Dalmatinci & Slovenke

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Sugar_baby
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1197
Na forumu od: 11. 3. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sugar_baby » 26. Apr. 2006 19:44

Moj tip je tud hrvat..mislm rojen je u sloveniji sam drgač sorodnike razn fotra ma pa na hrvaškem.
jst nimam nč proti hrvatom...vsak let grem na morje na hrvaško pa mam tm ful kolegov k se poznamo že par let pa so mi usi ful uredu..sam sm pa samo kolegica z njimi..še z nobenim izmed njih nism bla!!

Se je pa kr ene par mojih kolegic "razdajal" tm okrog...sam na srečo so ble vsak let z istim...ena kolegica je clo hodila z enim izmed njih ene 3 leta...sam sta pol kr hitr nehala ko se je ona začela dol dajat z enim njegovim kolegom :?
The next time you want to see pussy, just look in the mirror baby!!
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 26. Apr. 2006 20:42

jst še zmer mislm da te hrvaški mediji mal pretiravajo.... :roll:
.:fiona:.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 153
Na forumu od: 12. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a .:fiona:. » 29. Apr. 2006 14:00

kar se tiče naveze Dalmatinci in Slovenke - ubijalska kombinacija :D jaz mam iz tega področja eno full + izkušnjo :)
Uporabniški avatar
Mistyque
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 19. 11. 2006
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mistyque » 19. Nov. 2006 19:01

Gabi se mi prvi post in njihovi komentarji, sploh škoda besed za to.
iziris
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 155
Na forumu od: 19. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a iziris » 19. Nov. 2006 19:43

kaj si mislim o dalmatincih?
da so mogoče v času moje babice, res imeli šarm, očarljivost, bili ljubimci.. in vse v kompletu za dosego romatičnega vzdušja (morje, črne očke, izklesano telo, pa kako bračico, nekaj novega, ogromno lepih besed).. kar imajo pa zdaj.. je pa bolj umazano morje.
spregledam jih. pa sploh ne zanalašč.. samo niti ni vredno, da bi jih opazila;).. so pa zato.. italijani.. čisto druga zgodba:)
Uporabniški avatar
angie55
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 19. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a angie55 » 01. Nov. 2008 14:01

Hm poznala enega hrvata, hmmm fuull lep dober stil in tu v ljubljani dela-
res luštn črnolasec..
Spoznala slovenca po rodu dalmatinec, hm in je bil totalen K-R-E T E N
,šarmer, mačo in v glavnem za pobegnit stran...

Pri slovencih me moti, ker je veliko zapečkarjev,
veliko fantov je medlih in hm me niso..
Uporabniški avatar
*frisko*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 470
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *frisko* » 01. Nov. 2008 17:10

dalmatinci .. kaj pa vem. recimo, da so v redu fantje, ampak zares tisti pristni dalmatincii. sicer prav z dalmatincem nimam kakršnihkoli izkušenj, imam pa nekaj prijateljev iz dubrovnika, hvara ... vsi so face. na splošno so balkanci fajn dečki, skulirani in prjazni, čist kontra od tistih ki živijo pri nas in so napumpani s tem, da so nekj več, ker jim je pač ratal pridt v slo živet. najboljše izkušnje (do zdaj) imam z bosanci. res so zakon! :D je pa res, da imajo mnenje o slovenskih dečkih precej slabo .. pač menijo in izzivajo s tem, da so slovenci geji ali pa vsaj razneženi meteroseksualci in zato slovenke hodmo k njim po dober seks .. stari morski f** ... jaja, to je dejstvo. balkanci so najboljši ljubimci in vejo, kako ravnat z žensko
Uporabniški avatar
brunett
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 23. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a brunett » 01. Nov. 2008 17:54

100 ljudi 100 čudi. Men osebno je Hrvaška zakon. Od morja, plaže,žuranja, hrane pa do ljudi. I love it, hodim tja že leta in leta in še naprej bom. Kar se pa tiče Hrvatov kot ljubimcev pa lahk rečem da so izredno šarmantni in karizmatični. To ne velja sam za dalmatince, moj bivši je purger in je definitivno najbolj šarmanten tip kar sem ga kdaj spoznala. :P
Uporabniški avatar
beretta
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 194
Na forumu od: 22. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a beretta » 01. Nov. 2008 18:29

angie55 napisal/-a:Spoznala slovenca po rodu dalmatinec


hm... tole mi nekak ne gre skupej... se pa zelo strinjam z Iziris... do tistega dela o italjanih :)
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 02. Nov. 2008 4:21

Sicer nism Slovenka, ampak Dalmatinci so mi takooo hudi. Je pa res, da večina hoče sam seks, to je itak znano=)
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 04. Nov. 2008 18:56

Js mam same dobre izkušnje z Dalmatici.Super dečkoti, vsi k jih poznam.
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 05. Nov. 2008 11:53

ni slovenke k je ni porival hrvat? dvigujem roko.. sm bluzila enkrat z enim.. nisem se pa še dolčkala z nobenim.. kaj si mislim o njih? proti hrvatom nasplošno nimam nič, ker imam dol tudi korenine.. dalmatinci mi pa niso.. že sploh k misljo da so boga za jajca prjel s tisto mlakužico k jo majo, pol pa misljo da se lahko obnašajo lih kokr se hočejo, mi bomo pa vseeno dol hodil.. ja itak :roll: protestiram proti počitnicam na hrvaškem že 3 leta.. kolpa kicks ass :D
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
*QueenBitch*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *QueenBitch* » 06. Nov. 2008 16:59

Še en izmed stereotipov pač. Tako kot to, da so blondinke neumne, ženske ne znajo vozit, Italijani so dobri ljubimci...brezveze.

Pač ja, veliko Slovencev in Slovenk hodi na Hrvaško na morje in se dogajajo avanture - kot da se recimo v Španiji pa Grčiji pa ne?
Uporabniški avatar
angie55
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 19. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a angie55 » 15. Mar. 2010 16:35

hecno
Uporabniški avatar
amark31
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 366
Na forumu od: 28. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a amark31 » 16. Mar. 2010 1:19

Punce se na dopustu rade zaljubijo, poseksajo... ker večina Slovenk dopustuje na Hrvaškem sexajo tam, ker tam ni drugega, kot Hrvati ni prav veliko za zbirat.

Komentarji so pa... čisti primitivizem. Ampak, če imaš nizek BDP, nimaš službe, stanovanja, avtomobila, piješ pir v internet cafeu si pa na tak način ego pumpaš. Je pa velik Hrvatov prou fejst fantou, mejčkn manjši procent kot Slovencev :D , ampak vseeno.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov