Dalmatinci & Slovenke

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

thebest
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 211
Na forumu od: 1. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a thebest » 05. Feb. 2006 14:00

C.Z. napisal/-a:ni čudno da so jim srbi vukovar zrušli ko so tak prepotentni


Lej tu je tema o dalmatincih pa slovenkah...tak da če misliš it v kake vojne razprave pol raje poišči kaki drugi forum...
Tamie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 2. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamie » 05. Feb. 2006 14:58

jst sm pa sam jezna ker smo tok umazal svojo obalo plaže okolico morje...grrr zakaj nmormo čuvat kokr hrvati dalmacijo?..mah...
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 05. Feb. 2006 16:24

pehta napisal/-a:bla bla bla


ne znam citirat ane :D

hvala za te super index.hr linke :freak:
hrvaška obala, njeni otočki, zalivčki,... je super, pa še blizu je. no vsekakor se njade 1000 lepših lokacij po svetu, ampak OK :)

problem lijepe njihove pa je prepotenten folk, zanič ponudba, cene ko da si na hawajima, zdejmajo še kr ene bedne navtične predpise,...

edin: ja naša smučišča večinoma suxx...
thebest
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 211
Na forumu od: 1. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a thebest » 05. Feb. 2006 16:35

opium napisal/-a:hrvaška obala, njeni otočki, zalivčki,... je super, pa še blizu je. no vsekakor se njade 1000 lepših lokacij po svetu, ampak OK :)


ja pol bo pa treba tja it ne... ;)
Uporabniški avatar
_ninikaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 12. 11. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a _ninikaaa » 05. Feb. 2006 22:10

večina, ko jih danes vprašaš bo rekla, da na hrvaško pa več ne gre...in pol prideš tja, pa srečaš polno slovencev...jas osebno nimam nič proti hrvaški niti proti hrvatom. jih kr nekaj poznam, tud moj fant je od doli... :oops: ...tak da lahko rečem samo najlepše o tem :) ...ampak vsakemu se lahko kaj zameri...malo še politika pripomore...pa že mate slabo mnenje o njih... :roll:
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 06. Feb. 2006 0:11

Nikol mela nč s hrvati... Mi noben še ni bil ušeč... Pa tut če bi mi bil mu neb dala!
Če nisi del rešitve, si del problema.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 06. Feb. 2006 0:25

Ewchk napisal/-a:Nikol mela nč s hrvati... Mi noben še ni bil ušeč... Pa tut če bi mi bil mu neb dala!


nč hrvatom dt, sam slovencem..da bojo pol potomci slovenci da nas rata deset miljonov...hehe :D :D
Uporabniški avatar
Mea
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 18. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Mea » 06. Feb. 2006 7:42

Tale tema se je pa razvila v same predsodke in stereotipe. Ne bodte no tolk omejeni. Vsak človek je unikat, ne glede na to iz katere države prihaja.
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 06. Feb. 2006 9:26

Zakaj tako mislijo? Ker so ene res take... :P

Ker jih velik hodi na morje tja, torej je posledično več takih, ki podležejo... Pa še velik se družmo s Hrvati, česar kakšne druge tujke ne delajo že zarad jezikov, itd...
Jaz najdem ful razlogov za to, da veljajo ti stereotipi tam. Mi je pa vseeno, kakšni so stereotipi. Jaz nisem taka in velik je zlo lušnih naših punc, za katerimi se jim lahko sam sline cedijo, pa ne bodo za njih mogli nikol kaj takega rečt. Za tiste, ki se pa vlačjo okol... Kar nej se, če se jim paše. :D :wink:

Drugač je pa moj tip Hrvat, sam ga nisem spoznala na morju in ni Dalmatinc. :D
Poznam pa določene ženske osebke, ki se vlačjo okol z raznoraznimi tipi, pa kjerkoli že so. Take pol postavljajo stereotipe, ker za nas vse ostale nadoknadjo. :lol:
thebest
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 211
Na forumu od: 1. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a thebest » 06. Feb. 2006 20:36

Mea napisal/-a:Tale tema se je pa razvila v same predsodke in stereotipe. Ne bodte no tolk omejeni. Vsak človek je unikat, ne glede na to iz katere države prihaja.


se strinjam..popolnoma ;)
pehta
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 206
Na forumu od: 11. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a pehta » 19. Apr. 2006 12:38

''...vedno veckrat se mi zdi, da je pehta sem postavljena s strani cosmota da se debate razvijajo ker se folk razpizdi.. '' (A.B.)
primorkica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 23. 9. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a primorkica » 19. Apr. 2006 14:01

inchy84 napisal/-a:Jst hodm že od malih nog v Dalmacijo in morm rečt, da do sedaj nisem imela nobenih negativnih izkušenj z dalmatinci. Sm tut par domočinu spoznala in zdej zavsak k pridem dol kako rečemo pa gremo kej spit, nikol pa ni nobeden nakazu d ma tako mnejne o slovenkah :roll:

po moje odvisn s kakem folkam se dol družiš, kr jst tu ne vem od kej majo tako predstavo o nas :eek:


Se strinjam s tabo.. In sicer od tam imam sorodnike in tam sem bila na počitnicah. Nisem imela negativnih izkušenj s Hrvati. Da ne bi to razumeli, sem prov Slovenka, moja teta je preselila tam. :roll:
Meni je super tam in rade volje prihajam k njim na počitnicah. Kot pravi inchy84, da odvisno s kom družite...


thebest napisal/-a:
Mea napisal/-a:Tale tema se je pa razvila v same predsodke in stereotipe. Ne bodte no tolk omejeni. Vsak človek je unikat, ne glede na to iz katere države prihaja.


se strinjam..popolnoma ;)



Strinjam. :roll: :gut:
anita9
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 20. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a anita9 » 19. Apr. 2006 14:08

slovenke --pa rade dajo? js se neb strinjala...ravno obratno.. se mi zdi, d smo kr zadržane glede tega.. pa smo spet pri predsodkih. prej kaka italjanka.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 19. Apr. 2006 21:41

to hrvati pravjo, ker ne marajo slovencev.pol smo pa kurbe, pa vsakmu damo, pa blablabla.......mogoče zato misljo da slovenke dajejo, ker itak slovenski tusristi prevladujejo na hrvaški obali....pa vedno naletijo na slovence....
Uporabniški avatar
AnaaBella
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a AnaaBella » 24. Apr. 2006 14:38

moja bivša ljubezen je iz hrvaške.......sva se spoznala na morju in sva bla mal več kot pol leta skupi :razz: :razz: zdej se pa slišva skor vsak teden....tip dela na pagu v enem hotelu kot natakar,velikrat pride mene pogledat v slovenijo al pa jst njega....model se je zame še slovensko nauču govort :razz: model mi vse zaupa če je kaj narobe kot en full dobr frend ki ga že dolg poznam pa jst njemu tut lahko zaupam :lol:

sam nekak se z mat nista nikol razumela s fotrm pa sta full dobra kolega

jst nimam nč proti hrvatom....to pa da majo oni full neki proti slovenkam in slovencem pa vse izvira iz politike :(

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov