dosti reči mi ni ostalo, da bi morala gruntat kaj z njimi :lach:, kar je blo pa slikc, je pa šlo z raznimi diski po gobe.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov