blondinke, rjavolaske , črnolaske, rdečelaske...

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

larchy95
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 27. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a larchy95 » 09. Mar. 2015 17:15

Torej fantje in punce...katera barva las vam je pri nasprotnem spolu všeč..in ali so vam všeč bolj svetle kože z modrimi učkami ali temne z rjavimi... to nasplošno ( ne govorit izjeme..to vem da so..ampak nasploh) In ali dolgi lasje ali kratki?
Uporabniški avatar
disketa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 267
Na forumu od: 11. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a disketa » 09. Mar. 2015 18:08

Črnolaske in rdečElaske ... naj kdo popravi naslov. :)

Torej, pri puncah so mi najbolj všeč rjavolaske, mogoče tudi črnolaske, ampak morajo imeti malo temnejši ten kože, ker drugače izpade grozno. Noro lepe so mi zelo temno rjave oči, prodorno modre mi nekako ne potegnejo ... oz. mora punca imeti lepe poteze in primeren ten kože ter barvo las. Bejbe s porcelanasto poltjo, 'modro-modrimi' očmi in zelo temnimi lasmi mi v splošnem niso pretirano všeč.
Dolgi, gosti, bleščeči, rahlo valoviti lasje so zelo seksi. :D

Pri dečkih pa mi je sicer tudi ljubše, če imajo temnejše lase in oči, ni pa mus. Pretirano 'zajebani' obrazi s perfektnimi potezami me ne privlačijo toliko (ok, sej so lepi, ampak sem raje z nekom, ki ima prijazen obraz), baby face niti. Zelo zaželjen je tepih in občasna neobritost. Če ima tip 3 dlake na vsaki nogi mi ni kul (je pa res, da ko se zaljubiš, ne gledaš na to).
Skodrana temna čupa + tepih + malo brade mi je ubijalska kombinacija.
Demolitionman007
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 22. 3. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Demolitionman007 » 22. Mar. 2015 21:16

Črnolaske zagotovo.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 22. Mar. 2015 21:55

Bolj padam na dolžino las, rad imam dolge in valovite lase...

Ne maram kratkih,ne maram paža (vem da enim extra paše...).

Glede barve mi je pa postalo vseeno, če ima ženska neko osebnost in videz, in se ji sklada z barvo las, je vse kul.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 22. Mar. 2015 22:00

Jaz pa o seksi gingerju sanjam.. :oops: skoda, da so tipi z obema pridevnikoma reeedkost..
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 22. Mar. 2015 22:02

Ga tudi jaz še nisem srečal.

Prince Harry, meri visoko ;)
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Isee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 28. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Isee » 11. Apr. 2015 15:10

To je en tak predimenzioniran mit pri zenskah o moskih. Se nisem srecal moskega, ki bi iskal samo eno barvo. Mogoce kot kaksna oblika fetisha, ampak tudi to se mi zdi, da je pri moskih v drugem planu. Barva sploh ni pomembna, po mojem mnenju.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 11. Apr. 2015 17:41

Načeloma mi blondinci niso všeč. Bolj všeč so mi temnolasci ali rjavolasci.
Vidim, da je debata tudi glede poraščenosti :D Mi je načeloma vseeno, samo da zdej ni nek extrem, čist brez dlak ali pa poraščen kot opica, verjeti da sem že vidla take moške, kapo dol njihovim izbrankam.

Rdečelasec bi bil simpatičen, ampak so tako redki, da skor ni šans da spoznaš kakšnega.
Fajn mi je da je tip vsak za pol glave večji kot jz, da nisva iste višine.

Če je punca luštna, je luštna ne glede na barvo las, moje mnenje :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 11. Apr. 2015 21:32

Najmanj opazim blondinke.

Mi je kdaj kakšna sexy, samo me ne privlačijo.

Sem tudi mnenja, da ker je blond dolgočasna in neopazna barva, da se blondinke mažejo preveč. Medtem ko temnolaske, so že zaradi kontrasta bolj zanimive, vržejo si tisto šminko gor in je to to.

V glavnem, kodri so daleč najbolj sexy, za tem pa takoj čop, ali še boljše...dva čopka. Super sexy.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 12. Apr. 2015 9:47

No ja, meni so kodrasti lasje všeč.
Blondinke znajo biti tudi zelo zanimive, odvisno od obraza in njegove simetrije.
Osebno bolj palim na temne tipe, so mi bolj kjut. Moj partner ima rjave učke, ni pretirano temen, ni pa svetel, nekaj vmes :) Prejšnji je bil dosti temnejši od tega. Meni more bit simpatičen, fajn mi je da moški nima čisto krartkih las, da lahko grem s roko skozi lase.
Moški brez las - pobriti so mi pa tudi zelo všeč, pa ne vem zakaj. Morda zato ko zgledajo navarni :D :lol:

Kakšna brada ali brki mi nikakor ni všeč, brki me odbijajo in so mi bolj za stare strice :P

Meni osebno je luštna ženska s črnimi učkami in porcelanastjo poltjo :) Če ima lep obrazek. Na ženski mi ni všeč kilogram pudra, kot fasada zgleda...
Moški pa mi ne rabi bit zdej nek ultra lepotec, more bit na karizmatičen in simpatičen, je dovolj da sem jz lepa, on naj bo pameten - hec :wink:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]