Ali mu morate vse povedati direktno?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 14. Apr. 2011 17:52

Led Zeppelin napisal/-a:
Ja no, tudi ve niste kaki biseri na temu področju.

Kakšna izjava pa je to? Smo spet pri posploševanju?

Sploh pa spet odvisno kakšnega partnerja fašeš, ene mislite da bo največji lenuhar kar naenkrat začel skakati po fitnessih pa pisati romantične verze.



Taki, ki se že v samem štartu nič ne potrudi, se itak tudi kasneje ne bo. Govora je o takih, ki so na začetku celi v luftu, kasneje pa zamre vse skupaj. Čisto pri vsakem odnosu se sčasoma strasti poležejo, seveda se ne smejo čisto do konca, sicer več ni upanja. Je pa tisto pozabljeno strast pač treba prebudit, da je spet tako kot na začetku in se razbije rutino, ki po nekaj letih začne razjedat vsako zvezo. Nekatere razje celo do konca, ker se trudi samo eden ali pa nobeden.

Mene drugače te svečke ipd. scene ne ganejo toliko (v mojem primeru me ne gane zato, ker mi tega ne nudi, v primeru, da bi mi, pa me prav tako ne bi ganilo). Mi več pomenijo dejanja, ki se marsikomu zdijo samoumevna, recimo, da nese nekaj namesto mene, ko imam polne roke, mi odpre vrata (v tem primeru, drugače nisem pristašica stare dunajske šole :D), mi na navadno jutro oz. dan pove koliko mu pomenim, mi ob obilici dela priskoči na pomoč in ne poseda, ko ostane gora nepomite posode ipd. Seveda se vsak normalen človek razveseli tudi tega, da ga partner kdaj nenapovedano nekam pelje, skratka takšne vrste presenečenja, ki držijo zvezo pokonci. :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 14. Apr. 2011 18:56

^^ Jah pač, saj moraš razumeti da zagovarjam svoj spol.

Sem pa lepo spodaj napisal, kako se reši tak problem. No ni problem, ali imaš to ali pa nimaš.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 14. Apr. 2011 19:06

Meni se to zagovarjanje lastnega spola zdi smešno in nezrelo. :) To se počne do konca oš, nekateri potegnejo te fore še v sš, v kolikor pa se kasneje še vedno pogovarjaš na tak način, me to spominja na obupanega tipa, ki ne zna govorit o napakah ljudi nasplošno, pač pa vse projecira samo na ženske.
Če ženska reče, da ji določene stvari pri moških niso kul, kar ne leti na vse moške, se ne rabiš počutit užaljeno, razen če se najdeš v tem opisu.

Pač v ta tvoj stavek sem se vtaknila, ker takšno razmišljanje povezujem s tipi, ki so vse prej kot neke zrele osebnosti.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 14. Apr. 2011 19:22

Meni pa zagovarjanje spola ni otročje, logično je da jaz ne zagovarjam pijancev, pretepačev žensk, in idiotov.
Kar me še zmeraj bega, je so še zmeraj te opazke, da ko rečeš "ne dekleta, ni samo tako" , si takoj en mačist.
Simple, jaz zahtevam popolno objektivnost in reševanje vsakega problema posebej, in če mi nekatere princeske tukaj gor pišejo bedarije, bom seveda pokroviteljski. V vsaki zvezi, mora vložit nekaj - iz obeh strani seveda.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 14. Apr. 2011 19:37

Tudi jaz se trudim bit objektivna, ravno zato ne mečem vseh moških v isti koš oz. določenih napak pripisovati samo nasprotnemu spolu. :)
Se pa strinjam z zadnjim odstavkom - brez t.i. vzajemnega delovanja se zveza ne more obdržat nad gladino. No, lahko se, ampak kako to izgleda, je pa druga stvar. :D
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 14. Apr. 2011 19:47

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 16:31, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 14. Apr. 2011 19:59

Go ahead :P Smotane imaš takve i onakve, ženske in moške. :D
Uporabniški avatar
bumblebee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 30. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a bumblebee » 14. Apr. 2011 22:33

moj je tut soliden :D lahko me tako zignorira, da bi mu čevelj z brco zarinla v grlo, lahko pa me preseneti tako, da sem še en mesec v oblakih. :D sicer pa se mi zdi težava v tem, da ima večina žensk večje povprečje zelo dobrih prijateljic ženskega spola kot moškega. zato včasih pozabimo, da moški ne bo iz stavka "Nč ni narobe." ugotovil, da ga je polomil, ker prijateljica bo to zaznala že v majhni spremembi tona glasu al pa mimiki obraza :) no, nočem posploševat, vsaj mene so prijateljice zelo razvadile v pričakovanju, da bo opazil take spremembe :)
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 14. Apr. 2011 22:45

Mah sj niso glupi, tud oni zaznajo, sam se marsikomu ne da potem razglabljat, širit in komplicirat problema, raje gredo pač mimo brez vseh živih besednih parad, ki jih imamo včasih ženske, ko smo sposobne o najmanjšem problemu debatirat v tri dni..
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 14. Apr. 2011 22:53

sirova štručka napisal/-a: ko bo pa nek tretji mim pršu pa ti čist po nesreči oddajal kake signale, bojo pa teb tisti crkjeni metuljčki spet začel letat in potem varanje in tko se loh vrtimo v začaranem krogu.


:lol: :lol:
Uporabniški avatar
Rollin #2
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 13. 8. 2010
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #2 » 14. Apr. 2011 23:51

midva sva precej enakovredna glede teh zadev. sicer pesmi res neee. (samo 2x v zivljenju sem dozivela, da bi mi kdo napisal pesem in še takrat mi je bilo čudno) imava svoje fore tudi kupujemo si kake reči sem pa bolj pristaš praktičnih zadev - podobne kot jih je julia naštela, se pa lahko pohvalim da sem mu ze 3x rože kupla kljub temu, da jih on ni meni niti 1x. :D (in ne niso bile kupljene z namenom, da mi jih on nazaj. pač mimo sem šla in mi je to padlo na pamet)
Thanks to denial, I'm immortal!
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 15. Apr. 2011 7:08

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 16:30, skupaj popravljeno 1 krat.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 15. Apr. 2011 8:06

sirova štručka napisal/-a: ko bo pa nek tretji mim pršu pa ti čist po nesreči oddajal kake signale, bojo pa teb tisti crkjeni metuljčki spet začel letat in potem varanje in tko se loh vrtimo v začaranem krogu.


Metuljčkom se reče zaljubljenost, ta pa po 2-3 letih brezkompromisno mine, ne glede na to, kako zelo se tip trudi okoli svoje ženske.

In to, da so tipi premalo pozorno do svojih žensk?

Celotna situacija je glede tega groteskna, ampak ne zaradi tipov.

Tip, ki hoče zapecat žensko, mora pogosto delovati malo skrivnostno, nedostopno, ne preveč na voljo...Tip, ki ženski kar iz štarta nudi vso pozornost, ponavadi konča kot prijatelj.

In zdaj, ko sta skupaj, bi pa ona kar naenkrat rada, da jo ta skrivnostnež crklja, d aje romantičen..

To je ženska zabloda, ne moška. Ženska se zaljubi v nekaj, potem bi pa kar naenkrat rada nekaj drugega.
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 15. Apr. 2011 8:36

Džeki napisal/-a:Tip, ki ženski kar iz štarta nudi vso pozornost, ponavadi konča kot prijatelj.


Se ne strinjam. Itak pa je pomembna "iskrca". Če tip nudi vso pozornost brez podlage, potem konča kot prijatelj.
Če je meni tip nudil vso pozornost in je bila iskrica že na začetku, je postal moj tip in sva bila v resni zvezi.
Če pa je tip deloval skrivnostno in nedostopno, sem bila 2×, 3× z njim in potem prekinla stike, ker je bilo to vse, kar sem rabila za svoj ego in od takega tipa.
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 15. Apr. 2011 10:09

Pri meni glede skrivnostnosti tipa na začetku sploh ne velja. OK, na prvih nekaj pijačah je že vredu, če hitiš počasi in se spoznavaš brez, da bi že takoj na začetku nekoga dušil z idejo o tem, da bi bila skupaj. Ko pa se enkrat vnamejo strasti, pa je brezveze nekaj komplicirat stvar. Ta misterioznost privlači samo čustveno plitke ljudi, ko pa si zaželijo porcijo pozornosti in je ne dobijo, pa v jok in na drevo. :D

Prav tako se ne strinjam glede začetne pozornosti s strani tipa, ker potem baje konča v predalu z oznako prijatelj. Iz katerega filma pa je spet to? Če sta si dva všeč in bo pozornost obojestranska, se nobeden ne rabi bat, da bo končal kot prijatelj in nič več.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov