10 glavnih razlogov, zakaj imate tipi težave s puncami

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Toty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 158
Na forumu od: 12. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Toty » 27. Okt. 2010 6:05

Džeki napisal/-a:Tudi če je to slučajno res, ne vem, kaj to tebi pomaga, če pa sam spadaš med teh 5 %.

Nič mi ne pomaga. Sedaj imam le še več treme. :? Ona ne ve, da še nikoli nisem bil s kakšno žensko, pa se ji menda zdi samoumevno, da imam izkušnje. :?
kataya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 10. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a kataya » 27. Okt. 2010 7:19

Džeki napisal/-a:Vsekakor in tega ni malo.O tem pišem cel čas.

Pomoje pa tega ni tako veliko kot praviš. Morda se najdejo 2 ali 3 takšni na vsakih 100 tipov.
desertrose88
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 7. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a desertrose88 » 28. Nov. 2010 18:59

OK. z uskmu postom se malo strinjam..

Oki mam primer moje frendice...Ki je še hujši kot moj...
Frendica je mela tipa,ji je pomagu in use...kull...Samo ko sta u zvezo pršla se mu je jebal očitno za njo.Vsak komentar od punce je jemal kot kritiziranje ina napadanje.Za vsako stvar je jokal pri frendih..
Ko sta bla zunaj na kaki pijački z frendi je pa obnašau se kot da je ni...Ko sta bla sama pa ves sladek...Mislm wtf...Očitno so na tem planetu tipi večinoma naumni ker mislijo da se jim bo punca podredila sam zrd ene usluge....Plus tega da tip ni imel službe nbebe in je živel bog si ga vedi od česa.... :roll:

aja pa če je tip tak da pada na denar? in na hude pičke k u glavi nimajo nič? Potem na kraju je pa razočaran in joka?

Sj ne rečem...so še izjeme na tem planetu..ampak večinoma tm po 25 letu k že nekaj imajo v glavi.sj obstajajo tut izjeme že prej.
Sam dan danes je tkoo teško najdi enga poštenega tipa ki je okej..
Yesterday is history, tomorow is a mystery, but today is a gift! That`s why it`s called present.
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 30. Nov. 2010 7:51

meni se eden izmed glavnih razlogov zdi predvsem ta, da moški mislijo, da ko bojo enkrat imeli punco ne bojo mogli ničesar več početi. Pa je ravno obratno. Mogoče ne prvih mesec ali dva, kasneje pa sigurno. Dvomim, da lahko samski sexa tako pogosto kot s punco. Po možnosti jo še pripravi do kakšnih igric.... Jaz mislim, da ti punca v večini primerov lahko izpolni vse skrite želje + je hkrati tvoj "prijatelj" na katerega se vedno lahko zaneseš.
Don't worry, be happy!!

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov