Ali mu morate vse povedati direktno?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

V_Rose_V
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a V_Rose_V » 14. Apr. 2011 13:10

Ok...nisem brskala po temah, ne vem, če takšna že obstaja...ampak mene nekaj zanima..
Vas vaši dragi kdaj presenetijo s kakšno malenkostjo? Kak lep sms, lepo pisemce, cvetje, nepričakovan obisk, nepričakovano vabilo na kak izlet..itd.? Ali mu morate same dobesedno rečt kaj želite od njih?
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 14. Apr. 2011 13:17

Moj je biser na tem področju.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 14. Apr. 2011 13:30

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 16:32, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 14. Apr. 2011 13:58

jullia_ napisal/-a:Moj je biser na tem področju.

:lol:

jez sm za mojega popolnoma samoumevna, ampak zna kupit rože takrat ko neki res fajn zajebe. Biser, defenitivno :evil: :flehan: :love:
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 14. Apr. 2011 14:03

Nisem se hecala! :evil:

Dela mi toaste ob 4ih zjutraj, ko se prikotaliva iz Topa, čeprav on sploh ni lačen. Ker vedno hodim naokrog brez dežnika (razen če že zjutraj pada dež), me pride po službi iskat z dežnikom z dežnikom. Ko gremo s kolegicami ven, čisto prostovoljno 4 pijane kure prevaža po celi Gorenjski sredi noči in zraven še špila turističnega vodiča. Vključil se je v moj projekt Poletno telo 2011 in skupaj z mano med vikendi vstaja in hodi v hribe.

Je pa res, da mi ne piše ljubezenskih pisem in ne nosi rož. Še dobro, ker rož sploh ne maram, literarnega talenta ima pa toliko kot tiste frizerke, ki so na maturantskem plesu pesnile o Špelci Marelci, ki na hodniku sedi in si lakira nohte si.
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 14. Apr. 2011 14:08

jullia_ napisal/-a:...ki so na maturantskem plesu pesnile o Špelci Marelci, ki na hodniku sedi in si lakira nohte si.

:lol:
sori, tko sem navajena tvojega sarkazma, da sem avtomatično sklepala...

pri nama sem bolj ali manj jaz tista, ki drži zadevo skupi... Prevažanja okoli in toasti in masaže in ideje za izlete itd... Je pa res, da vedno dobim palačinke, ne glede na to kdaj mi padejo na pamet!

sčasoma se te samoumevnosti kar malo navadiš... ampak zadnje čase mi zadeva seka ven.
Ne, se ne počutim zaželjene, niti ne nekaj baš ljubljene. Zna kmalu počit. :?
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 14. Apr. 2011 16:03

keepsake, pri nama je nekaj podobnega. :? Ko imam kak res slab dan, mi take stvari privrejo na površje in se mi kar stemni pred očmi, ker si vsaj na slab dan kdaj želim, da se sam spomni, da bi mi pripravil kaj za jesti, mi preprosto povedal kaj lepega, da bi me potolažilo (pa ne tistih obrabljenih fraz, ker potem rajši ne slišim nič), me peljal nekam, četudi na sosednji hrib, da bi izklopila negativne misli ipd. Ampak ne - jaz sem tista, ki ponavadi (moja dobra volja, ki je očitno prevečkrat) skrbi zanj, pa se mi ni težko potrudit za osebo, ki jo imam rada, ampak včasih bi bilo fajn, da se pa tudi on česa sam spomni, ne da mu moram trkati na vest. Ah ja, so ist das Leben, ali kaj ... :grosseaugen:
teddy_ursa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 77
Na forumu od: 13. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a teddy_ursa » 14. Apr. 2011 17:15

...
Zadnjič spremenil teddy_ursa, dne 01. Avg. 2011 11:22, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7032
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 14. Apr. 2011 17:19

teddy_ursa napisal/-a:zvečer med pogovorom prek telefona mi zaspi...

To se je že tudi meni zgodilo, utrujenost je naredila svoje :)

Pa še to- razen če ni ekstra nežna dušica, dvomim da mu je kaj do prižiganja svečk :)
The world is as you are.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 14. Apr. 2011 17:21

Zdaj sem malo razmislila in mogoče moj odgovor ni bil ustrezen, glede na to, da je vprašanje, če mu moram vse direkt povedat.
Mislim, seveda mu direkt povem, da sem lačna, kdor jezika špara, kruha strada (dobesedno, v tem primeru :) ).

Jaz ločim tu dve stvari. Eno so te praktične pozornosti (zgoraj omenjen nakup Solee je že tak primer), drugo so te romantične geste s svečkami in pismi. Tega slednjega ne potrebujem, niti ne želim in konec koncev nimam :D
Da bi mi pa tip prijavil, da me ne mislim več okrog vozit, ker sem itak že njegova,... no, ne bi bilo kul.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 14. Apr. 2011 17:24

sirova štručka napisal/-a:Zato se pa tolk zvez konča al pa ni nobenega pravega zadovoljstva, ker so eni taki hlodi in misljo, da ko te enkrat osvojijo, se loh nehajo trudit. Ne ves čas se morjo trudit, te presenečat osvajat, da se ženska počuti zaželeno in se bo posledično še bolj trudla zanj in se bosta oba imela bolj luštno...


Ja no, tudi ve niste kaki biseri na temu področju.

Sploh pa spet odvisno kakšnega partnerja fašeš, ene mislite da bo največji lenuhar kar naenkrat začel skakati po fitnessih pa pisati romantične verze.

Jaz sem imel vedno simple rešitev, ko po nekaj časa vsaka zveza pride na neko točko ko vse postane predvidljivo in lahko punco bereš kot odprto knjigo in začne začetna spontanost/odkrivanje zavirat - me je enostavno gnala dolžnost.

Ljubezen je samo čustvo, odvisno je od človeka kaj bo delal z njim.
Zadnjič spremenil Led Zeppelin, dne 14. Apr. 2011 17:36, skupaj popravljeno 1 krat.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
teddy_ursa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 77
Na forumu od: 13. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a teddy_ursa » 14. Apr. 2011 17:31

...
Zadnjič spremenil teddy_ursa, dne 01. Avg. 2011 11:24, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 14. Apr. 2011 17:35

Ja, ampak to ti v bistvu narediš zase. Ker si zaželiš romantike, prižgeš svečke. To ni neka pozornost, ki bi bila namenjena prav fantu.
teddy_ursa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 77
Na forumu od: 13. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a teddy_ursa » 14. Apr. 2011 17:43

...
Zadnjič spremenil teddy_ursa, dne 01. Avg. 2011 11:26, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 14. Apr. 2011 17:51

Fajn :) Ampak to vseeno ni v isti sferi kot to, da npr. kupiš fantu 2pack piva, ker je zvečer fuzbal (ki ga ti sploh ne gledaš), da ne bo revež dehidriral zraven.

Eno je trud, ki ga vlagaš v zvezo, drugo je pozornost do partnerja kot osebe.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov