darilo...po končani zvezi...

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

kaj naredite s darili po končani zvezi?

Glasovanje se je zaključilo dne 15. Sep. 2004 17:58

a) vržem v smeti-od njega nočem imeti ničesar več!
1
4%
b) spravim za spomin na njega-vendarle je moj bivši
23
96%
Skupaj glasov : 24

Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 17. Avg. 2004 15:33

marateja napisal/-a:Po končani vezi se je vedno težko pozabiti na nekoga. Takrat bi najraje uničil vse kar je povezano z njim. Preletavajo te sami čudni občutki, ki se jih ne moreš nikakor znebit. Vse stvari, ki si jih kdaj koli prejel od nekoč ljubljene osebe pa vendarle nosijo lepe spomine. Zato se jih ne splača uničiti. V vsaki vezi je sigurno nekaj lepega, zakaj bi potem to vrgla stran, če pa je del mojega življenja.


Točno tko, v vsaki zvezi se najde tut kej lepega, tko da bi blo stvari res škoda metat stran, ker na "stara leta" jih je pa sigurno lepo pogledat...
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 22. Avg. 2004 18:39

marateja napisal/-a: So del moje preteklosti, lepi spomini,...



Ja, vendar ko mine nek čas tudi le te pospravim
foxy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 18. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a foxy » 22. Avg. 2004 20:27

Kot večina sem tudi jaz darila bivšega pospravila v škatlo, da jih lahko še kdaj pogledam. Ampak eno od daril je bil tudi komplet spodnjega perila. Lahko perilo oblečem za drugega fanta ali ne? Kaj mislite ve o takih dilemah? Saj od njiju noben ne bi vedel, samo jaz bi se pa verjetno čudno počutila. Upravičeno?
Zadnjič spremenil foxy, dne 12. Okt. 2004 18:08, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 22. Avg. 2004 21:55

foxy napisal/-a: Kaj mislite ve o takih dilemah?


Gre zate in sama boš najbolje vedela. Drugače pa, če veš da se boš počutila nelagodno pač tega ne obleci
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 22. Avg. 2004 22:46

Js mam pa stvari tko k so ble ko sva bla še skp. 2 mesca je minil in mi tut mal ni več do njega. Ko vidm stvar k mam od njega al pa k bi em mogla nanga spominjat me ne. Ne vidm njega v teh rečeh ampak samo to kar je. Ko pa zagledam slike al pa kej mi pa tut ni nč bad. Ne vem pa kaj je on naredu. Vem da je listek k ga je mel ob postli k ga je spomnu name stran vrgu par dni za tem ko sva končala. Drugo pa kokr ga puznam pa vem uporabla tko kokr jih je učas!
Če nisi del rešitve, si del problema.
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 25. Avg. 2004 13:33

meni se pa zdi lepo da das to v eno skatlo al pa kaj podobnega pa se potem cez cas ko pozabis vse huse spomine in ostanejo samo lepi spominjas pa to :wink: Moja mami tut to ma od enga fanta,ko sem bla se mala nekje 12 let sem najdla pa jaz packa packa :heul: :/ to malo preštofirla in takrat mi je blo to zlo butasto...sam zdaj pa sej ...ona ma werjetno lepe spomine na to in ta skatla dobnega ne moti.tak da je to prav fajn stvar
Uporabniški avatar
Kitty_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 19. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Kitty_ » 25. Avg. 2004 18:29

ma jst sm od bivših bl malo daril dobila, od enga sm dala vse ostanke v škatlo, sam to so ble bl take stvari k jih je ponesreč pustu (cigareti itn.) sam mam useen za spomin, pa ene uhane mi je kupu k jih še nosm če glih h kšni obleki pašejo. ma pa moj zdejšni od svojih bivših ful velik srčkov pa I LOVE YOU medvedkov, pa mi grejo mal na živce vsake tolk cajta, pa k sm ga vprašala ce ve kerga sm mu jst kupla je šele v tretje uganu, kar niti ni tok slabo glede na to da jih ma okol 30 :oops:
Uporabniški avatar
Ninica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: velenje

Neprebrana objavaNapisal/-a Ninica » 25. Avg. 2004 19:22

jz mam tut se vse od bivsega(od rozic,nakita,pliskotov,pisem...)ko sma sla narazen mi je kupil prstan in dal vgravirati SORRY in mi dal se enega pliskota(kot da jih nisem ze prej 20 dobla)!prstan nosim vcasih in sedanjega fanta ne spominjam da je od njega :twisted:
je pa vcasih lepo prebrat pisma in pogledat slike...lep spomin...samo spomin...samo najin...
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 04. Jul. 2005 9:37

Bageera napisal/-a:fuuuuuuuul stara tema, ampak vseen :) jzt sm čisto vse stran vrgla ....ne razumem tistih, ki hranijo stvari od svojih bivših... :?


Ja to je vrjetno čist odvisno od tega tut kok časa zveza traja, kok ti ta oseba k si z njo pomeni ... vrjetno da če bi šla narazen s tem fantom k ga maš zdej (nedaj bože :wink: ) da stvari ne bi stran zmetala ... ampak bi shranla vse slike in vsa darila ... ali pač ne ...
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
kiki*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 4. 6. 2005
Kraj: na eni zvezdici

Neprebrana objavaNapisal/-a kiki* » 04. Jul. 2005 9:49

midva z mojim sva šla tu pol leta nazaj nek narazen in sm bla tok jezna nanj da sm skor vse slikce raztrgala pa stran vrgla pa ful stvari k mi jih je kupu al pa naredu sm tud stran vrgla...pol sva bla pa spet skupi...in mi je blo ful bedno pol za une lepe fotke pa stvari! :(
Uporabniški avatar
smotkica_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 561
Na forumu od: 11. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkica_ » 04. Jul. 2005 11:16

ja jaz sem do sedaj še obdržala vsa darila...nevem meni ni fora, da bi po končani vezi vrgla vsa daril v koš...pač enkrat so mi nekaj pomenila, tudi sedaj mi, vendar v manjši vrednosti...moje mnenje je to, da če vržeš stran vsa darila oz. kar ti je fant/punca dal/a, potlej si dejansko z njim pripravljen ukiniti vse stike in ga zbrisati iz spomina.... :roll:
zalaL
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a zalaL » 04. Jul. 2005 11:53

Jaz sem obdržala vsa darila, res, da pa sem tista neuporabna lepo zapakirala v škatlo napisala od koga so in na podstreho odnesla.
Ko bomo stari se bomo pa spominjali tistih časov in se upam smejali.
Nekaj daril pa še danes uporabljam npr. uro, lopar, zlatnino ...
Pa tudi vse slike in kartice imam spravljene.
Za enega bivšega vem, da je ravno tako vsa moja darila obdržal. Sej kaj pa češ drugega? Mogoče jih daš na stran samo v fazi prebolevanja, pa potem spet na plano privlečeš.
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 04. Jul. 2005 12:53

Hm...Kaj bi jaz naredila?
Če bi blo kaj pametnega in bi mi blo za tega tipa vseeno, pol bi obdržala. Razen seveda, če bi hotel nazaj. :D :wink:
Če bi bla ful prizadeta, bi mu pa najbrž vrnila ali vrgla stran v navalu jeze (zažgala ali kaj podobnega :D ). :?
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 04. Jul. 2005 13:19

Če vržeš stran, se mi zdi da s tem zavržeš tudi del sebe, saj si bila pač v tej vezi in so to kasneje lahko spomini. Sprva so boleči, kasneje pa ne več. Kaj boš stran vrga spomine z nekega ful hudega potovanja, ki ti je lep spomin, samo zato ker je na slikah tudi tvoj bivši.
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.
glamBABY
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 704
Na forumu od: 1. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a glamBABY » 04. Jul. 2005 13:28

vse proč! nočem nič od njega!
on je zame izginil tako fizično tako psihično tako mi je najlažje preboleti bivšega.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov