Aseksualni moški

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
SETA II
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 185
Na forumu od: 15. 12. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SETA II » 15. Mar. 2006 0:05

Poznam natanko enga aseksualnega tipa, in sicer poba pač vizuelno ni glih za dol past plus zarad tega ma komplekse, pol pa pač ... Ni glih nek seksapilnež k bi pršu z mano nekam na kavico pa bi vse bejbe usta odprle, ker je tok hud. Tko, mal v začaranem krogu.

Poznam tud eno bejbo - vrstnico - ki je dokaj aseksualna. Taka punči. Mislm, da zato, ker ji je bad, da odrašča, pa se ji pol vsake tok mal "odpul" in rata otročja, navzven pa na noter. Kar pomen, ne hod dekoltirana okol al pa ... Mah, z zlo mal šarma oz. ženstvenosti.


Za oba bi rekla da upam da je to sam prehodna faza, ker drgač temu ne bi rekla glih "normalen čustveni razvoj".






Če tedva primera odštejem, pa moram rečt, da se z aseksualci ne srečujem kej preveč pogosto oziroma se s takim folkom ne družim kej dost. Kul se počutim v družbi ljudi, s katerimi sem več al manj kompatibilna - torej s tipi, ki majo nek določen sexappeal, da se jst ob njih počutim čim bolj žensko, in z bejbami, s katerimi sem zarad neke podobne energije lahko avtomatsko "na isti valovni" oziroma vsaj čim bolj približno :)
"Bogovi nas spoštujejo, kadar delamo, ljubijo pa nas, ko plešemo."
Uporabniški avatar
Geena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 6. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Geena » 15. Mar. 2006 17:01

sem že slišala za to...poznam eno k ma bl take nagibe :) ne zdi se mi pa čudno, če jim ne paše nej tega ne delajo :wink:
And I'd give up forever to touch you
Cause I know that you feel me somehow
You're the closest to heaven that I'll ever be
And I don't want to go home right now
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 15. Mar. 2006 17:52

Pa pozna kdo aseksualnega moškega v zvezi?

SETA II a ženska si sam, če hodiš okol dekoltirana? Si mogoč pomislila, da pa enim bejbam ni všeč, da bi se tip takoj zapodiu v njene joške? :roll:
You can think Im wrong, but thats no reason to quit thinking
Uporabniški avatar
Spelina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 278
Na forumu od: 11. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Spelina » 15. Mar. 2006 21:35

joj moj sošolc je najbl aseksualen tip ever. star je 18, zanimajo ga samo rač. igrce, obnaša se kt otrok, punce ga absolutno ne zanimajo. tip je tko nezrel, da si mislt ne morte.
Uporabniški avatar
SETA II
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 185
Na forumu od: 15. 12. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SETA II » 15. Mar. 2006 21:53

bouhica napisal/-a:SETA II a ženska si sam, če hodiš okol dekoltirana? Si mogoč pomislila, da pa enim bejbam ni všeč, da bi se tip takoj zapodiu v njene joške? :roll:


Namenoma sem karikirala s tem dekoltejem, ker sm pač hotla poudart njen zelo "nedekoltiran", zapet karakter, ki ne kaže prav pretirano znakov ženskega spola. Se opravičujem, če sm te razburla, in ne, sicer ne pravim, da je edino dekolte merilo ženskosti .... Sam moškosti pa najbrž tud ne ... Okej, razen če mal ful ljubavnega tepiha :D
"Bogovi nas spoštujejo, kadar delamo, ljubijo pa nas, ko plešemo."
Uporabniški avatar
steLLcy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 809
Na forumu od: 9. 8. 2004
Kraj: CeLjE

Neprebrana objavaNapisal/-a steLLcy » 16. Mar. 2006 8:21

Verjetno bi lahko tudi moj bratranec sodil v tole kategorijo.
Pri tridesetih popolnoma nobenega zanimanja za ženske, brez kakršnekoli izkušnje. V glavnem pa je zato kriva njegova mama, ker ga je tako vzgojila. Zanima ga služba, formula 1 (šumi) in avto.
Waiting in the queue oh whoopee doo
butthead
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 4. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a butthead » 04. Maj. 2006 11:54

:roll:

Zakaj je dobr, da se o moških in zaradi njih pogovarjajo samo ženske? =)

Te zanima moško mnenje o tem? :cool: Potem beri dalje ...

Najprej. Čist možn, da se uvrščam mednje. :P

Pri 22h še nism bil z žensko, moje zveze so ble ful ohlapne in precej svobodne ... amm, previdne, bi še najbl držalo.

S svojo podobo nimam prav nobenih težav, celo nasprotno, med ženskami sm vedno priljubljen in se obnesem kot dobra družba. Je pa res, da sm do sebe tudi precej samokritičen - vendar tega ne vidim kot ovire, ampak spodbudo za rast.

Glede sexa je pa tko ... Če bi hotu sexat, bi bil že zdavnaj. Različnih namigov, stikov ali celo čist odkritih ponudb je blo kar nekaj ... Pa sj, preprosto greš ven, mal muvaš in šejkaš, pa se zih kaka (ali KAK :eek: ) pojavi. Pa se mi zdi, da ni to to.
Ne izpostavljam se pretirano, v bistvu se delam (sem?) nedostopn, hard 2 get. :cool:

Pa nism čist zihr (ŠE ne, no :cool:) da bi se uvrščal med take. Če pridm v stik s kako prijetno, mi je kar fajn. Bi pa definitivno odklonu kako nenadno žgečkljivo ponudbo. :)

To, da s(m)o moški bolj potrebni od žensk, si ne upam ne potrdit ne zanikat. Dejstvo pa je, da nekateri bolje obvladajo ohranjanje samga sebe pod nadzorom :P
In mogoče je ravno to "težava" - če razmišlaš pretirano racionalno, če je vsak tvoj korak premišlen, utemeljen. Tak način obnašanja te prikrajša za vse nenačrtovano, vsa presenečenja ...

Gotovo pa je tudi, da nekateri "poraz" z žensko (moškim) razumejo čist po svoje in jih to udari v samo "središče". Pa se potem pobirajo še lep čas ... In če se to nekajkrat ponovi, je vsak nov poskus toliko težji.

Bedno, ampak tista mladostniška razposajenost mora bit, ko preklopiš glavo na zabavo, k ti je vse ravno in ne razmišljaš, kaj bo ju3 ...

Dobr pa je na dol. fazi razčistit tud to, kaj sex pzp. je; če gre za šport, tud prou, sam če hočš v njem vidt nekaj, kar poglobi odnos z dru(a)go osebo, zna bit, da maš kr precej blemov ...

Aja .. pa ne čutm se prou nč inferiornega, "kr še nism" ... Nism zbiratelj, ok no ... edino telefonskih :D hehe
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 07. Maj. 2006 20:51

men se pa to zdi mal prehuda skrajnost. ni fajn če tip podre vsako, ampak cel lajf čakat na tapravo, je pa tud pretiravanje.
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 09. Maj. 2006 18:43

Men se čist nč ne zdi pretiravanje. Manj kot ma tip bejb pred mano, boljš je. Takga, ki ga vtika v vsako, pa tud nočem!
You can think Im wrong, but thats no reason to quit thinking
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 09. Maj. 2006 21:25

tut jaz sem mnenja, da obstajajo taki fantje.........to razmišljanje lahko utemeljim z primeroma:

imam kolegico katera ima fanta vendar pa je njen tip le redko pripravljen sexat, ker se mu po njegovih besedah full velikrat ne da in kao ni tak tip človeka k bi samo na sex mislil,da drugač jo pa ima zelo rad..........in potem se ona sprašuje kaj je narobe z njo, da njemu ni do sexa..........

še bolj extremen primer pa je en kolega s katerim sva pač tut mela odkrit pogovor o sexu in mi je rekel, da je njemu sex kar nekaj in da med sexom misli nato kako je to neumno početje, da kao kar nekej ven pa notr rineš v nekoga :eek: ........

ja, tko,da na podlagi teh pričevanj jaz lahko rečem, da verjetno obstajajo taki ljudje........
Uporabniški avatar
Asex
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 8. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Asex » 08. Feb. 2010 14:41

Zakaj bi bila aseksualnost motnja? Sam bom letos star 30 let in nikoli nisem imel intimnih stikov. Sam sem to spoznal že dokaj mlad, pri 15ih. Med tem, ko so moji vrstniki skakali za puncami sem jaz počel druge stvari. Pa ni poanta, da nebi moral dobiti punce, saj so na faksu metale za mano ampak ne čutim potrebe po spolnem udejstvovanju. Sem že 15 let nazaj sprijaznil s tem, da bom ostal sam, poskušal pa tudi nisem, ker me spolnost ne zanima.
Uporabniški avatar
nixie
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 325
Na forumu od: 17. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a nixie » 08. Feb. 2010 16:25

Pač ne čuti potrebe po spolnosti...nisem vsega brala ma imam eno vprašanje.

Asex ti bi imel punco, ki bi bila aseksualna ali sploh ne bi imel punce?
Uporabniški avatar
Asex
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 8. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Asex » 08. Feb. 2010 16:31

Nebi imel sploh punce.
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 08. Feb. 2010 17:09

Zanimivo. Ni ti do te intimnosti, je ne potrebuješ (ker si npr. bolj samotarski tip človeka) ali imaš slabe izkušnje, od npr. staršev?

Ne predstavljam si najbolj, kako si nekdo nikoli v življenju ne poželi bližine drugega človeka.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
Asex
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 8. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Asex » 08. Feb. 2010 17:13

positive vibration napisal/-a:Zanimivo. Ni ti do te intimnosti, je ne potrebuješ (ker si npr. bolj samotarski tip človeka) ali imaš slabe izkušnje, od npr. staršev?

Ne predstavljam si najbolj, kako si nekdo nikoli v življenju ne poželi bližine drugega človeka.


Ni mi do intimnosti ker je ne potrebujem. Izkušenj s tem nimam, starša pa sta srečno poročena že 49 let (naslednje leto imata zlato poroko). Sem živ primer nekoga, ki ne rebi bližine drugega.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron