Ali mu morate vse povedati direktno?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

V_Rose_V
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a V_Rose_V » 15. Apr. 2011 10:14

nisem imela časa brat vseh postov, sem samo preletela...vidim, da malo razliščno pojmujemo kaj komu pomeni pozornost...enim so določene stvari samoumevne, drugim to pomeni, da je nekdo pozoren do njih...moj možek recimo skoz pomaga, ko imam polne roke dela, skuha kosilo ob sobotah, ko delam, pomije posodo..ampak jaz njemu vraam v isti meri..to meni ni neko kazanje naklonjenosti-to je pač..sej ne vem kako se naj izrazim...vsakodnevna stvar...jaz vidim kazanje pozornosti nekako v tem, da mi mogoče vsake toliko kupi kako rožico (ker jih pač obožujem)...da se SAM spomni, da bi me kam peljal, ne pa da morem skoz jaz dati pobudo, da se kam gre...ko dam pobudo, je vedno pripravljen iti, vedno gre rade volje...ampak ubija me, da morem veeeeedno jaz bit tista, ki bo skoz gnjavila, da bi kam šla..
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 15. Apr. 2011 11:48

jaz pa v nekem pasivnem razmerju ne bi zdržala niti slučajno več kot kako leto.
danes je petek in sva ta teden bila že na dveh zmenkih. :D pa se vikend ni še niti začel. bila sva pa tudi že vsak vsaj dvakrat ta teden nekje s svojimi. en gleda "glupe" tekme s kolegi, jaz pa čivkam s puncami.
meni je blazno kul, ko iz nič reče "danes grema na lignje", ali "pripravi rolerje, pridem čez eno uro".
kadar gre sam v "šoping", se velikokrat spomni tudi name in dobim kako športno malenkost (ker drugo v hervisu nimajo ;) ). pa da ko gre tankat pride v avto z mojo najljubšo čokoladico, brez da bi mu to bilo potrebno posebej reči. meni take reči veliko pomenijo.

seveda pa to ne sme biti enostransko. ampak je tema o tipih. :D
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
V_Rose_V
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a V_Rose_V » 16. Apr. 2011 19:15

no pa sej mogoče malo pretiravam, pa nisem vedno jaz pobudnik, ampak v 75% sem no :P drugače pa lahko rečem, da imam najbolj ljubečega, potrpežljivega in razumevajočega moža na svetu :D poleg mojih muh je pravi mojster :D
Alwaleed
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1075
Na forumu od: 6. 1. 2005
Kraj: Teksas, ZDA

Neprebrana objavaNapisal/-a Alwaleed » 18. Apr. 2011 5:29

sirova štručka napisal/-a:Zato se pa tolk zvez konča al pa ni nobenega pravega zadovoljstva, ker so eni taki hlodi in misljo, da ko te enkrat osvojijo, se loh nehajo trudit. Ne ves čas se morjo trudit,

Če se zveze končujejo zaradi tega, se končujejo zaradi nekompatibilnosti med partnerjema, ne zaradi nepozornega tipa.

Podobno bi lahko jaz rekel, da je ženska, ki rabi, da se tip takole trudi okoli nje, prezahtevna.

Če je več žensk takih, ki to rabijo, kot je tipov, ki jim želijo to nuditi, je to ena od žalostnih statističnih neujemanj med spoloma... ni defekt enega ali drugega spola.

Naj dam še en primer statističnega neujemanja. Tipi doživimo spolni vrhunec med 15-im in 25-im letom, ženske pa med 35 in 45. Takrat, ko bi mi radi seksali, večini žensk še ni zelo do tega; takrat, ko se ve spolno prebudite, se pa čedalje več moškim ne da.

Žalostno? Da. Je to krivda moških ali žensk? Ne. Je rezultat evolucije.

Lahko smo vsaj veseli, da seks ni boleč, kot pri mačkah... :)
Uporabniški avatar
lipstick69
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 4. 6. 2011
Kraj: LJ (okolica)

Neprebrana objavaNapisal/-a lipstick69 » 12. Jun. 2011 17:00

Dobim kakšno vrtnico ob posebnih priložnostih, al pa kr tko kakšnega plišastega medvedka, srčka, pesa :love:

Da bi pa kam šla pa to da bi me presenetu pa je taprav hlod :nixweiss:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]